Reklama

Pás cudnosti

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 00:02)

v době vašeho mládí nebyl internet, tam moje přítelkyně k tomu čuchla a už ho dva roky s přestávkama díky tomu musím nosit.

láďa (Po, 24. 2. 2020 - 09:02)

A jak si to užíváte baví vás to oba??

Návštěvník (Po, 24. 2. 2020 - 10:02)

už ani ne, začalo to hrou, pak challange jak dlouho vydržím, (po několika pokusech jsem vydržel týden) , a pak se to jen protahovalo, dnes ho mám měsíc, nijak nepřekáží a žádný feministický akce žena nedělá. sex nemáme a žijeme běžný život.

luci (Út, 25. 2. 2020 - 18:02)

To je manželka sexuální anorektička a ty impotent ? Pro takto orientované lidi je to běžný život .

láďa (Po, 24. 2. 2020 - 12:02)

Tak že žena a internet jak k tomu přišlo??Jak ti to zdůvodnila?

láďa (Ne, 16. 2. 2020 - 09:02)

Krásný příběh jsou to pro mě informace které mi dávají dohromady náš příběh s pásem cudnosti který přišel náhodou a nikdy za 30 let manželství jsem nepoznal svojí paní dříve manželku takovou jaká je dnes samé překvapení.

láďa (Čt, 13. 2. 2020 - 17:02)

Nějaká žena co má zkušenost pocity??

láďa (St, 12. 2. 2020 - 07:02)

No taky by zajímala nějaká zkušenost ženy v cudnosti ale podle omezené nabídky na trhu s ženskými pásy asi moc respondentek nebude.

Hanina (Út, 11. 2. 2020 - 06:02)

Ahoj, koukam tady je to asi jen o panskych pasech co? Nebo ma nekdo zkusenosti i s damskyma? Pro holky?

birdlocked (St, 12. 2. 2020 - 12:02)

spíše z doslechu. S dámskýma je potíž v ceně a konstrukci (pokud se bavíme o delším zamčení), běžné u mužů jsou klícky, levné a dostupné. Pas který upevněn v pase a pokračuje do rozkroku je třeba uzpůsobit na míru postavě a od toho se odvíjí cena na zakázku (platí pro pánské i dámské). Pokud je řeč pro nošení jen po krátkou, dobu pak s tím není problém, jsou varianty z pásků atp.

XT (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

Nejsou ženy, které by vyhledávali dobrovolné uzamčení do pásu cudnosti - ať již k vůli pohodlí a nebo hygieně. Spíše je to mužská parketa. A nebo se mýlím a máš na to jiný názor? A nebo tě popohání zvědavost?

birdlocked (Pá, 7. 2. 2020 - 14:02)

měl by si to šetřit pro svou milou.. škoda že je málo žen které na to přijdou a doma zavedou..

láďa (St, 5. 2. 2020 - 13:02)

Nerad ale musím zasáhnout holytrainer jsem jako první ale po roce užívání jsem přešel na CAPTOR a mě sedí líp díky širšímu kroužku,

Marwel (St, 5. 2. 2020 - 16:02)

Captor PVC jsem měl také, ale víc škrtí a cca po roce se rozpadl, Holytrainer sedí líp, ale je to individuální

láďa (St, 5. 2. 2020 - 16:02)

Omlouvám se ale já měl oba v kovu a delší což mi rozmlouvali že kratší je lepší ale oba se osvědčili i při močení ve stoje a nemohu si stěžovat CAPTOR mi sedí líp kvůli šířce a tvaru kroužku je i o málo těsnější a váha pásu přináší další rozměr z pocitů zamčeného alespoň pro mně .

Sen (Po, 3. 2. 2020 - 08:02)

Taky doma používáme pás cudnosti a je to super když musím škemrat o uvolnění ....ale většinou jednou týdně máme sex a super.

George39 (Po, 3. 2. 2020 - 09:02)

Nejlepší je sex max 1x za 14 dní a soulož se zkaženým orgasmem 1x měsíčně.
Pak už tě uspokojí orgasmy manželky a ty už je tolik nepotřebuješ.

George39 (Ne, 2. 2. 2020 - 11:02)

Dneska bylo kràsné ráno.
Nejdříve jsem manželku probudil masáží a 2x jí přivedl k orgasmu orálkem .
Pak jsem si mohl za odměnu nasadit přes pás vibrační kroužek a na chvíli zasunout. Tekla že mě proudem průhledná tekutina, ale manželka nepovolila. Klíčky prý nemůže najít.

Iff (St, 29. 1. 2020 - 16:01)

Dobrý den, prosím o radu. Chci partnerovi pořídit pás cudnosti. Očekávám od něj to, aby byla masturbace nemožná, švindlovani - vytažení nemožné, zároveň aby mohl fungovat v běžném životě, dlouhé sezení v autobuse, thajský box 3x týdne...odemikat ho budu cca jednou týdně za účelem sexu. Poradíte konkrétní modely, typy, zkušenosti? Zkrátka vše, co by mi pomohlo s výběrem. Potřebuji koupit co nejdřív

Jan (So, 15. 2. 2020 - 21:02)

Mam dva pasy cudnosti Bon 4 silikon je s rozdelovacim prouzkem na varlata jeden sedy pruhledny a jeden transparentni jsou super ,tezke je to s ranni erekci cele se to napne a ten prouzek koule pekne rozdeli vetsinou je pouzivame pres vykend ,ale i v tydny ted jsem objednal pro jeji radost kovovy tak uvidim jake to bude manzelce se libi vic penis zamknuty nez jen tak ,takze vetsinou doma chodim jenom v pasu pro jeji spokojenost jako pyzamo je super tahle hracka.Klidne si to vezmu i misto plavek kdyz bude chtit .

Reklama

Přidat komentář