Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Milane, dle mne se Mima vůbec žádné chyby nedopustila. Tobě vůbec nedochází, jaké Zlo z Hvězdouna prýští.------------------------------Já dovedu jako on, jako hulvát, psát také ale vlastní mi to vůbec není, jenom tu na doktorce jsem v tomto, poněvadž je tu takových hulvátů opravdu hodně, v tomto poněkud zvlčel. Hvězdoun si tu svými příspěvky jenom vystavil průkazku, jaký ve skutečnosti uvnitř je. Proč ho asi na OSACRu jako ateistu blokli (co tam psal nevím, protože jsme se tam o dva roky minuli ale dobře si pamatuju jaké blbiny psal na KD /vlastně už nepamatuju, pouze ty s docentem Zvěřinou a s těmi anděli, já jsem ho tam četl spíše vyjímečně/) z gayfóra jako gay zcela vyzmizíkovali? Jsou admini, kteří to, co on předvádí, vůbec trpět nemíní.

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Milane, teď nevím jestli si děláš legraci nebo to myslíš vážně. Jenom úplnej blbec nevidí, jak se tady hvězdoun chová. Adekvátně mu nikdo nic neoplácí. Já vůbec nechápu, co Mimě vyčítáš, na to co jí Hvězdoun opakovaně píše, se chová velmi mírně. Možná by ses měl probrat, protože píšeš nesmysly. Nechtěj po mně, abych ti připomněl, cos dokázal napsat ty. Srovnej se sám u sebe, než začneš kázat morálku.

Milan (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Ne Jirko, probrat by ses měl ty. Jestli nechápeš o čem je řeč, pak veškerá další slova jsou zbytečná.

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Milane, já jenom chápu, že píšeš hovadiny a myslíš si jak nejsi moudrý. Mima nic špatného nenapsala.

Milan (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

K tomu není co dodat.

Jirka (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

Souhlas, tak snad aspoň příště budeš víc přemýšlet, než se po hlavě vrhat do nějakýho umravňování. Mnohdy takovým jednáním způsobíš víc škody než užitku. Neber to zase jako útok na tebe, ale je to pravda.

Milan (Po, 9. 12. 2019 - 09:12)

Jirko, to jsi špatně pochopil, to nebylo míněno jako souhlas :-)

Tony (Po, 9. 12. 2019 - 08:12)

Jirka dobře ví, o čem je řeč. Mimo jsi Milane ty!

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Všichni zde jsme trapní anonymové, jen Skutečný Hvězdoslav ne. To víte, že Česká obchodní inspekce (tzv. čoika) odmítá anonymní oznámení na potravinové lumpárny?

Tony (Ne, 8. 12. 2019 - 18:12)

Víme, jak vypadá jeho xicht a hlas, nic víc.

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

A co z toho plyne? Ani nevím.

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 17:12)

Jedno je zdejším zákoníkům třeba přiznat - na rozdíl od ostatních, myšlenkově vyčpělých křesťanů, oni tady nahrazují věrozvěsty a hrdě hlásí pravou cestu. A bojují s lidmi, co jsou od ďábla a přesvědčují nebohé křesťany, že jejich víra je podvod. To takový kutňák od kostela se s nečleny sboru o víře nebaví, protože ví, že by se mu lidi smáli.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

* neopovažuju považovat

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 15:12)

Se mi líbí jak se v diskuzi krásně potvrzuje, jak vrána k vráně sedne. Tady v tom případě hvězdoslav a multiník jsou teď nějak velcí kamarádi a Touha s Rakatem rovněž. Možná je dobře, že to je takhle nahromadě, aspoň je v tom pořádek.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 15:12)

Okej, tak to byl asi pravý Tonda.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Takže drahý JIrko (nemyslím Hvězdouna JIrku, ale Jyrku), nesnaž se na mě házet svou špínu.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Nejspíš Jirka, snaží se to hodit na mě. A ověřuje si staré příspěvky a hází to na mě, který si také občas ověřuje staré příspěvky, ale ne tak moc. A co se týče času, mam práci, ve které se nudím, no a? :)

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Možná ti chybí jenom sebevědomí být sám sebou a přestat neustále něco předstírat. Pán Ježíš tě může ze všeho dostat, byl bys uzdravený.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Zajímavé, Tonda buď píše zase z neověřeného nicku nebo si na něj někdo hraje. Já za něj nepsal.

Tony (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Zatím jsem se nepřihlásil.

Reklama

Přidat komentář