Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Kikina (Čt, 19. 12. 2019 - 18:12)

Ahojky tak jasně že máme hodně společného. Pokakanda pochopí pokakandu :0) takže tebe k tomu inspirovalo to vyprávění té kamarádky že sis sama řekla že to taky zkusíš do kalhot? A nějakou nehodu ve vyšším věku třeba ve škole nebo jinde jsi někdy měla? Já se k tomu dostala tak že se mi to stalo nechtěně a s velkým údivem jsem zjistila že se mi to nehnusi spíš naopak :0) no s tím opruzenim jako občas se mi to taky stane ty moje noční víkendové akce chce holt vychytat i z hlediska konzistence kakání a tak. Někdy je to alchymie. Ideální je mít před spaním pevné kakání protože v průjmiku se špatně spí. Pevné hovínko je v pohodě to se drží na zadečku moc neumaze a spí se v tom luxusně. Většinou všechno podpořím pár kapkami medicíny aby sebou ráno vzala ten zbytek a v průjmiku si užívám spolu s matlanim všude možně až ráno a v dopoledních hodinách uznávám že tam je jistý limit jak dlouho v tom být a občas už se mi stane že to svědí a přestane to být příjemné a to už se pak pakuji do sprchy kor když potřebuju čůrat i když se snažím čůrání řešit tak abych během mojí hnědé akce nebylo ne vždy se to daří někdy se i trochu počůrám ale snažím se tomu předejít. Protože jak se mi líbí být pokakana tak počůrana to mi moc neříká. Po chvíli to začne hrozně studit a v postýlce už vůbec ne protože to bych tam měla hroznou spoušť takže ideál je počůrat se až na závěr akce ve sprchovém koutu. Když se mi to takto povede tak jsem maximálně spokojená :0) já kluka nemám ani po tom nijak zvlášť netoužím to už jsem tu psala víckrát že nejlíp se udělám pokakana sama se sebou. S tou holkou to byl takový jednorázový úlet zkakaly jsme se já jí pak rukou udělala a ona mě pak za odměnu celou umyla. Musím říct že to bylo velmi příjemné ale taky jsem byla trochu opilá a střízlivým pohledem už bych do toho asi podruhé nešla. Tebe naopak obdivuji že se nestydíš pokakat se před klukem to bych já asi vůbec nedala a hrozně bych se styděla s holkou to bylo něco jiného ale před klukem bych se propadla studem. Každopádně pokud vám s partnerem toto oboustranně vyhovuje a tvůj partner tě nemá rád jenom přes kakání ale vyhovujete si i v jiných směrech a jeden pro druhého jste životní oporou tak to je terno ke kterému upřímně gratuluji a snad vám to spolu dlouho vydrží!

Jitka D (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

Ahoj Kiki, dlouho jsem se sem nedostala a tak první reaguji na tebe. Pak postupně na další. Pokakanda pochopí pokakandu. Krásná věta. A pravdivá. Jen ten, kdo to sám provozuje, chápe, jak nádherně osvobozující je to pocit se pořádně pokadit. To vědomí, že tohle přece dospělačka nedělá a přesto to udělat. Ta krásná úleva, to měkké mazlavé teploučko v kalhotách. Boží, naprosto boží.

Jak jsem se k tomu dostala? No skutečně ze zvědavosti. Kamarádka to líčila jako něco úplně šíleného, jak se jí to všude lepilo a matlalo. Zřídila se tehdá asi opravdu fest. Já jí uklidňovala, že si z toho nemá nic dělat, že se to prostě stát může. A pak jsem na to musela pořád myslet, jaký to asi je pocit, když se dospělý člověk pokadí a skončí s pořádnou náloží blátíčka v kalhotách. Pořád jsem se nemohla zbavit myšlenky, že ten měkký teplý dotek na půlkách a mezi nohama by přece neměl být nic tak hrozného. Že u takového maléru, jako se stal kamarádce, je to spíš o strachu z ostudy. To děsuplné kamarádčino vyprávění jsem nemohla brát tak úplně doslova. Ona je totiž dost fajnovka. Pro ni je třeba problém se jít vykoupat někde v přírodě, když je tam bahno. Naprosto nesnáší v něm šlapat bosýma nohama a hlavně jak to leze mezi prsty. Já čvachtání se v bahně naopak od malička miluju a nejvíc právě to prolézání mezi prstama. A mám i zkušenosti, ze kterých by kamarádka asi omdlela. Můj první přítel byl kluk z hospodářství a já si u něj vyzkoušela i jaké to je chodit bosá kydat hnůj. Nic hrozného, vlastně pohoda. Vůbec se nedivím, že to za starých časů lidem nijak nevadilo v tom chodit bosky. Bylo to měkké, mazlavé, příjemně teplé a náramně jsem si užívala to, co mám ráda na blátu. Jak mi to při došlápnutí krásně prošprklo mezi prsty u nohy. Samozřejmě mi bylo jasné, že to v čem šlapu, skutečně zrovna nevoní, ale ani to nebyl problém. Jsem sice z města, ale tohle mi nevadí. Naopak, kolikrát jsem si potom čuchala k chodidlům a smála se, jak mi pěkně smrdí nožky.

Ale zpět k naší věci. No zkrátka mi to nedalo, pořád se my ty myšlenky vracely a to tím víc, čím víc jsem se snažila to dostat z hlavy. A tak když jsem jednou pobývala sama na chatě, tak jsem to zkusila. Vydržela jsem asi tři dny nejít na velkou, pak se nacpala meruňkami a dalšími věcmi, o kterých vím, že umějí pěkně protáhnout a čekala, co bude. Když to na mě začalo přicházet, tak jsem natáhla staré těsné legíny, chodila po zahradě a po louce za ní, a představovala si, že jsem na ulici, že nemám kam na záchod a že to musím vydržet. No nevydržela jsem a poprvé se v dospělém věku pokadila. Co pokadila. Já se přímo totálně zesrala, já byla jak batole. Psala jsem o neteři, která to zvládala se pokadit až k pupíku. A mně k tomu pupku taky moc nescházelo a na druhé straně málem až záda. To byla brutální nadílka. Ten pohled, když jsem se pak vysvlékla. Podobně jak jsi to napsala ty. Mezi nohama a v podbřišku jsem měla takový nános, že ani nešlo poznat, kde mám pičku. Prdelka vypadala podobně. Rýhu mezi půlkami nebylo ani vidět, jak byla plná hovínek. A jinak jsem si to fakt užívala tak krásně jako máloco. Klidně bych napsala i víc, ale to už by bylo asi lepší soukromě. Nechci tady zase tak úplně servírovat potravu nějakým honičům. Musela jsem na to potom pořád myslet a navíc mne ty vzpomínky i hodně vzrušovaly. A tak jsem to udělala znovu, a pak zase. Zrovna v té době jsem se osamostatnila v bydlení a dál už to asi znáš podle sebe.

Už je mi jasné, jak v tom vydržíš tak dlouho. Mě by tohle asi neoslovilo. Tuhý bobek mi nic neříká. Já fakt musím mít konzistenci blátíčko, aby se to pěkně všude rozmatlalo. To v tom potom nemusím být ani moc dlouho, aby si to pěkně užila. To počurávání nechávám taky až na konec, když už jsem ve vaně. Čurbes v bytě mít nechci. Lepší si to jde užít na chatě. Tam když chodím venku a je teplo, tak nemusím řešit, že mi to všechno teče dolů po nohách. Chodím bosa a trávě je to jedno.

S přítelem jsme normální partnerská dvojice. Tyhle hnědé hrátky jsou pro nás oba jakási nadstavba, která nás oba náramně vzrušuje. Já bych bez chlapa nevydržela. A nejde jen o sex. Prostě chci, aby mě měl kdo držet na ulici za ruku, obejmout mě, políbit a tak dále. Nechci se v noci vzbudit a vědět, že jsem v posteli sama. Spíme nazí a je mi moc krásně, když se vzbudím v jeho náruči a cítím teplo a vůni jeho těla. Pokadit se před ním vůbec nemám problém. Vždyť je to pro nás oba vzrušující nadstavba našeho vztahu. Jeho to neskutečně bere a hlavně když mě potom dává do pořádku. Kiki zkus tohle přehodnotit. Pokud najdeš chlapa, se kterým si v tomhle budete rozumět, tak je to o dalších nových zážitcích. Je to úplně jiné, když tě dává do pořádku tvůj kluk, než když to děláš sama. Jak už jsem napsala, když jsem byla sama, tak očista byla už jen o tom, jak příslušné partie mého těla zbavit rozmatlaných nalepených hovínek. Když mne začal dávat do pořádku přítel, tak to najednou bylo o dalším nádherném společném zážitku. Klidně napíši víc. Fakt se toho neboj.

Kikina (Čt, 9. 1. 2020 - 17:01)

Tak jasně, že holka co tohle provozuje nemůže být úplně cimprlich. Mě třeba koupání v přírodě a blátíčko taky nijak nevadí. Ne že bych to úplně vyhledávala ale problém s tím nemám. Já jsem se taky napoprvé hrozně zřídila i když u mě to nebyl úmysl. Už jsem tu o tom podrobně psala stalo se mi to v nemocnici do postýlky nebyla jsem asi čtyři dny prostě tam byl ve mě stud a psychický blok. Jednou v noci už jsem to neudržela a pokakala jsem se úplně strašně jako už nikdy v životě. Místo zhnusení jsem ale hned zjistila že se mi to líbí a ten pocit je moc fajn. Ještě tu noc jsem si to udělala nechápala jsem proč tak činím bylo to spontánní a byla jsem z toho hrozně zmatená. K ránu jsem se do té postele ještě navrch počůrala takže si asi dokážeš představit jak jsem vypadala. Od té doby v tom jedu ale sólo mi to zatím stačí. Takto mi to vyhovuje a pořád ještě nejsem tak stará když na tom budu chtít něco změnit. Tvůj přítel bude asi fajn kluk. Hrajete spolu někdy i scénáře? Já si je pravda hraju hlavně sama pro sebe ale je to takové koření těchto akcí.

Jitka D (Pá, 10. 1. 2020 - 13:01)

V poho Kiki. Já tě nechtěla do ničeho tlačit. Já si dovedu docela dobře představit, jak si vystačíš sama. Mě když se podařilo se pořádně zřídit takovým tím správným měkkým mazlavým blátíčkem a matlalo se mi to přes píču, tak taky nebyl problém se pěkně udělat a to i opakovaně. Přítel je ale moc fajn celkově. Ono když si to vemeš, tak já jsem docela poděs. No řekni, kolik znáš holek, které se rády čvachtají bosýma nohama v bahně, anebo se mohou pochlubit, že chodily bosé v hnoji jako já v hospodářství u toho prvního přítele. A že mi to nejen nevadilo, ale že to bylo naopak docela příjemné a že jsem potom ještě navíc měla prču z toho, jak mi smrdí nohy. A neznám tak moc kluků, kteří by nad takovou holkou nezačali ohrnovat nos.

Tomáš (St, 18. 12. 2019 - 05:12)

Kiki já Tě potřebuji!

Kikina (Ne, 15. 12. 2019 - 05:12)

Taky jsem se včera pořádně pokakala a spala jsem v tom až do teď než mě vzbudila další vlna ale vstávat se mi nechce ani náhodou a tak to dodělám do kalhotek. Už jsem ve své oblíbené poloze na bříšku a už se to ze zadečku dere ven... A další várka je v oblečení a jsem zase totálně pokakaná. To bude fajn probuzení :0) jinak vidím že po tom útoku virtuálních "holek" to tady zase umřelo a zůstali tu jen ti skalní. No co už my si aspoň nic nevymýšlíme tak pokakávání zdar! Kiki.

pavel (So, 14. 12. 2019 - 11:12)

Ahojte všichni pokakánci !! Dlouho jsem tu nebyl , ale jsem zase doma a na sobě mám svojí plenku . Konečně !! A můžu se do toho pustit v plný parádě a pořádně se pokakat ! Držel jsem to celý 2 dny , tak jdu na to !!!

Prdný (Pá, 13. 12. 2019 - 21:12)

Po nějaké době jsem se dnes zase vykálel do kalhot.

Lo (Čt, 12. 12. 2019 - 10:12)

Už som vykakaná a pokakaná ,velmi.

Lo (St, 11. 12. 2019 - 20:12)

Ja som sa dnes odvážila prvýkrát sa pokakať,už dlhú dobu ma lákalo skúsiť to.Keď som prišla domov zo školy,nikto nebol doma a dosť sa mi chcelo,tak som si obliekla staré nohavičky,sadla na záchod a pekne sa do nich vykakala.Bolo to veľmi príjemné a určite to nebolo poslednýkrát a nabudúce v tom určite plánujem ostať dlhšie.Dnes to bol fakt len taký experiment.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 09:12)

Tak dobré je si pořádně vystlat kalhotky toaletním papírem, aby se neušpinily a i je to celkem příjemný pocit. Zkus tak někdy.

Scatter (Čt, 12. 12. 2019 - 07:12)

Miluji tě, je to nádhera, prosím napiš tu zase až budeš krásně pokakaná, děkuji.

Scatter (St, 4. 12. 2019 - 08:12)

Nic nového na honění? Škoda...hlavně Pavla mi chybí

Honič (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

No tý vole,to mi poser voko.To je blbost, tohle bylo opravdický a klacek mi hučí jako ďábel. Nikolko, Verunko kakejte, nebo si to vyhoním na těch vašich příbězích minulých.

Autoři předcho… (Út, 3. 12. 2019 - 15:12)

Máte smůlu. Nic nebude, protože už nás to s kámošem nebaví. Tejden jsme se předháněli v tom, kdo tu napíše větší kravinu, a nerad to přiznávám, ale on to tou story o dvou lezbách který se navzájem poserou, pochčijou a pak si to udělají vyhrál. Nevěřili jsme, že takovým nesmyslům je někdo schopnej uvěřit, ale vy tady fakt sežerete každý hovno :D Tak se mějte, čau zoufalci :-)))))

Honič (Út, 3. 12. 2019 - 10:12)

A zase klid, já jsem se tak nabažil. Co se děje ? Holky ,kde jste?

Honič (Po, 2. 12. 2019 - 20:12)

Holky, čekám,čekám a nic?! Kde jste? Nebo mi dáváte oraz aby si můj Fanouš odpočinul ? A já bych dnes zrovna chtěl honit. Nikolo, Věrčo, halóóó !

Scatter (Ne, 1. 12. 2019 - 21:12)

Tak ti děkuji Niki, hned si mi udělala radost nejen v rozkroku . Si úžasná a vážím si toho, snad se to jednou splní, budu si to přát.

Honič (Ne, 1. 12. 2019 - 19:12)

Tak to nééééééééé! Nikolo, já ,já ,já já ti snesu všechno,co budeš chtít. Jen si vyber mně. Prosíííím!!!!!!!!!!!

Scatter (Ne, 1. 12. 2019 - 18:12)

To je hrůza, další super holky co se zvrhnou v lesby, marnej boj...holky co milují to co kluci chtějí jsou opravdu z extremní většiny na holky, je to smutné, chtěl jsem honit, ale nebudu, budu držet smutek za kluky, kterým je tato rozkoš odepřena. A jestli se hetero holky nezačnou pro nás kluky pokakávat tak půjdu na protest dělat faráře a držet celibát.

Reklama

Přidat komentář