Reklama

Muži a erotické pomůcky

Jan (St, 2. 4. 2003 - 10:04)

Mám pocit, že se nevyznáš sama v sobě. Vlastně nevíš, jestli se ti praktika s vibrátorem líbila, nebo ne. Přestože jsi diskuzi začala a stále tvrdíš, že se ti to VÍC nelíbilo, přesto máš strach, aby si nemyslel, že se ti to s vibrátorem líbí víc než s partnerem, to si protiřečí.S tím předstíráním jsem nemyslel konkrétní vaši situaci, ale chtěl jsem upozornit, že čím spokojeněji se žena tváří, tím spíše může počítat, že se muž soustředí na danou oblast. Není špatné chvilku - občas předstírat, chceš-li mu udělat radost, ale nesmí se vaše milování zvrhnout jen do předstírání, nebo ještě hůř do předstírání za každou cenu. Lépe pak je navést partnera na oblast, kde se ti to líbí víc.Z tvého dotazu bylo zřejmé, že vibrátor byl partnerovou aktivitou. Shrnu-li to ale, tak úplný odpor k tomu nemáš, jen u toho moc přemýšlíš. Asi bych opravdu nepřemýšlel v tomhle případě nad tím, jak a co partner dělá a když se mu to líbí, tak bych se soustředil jen na vlastní pocity, až si budeš jistá, jestli se to líbí tobě, nebo ne, pak bych teprve přemýšlel nad tím, jak zareagovat vůči partnerovi.Svěřování se s vlastními sex. fantaziemi partnerovi je opravdu chůze po velmi tenkém ledě a vyžaduje notnou dávku taktu, diplomacie, empatie a samozřejmě důvěry a už z toho je zřejmé, že je to dlouhodobá záležitost celého vztahu, ale rozhodně stojí za to! Za upřímnost a důvěru těžko někoho odsuzovat, zvláště milujeme-li ho.

Květa (St, 2. 4. 2003 - 09:04)

Děkuji za vysvetlení oběma diskutujícím. Tady nejde o předstírání či nepředstírání. Mě se to zdálo prostě hloupé, neosobní, tvrdé a studené, i když chvílemi se mi to líbílo a vzrušovalo mě to (to byly chvilky, kdy jsem nemyslela na to, čím to děla, ale na požitek, bohužel to byl vždy jen mžik a pak zase kontrola a přemýšlení). Jen jsem nevěděla, mám-li to dát najevo, aby si partner nemyslel, že se mi to líbí více než on. Bylo to prostě pro mě jiné a nové. A mám pocit, že jeho to vrušovalo velice, když se tam mohl dívat a hrát si.Jinak s tím si hrál on, já bych to asi sama nedělala a už vůbec ne někde v ústraní.A jinak si myslíte, že by měl člověk říci partnerovi ÚPLNĚ všechno, co si myslí, co cítí - bez přemyšlení, zda je to normální či nikoliv, zda je to fantazie ... ? Nepomyslí si pak, že já jsem ujetá? Neodsoudí mě za to?Co myslíte tím koukat na sebe?Ale co když se mi to třeba tolik nelíbí a já vidím, že partnerovi se to líbí a vzrušuje ho to více, tak přece není špatné předstírat a tu chvilku to vydržet? A nebo je? Děkuji

kkkkk (St, 2. 4. 2003 - 08:04)

Neboj se Květo,že by si partner myslel,že je o něco ochuzen,ani si nebude myslet,že na Tebe nestačí a Ty si musiš pomáhat.Tím mám na mysli partnera zkušeného a né nějakého plašmušku,který má zkušenosti pouze toho rozsahu,že dívčí přirození maluje ve výtahu a nebo na vrata.Zkušený muž Tě zařadí mezi Ty šťastné,které nejsou frigidní a vlastně pomáháš partnerovi s erotickou předehrou a nebo aby jsi jej ještě více vydráždila k větší fantazii a výkonům.V těchto případech koukej více na sebe co se Ti líbí,on má tu samou možnost.Něco skrývat a nebo bát se to dát najevo je začátek neupřímnosti a možná touze si to udělat někde jinde,kde se budu moci "odvázat".

Jan (St, 2. 4. 2003 - 07:04)

Odpověď: mně vzrušuje, když dělám ženě potěšení.Ovšem tohle vyžaduje součinnost obou, takže jestli dámy předstíráte, úmyslně uvádíte muže v omyl a když si navíc "neřeknete", co se vám líbí/nemusíte mít, šijete si bič samy na sebe. To "neřeknete" je v uvozovkách proto, že samozřejmě nejlepší je, když vnímavý partner pochopí vaše náznaky, ale nesmíte 100% spoléhat na stejný partnerův pohled a pak, když se náznaky míjí účinkem, je zapotřebí diplomatického rozhovoru o svých přáních.Muž je kvůli potěšení ženy někdy schopen dělat pěkné vylomeniny.A také chápu, že často žena předstírá právě proto, aby muže potěšila a už proto je dobré si někdy o sexu popovídat v neemoční atmosféře.

Květa (Út, 1. 4. 2003 - 18:04)

Zajímalo by mě, zda opravdu muže vzrušuje, když dělá ženě potěšení třeba vybrátorem a zda se neciti ochuzen, že to za něj dělá kus umělé hmoty či co to je? Já jsem se osobně cítila hloupě a zdálo se mi to tvrdé a studené. Děkuji

Alena (Út, 13. 11. 2018 - 17:11)

Můžu tě ujistit, že muže to vzrušuje akorát to nefunguje tak, že udělá dobře tobě a on nic, vždycky jsou ve hře oba + pro zpestření hračka. Dneska je jich k dostání tolik, že člověk pomalu neví co s tím, ale už se dělají i vibrátory pro páry, což je naprostá bomba :)) jenom se toho nebát

Reklama

Přidat komentář