Reklama

Pás cudnosti

luci (Po, 30. 12. 2019 - 00:12)

To nemusíš , ale pravidelný a déletrvající tlak na varlata může způsobit sterilitu .

Quido (Po, 30. 12. 2019 - 07:12)

Teď myslíš jen neschopnost varlat produkovat funkční spermie, nebo úplné zahubení varlat?

luci (Po, 30. 12. 2019 - 09:12)

Ano , sterilita muže . Neschopnost varlat tvořit spermie . Zahubení varlat by bylo po silném zaškrcení asi na deset hodin , to je vlastně kastrace . Kratší podvázání způsobí jen ztrátu tvorby spermií , tvorba testosteronu se po několika měsících obnoví .

AVP (Čt, 2. 1. 2020 - 06:01)

Docela by mě zajímalo, kam chodíš na tyhle své názory. Podáváš to jako holý fakt, ale odkud to bereš?

luci (Čt, 2. 1. 2020 - 08:01)

Holým faktem je , že funkce vytváří orgán , pokud je dlouhodobé utiskován , funkce ochabuje . Je to prostě přírodní zákon .

Quido (Po, 30. 12. 2019 - 09:12)

Tak jedna věc je doba škrcení, druhá pak intenzita škrcení. Domníváš se, že i kovové kroužky kolem varlat, jež jsou součástí mnohých chastity devices, mohou způsobit podobné fyziologické změny v oblasti funkce varlat? A to třeba i bez úmyslu toho, kdo takové zařízení nosí, nebo kdo tohoto nositele do takového zařízení uzamkne?

luci (Po, 30. 12. 2019 - 23:12)

Je to velice individuální . Pokud má penis v klidu , tak je to v pohodě , ale při erekci může dojít až k nezdravému tlaku na varlata a proto bych žádné dlouhodobé uzamykání nikomu nedělala . Ale je to každého volba a z praxe vím , že některým lidem radit , je jak sviním perly házet . Nakonec když si vypěstuje sterilitu , nic se neděje on mu někdo tu jeho paní řečeno vulgo :rád připraví na mléko , že ?

Rg (Po, 30. 12. 2019 - 10:12)

Ha!

Quido (Pá, 27. 12. 2019 - 19:12)

Tak ony estrogeny jsou nejúčinnější až po kastraci. Do té doby se bijí s testosteronem a jinými androgeny - byť je mohou samozřejmě i přebít. Baryku, nemůžu ti samozřejmě slíbit, že tě tvá paní nechá vykastrovat nebo sama vykastruje, ale počítal bych s tím. Nemusí ani jít přímo o uříznutí kulí - stačí do nich třeba pravidelně píchat alkohol, dokud neuhynou. A nepočítej s tím, že ti na tvé přímé otázky bude tvá paní dávat přímé odpovědi, a hned ti vyloží všechny své karty na stůl. Takhle podmaňování nefunguje.

Timura (Pá, 27. 12. 2019 - 20:12)

Quido, ty máš osobní zkušenosti s podmaněním suba dominantní ženou, nebo to máš "vyčtené" z různých zdrojů ?

Quido (Pá, 27. 12. 2019 - 21:12)

Už jsem se k tomu v posledních dnech myslím vyjadřoval.

Alice (So, 28. 12. 2019 - 18:12)

Jo, četli jsme, máš toho hodně načtené a k tomu bohaté zkušenosti, navíc velká města jsou plná kastrátu - bezdomovců, které odložily dominy. Ha, ha, ha :-))

Quido (Ne, 29. 12. 2019 - 10:12)

Navíc je i tvoje funkční gramotnost problematická. Uvedl jsem, že v každém větším velkoměstě jsou kastrátů-bezdomovců na tucty. Větší velkoměsto je něco jako Praha, Frankfurt či Marseille, a cest k tomu, stát se kastrátem-bezdomovcem je více. Muži jsou někdy vykastrováni i z vlastní vůle, z rozhodnutí oficiálních zdravotních orgánů například kvůli rakovině varlat, po nějaké dopravní nehodě, jako odsouzení sexuální devianti i pro jiné nemoci a poruchy. Pak se z nich stanou leča a srágory, a končí proto mnohdy na ulici dokonce i když je na ni nevyhodí jejich vlastní partnerka. Nicméně ani takoví, kteří skončí na ulici právě po své kastraci partnerkou, nejsou mezi kastrovanými bezdomovci žádnou výjimkou.

Quido (So, 28. 12. 2019 - 22:12)

Ty jsi nejspíš žádného neodložila, že ne? Jen abys nebyla sama odložena nějakým dominem...

láďa (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

Vau to je docela podobné té kastraci mám pocit že je to dost zásah do integrity i zdraví jedince snad to chceš a neublíží ti to .

láďa (Pá, 27. 12. 2019 - 13:12)

Docela zajímavé příspěvky akorát se začala ztrácet diskuze o pásu cudnosti a zkušenostech s tím spojené.Na začátku padla otázka máte někdo zkušenost a koukám že život z pásem cudnosti se v diskusi nějak vytrácí to je tu tak málo chlapů co jsou z jakéhokoli důvodu zamčení?? Jiné fóra mluví jinak tak proč tady to upadá??

luci (Pá, 27. 12. 2019 - 13:12)

Tím pásem to právě začíná . To rozhodování o tom kdy ho odemkne a milostivě ho připustí , v horším případě mu dovolí pod jejím dohledem masturbovat . Někdy pro demonstraci dominance a většího ponížení ho tak předvede i jiné ženě . Tak jako se předvádí pes . Ta definitivní degradace někdy z takovéto dlouhodobé a systematické drezury může vyplynout a být vyvrcholením vztahu . Pokud to dojde tak daleko , že jako samec skončil , není už pás potřeba .

láďa (Pá, 27. 12. 2019 - 18:12)

Omlouvám se asi nejsem tak vzdělaný ve vztazích DS my to máme jako krásnou sexuální hru a zpestření života jako takového kastrace je tuším neměnná a asi to nepůjde vzít zpět asi jako změna pohlaví pak asi těžko litovat když paní odejde těžko jako eunuch hledat jinou.

Návštěvník (Čt, 26. 12. 2019 - 20:12)

V rané pubertě jsem si představoval, že se nechám od nějaké sadistické dominy eroticky usmrtit ve věku 37 let, abych nemusel trpět postupným chřadnutím, zcvrkáváním a stárnutím organismu, nemluvě o všech běžných neduzích a nemocích středního a starého věku. Dnes jsem už mnohem starší, tak můžu konstatovat, že jsem si opět jeden lákavý sen dětství a mládí nedokázal realizovat. A jestli budu i nadále tak zbabělý, umřu v nějakém smradlavém starobinci posraný, s plenami a s devíti křížky na krku.

Quido (Čt, 26. 12. 2019 - 11:12)

Na diskusních fórech jsem se dokonce setkal i s případem kastráta, kterému jeho domina nejen podávala estrogeny, kterého nejen nechala posluhovat při svých souložích s hostujícími maskulinními kanci, ale kterého ještě navíc nechala těmito svými kanci pro své potěšení občas i penetrovat do zadku.

Reklama

Přidat komentář