Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

Tady má koule jen Skutečný Hvězdoslav, protože se přihlásil. Na druhou stranu - teď tady musí být hodný a neprovokovat tabuizovanými tématy nebo genderově či rasově nevhodnými narážkami. Na třetí stranu - policie si IP adresu každého pazgřivce, co sem cokoliv napsal, snadno dohledá, kdyby přišlo na věc. A že na věc přijít může, je klidně možné, protože když se vyjede podle náhubkového zákona po nějakém provinilci, ti první jsou vždy exemplárně potrestaní, aby jejich smutný osud odradil ostatní.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Multinik má sice dost primitivní způsob napodobování druhých, ale pořád mu to jde lépe, než být sám sebou. Ani bych se nedivil, kdyby vzhledem k dostatku volného času, si procházel historii vlákna a střádal o lidech osobní informace, aby je pak mohl napodobit.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

To není zábava, to je vážná věc. Oddálit soudný den o pár dnů může znamenat záchranu milionů duší :(

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 16:12)

Zachránit o jeden den milióny duší od záhuby je jistě záslužné, ale ne moc. Hoď na plac další články své víry, ať to tady má šťávu.

Tony (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Ty si tu o mně můžeš čmárat co chceš. To jak tu ze sebe chrlíš ty chlísty je stejně kontraproduktivní.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

"jsem Jiří Krumholz z Plzně. Jsem ze Svaté církve předposledního dne." ----- Náhodou to je dobrý fór a ten debil mu napíše, že takovou církev nemůže najít. Je vidět, že má taky vypitý mozek. Stejně jako ta bachyně Vlas.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

No protože naše církev je jen pro vyvolené, je tajná, dostane se do ní jen ten, koho doopravdy oslovil Kristus Pán. Existuje třeba Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, jenže my jsme předposledních dnů. My bojujeme ještě o to, aby se soudný den oddálil o několik dnů a bylo zachráněno víc duší.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Prostě zase další sekta. Tamto jsou Mormoni. Ale jinak multiniku, jsi dost průhlednej. Zajímalo by mě, jestli máš jinou zábavu než trolit v diskuzích. Podle mého názoru si kompenzuješ nedostatek odvahy jednat s lidmi osobně a narovinu.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Pro nick Milan. Hele, mně je jedno, zda je Jyrka pobožný nebo ne. Na můj život to nemá vliv. Je mi jedno, zda fetuje nebo fetoval. Já mu nemám co odpouštět. Já s ním nemám nic společného. Je to anonymní nick stejně jako ty. Tvoje pokusy o vysvětlování příčin jeho excesů mě nezajímají. Stejně jako tvoji víru v satany a ježíšky. To jsou vaše problémy. Mě do toho netahejte. Já jsem jenom napsal, že Jyrka tu machruje o nějakém znovuzrození, což nedokázal a chce tu hodnotit lidi, jako by snad měl nějakou kompetenci, oprávnění. Ale to ta smažka nemá žádné. Nemá oprávnění. To je vše. Ať se ta smažka stará o svůj život a vyřeší si svoje problémy. Má jich dost. To samé ten další mimoň Vlas. Nevím, proč si nehledí svého. Já tady nechci psát. Ale ti dva šmejdi mě pořád zatahují do diskuse a stále si o mně vymýšlejí story. Když mě nebudou vzpomínat a nechají mě být, nebudu jim nic vracet. Nemám zájem si spát s alkoholikem nebo smažkou. Nikdy jsem se s takovými lidmi nestýkal v reálu, nevím, proč bych to měl dělat na netu. Věnujte se pobožní sami sobě a svým problémům. A když vás paroduje multinick, nastavuje vám zrcadlo nebo vám sděluje abyste se nad něčím zamysleli. Ale na to asi nemáte mozkovou kapacitu. Já vás pobožné neparoduji. Mohl bych, taky bych to uměl, možná ještě líp než multinick, ale nedělám to. Nudíte mě.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Podle mě je to zase fejk nějaké nudicí se osoby. Já jsem taky z Plzně a žádnou takovou denominaci neznám, a ani na internetu jsem nic podobného nenašel.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Pobožný Jyrka píše: "Hvězdoune, křesťan psát za mě. Nebo se aspoň odlišuj tím ypsilonem po J."---------- Ale ty, fetko, dobře víš, že já tady píšu z tohoto registrovaného nicku. Dobře víš, že jsem se ukázal na kameru a nejsem anonym, na rozdíl od tebe, sráči. Ty jsi anonymní zbabělec, ne já. Jen mě trollíš. Dobře víš, že tu parodii, ironii píše multinick z osacr. A dělá to dobře. Ale vy jste tak tupí, že to nepochopíte. Znovu říkám, že nepíšu nic než z registrovaného nicku a jestli tu je admin, tak vidí IP adresy!

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Existuje mormonská "Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů", ale žádná církev předposledního dne. Dobrá recese, mormone.

Promiň (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Jsem jiný Jirka než ty a Hvzdoun. Neviděl jsem to, že tu píše jiný jirka, jsem Jiří Krumholz z Plzně. Jsem ze Svaté církve předposledního dne.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

*přesťaň psát za mě

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 12:12)

Temnota pána Zla se vrací na naší Zemi, je třeba urychleně zavést křesťanské zákony a křesťankou ústavu. Bezbožné potraty a bezbožné zákony nás povedou jen ke smrti, k vítězství pána Zla a muslimů na této Zemi. Pak přijde soudný den, který tuto špínu smete z povrchu planety. ON nás osvobodí, Ježíš Kristus a jeho družina.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Já Hvězdoslave nehlásâm prosperity tohoto světa, ale Evangelium skutečné, které se netýká světa tohoto a života tohoto, ale života věčného v Božím království.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Hvězdoune, křesťan psát za mě. Nebo se aspoň odlišuj tím ypsilonem po J.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 10:12)

1 Lid, který chodí v temnotách, uvidí velké světlo; nad těmi, kdo sídlí v zemi šeré smrti, zazáří světlo. 2 Rozmnožil jsi národ, rozhojnil jsi jeho radost; budou se před tebou radovat, jako se radují ve žních, tak jako jásají ti, kdo se dělí o kořist. 3 Neboť jho jeho břemene a hůl na jeho záda i prut jeho poháněče zlomíš jako v den Midjánu. 4 Pak každá bota obouvaná do válečné vřavy a každý plášť vyválený v prolité krvi budou k spálení, budou potravou ohně. 5 Neboť se nám narodí dítě, bude nám dán syn, na jehož rameni spočine vláda a bude mu dáno jméno: "Divuplný rádce, Božský bohatýr, Otec věčnosti, Vládce pokoje." 6 Jeho vladařství se rozšíří a pokoj bez konce spočine na trůně Davidově a na jeho království. Upevní a podepře je právem a spravedlností od toho času až navěky. Horlivost Hospodina zástupů to učiní.
-Izajáš 9 -

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 10:12)

1 Lid, který chodí v temnotách, uvidí velké světlo; nad těmi, kdo sídlí v zemi šeré smrti, zazáří světlo. 2 Rozmnožil jsi národ, rozhojnil jsi jeho radost; budou se před tebou radovat, jako se radují ve žních, tak jako jásají ti, kdo se dělí o kořist. 3 Neboť jho jeho břemene a hůl na jeho záda i prut jeho poháněče zlomíš jako v den Midjánu. 4 Pak každá bota obouvaná do válečné vřavy a každý plášť vyválený v prolité krvi budou k spálení, budou potravou ohně. 5 Neboť se nám narodí dítě, bude nám dán syn, na jehož rameni spočine vláda a bude mu dáno jméno: "Divuplný rádce, Božský bohatýr, Otec věčnosti, Vládce pokoje." 6 Jeho vladařství se rozšíří a pokoj bez konce spočine na trůně Davidově a na jeho království. Upevní a podepře je právem a spravedlností od toho času až navěky. Horlivost Hospodina zástupů to učiní.
-Izajáš 9 -

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Znovu sem vložím, co o sobě napsal Jyrka: "Dvanáct deset dvanáct piv ti v hospodě vypije každý průměrný chlap, ale není třeba hned z něho dělat alkoholika. Já byl Mimo cca 12 let gamblerem, to je horší než být alkoholik, stojí ti to víc peněz a víc nervů a snáze se uchyluješ k sebevraždě, zkusil jsem i tvrdší drogy, LSD, pervitin, kokain, tvrdý alkohol, mnoho let jsem chodil flámovat po barech, pil mnoho piv a vína po litrech, sázel jsem kurzové sázky, kouřil, kupoval, pěstoval a prodával trávu."

Reklama

Přidat komentář