Reklama

Muži a erotické pomůcky

venda (Čt, 25. 12. 2014 - 13:12)

ahojky tento sexshop jsem vůbec neznala, moc díky za dobrý typ. Koukám, že tu mají přímo luxusní výběr spodního prádla a všeho okolo sexu !

? (Po, 22. 12. 2014 - 15:12)

Aby jste nedopadla jak ta paní co přišla do sexšopu a chtěla robertka.Prodavačka jí ukázala na regál za sebou a vyzvala aby si vabrala.Paní měla hned vybráno a že chce ten červený na konci regálu.Prodavačka se začla usmívat a pronesla ale paní, ten vám nemohu prodat, to je hasičák!

nela (Po, 22. 12. 2014 - 13:12)

Ahoj už je to nějaký čas, co nemám partnera a jsem sama, tak jsem začala uvažovat,když se blíží ty Vánoce, že bych si pořídila nějakou hračku do postýlky, ale do sexshopu se mi moc jít nechce nemám ráda takové to vyptávání, hned bych se tam začervenala! Kde si vy nejčastěji objednáváte hračky přez internet? Rozmýšlím se, jestli mám jít do vibrátora nebo bych měla jít třeba do něčeho ostřejšího! Co si myslíte? Co by jste mi poradili? A co máte vyzkoušené?

! (St, 26. 11. 2014 - 15:11)

Třeba ti nechá letos píchnout uši a příští vánoce ti koupí naušnice!

Eva (St, 26. 11. 2014 - 11:11)

Nemame moc penez a tak sem minule vanoce koupila manzelovi tkanicky do bot. Protoze na boty uz nezbylo tak si s nima manzel podvazal varlata. Nahatej si kleknul v obyvaku pred televizi a ja ho celou stedrovecerni pohadku cvrnkala do kouli. Kdyz naskocily titulky tak sem mu jako darek dovolila vyhonit pindoura. Tak cekam co letos dostanu ja.

hana (St, 26. 11. 2014 - 10:11)

Ahoj co máte v plánu kupovat příteli k Vánocům? Já už jsem nešťastná z toho, že si nevím rady. Chtěla bych mu zakoupit dárek, který by jsme si mohli užít společně přemýšlím, nad nějakou erotickou pomůckou, co si myslíte.

anna (Út, 25. 11. 2014 - 16:11)

ahoj taky se mi tu spoustu věcí líbí, moc díky za dobrý typ na dárky pod stromeček, ale i si udělat radost sama sobě, to by jinak nešlo. Určitě bych moc ráda něčím potěšila svého manžela, máte nějaký nápad, co máte vyzkoušené? Určitě se těším na Vánoce, až něčím luxusním překvapím přítele a pořádně ho rozpálím.

hana (So, 22. 11. 2014 - 12:11)

Dobrý den, přemýšlela jsem strašně dlouho, co bych měla koupit příteli, abych mu udělala opravdu velikou radost a nakonec jsem narazila na stránky Erosstaru a jsou opravdu boží, strašně se mi tu líbí jak sexy prádýlko, tak erotické hračky a k balíku jsem dostala moc hezký dáreček pro sebe, je to velice výhodné právě na techto stránkách objednávat,

Jana (So, 25. 10. 2014 - 13:10)

Dobrý den, nikdy bych nevěřila tomu, že to řeknu právě já, ale tyjo vibrační věcičky jsou parádní, hlavně, když relaxuji ve vaně, nebo mě cokoli jiného naplno vzruší, to kolikrát nevěřím, že se až tak dokážu díky tomu uvolnit. A dokonce jsem začala uvažovat i o dalších hračičkách, co by jste mi ještě dále doporučili, mám zatím klasicky vibrátor a pár drobnosti, ale ještě něco zajímavějšího?

pataráková (St, 22. 10. 2014 - 14:10)

ahoj mě velice příjemně překvapila nabídka internetových stránek www.erosstar.cz mají tu obrovský výběr, měla jsem problém se vždy rozhodnout pouze pro jednu věc a také pro jakou.

kovadlová (Ne, 19. 10. 2014 - 16:10)

Dobrý den chtěla bych si udělat radost, koupit si nějaké krásné erotické prádýlko, co myslíte Kde by jste mi doporučovali něco originálního?a pořádně rajcovního? Začala jsem si s novým chlapem a potřebuji ho trošku navnadit.

Martin (Po, 6. 10. 2014 - 06:10)

Nazdárek narazila jsem na...Ahoj Marcelo, ja som si z erostar objednal viac veci napriklad aj strap on a vsetko bolo ok. Strap on je super a vzdy sa tesim ked si ho priatelka nasadi a ideme na vec, ked mozem odporucit nekup iba manzelovi nejake pekne pradlo ale aj sebe nejaku kosielku a budete mat super sex.

Karel (Pá, 26. 9. 2014 - 13:09)

Já si podvazuju koule a to je paráda.Čím víc se to utáhne tím větší vzrůšo.Podvážu a šukáme.Dřív to bolelo ale už jsem si zvyknul a vydržím i půl hodiny.Dokonce v průbehu šukání to ještě víc utahuju a to je paráda pocit,erekce,koule modrý ale stříkám a orgasmus neskutečnej!Doporušuju!

Marcela (Čt, 25. 9. 2014 - 09:09)

Nazdárek narazila jsem na stránky http://www.erosstar.cz/spodni-pradlo-panske/pradlo-p-tanga-slipy--idk/funny-boxers-push-the-button--idz7976 a moc se mi to líbí. Co si myslíte, už jste si na této stránce objednávali? Je to krásný dárek, příjde mi i vtipný.

Martin (Po, 22. 9. 2014 - 12:09)

Ja osobne preferujem strap-on, niekedy sa s frajerkou vymenime a namiesto toho aby som sukal ja ju suka ona mna a je to neskutocny pocit... Potom sa vymenime a doprajem jej tu slast aj ja...

Ivana (Ne, 21. 9. 2014 - 15:09)

ahoj já nevím, co bych Vám mohla doporučit, ale já vždy koupím nějaký dár, pak hledám k tomu nějakou drobnost,nebo něco pořádně sexy, aby ho to dostalo do kolen, sexy obleček s bičíkem,nebo i overal, je na toto skvělý, vždycky je z toho hotový.

milhaus (Čt, 18. 9. 2014 - 15:09)

Ahoj já bych chtěla...Anální kolík pro muže je paráda. Žena mne ním šuká pravidelně a musím říct že bych se zbláznil.

hanulka (St, 17. 9. 2014 - 10:09)

Ahoj co by jste mi doporučovali spíše přítele překvapit, nějakým sexy prádýlkem nebo spíše bych měla koupit něco do postýlky nějakou hračku nebo něco roztomilého, co by ho rozpáilo? Bude mít narozeniny a uděláme si vždycky, aspoň nějakou drobností radost. A mě napadlo, že bych koupila zase něco jiného.

Zuzana (So, 13. 9. 2014 - 10:09)

Dobrý den, narazila jsem na velice zajímavé stránky www.erosstar.cz znáte tuto stránku? A jaké máte s ní zkušenosti? Mě tady veli zaujal jejich sortiment a velice ráda bych ho objednala. Za jak dlouho vám přišel? A co jste říkali na kvalitu? Já jsem ještě nikdy na sexshopu neobjednávala, tak jsem nováček. A přijde mi to doů nenápadně zabaleno?

Pavla (Út, 26. 8. 2014 - 00:08)

Ahojky kde bych podle Vás sehnala opravdu, ale opravdu kvalitní erotické spodní prádlo? Budu moc ráda, za jakékoli Vaše doporučení. Jelikož bych chtěla překvapit přitele romantickou večeří u mě, ale chtělo by to něco šmrncovního na sebe, ale zatím jsem toho moc nenašla, bohužel to je zatím všechno jenom na jedno brdo.

Reklama

Přidat komentář