Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

bianka (Čt, 12. 12. 2019 - 08:12)

Milu, proč nevylezeš z té díry aspoň na chvíli? Vnitřní prázdnotu máš z té samoty. Na chvíli jdi mezi lidi. Ne do baru, ale třeba do obchoďáku, koukat po těch kalhotách co si koupíš. Nebo jen prolítni vánoční trhy. Na chvíli. Protože vím, že nevydržíš dýl. Nebo, nemůžeš jít k vašim a pomoct mámě třeba péct cukroví? Proč jí nepomůžeš. Určitě doma chystá vánoce. A budeš na vánoce s dětma? U stromečku?

Alice (Čt, 12. 12. 2019 - 11:12)

Já dneska za ní zajedu a někam jí vytáhnu.Je to hrozný takhle jak tam žije a chodí někam do paneláku na chodbu na schody.Ale mám pro ní dobrou zprávu.Mluvila jsem s Luckou a Lucka mi říkala že jí musí už napsat a že má Milču moc ráda a že už jí Milča chybí když se teď nevidí.Takže můžu říct že se Milča vždy ohledně Lucky bojí zbytečně.Jen je Lucka taková a není moc psací a to dělá i mě.Ale až bude jaro pak by se snad už měly vidět víc,bude víc příležitostí.A zdravím Sany jak je v lesích? Jak se ti tam bydlí?

aha (Čt, 12. 12. 2019 - 12:12)

takže ty ji v tom jejím životě na dně taky podporuješ. to je fakt dobrý

Alice (Čt, 12. 12. 2019 - 12:12)

Naopak.Chci ji někam vytáhnout ať je jí líp.Kde vidíš v podporování v životě na dně?

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 12:12)

Alice, ty se staráš o dvě děti a domácnost a Miluně doporučuješ další ženský. Neměla bys jí doporučit, aby šla pracovat?

Alice (Čt, 12. 12. 2019 - 12:12)

Ale já jí nikoho přece nedoporučuju.Lucka je její miláček,sama od sebe se na ní upla a nevěděla v té době že s ní kamarádím i já.Já jsem Lucku poznala měsíc před Milunou.Ale nám možná Lucka zachránila kamarádství,tedy aspoň aby jsme uměly být kamarádkami.A práce to vidíte sami jak to má,co já s tím zmůžu?

No (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

To se divím, že jsi nenapsala, že to má z rivotrilu, jak to tělo potřebuje, proto má tu samotu :)) Máš dvojí tvář.

klídek (St, 11. 12. 2019 - 20:12)

To je tady okopčené z

8. Prosinec 2019 - 18:38

proboha (St, 11. 12. 2019 - 19:12)

snad je sveprávná a ví co dělá.

proboha (St, 11. 12. 2019 - 19:12)

a co je ti vůbec do toho? To je věc Miluny a tobě je po tom kulový, proč pořád někam strkáš ten svůj zvědavej rypák. Miluna nemá povinnost nám zde hlásit každý svůj prd.

Jana (St, 11. 12. 2019 - 22:12)

Ok, psát nebudu.

Miluna (St, 11. 12. 2019 - 23:12)

Jani neposlouchej nějakýho anonyma,je to na každym kdo jak píše.Kdybych nechtěla psát tak nepíšu ale jste tady i vy takový s kterýma si popíšu víc než s někym jak sem teď sama viděla ze seznamky.Z tý nový by mi hráblo z té její konverzace,z ní by bylo člověku jen hůř.Odpovídá dvouma slovy a na nic se nezeptá.To je z ní jen páčit otázky a to psaní se nikam nerozvíjí,no je přesně to co nesnášim a už jí psát nebudu.A džíny nový ještě nemam ale za pár dní až donese ještě peníze tak si někam pro nějaký hadry sjedem.A jak si psala o tom hlazení tak to asi nemá nic společnýho se ženou,ale máš pravdu je mi líp když mi on hladí.Ale neni to častý víš.Jeho hlazení je trochu povrchní,nevim jak to napsat ale hladí spíš častěji sexuálně než ze srdce.Jenže na ty smutky by pomáhalo ze srdce jenže on si tohle o mě myslel dřív taky,tak já nevim proč,jako když neumíme moc dávat oba najevo city.Ale když píšeš o sexu ten zas tvrdej já radši mam ale mohla bych to zkusit jak si psala.Ale od ženských to nebude mít vliv protože já sem i na ženský tělo a chybí mi.Se Sergejem nemůžu dělat nějaký věci co s ženskou tak to zachybí když nemam to prostřídávání.Kdybych měla zase jen ženskou tak mi začne chybět zásun a takže bez chlapa to taky nejde a potřebuju oboje.Lucku sem si už zkoušela zhnusit ale nepovedlo se.Teď sem ráda že už ležim a baví mě spát nejvíc ze všeho poslední dobou.A jinak když se tak zamyslim tak já mam vlastně už jen tady vás,jinak už s nikym ani nepíšu.Je to totální vnitřní prázdnota.A kdyby se ti chtělo psát piš,já sem ráda když čtu někoho zvlášť s podpisem.

a (St, 11. 12. 2019 - 20:12)

ty se zastav u chocholouška už na tebe čeká hulváte !

? (St, 11. 12. 2019 - 20:12)

Na koho to reaguješ?

co? (St, 11. 12. 2019 - 19:12)

Fakt ne? Ona za to tady není placená?

Návštěvník (St, 11. 12. 2019 - 16:12)

Víš Miluno oni lidi většinou chodí do práce a nemají čas se nudit jako ty. Taky je před vánocema

a (St, 11. 12. 2019 - 16:12)

a Alice vychovává dvě děti, tak toho má taky dost a taky se nenudí

Miluna (St, 11. 12. 2019 - 15:12)

Pořád totálně na hovno."bez kamarádek" jen osamělá,venku mi tak provokuje že se nedá posedět tou zasranou zimou,nic mě nebaví a v bytě se obrazně dusim.Čekam jestli na to prášky zaberou a chci už duben.A nevim o čem si povídat se Sergejem a to mě taky sere.Kaco to je na nic že ti odešel telefon,tak už nedáme ani ty karty.Asi zase k práškum do sebe přisypu rivotrily ať mam jiný vnímání a pujdu jezdit zase do toho osmipatráku výtahem a koukat zas na tu výšku,já už fakt nevim.Aličko kdyby si mi aspoň ty psala:'( když už si zrušila schůzku,tak kdyby si mi aspoň zachránila brzy novou schůzkou.

Návštěvník (St, 11. 12. 2019 - 17:12)

Milčo, nemyslíš, že kdyby šel Sergej jednou na tebe tvrdě, jednou by se spíš mazlil, že bys měla pořád potřebu mít ženy? Připadá mi, že jsi byla šťastná, když tě hladil. Ono jen aby to do tebe na tvrdo pral, to by přestalo bavit každou ženu. Chce to měnit, jednou tak podruhý tak. A jestli se chceš odmilovat, začni si Lucku zhnusovat. Vzpomeň si, že je to kuřačka. Smrdí, nevydělává prachy. Co ta z toho netu? A co džíny, už sis koupila nějaký slušný? Ono když chceš sbalit nějakou ženskou, chtělo by to nerozervaný džíny.

Jana (St, 11. 12. 2019 - 18:12)

Jsem se nepodepsala. Jana, spíš taková co si tu čte. Jsou tu zajímavé příbehy, život.

Reklama

Přidat komentář