Reklama

Diabetes mellitus=cukrovka

niki (Út, 15. 1. 2019 - 16:01)

skvělý při cukrovce je přípravek Laminine, snižuje hladinu krevního cukru - je to přírodní doplněk stravy, je klinicky testováný, funguje na principu regenerace buněk, v Čechách je to novinka, víc info na : [email protected]

Anna (Ne, 7. 10. 2018 - 17:10)

Dobrý den mam cukrovku berem inzulin mam od cukrovky diabetickou neuropatii v nohách každou noc mi 3 hod mi v chodidlách chodí jako bi mravenci za noc užijem 4 brufeny 2 lyrica 150mg a 2 lyrica 75 mg a nic mi nepomaha až pak to zabere po 3 hod od 23 do 3 hod jsem vzuhuru na neurologii chodím nevi mi pomoci vy te mi poradit co stim

Hanka (Čt, 13. 12. 2018 - 11:12)

Zkuste doplnit i omega 3 kyseliny, hořčík, B-komplex, ALA - to vše je důležité pro správné fungování nerového systému a pomáhá při diabetické neuropatii. Pomoci mohou i přípravky zlepšující prokrvení - např. gingko biloba-jinan dloulaločnatý.

Niki (Po, 5. 11. 2018 - 11:11)

Dobrý den, při cukrovce existuje pomoc v podobě přírodního přípravku buněčné regenerace, je klinicky testovaný, zkušenosti zde : https://www.youtube.com/watch?v=KiJ8_TgEMpA , https://www.youtube.com/watch?v=u0cSe2ULsug , pro další informace mne prosím kontaktujte na : [email protected] , možnost objednání : https://mylifepharm.com/tajemstvizdravi

Jana (Út, 19. 12. 2017 - 17:12)

Mám diabetes už 16 let, zatím jsem byla na dietě, ale mé výsledky se už delší dobu nelíbí mé lékařce na diabetes. Vypadá to, že už brzy budu muset přejít na inzulín, Prosím o zkušenosti, zda se váš zdravotní stav po přechodu na inzulín zlepšil a zda nedochází k velkému váhovému přírůstku. Děkuji.

ShabbaTot-Jahoda (So, 12. 1. 2019 - 19:01)

mám známého musikanta v kapele a ten má DM a bere inzulín a glukoza v normálu po celý den a cítí se echt a normálně pije pivo a kořala ...hlavně díky inzulínu a to je mu kol 70 rok....Když inzulín pomůže,je to asi dobrá věc...inzulín bral i můj táta,taky musikant,ale dietkou a zražením nadváhy se mu glukoza srovnala do normálu a inzulín byl proto odebrán,léky ale musí brát pořád.....Když mu DM přišel doktor při závodní prohlídce,měl 24 těch potvor na doktorskej stupnici ...musel brát prášky,ale nedržel dietu,popřával si klobásky,pivečko a kořala a tak , atak po několika letech ten inzulín skutečně přišel...nyní je mu přes 80 rok a glukoza v normálu a inzulín nebere...musel ale zhubnout a to on si dodržel

! (Čt, 15. 6. 2017 - 08:06)

Diabetes mellitus není...Alzheimer taky není nemoc, ale nedostatek paměti.

14.6. (St, 14. 6. 2017 - 12:06)

Diabetes mellitus není nemoc,ale starost.

Eva N (St, 31. 5. 2017 - 21:05)

Náplasti jsou pouze veliký podvod, žádný kladný výsledek ani při cukrovce, ani v úpravě krevního tlaku se po vyčerpání náplastí neprojevil - spíše došlo ke zhoršení všech parametrů. U cukrovky až na 13,6 a tlak se zvýšil v průměru o 15 - 20 jednotek, až na 180/95.
Varuji před koupí, nenaleťte- jako já podvodníkům!!!

Alena Foltýnová (St, 3. 5. 2017 - 08:05)

Dostala jsem od kamarádky informaci o existenci náplastí.Chtěla jsem po konzultaci s diabetoložkou ,ale ta je mimo
republiku na dovolené.Mám cukrovku druhého typu 12.rok,píchám 5x denně už 82 jednotek dohromady.
Budu hledat názory ,zkušenosti těch,kteří už náplasti vyzkoušeli.Manžel mi zakázal takhle něco koupoit-sám si pořídil naprosto nefunkční a hodně vychvalovanou korekci na palec u nohy ,tak k veškerým nabídkám je skeptický.Poradíte???Alena

Marian (Po, 1. 5. 2017 - 07:05)

Ta náplast funguje tak, že...Vy máte s náplastí DiaRemedium nějakou zkušenost ?

Petr (Ne, 23. 4. 2017 - 11:04)

Mám DM 2. typu a byl jsem na operaci bypassu. Řešili to průběžnou kontrolou glykemie a podle potřeby přidávali do infuzí směs glukózy a inzulinu. Celkem to proběhlo bez problémů.

22.4. (So, 22. 4. 2017 - 18:04)

Jedna všetečná otázka pro všechny. Jak ovlivňuje VÁŠ Diabetes mellitus,chirurgický zákrok?

! (Pá, 21. 4. 2017 - 20:04)

Ta náplast funguje tak, že si s ní zalepíš hubu, která nemůže přijímat sacharidy a glykemie poklesne.

Jiří (Pá, 21. 4. 2017 - 16:04)

Mohu dostat vyjádření k údajnému léku na cukrovku - DiaRemedium (náplasti). Je to na netu vychvalovaný lék, ale.....

Radka (Pá, 24. 3. 2017 - 09:03)

Ahoj, vitamíny Clara bere moje dcera diabetička.

Oli (St, 22. 3. 2017 - 10:03)

Zajímá mě ale zkušenost normálních lidí, jestli je tu někdo bere!

! (So, 18. 3. 2017 - 11:03)

Když to tak dobře víš, tak je zbytečné se ptát. Vypadá to pak jako reklama.

Oli (Pá, 17. 3. 2017 - 20:03)

Jasně, tady šlo o doktora uplně jiného směru, takže tam je spolupráce vyloučená. Doporučil mi to prý z osobní zkušenosti.

pro Oli (Út, 14. 3. 2017 - 09:03)

Doktor vám doporučí hlavně to, za co má sjednanou provizi.

Reklama

Přidat komentář