Reklama

Pás cudnosti

luci (So, 4. 1. 2020 - 01:01)

Píše o převýchově , ne o vykleštění .

Marwel (So, 4. 1. 2020 - 15:01)

Nauč se číst

Dany (Pá, 3. 1. 2020 - 10:01)

Ahoj , ze kterého pásu se nedá dostat ? Skoro přez každý jdou protáhnout varlata

AVP (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Můžu s Láďou jen souhlasit. Takový captor s menším kroužkem je nesundatelný.

láďa (Pá, 3. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj můžu snad jen vlastní zkušenost se dvěma tipy a to CAPTOR a HOLYTRAINER při správném průměru kroužku to opravdu nejde podívej se na cudnost.cz.

Dany (So, 4. 1. 2020 - 00:01)

Děkuji za odpověď :)

AVP (Po, 30. 12. 2019 - 19:12)

Hezké já se také přidávám s přáním hezkých svátků. K úplné idylce už stačí jen nějaká šťavnatá povídka od luci na téma svých zážitků. :D

AVP (Po, 30. 12. 2019 - 20:12)

To byla reakce na Láďovo přání. Nazaktualizovala se mi stránka a tak jsem viděl jeho přání, jako poslední příspěvek.

Katka (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Byl někdo z vás uzamčen víc jak na rok v kuse ? Celkem mě to přitahuje partner je 2 roky v kuse uzamčen a očista přez pás je bezproblémová

AVP (So, 7. 3. 2020 - 13:03)

A ty si si jako správná domina užíváš jinde?

Marwel (Po, 30. 12. 2019 - 14:12)

Je po těch dvou letech permanentního uzamčení partner dostatečně submisivní?

Dany (Po, 30. 12. 2019 - 13:12)

Au

láďa (Ne, 29. 12. 2019 - 15:12)

Pardon za první dvacítkou mělo být hodin snad to není málo.

láďa (Ne, 29. 12. 2019 - 15:12)

Ahoj všem kdo tu opravdu řeší cudnost a to ať jako hru předehru nebo fetiš či životní styl vám všem přeji hodně zdraví a štěstí v pásu cudnosti a to ať na den měsíc či rok hlavně aby cudnost a to vše s tím spojené přinášelo co nejvíc krásných chvil a sexu oběma partnerům a to nejen v novém roce 2020. A můžete si vybrat 20 až 20 let je to na každém z vás a nenecháme si do toho snad kecat od těch kteří nezkusily a soudí aniž by věděli o čem to je.

AVP (Ne, 29. 12. 2019 - 11:12)

To jsou jistě zajímavé informace a baryk by si je měl přečíst, aby znal rizika, ale souhlasím s Láďou, že by tato diskuse měla být především o pásech cudnosti a s nimi spojenými zážitky a zkušenostmi a ne o hádkách kdo má pravdu.

Ivan (Ne, 29. 12. 2019 - 12:12)

Souhlasím. Opět do této větve fóra někdo zatáhl kastraci. Snad ti nebo ty dotyční umí číst, nebo se orientovat v diskuzích, aby pochopili, že na kastraci je tu jiná větev. Tam si diskutujte do alelúja.

Jirka (Ne, 29. 12. 2019 - 14:12)

Kastrací sem opakovaně tahá Quido, zřejmě má nějakou s tím spojenou obsesi

Quido (Ne, 29. 12. 2019 - 16:12)

Obsesi... Já se tu o kastraci opakovaně zmiňuji jednak proto, že dané téma s cudností, podobně jako s ženskou dominancí v partnerských vztazích, v praktickém životě nejednou souvisí, a že tu jsou lidé, kteří o tom pochybují nebo mě žádají, abych to uvedl na pravou míru. Mám obavu, že odpor k tématu kastrace na tomto vláknu by mohl souviset nejen s tím, že se zde jistě opravdu jedná o jistý exkurs, ale i s tím, že někteří lidé si tu odmítají připustit, že jisté procento dlouhodobých cyklů zamykání mužského údu do pásů a klícek nakonec opravdu vyústí v kastraci či podobné znefunkčnění varlat, nebo aspoň v systematické podávání estrogenů submisivním mužům.

AVP (Čt, 2. 1. 2020 - 06:01)

Já nezpochybňuji tvé tvrzení, že jistá část mužů kvůli PC nakonec přijde o funkční varlata. Jen ta diskuze o to kdo má pravdu, byla moc dlouhá.

Quido (Čt, 2. 1. 2020 - 07:01)

Tak lidé mívají své ego, a pokud jim jiní dávají najevo, že jsou mimo mísu, tak za uznání oprávněnosti svých názorů a hledisek nejednou bojují. Třeba to souvisí i s tím, že sám mám dosud funkční varlata.¶ Jinak je otázka, zda pokud dominantní partnerka vykastruje muže, kterého předtím dlouhodobě nutila nosit PC, zda lze říci, že takovýto muž přijde o ta funkční varlata právě kvůli tomu PC. Ten PC je v takovém případě spíš jen jakýmsi prostředkem a katalyzátorem procesu podmaňování toho muže tou partnerkou, který vyústí v onu kastraci. Dovedu si představit, že kdyby žádné PC neexistovaly, některé dominantní ženy by si byly schopny najít i jiné cesty k podobnému triumfu nad submisivním mužem.

Reklama

Přidat komentář