97270 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Koukám, že má zmínka o ilegálních osadách v územích ilegálně okupovaných státem Izrael a spravedlivém označení produktů zde vyrobených a snad dovážených do EU, zde sedla jak prdel na nočník. Je mi velkou ctí a za to vám patří můj velký dík. A zůstanme rovní a braňme se ilegálům!
3. Prosinec 2019 - 22:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Toto vlákno je ve stavu
Snažíš se zde nastolit stané právo a jistá témata zde zakázat?! To se ti nepovede, to máš holt marné. Raději vyžeň ven svého jezevčíka, který ti patrně nas*al do krku, že jsi takový záprdek.
3. Prosinec 2019 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Jdu na chvíli na jiné vlákno. Snad se mezitím stane zázrak, a někdo napíše něco inteligentního.
3. Prosinec 2019 - 22:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak jsme si to vyjasnili, a propagandu bych dirigoval trochu na sever a zpět na výcod. Tady sory vole.
3. Prosinec 2019 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Izrael musí vrátit území,
De jure by to tak mělo být , ale de facto : anektovat cizí území , případně je bombardovat bez vyhlášení války přece může jen USA a Izrael . Případně jiní kamarádi strýčka Sama . Kdokoliv jiný se toho dopustí je agresor a strýček Sam proti němu okamžitě vyhlásí sankce na které okamžitě naskakují jeho satelity . Pro svět je přece dobré jen to , co potřebuje strýček Sam . To je ta "demokracie " po Americku
3. Prosinec 2019 - 23:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na De jure by to tak mělo být ,
Ať si to dělají jak chtěj, ale ať nás do toho netahaj.
3. Prosinec 2019 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jako Evropan , je mi líto, nemohu s Evropskou zkušeností být pro ohryzávání území jednoh ostátu druhým, to bych byl jako Čech asi úplná historický ignorant.
3. Prosinec 2019 - 23:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jahodo, jsi protičesky založen, již nevím kde , ale vyjadřoval si se o češích jako o české svoloči, povlu atd., takže ať ti žeryk nasere do krku, u mě si sprostý sionistický záprdek a a na tvého vyvražděného orla bělohlavého ti sere orel mořský v číně domácky, větší a mnohem silnější, než byl když ještě žil a nebyl otráven anglosaskými rybáři orel bělohlavý.Jsi ostuda tohoto vlákna.
3. Prosinec 2019 - 23:57
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Jako Evropan , je mi líto,
Ale česká ignorantská vláda si pospíšila uznat nový stát vzniklý odtržením Kosova Pole od Srbska . Protože to vyhovovalo strýčku Samovi . Asi to udělali proto , že se nám tolik líbilo odtržení Sudet od naší republiky Hitlerem .
4. Prosinec 2019 - 0:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jahoda zdě páchá protiEvropskou činnost, libou USA, Rusku,Číně a Indii, Írnu a Súdské arábii a všem proxy států USA, je to hanebné, mělo by to být protizákonné, Nejsme v prvé řadě členy NATO, ale členy EU, která je Členem NATA.
4. Prosinec 2019 - 0:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
V podstatě celé té krízi se dalo předejít, potopením několika málo lodí operujícím v Středozemním moři pod pirátskou vlajkou humanitárních organizací a dovážejících uprchlíky do Evropy.Osádku by bylo možné odvézt do Afriky a internovat v utečeneckém táboře, aby viděla, jak by se jím líbíl dovoz takových exotů zas do Afriky místo do Evropy. Reprocitně by bylo možné i např. vrátit virtuálně destabilizace středomořských obchodních Evropy v Africe nebo vozit z Albánie bílý zisk z sexuálních pracovnic s plnými anály prezervativů z bílým lovem místo do Evropy, do USA. To ovšem nejde, protože ač labilním prezidentským systémem tak nocí, dnem vyrábějí smrtonosné zbraně nejmodernějších parametrů a zásobují s nimi své obchodní partnery v regionu, kteří tím potlačují vpoury proti svým místním spoluobčanům, na které se už moc a peníze nedostalnou.
4. Prosinec 2019 - 3:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale česká ignorantská vláda
Kurdové bojovali o svůj stát na který by měli mít patrně nárok, ale USA je podrazilo a Turecko je vytlačili z části jimi si nárokovaného hraničního území. Těch nespravedlivostí je více. Nebo jak to, že USA nevadí ten vrah v Saúdské arábii, co nechal zabít dokonce na ambasádě v Turecku vlastního občana. Není to jaksi porušení všech zahraničních a diplomatických pravidel, nebo naopak není a ambasády jsou takto zneužívané?!
4. Prosinec 2019 - 3:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Z tohodle pohledu atakování byť verbální našeho českého prezidenta velvyslancem USA v ČR Šapirem za nějaké pitomosti bylo více než nediplomatické. Prostě Zeman řekl správně, že tady vládne zvolený prezident a ne virtuálně jmenovaný velvyslanec byť nejsilnější světové velmoci. Naštěstí jsme v EU a ne nějaký Kudrdistán, Libye a podobné státy. Prý Libye byla zastáncem panAfrického společenství, jehož měla být pokladníkem a to se asi nelíbilo vlivovým státu a musela to Kadáfímu zarazit, ale škoda, jaký osud ho potkal. Stejně tak Sadám si takový osud patrně nezasloužil. To je ho syn jak prý mlátil své fotbalisty po prohraném utkání byl horší.Nicméně opět, někdo mu musel dodat zbraně, vyzbrojit paramilice, které tyto režimy destabilizovali a svrhli. To samé Sýrie. Spousta zbraní v byť autokratickém , ale stabilním státě pocházející mimo zbrojní sklady toho státu, zase to tam někdo dovezl, někdo někoho pod klamným úmyslem vyzbrojil, dal mu možnost zaútočit na celkem suveréní stát, se suveréními hranicemi, které pravda jsou sporné, protože opět jiný stát je sebral jinému státu.(Izrael ovládá většinu Golanských výšin od šestidenní války v roce 1967, kdy toto území ... spojených národů (OSN) nadále považovány za výsostné území Sýrie.) Takže jakmile se začne právo na vlastní hranice drolit, skončí to často v kotrmelcích. Děkuji , že ČR už nemá takového to souseda!
4. Prosinec 2019 - 3:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Izrael musí vrátit území,
Nasrat !
4. Prosinec 2019 - 4:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je to správné ukrást si v šestidenní válce kus území a kus území okupovat a stavět tam území?! Zřjemně tzn. Golanské výšiny nebyli strategické pouze pro Izrael ale i pro Sýrii z pohledu např. na Islámský stát. Např. odůvodnění, že by bylo nebezpečné tam na těch výšinách se dělit se Syrskou armádou o tu hranici, podle mne neobstojí. Máme jako ČR a nejen my spoustu takovýchto hřebenových hranic. Další věc. Jak to, že je dovoleno státu Izrael mít tajně vyrobenou atomovou bombu?! Víc takových otazníků...
4. Prosinec 2019 - 4:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Odpověď na Díky, Novotný, díky! --------
Soudit a hodnotit Rusy jen podle Žirinovskýho je podle mýho stejně pošetilý, jako soudit vobyvatelstvo malý země v srdci Evropy podle řeporyjskýho starosty… nebo tu malou zemi v srdci Evropy soudit jen podle vovyvatelstva jejího hlavního města… „volnomyšlenkáři jako jejich Pussy Riots“? - Co volnomyšlenkářskýho je na rvaní zmrzlýho kuřete mezi nohy, na šoustání v muzeu, nebo dokonce v církevním svatostánku? Vobyčejná, zvrácená snaha vo popularitu, nic jinýho… a nic divnýho, že se týhle skupiny vehementně zastávala veškerá protiputinovská a protizemanovská pakáž.--- Ten modroptáckej ubožák se prostě jen vytrvale snaží zviditelnit, nadšenej potleskem toho, co bejvá voznačovaný jako pražská kavárna… Je ale bohužel dost logický, že Rusové si i podle vystoupení takovejch magorů dělaj názory na evrpopský země… jen si vzpomeň, z čeho všeho je Rusko bez důkazů vobviňovaný… namátkou Skripalovi, sestřelený éro nad Ukrajinou,… kapka ke kapce…, vopravdu se nedivím, že koukaj na západ dost nedůvěřivě. --- Je taky votázkou, jestli je to řeporyjský hovado žvanilo a žvaní jen samo za sebe, nebo plní nějakej plán – já vopravdu nemusím všelijaký konspirační teorie, ale je třeba celkem jasný, že spolupráce Evropy s Ruskem by dost vadila americkýmu běloptákovi a vodsunula ho na druhou kolej... a právě vo to možná jde.
4. Prosinec 2019 - 4:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Už nehledaj nácka v Brazílii, ten tam také není. Kdo lže ten nekrade, již zřejmě asi ne. Mně přijde že rozvrat morálky začíná u lhaní a projevení lhaní v činech je krádež, vražda, válka, dle toho jakou má kdo OF(očekávám funkci). Jděte do prdele pravdolásko!
4. Prosinec 2019 - 4:27
Obrázek uživatele Návštěvník
4.12. (anonym)
Demokracie z pohledu světovlády.Doktorka.cz položila všem dotázaným řadu otázek v souvislosti s výročím listopadové revoluce roku 1989 i na změny politického a ekonomického systému obecně i v jednotlivých oblastech života.Zatím to vypadá,že odpovědí jen přibívá.
4. Prosinec 2019 - 4:52
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Je to správné ukrást si v
neměla si opice vyskakovat...!...Napadla Stát Israel ze všech stran ,zbaběle,zákeřně a ze zadu za účelem jej zahnat do moře?!...Napadla!..Válku vedla nespravedlivou a dostala za to ze předu a naplno přes tlamu....Já bych jim zvysoka nasral,to jak opice uvažuje je názorný příklad toho,že nyní odstřeluje Stát Israel raketama z území,které Israel dobrovolně podstoupil palestinské samosprávě....Ale on ten jejich Alah dostane od Hospodina zástupů přes repák,přes očma se mu budou mihotat v šíleném veletoči rotovat hebrejské pěticépé hvězdičky...má to ta modla z hlíny spočítané!...Ještě že je Stát Israel a ČR velký spojenec...BIS,CIA a Mossad úzce spolupracují a hlídají opice,aby neškodili ...a to je dobře!...Tady v Česku si opice jen tak kudlu na ulici nevytáhne jak v Londýně a Haagu,tady ne a o to se ostří hoši z BIS,CIA a Mossadu postarají.Jo a kéž by byl Israel v sousedství ČR...to by bylo moc dobré
4. Prosinec 2019 - 5:10
Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTo-Jahoda (anonym)
Odpověď na Soudit a hodnotit Rusy jen
Jedovatej ty jsi prolhaný jak Kreml!...Však on Žirinovský moc dobře věděl jak a ke komu promluvit!...Nemysli si,že to nevěděl a jak uvažuje drtivá nadpoloviční většina prostého ruského lidu....hele!...Měli jsme je tady 42 let a můžeš si být jist,že nadpoloviční většina prostého českého lidu zde žádné ruské okupanty již nechce a na to můžeš vzít klidně jed!..Ano...s vlasovcama se shodnem,ale jak se zdá,vše se začíná v této dizkuzi opět zajíždět do starých dobrých kolejí na kordy,šavle a mačety...no to si se mnou teda ještě užiješ!
4. Prosinec 2019 - 5:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jedovatej (anonym)
Odpověď na Jedovatej ty jsi prolhaný jak
Ty seš prostě zaťatej, černoprdelnickej pokrytec, a jako vobvykle mícháš hrušky s jabkama... kde, ty blábolile, píšu něco vo to, že by český vobyvtelstvo chtělo nějaký ruský vokupanty? Nikde, pochopitelně... ten můj příspěvek je snad dost srozumitelnej, aspoň pro myslící jedince, schopný porozumět psanýmu textu. --- A mimochodem, když jsi nakous ty vokupanty - jaký procento českýho lidu by si asi podle tvýho přálo vokupanty americký? To je hned něco jinýho, že jo, Jahodovej, přece ten vorel bělohlavej, strážce demokracie, a další blablabla... Kdybys měl nějaký smysluplný argumenty, troubelíne, pokusíš se vyvrátit můj podle mýho logickej závěr, že jde vo snahy zabránit evropský a ruský spolupráci, který by amíky vodstavily na vedlejší kolej - k tomuhle uveď svý, pokud možno fakta, bez těch vobvyklejch vobludnejch reklamních kydů, pokud seš toho schopnej... ale řek bych, že to je vysoko nad tvejma možnostma.
4. Prosinec 2019 - 6:28
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Kurdové bojovali o svůj stát
Ale pravidla a zákony jsou přece proto , aby se porušovaly . To , že se strýček Sam spojí třeba s čertem z pekla k prosazení svých "životních" zájmů , kdyby nějaké bylo , je přece notoricky známá věc . A právo je jaksi kulantně řečeno diskutabilní pojem . Je to hlavně o vymahatelnosti práva a o tom ,že vítěze nikdo nesoudí . Ono vymáhat právo na nejmohutnějším vojenskoprůmyslovém komplexu světa je opravdu těžko představitelné . Je to o tom vytí šakalů a karavaně která jde dál .
4. Prosinec 2019 - 10:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už nehledaj nácka v Brazílii,
Očekávat funkci lze dnes od toho kdo má moc.
4. Prosinec 2019 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Běž někam se svým USA! Jsi jím fascionván. USA todle, usa támleto. A proč tlejeme 40 let v komunismu?! Protože nás USA na Jaltě zradili a přenechali SSSR, to si SSSR ulouplo nezvykle mnoho až do středu Evropy, nezdá se ti?!
4. Prosinec 2019 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Po Jaltě v SSSR, když se sovětský ministr zahraničí Vyacheslav Molotov obával, že formulace dohody z Jalty by mohla bránit Stalinovým plánům, Stalin odpověděl: „To nevadí. již připojilo několik okupovaných zemí jako (nebo do) sovětských socialistických republik, dalších zemí ve střední a východní Evropě, které okupovalo, bylo přeměněno na sovětem ovládané satelitní státy, jako je Polská lidová republika, Maďarská lidová republika, ČESKOSLOVENSKÁ SOCIALISTICKÁ REPUBLIKA, Rumunská lidová republika, Bulharská lidová republika, Albánská lidová republika a později východní Německo ze sovětské zóny německé okupace. Spojené státy a Spojené království nakonec učinily ústupky v uznání tehdy komunisticky ovládaných oblastí a obětovaly podstatu Yaltovy deklarace, zatímco zůstaly ve formě. budoucí ministr zahraničí James F. Byrnes, „nejednalo se o otázku, co bychom nechali Rusům dělat, ale co bychom mohli přimět Rusy, aby udělali.“ USA potřebovali pomoct s Japonskem a Roosewelt i Churchill mohl sice chtít demokratickou východní evropu,ale Stalin s ním nediskutoval o ničem.
4. Prosinec 2019 - 10:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Přesně tak, USA se zastavili na linii, Klatovy-Pilsner-Aš a dál ani krok.No a teď po 40 letech nás jako slavnsotně vítají, že jsme zase v jejich klubu?!Tak to tedy nejsme! Jsme v klubu EU, i De Gaulla zradili, tím, že ho nepozvali na Jaltu. Navíc USA klub to je co?! Podle mě není klub usa jen proxy státy ovládané USA, podobně jako dříve sovětské satelity.
4. Prosinec 2019 - 10:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale pravidla a zákony jsou
Pravda je důležitá pro obyčejné lidi, politikům samozřejmě jakékoliv mantinely jsou malé a tísní je, chtějí se chovat volně a bez morálních a jiných kategorií jako spravedlnost, pravda, dobro, láska atd., nicméně odpovědnost je od nich k lidem a ti rozhodují o tom zda je zvolí. V EU platí, že politik je sluha lidí, kteří tam je zvolen pouze k zastupování jejich zájmů a je to jejich nejvyšší slouha!Tak ať se tak chovají!
4. Prosinec 2019 - 11:10
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Ty seš prostě zaťatej,
Jo , okupant je prostě okupant jestli má ve znaku svastiku , červenou hvězdu , bílou hvězdu , nebo vycházející slunce .
4. Prosinec 2019 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty seš prostě zaťatej,
mimochodem, když jsi nakous ty vokupanty - jaký procento českýho lidu by si asi podle tvýho přálo vokupanty americký? ---------------------------------- TOP09 procent, takže čím dále méně. Nicméně jakoby snad přítomnost USA na něčím území vyvolávalo nějaké bezpečí, spíše naopak. Tam kde je trvale přítomna, není přítomna jen USA armáda, ale spousty dalších již jakoby nearmádních i když armádou deployed suity jako BLACKWATER, speciální sekuritas okolo vojenských oběktů, civilní služby, mají samozřejmě veškerý servis z vlastních zrdojů, je to vlastně o vydání území na kterém operují a z kterého vyjíždějí všude okolo v kolonách a v spanilých jízdách. Navíc to váže všemožné pozorovatele z konkurenčních velmocích, takže to má výsledek jen obrovské manévry, rej bezpečnostních služeb, okázalost, další vlastně zboží na které je neustále reklama a je neustále politiky přetřásnáno v médiích, tzn. jak je důležité mít zde posádku USA, jak přinostné jsou USA, jak pomáhají zde ti vojáci, jak jsou nenahraditelní atd., prostě se stává ten stát součástí USA a jeho agendy.
4. Prosinec 2019 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Poraženectví a cynismus Jahody by byl zarážející jen v případě pokud by byl normální diskutér z mnoha obyčejných občanů v ČR. To samozřejmě není má zde svou agitku USA a Izrael a nepíše o ničem jiném. Zatvrzele popírá křivdy, které jsou páchány USA spolu s hegemonem v regionu, přes kterého vše je organizováno a domlouváno na okolních národech a státech. Klíčové bylo úmyslné rozložení Iráku, což se rozhodně nedá považovat za náhodu po dvojí zkušenosti s Afgánistánem, kdy omyl byl pouze první sovětská invaze do Afgánistánu. Pak následovala stejná americká a stejný problém udělalo USA po dvaceti letech v Iráku?!
4. Prosinec 2019 - 12:03

Stránky

Přidat komentář