Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Začalo to tu hulvátskými příspěvky na adresu Mare, kdy jako nick používal hvězdičku. Že mne pomlouvá budiž. Ale když tu píše hulvátské příspěvky na adresu Mare a Mimy, což jsou ženy, tak na hulvátské jednání vůči ženám jsem obzvláště alergický. Mare tu už není ale pochybuju, že on by se za to Mimě, která mu nijak neublížila, omluvil.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

A už chápu, proč místo Jehovy rozebíráte dokola jako posednutí mě. Proč jste si ze mě udělali svého boha. Páč kdybyste mě, cvoci, neměli, tak se sežerete mezi sebou. A tak si zoufale hledáte vnějšího nepřítele, abyste se mohli sjednotit. Jste fakt banda neschopných lůzrů. A že na mě nadávají smažky, alkáči, husa bez mozku a další existence a ještě anonymně, mám v paži. No tak se v tom, zoufalci klidně utopte. Kdyby byl nějaký bůh, tak vám nakope řiti. To vám nedochází.

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 10:12)

Kvůli tomu to není. Je to pouze kvůli tomu, že se tu chováš jako naprostý hulvát. Znám chlapy, kteří vysedávají v hospodě drnodenně ale takové sprosté vyjadřování je jim cizí. Sám sis tu o sobě vystavil průkazku.

Skutečný Hvězdoslav (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

Pobožní bobci, vaše tlachání je nejlepším očkováním proti případné rekonverzi. A všechna obvinění si dovolíte, páč jste schovaní v anonymitě. A stačí obyčejný telefonát a už se cukáte. Viz Antonín Vlas, který mi tady nadával, ale v telefonu se mi snažil vlísat a skoro všecko odvolal, co tady psal. Jste gumy bez páteře, nemá žádnou relevanci, co tady píšete. Je to gumové, jsou to prázdné žvásty, vy si za tím nestojíte. Ten, kdo mi tady nadává, by to v reálu nedokázal. A o tom to je. Nevím, proč bych měl tyto sračky bez obsahu číst. Nevím, co mi pobožné gumy chcete. Tímto způsobem dokazujete jako co? Vašeho bůžka? Vaši prázdnotu? Jste směšní. A ok, beru na vědomí, že Milan se snaží o nějakou objektivitu, ale to je taky marnost, stejně ho ty ostatní kurvy převálcují. Mně to je úplně jedno, co nějaké zbabělé anonymní nicky plácají na moji adresu. Čestně se chovat neumíte. Stát si za svým neumíte, jen žvaníte. Vypadá to, že NÁBOŽENSKÁ IDEOLOGIE PŘITAHUJE TY HORŠÍ Z LIDÍ!

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 10:12)

Já jsem se ti v telefonu vůbec nesnažil vlísat. Naopak, ty jsi mi do toho telefonu natvrdo zalhal a pak jsi mne nehorázně tvrdě jmenovitě pomlouval tam, kam vůbec nechodím. Jen dva jsme ti měli odvahu zavolat a pak jsme na to těžce doplatili tvými smyšlenkami a pomluvami. Ten druhý, z Grano Salis, se ti už bránit nemůže, protože zemřel.--------------To označení jájínek je u tebe zcela na místě. Číslo dvě tu psát nemusím, protože ten první, liberecký hrníčkář, tu byl z doktorky odejit před více než před deseti lety. Poté, co byl odsud odejit řádil na Abecedě Zdraví, než byl odtamtud odejit také.

Touha Tonymu a… (Po, 9. 12. 2019 - 11:12)

Tony a dá se ten váš spor nějak ukončit, dopracovat se ke smíru? Nebo aspoň na půl roku přestat a pak vyhodnotit, zda to vůbec stojí zato v něm pokračovat?

Rakato (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Nikdo ten nesmyslný spor ukončit nechce, protože je baví.

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Mně o žádnou zábavu nejde, už jsem si říkal, že tu název Hvězdoun používat nebudu. Ty nevíš, proč si to ode mne vykoledoval, jenže to tu použili zase jiní. Jenže to svým hulvátstvím vyhrotil tak, že momentálně nemohu jinak, i kdybych jinak tisíckrát chtěl.-------------Proč se takto nenapadáme my dva?

Touha (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Jirko Hvězdo, oslovila jsem i tebe, co ty si o tom myslíš?

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 12:12)

Já jsem i chtěl, ale to na mně nezáleží. Myslím si, že s takovým hulvátem to nejde.

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Milan je stoikem jenom do doby, dokud se nejedná o něj.

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

To také začínám zpozorovávat.

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

Takhle se tu projevil už kdysi, a je to pořád stejné. On to ale nepřizná. Přestože to každý vidí.

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Mima nepsala nic, co by nebyla pravda, ví se totiž dobře, že Hvězdoun pod cizíma přezdívkama skutečně psal. Kromě jiného.

Touha (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Skvělé, Milane, překvapil jsi

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Milan se tady zase pozval do role soudce. Proč to děláš?

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 01:12)

Na druhou stranu Hvězdoun a Toli. Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 01:12)

Oni se ti vyhýbají z jiného důvodu. Křivákovi tvého typu se každý vyhýbá obloukem. Já jsem ti na tvou výzvu zavolal a doplatil jsem na to. Tu se projevuješ jako velice pyšný a velice zlý člověk. A chval sám sebe jak chceš. Staré pořekadlo dí: "SEBECHVÁLA SMRDÍ!!!"

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 23:12)

návštěvník napsal: "takže ty se neomlouváš, že jsi ho sprostě urazila z podvodu, udavačství, plagiatorství?"------ Ta se neomluví. Je to mrcha. A největší sranda, že ta mrcha mě napadá bezdůvodně. Já jsem tu akorát napsal, že ona a Milan žijou řádně. Tedy bez alko / feto excesů. A za to se mi mstí. To nemá hlavu ani patu to její chování. Je to za prvé blbka a za druhé chce ubližovat. Má to v sobě. Ráda ubližuje. Proto tady chodí. Nicméně navenek žije řádně, takže možná o ní říkají, že slušně zdravila, viz ty její smajlíky a falešná přání hezkého dne, atd.. Přitom je to bezcharakterní osoba. Tady na doktorce z pobožných není nikdo seriozní. Jsou tu jenom kurvy. Tak to je. Nevím, možná Milan není až tak mstivý a pokažený, uvidíme. Ale jinak odpad. To by se všecko prokázalo v reálu raz dva. A taky v reálu to chodí tak, že takové kurvy se mi klidí z cesty, páč vědí že neobstojí. Ale na netu v anonymitě nemají zábrany. Neznají poctivost, čestnost, nic. Na granosalis jsou lepší lidi. Jsou tam taky pobožní zmrdi, ale jsou tam i poctivější jako František apod.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 05:12)

Satane, tobě se nikdo nebude omlouvat, opusť toho člověka!

Reklama

Přidat komentář