Reklama

Muži a erotické pomůcky

Abe (Pá, 25. 9. 2020 - 03:09)

Jako kluk jsem si do penisu zasouval různé předměty. Vždy byl stejný výsledek. Značné pálení při močení. Jednou se mi někde za prostatou zlomila pastelka. Běžel jsem za mámou. Zkoušela to rukou vymačkat, nešlo to vymočit, ani vytlačit semenem, a že už jsem v té době hodně silně stříkal. Musela povolat odborníky. Nakonec mi to zdravotnice vysála trubičkou. Od té doby si dávám velký pozor co si do čůráka strkám. Mám takovou trubičku, která dosáhne až do močového měchýře. Dar jedné doktorky. Když mám chuť tak se vycévkuji sám. Jinak dávám přednost klasické onanii.

Anton (St, 23. 9. 2020 - 08:09)

Máte pravdu. Je to pomôcka najmä pre SM pozitívnych. Ale najprv sa s ním o tom porozprávajte, že sa Vám to páčilo na videu a rada by ste to vyskúšala. Z mojej vlastnej skúsenosti to bolo také, že moja manželka vie o tom, že som submisívny, navrhla to, že to vyskúšame. Zviazala ma a potom to začalo. Bol som veľmi silne vzrušený, začala malým. Inak volá sa to dilatátor. Spočiatku to bolelo, použila gél. Postupne pridávala hrubšie. Nakoniec som cítil, akoby na mňa šiel orgazmus, no dilatátor bol v močovej trubici a semeno nemohlo von. Až po vytiahnutí dilatátora z močovej trubice začalo vytekať semeno, no to som mal už dávno po tom pocite orgazmu. Nebol to plnohodnotný orgazmus, no vajcia sa mi vyprázdnili. teraz dilatátor používa najmä vtedy, keď som dlhodobejšie uzamknutý v páse cudnosti. Po zasunutí dilatátora temer ihneď vytekám.

Dagmar (Čt, 3. 9. 2020 - 11:09)

Asi to tak bude, ta dnešní doba, kdy se řeší všechno přes mobil a nebo se o tom nemluví vůbec, což je smutný..

Tamara (St, 2. 9. 2020 - 21:09)

Většina lidí to používá jen se o tom bojí mluvit, přitom je to sexy a úplně normální

petra (Ne, 30. 8. 2020 - 19:08)

o tom že krachují vím prd, jen jsem spokojená zákaznice, pokud ty takové věci nepoužíváš tak to je tvoje věc, já se rada pochlubím

Petra (Pá, 28. 8. 2020 - 23:08)

ekondomy tam jsem nechala uz par tisic :D maji super pomucky a hlavne perfektni vyber kondomu..

Návštěvník (So, 29. 8. 2020 - 07:08)

Fakt krachujou? Tyhle debilní reklamy, co sem vkládáš, je definitivně pohřbí.

Serena (Po, 3. 8. 2020 - 10:08)

Podívej se na e-kondomy velice super erotické zboží.Vybere si tam každý

ivka (Ne, 2. 8. 2020 - 22:08)

nekdy to jsou zazivne komentare, ale tohle je vazny, sama mam chlapa co pomucky ma rad a chce je nutne mit :D

renca (So, 1. 8. 2020 - 21:08)

Souhlasim silvi, sama jsem to zazila kdyz me kluk moc nevzrusoval a musel pouzit lubrikant, ale i to k tomu patri

silva (Pá, 31. 7. 2020 - 23:07)

Souhlasim. radeji budu hodne nalubrikovana nez sucha :D to je pak trapenicko

erik (Čt, 30. 7. 2020 - 22:07)

já miluji pouta a vibrator kdyz muzu drazdit svoji lasku..

Patrika (St, 29. 7. 2020 - 13:07)

Vůbec nevím kde se mám dívat. Jsem v tom hledání trošku amatér.

Serena (Pá, 24. 7. 2020 - 18:07)

Mrkni se na netu.Velice dobrý výběr.

Patrika (Út, 21. 7. 2020 - 13:07)

Ahoj kde bych koupila nějaké dobré lubrikační gely?

Rita (Pá, 3. 7. 2020 - 10:07)

Dotaz na dámy... Zkoušely jste ty stimulační gely pro ženy? :) Jak jste s nimi spokojené?

Sára (Ne, 21. 6. 2020 - 18:06)

my teda taky vždycky používáme lubrikační gel ale ten s chladivým efektem, je to fakt něco úžasného

Barka (St, 27. 5. 2020 - 12:05)

Taky si teda nedovedu sex představit bez gelu. Jednak je to potřeba a jednak je to s ním mnohem lepší. Krásně dráždí a vůbec je příjemný. Doporučím pak tento shop https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely, mají neskutečnou nabídku gelů.

Návštěvník (Čt, 30. 7. 2020 - 23:07)

Pokud nemáš samomaznou , tak to opravdu jinak nejde . Nasucho to není rozkoš , ale utrpení .

Gabriela (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Když bych to chtěla pořídit chlapovi, tak je potřeba k tomu koupit i lubrikační gel ??

Reklama

Přidat komentář