Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

"jsem Jiří Krumholz z Plzně. Jsem ze Svaté církve předposledního dne." ----- Náhodou to je dobrý fór a ten debil mu napíše, že takovou církev nemůže najít. Je vidět, že má taky vypitý mozek. Stejně jako ta bachyně Vlas.

Jirka Krumholz (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

No protože naše církev je jen pro vyvolené, je tajná, dostane se do ní jen ten, koho doopravdy oslovil Kristus Pán. Existuje třeba Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, jenže my jsme předposledních dnů. My bojujeme ještě o to, aby se soudný den oddálil o několik dnů a bylo zachráněno víc duší.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Prostě zase další sekta. Tamto jsou Mormoni. Ale jinak multiniku, jsi dost průhlednej. Zajímalo by mě, jestli máš jinou zábavu než trolit v diskuzích. Podle mého názoru si kompenzuješ nedostatek odvahy jednat s lidmi osobně a narovinu.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Pro nick Milan. Hele, mně je jedno, zda je Jyrka pobožný nebo ne. Na můj život to nemá vliv. Je mi jedno, zda fetuje nebo fetoval. Já mu nemám co odpouštět. Já s ním nemám nic společného. Je to anonymní nick stejně jako ty. Tvoje pokusy o vysvětlování příčin jeho excesů mě nezajímají. Stejně jako tvoji víru v satany a ježíšky. To jsou vaše problémy. Mě do toho netahejte. Já jsem jenom napsal, že Jyrka tu machruje o nějakém znovuzrození, což nedokázal a chce tu hodnotit lidi, jako by snad měl nějakou kompetenci, oprávnění. Ale to ta smažka nemá žádné. Nemá oprávnění. To je vše. Ať se ta smažka stará o svůj život a vyřeší si svoje problémy. Má jich dost. To samé ten další mimoň Vlas. Nevím, proč si nehledí svého. Já tady nechci psát. Ale ti dva šmejdi mě pořád zatahují do diskuse a stále si o mně vymýšlejí story. Když mě nebudou vzpomínat a nechají mě být, nebudu jim nic vracet. Nemám zájem si spát s alkoholikem nebo smažkou. Nikdy jsem se s takovými lidmi nestýkal v reálu, nevím, proč bych to měl dělat na netu. Věnujte se pobožní sami sobě a svým problémům. A když vás paroduje multinick, nastavuje vám zrcadlo nebo vám sděluje abyste se nad něčím zamysleli. Ale na to asi nemáte mozkovou kapacitu. Já vás pobožné neparoduji. Mohl bych, taky bych to uměl, možná ještě líp než multinick, ale nedělám to. Nudíte mě.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Podle mě je to zase fejk nějaké nudicí se osoby. Já jsem taky z Plzně a žádnou takovou denominaci neznám, a ani na internetu jsem nic podobného nenašel.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Pobožný Jyrka píše: "Hvězdoune, křesťan psát za mě. Nebo se aspoň odlišuj tím ypsilonem po J."---------- Ale ty, fetko, dobře víš, že já tady píšu z tohoto registrovaného nicku. Dobře víš, že jsem se ukázal na kameru a nejsem anonym, na rozdíl od tebe, sráči. Ty jsi anonymní zbabělec, ne já. Jen mě trollíš. Dobře víš, že tu parodii, ironii píše multinick z osacr. A dělá to dobře. Ale vy jste tak tupí, že to nepochopíte. Znovu říkám, že nepíšu nic než z registrovaného nicku a jestli tu je admin, tak vidí IP adresy!

Rakato (Ne, 8. 12. 2019 - 14:12)

Existuje mormonská "Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů", ale žádná církev předposledního dne. Dobrá recese, mormone.

Promiň (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Jsem jiný Jirka než ty a Hvzdoun. Neviděl jsem to, že tu píše jiný jirka, jsem Jiří Krumholz z Plzně. Jsem ze Svaté církve předposledního dne.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

*přesťaň psát za mě

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 12:12)

Temnota pána Zla se vrací na naší Zemi, je třeba urychleně zavést křesťanské zákony a křesťankou ústavu. Bezbožné potraty a bezbožné zákony nás povedou jen ke smrti, k vítězství pána Zla a muslimů na této Zemi. Pak přijde soudný den, který tuto špínu smete z povrchu planety. ON nás osvobodí, Ježíš Kristus a jeho družina.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Já Hvězdoslave nehlásâm prosperity tohoto světa, ale Evangelium skutečné, které se netýká světa tohoto a života tohoto, ale života věčného v Božím království.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 13:12)

Hvězdoune, křesťan psát za mě. Nebo se aspoň odlišuj tím ypsilonem po J.

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 10:12)

1 Lid, který chodí v temnotách, uvidí velké světlo; nad těmi, kdo sídlí v zemi šeré smrti, zazáří světlo. 2 Rozmnožil jsi národ, rozhojnil jsi jeho radost; budou se před tebou radovat, jako se radují ve žních, tak jako jásají ti, kdo se dělí o kořist. 3 Neboť jho jeho břemene a hůl na jeho záda i prut jeho poháněče zlomíš jako v den Midjánu. 4 Pak každá bota obouvaná do válečné vřavy a každý plášť vyválený v prolité krvi budou k spálení, budou potravou ohně. 5 Neboť se nám narodí dítě, bude nám dán syn, na jehož rameni spočine vláda a bude mu dáno jméno: "Divuplný rádce, Božský bohatýr, Otec věčnosti, Vládce pokoje." 6 Jeho vladařství se rozšíří a pokoj bez konce spočine na trůně Davidově a na jeho království. Upevní a podepře je právem a spravedlností od toho času až navěky. Horlivost Hospodina zástupů to učiní.
-Izajáš 9 -

Jirka (Ne, 8. 12. 2019 - 10:12)

1 Lid, který chodí v temnotách, uvidí velké světlo; nad těmi, kdo sídlí v zemi šeré smrti, zazáří světlo. 2 Rozmnožil jsi národ, rozhojnil jsi jeho radost; budou se před tebou radovat, jako se radují ve žních, tak jako jásají ti, kdo se dělí o kořist. 3 Neboť jho jeho břemene a hůl na jeho záda i prut jeho poháněče zlomíš jako v den Midjánu. 4 Pak každá bota obouvaná do válečné vřavy a každý plášť vyválený v prolité krvi budou k spálení, budou potravou ohně. 5 Neboť se nám narodí dítě, bude nám dán syn, na jehož rameni spočine vláda a bude mu dáno jméno: "Divuplný rádce, Božský bohatýr, Otec věčnosti, Vládce pokoje." 6 Jeho vladařství se rozšíří a pokoj bez konce spočine na trůně Davidově a na jeho království. Upevní a podepře je právem a spravedlností od toho času až navěky. Horlivost Hospodina zástupů to učiní.
-Izajáš 9 -

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Znovu sem vložím, co o sobě napsal Jyrka: "Dvanáct deset dvanáct piv ti v hospodě vypije každý průměrný chlap, ale není třeba hned z něho dělat alkoholika. Já byl Mimo cca 12 let gamblerem, to je horší než být alkoholik, stojí ti to víc peněz a víc nervů a snáze se uchyluješ k sebevraždě, zkusil jsem i tvrdší drogy, LSD, pervitin, kokain, tvrdý alkohol, mnoho let jsem chodil flámovat po barech, pil mnoho piv a vína po litrech, sázel jsem kurzové sázky, kouřil, kupoval, pěstoval a prodával trávu."

Milan (Ne, 8. 12. 2019 - 11:12)

Jirko (dekonvertito), je fakt, že znovuzrozený Jirka žil otřesným způsobem života. Však to zde o sobě všechno napsal, což považuju za férové. V žádném případě však takový způsob života bych neobhajoval, ale kdokoliv zanechává zlého, lituje toho se snahou se již k tomu nevracet i když na to nemá vlastních sil, přichází ten, kdo může odpustit úplně vše, kdo z člověka sejme břímě minulosti a naplní ho novou nadějí, životem a milostí již dál nežít starým způsobem života. A řekni sám, kdo by takovému člověku nechtěl odpustit. I Jirka byl obětí výchovně společenských vlivů, tak jako každý z nás a já zastávám raději stanovisko objasňovat, zachraňovat a odpouštět než trestat. Trestat umí každý, ale rozumět druhým jen málo kdo. Uvedu příklad s rodiči z pořadu "Výměna manželek". V jedné z těchto rodin byl údajně autistický chlapec jehož matka byla silné postavy a řekněme požitkářka, která většinou se nerada starala o jeho výchovu, prostě se mu náležitě nevěnovala a tak ve všem co chlapec dělal viděla důvod k potrestání a tresty byly opravdu, alespoň z mého pohledu, kruté. Musel klečet třeba hodinu a půl na něco jako dětském počítadle jehož dřevěné kroužky byly upraveny do tvaru ozubených koleček. Nedovedu si vůbec představit tu nesnesitelnou bolest a krutost obou rodičů, kteří si v tom libovali. Druhá maminka o tomto způsobu trestu nevěděla, ale začala se malému chlapci věnovat, učila se s ním, hrála, povídala a chodila na procházky a ze vzdorovitého neposlušného chlapce se najednou vyklubal někdo, kdo nezlobí, kdo se i rád učí a dokonce i rád pomáhá. Tato maminka nebyla při těle, nebyla líná požitkářka, protože milovala děti a proto se jim věnovala tak jak to bylo zapotřebí. Je pravdou, že i ona své děti trestala klečením, ale ne takovým způsobem a tak dlouho z čehož byla v naprostém šoku. Moc plakala a ještě hlouběji si uvědomila jak je třeba děti více milovat, a co se z nich může po čase stát, je-li ve výchově absence lásky. A teď si vem, že Ježíš dokonale zná každou maličkost našeho života, že všechno to nedobré co nás ovlivňovalo, utvářelo z nás chce sejmout, ale neučiní to přes náš nesouhlas a nezájem, i když vyjímka potvrzuje pravidlo. A tady máš paralelu, že satan člověka nenávidí a proto z něj dělá někoho kdo není schopen milovat, odpouštět a rozumět lidským osudům i jak je možné se vyvázat ze zla, kdežto Ježíš naopak člověka miluje a proto člověka nabádá, aby se k němu obracel, aby si jej zvolil za Pána, Učitele neboť vykoupení ze Zla je v Jeho moci. Je fakt, že my věřící děláme ještě hodně chyb, čímž druhé odpuzujeme a odrazujeme od víry, což dobré není, ale na druhou stranu máme možnost vývoje, zrání a dospívání nejen ve víře ale i v lidskosti. Na druhou stranu by nikdo neměl druhé zatracovat, protože pokud dojde k zatracení, způsobí si to člověk převážně sám, že ač se setkává s dobrým, odmítá Ho.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Nějak mě to odhlásilo, takže jsem to napsal podruhé, aby bylo jasno, že to nebyl pokus někoho jiného. Píšu jen jako příhlášený, co není od přihlášeného, to není moje. Toto je moje, páč jsem byl přihlášený, ale asi tím, že jsem dal šipku zpět něco něco ve vyhledávání se to odhlásilo.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Mima napsala: "A s tím "životopisem" od Jirky, který tady večer dál, tak to u mě prohrál na celé čáře, byť stál při nás, Milanovi a mime. Pravý Hvězdoune v takovém případě, pokud pošlapes důvěru druhého, musíš počítat, že za to nenazbiras body. Naopak půjdeš do mínusu. Pokud chceš poučovat, napravovat, nesnižuj se takovým způsobem. Zaručují ti, že tímto životopisem Jirky jsi nedocílil to, oč ti šlo. Naopak........"-------------------------Žádný životopis Jyrky jsem nesestavil. Pouze jsme zkopíroval, co napsal on sám. Není tam ani slovo navíc. Můžeš si to ověřit. Hledej v historii. Já tady o žádnou důvěru neusiluji. Nevím, kde chodíš na ty tvé fantasmagorie. Žádné body nesbírám. Ani nikoho nemíním napravovat. To všecko sis vymyslela, páč pobožní zkrátka bez fantasmagorií neumí žít. A nikde jsem nenapsal, že stojím při Mimě a Milanovi. Jen jsem napsal, že podle toho, co tu kdo napsal, Mima a Milan žijou řádně, zatímco Jyrka a Vlas jsou smažky, alkáči, zkrátka spíše lůzři, ale vyvyšují se nějakým smyšleným znovuzrozením, které se nikdy nekonalo a ještě se ti dva lůzři povyšují nad ostatní pobožné. A to, že jsem napsal, že Milan a Mima žijou řádně neznamená, že by to dál nebyli pobožní magoři. Z mého pohledu jste pobožní magoři stejně jako to duo alkoholiků. Ale žijete řádně, a to je rozdíl. Pro společnost nejste přítěží. Že si vyznáváte ty vaše pobožné fantasmagorie ve vašem pobožném kroužku je vaše věc. Tím společnosti neubližujete, ani ji nezatěžujete. Ale ti dva alkáči a smažky a gambleři společnost zatěžují. Jeden skončil v nemocnici, kde byl z daní všech lidí ošetřován, že z ožralosti si poškodil zdraví. Další dokonce pěstoval drogu a distribuoval, kšeftoval s ní, což je trestný čin! Čili to je i kriminálník podle našich zákonů.

Skutečný Hvězdoslav (Ne, 8. 12. 2019 - 08:12)

Mima napsala: "A s tím "životopisem" od Jirky, který tady večer dál, tak to u mě prohrál na celé čáře, byť stál při nás, Milanovi a mime. Pravý Hvězdoune v takovém případě, pokud pošlapes důvěru druhého, musíš počítat, že za to nenazbiras body. Naopak půjdeš do mínusu. Pokud chceš poučovat, napravovat, nesnižuj se takovým způsobem. Zaručují ti, že tímto životopisem Jirky jsi nedocílil to, oč ti šlo. Naopak........"-------------------------Žádný životopis Jyrky jsem nesestavil. Pouze jsme zkopíroval, co napsal on sám. Není tam ani slovo navíc. Můžeš si to ověřit. Hledej v historii. Já tady o žádnou důvěru neusiluji. Nevím, kde chodíš na ty tvé fantasmagorie. Žádné body nesbírám. Ani nikoho nemíním napravovat. To všecko sis vymyslela, páč pobožní zkrátka bez fantasmagorií neumí žít. A nikde jsem nenapsal, že stojím při Mimě a Milanovi. Jen jsem napsal, že podle toho, co tu kdo napsal, Mima a Milan žijou řádně, zatímco Jyrka a Vlas jsou smažky, alkáči, zkrátka spíše lůzři, ale vyvyšují se nějakým smyšleným znovuzrozením, které se nikdy nekonalo a ještě se ti dva lůzři povyšují nad ostatní pobožné. A to, že jsem napsal, že Milan a Mima žijou řádně neznamená, že by to dál nebyli pobožní magoři. Z mého pohledu jste pobožní magoři stejně jako to duo alkoholiků. Ale žijete řádně, a to je rozdíl. Pro společnost nejste přítěží. Že si vyznáváte ty vaše pobožné fantasmagorie ve vašem pobožném kroužku je vaše věc. Tím společnosti neubližujete, ani ji nezatěžujete. Ale ti dva alkáči a smažky a gambleři společnost zatěžují. Jeden skončil v nemocnici, kde byl z daní všech lidí ošetřován, že z ožralosti si poškodil zdraví. Další dokonce pěstoval drogu a distribuoval, kšeftoval s ní, což je trestný čin! Čili to je i kriminálník podle našich zákonů.

mima (Ne, 8. 12. 2019 - 15:12)

Pravý Hvězdoune, nikde jsem nepsala, že jsi sestavil životopis Jirky, pochopila jsem, že jsi ho tady okopíroval. A víš co mě napadlo, při tvém kopírování Jirkoveho příspěvků, že tady ztrácíš čas, mohl bys do politiky. Udavačství, kopírování, plagiátorství..... to tam teď frčí. Jinák ses u Jirky pověsil na vlastním provaze. Protože co mu vyčítas, pěstování drog, kšeftoval....tak to dělal jako nevěřící, takže díky Bohů, že je dnes věřící a jako věřící toto nedělá. A že náš stát má o jednoho poctivého člověka navíc. Což bys měl zaznamenat teď ten rozdíl mezi věřícím Jirkou a nevěřícím Jirkou. Co se týče Tonyho, tak věřím že platí poctivě nemocenské pojištění, takže jeho léčba nebyla nikdy placená z daní všech lidí. Ale ošetřili ho na základě jeho zdravotní průkazky a zdravotního pojištění. Byť se mu to stalo pod vlivem alkoholu, takové jsou u nás zákony, pravidla a tak to funguje u všech osob. Myslím, že on nebyl první ani poslední, který pod vlivem alkoholu si způsobil újmu na zdraví. A z jeho příspěvků jsem vyctila, že je mu to líto a věřím, že už si teď dává pozor....Nechci tady zasahovat do tvého svědomí, ale určitě za svůj život máš na svém kontě něco co druhý by mohl zneužít o mohl by tě zkompromitovat. Ale řekni mi, co by tím získal? Jedině to, pokud je ten člověk napadány, šikanovaný, že ho může přivést ke zhroucení a někteří si dokonce vezmou i život. ( Teď píšu globálně, nemám na myslí Jirku, či Tonyho ) A proto mě překvapuje, že tak inteligentní člověk ( tak se tu prezentujes ) se uchyluje k takovému jednání. A co se týče mě a Milana, jsme na tom stejně jak fanoušci fotbalu, hokeje či nějakého sportů. Fandíme Bibli, Ježíši, Bohů, je to náš oblíbený tým. Každý zápas o duši provází emoce jak radostné tak i smutné. Tož tak.

Reklama

Přidat komentář