6540 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kikina (anonym)
Něco jsem včera před spaním do legín pustila ale po pravdě řečeno nebyla jsem s výsledkem úplně spokojená a tak jsem si vzala zase trošku medicíny na pořádné ranní zkakaní. Už to fakt nevydržím je čas prelehnout si na bříško a uvolnit zadeček a už strašně kakám teď mám teprve plno té měkké teplé a voňavé hmoty v kalhotkách jsem totálně pokakaná a jdu ještě spinkat. Tak hezké kakání všem ať už ho budete dělat kamkoliv :0) Kiki.
1. Prosinec 2019 - 7:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Krása! Honím první!
1. Prosinec 2019 - 8:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Kamarádka volala,že bude odpoledne doma sama,že rodiče jedou do Varů a přijedou večer a jestli chci kakání a ty věci dělat u ní. Já jedu hned po obědě, jestě,že jsem se ráno nevykadila, chtělo se mi. My jsme si plánovali společné kakací hrátky až na pondělí,ale na to se moc těším, já chci abych zase prožila od ní to nádherný vyvrcholení a všechno. Nesmí ale vědět,žeo tom píšu sem. Jmenuje se Karolína.
1. Prosinec 2019 - 9:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Bože holky, moc se těším Niki, pořádně si to užijte a pak nám nezapomeń vše detailne popsat, moc ti děkuji, jste holky skvělé, úžasné :-*
1. Prosinec 2019 - 9:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
Nikolo a Karolíno já už jsem nabuzenej. Ježiši já vás chci a pište mi to sem já to snad ani nevydržím čekat, stačí mi přečíst si jak jsi se udělala a počůrala,když ti to Karolína udělala. Holky já se asi vyteču,když si to přečtu a představím. Já vás chci !!!!!!!!!!!!!!!!
1. Prosinec 2019 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikina (anonym)
Každé probuzení v plných kalhotkách je nezapomenutelné. Jako správná pokakaná ostuda jsem trochu zaspala. Po probuzení jsem se posadila do toho nákladu a rozmazala jsem si ho po zadečku. Byla jsem z toho celá vzrušená a tak jsem si to hned udělala a moje tělo se zmítalo v krásném orgazmu. Spát už nebudu ale kakat ještě ano cítím že na mě jde ještě průjmik tak a už je taky v kalhotkách a já mám zase zadeček v teple. Pohoda vydržím v tom až do odpoledne. Pokakávání zdar :0) Kiki.
1. Prosinec 2019 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikina (anonym)
Jsem smradlava retardovana píča.
1. Prosinec 2019 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Odpověď na Každé probuzení v plných
Vždycky mě nějak povzbudíš !! Teď si ho budu honit hodně dlouho !!
1. Prosinec 2019 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Přijela jsem ke kámošce a ona hned,že musí na záchod a že čekala jen na mně, jinak by už šla a že to dlouho nevydrží. Vlezly jsme si rychledo koupelny,svlíkly se a ona byla jen v silonkách a kalhotkách a doslova se kroutoila a zoufale říkala, rychle, musím ,už to nevydržím, a přikrčila se a já ji rychle dala na prdelku ruku a snažila se ji přikrýt její kakací dírku a zase si s ní hrát, aby její hovínko nemohlo ven, jenže z ní hned vystříklo tekutý hovínko a doslova mně pokadila až tak,že jsem neměla jen ruku, ale měla tak velký průjem že na mně vystříkl proudem až mi pokakala břicho a nohy. Její hovínko bylo tekutý celý a hodněe toho bylo a pod ní se vytvořila průjmová louže. Hned jsem to sprchou se snažila spláchnout a šlo to celkem hladce a pak jsem jí osprchovala celý její pokakaný nohy a zadek a ona chtěla taky abych jí to udělala jako ona mně minule. Mně se ale taky chtělo dost na velkou,ale držela jsem to a její pipinu jsem začala hladit a ona mně hned počůrala,ale jen normálně a mně to vůbec nevadilo, její proud byl hřejivý a já měla mokrou ruku ale o to víc mne to vzrušilo a v jednu chvíli si Karolína lehla na mokrou zem a roztáhla nohy a prý ještě ať jí pipinu dráždím a víc , Šíleně vzdychala blahem ,stlačila jsem ji mezi nohama co nejvíc a v jednu chvíli si dala ruku před ústa aby asi nevykřikla a celé břicho kolem pipiny se jí stáhlo několikrát do křečovitých výbojů a ona až chvíli nedýchala jen opět ale už opravdu něco tlumeně vykřikla a pak se svezla celá na zem a rychle dýchala zcelá uvolněná a vyčerpaná. Pokakej mně, pokakej mně , prosím, Nikolko, vykakej se na mou pipinu, na mé břicho. Prosím, stále opakovala a měla zavřené oči a vášnívě vzdychala v očekávání,že to dokážu pro ni udělat. Měla jsem hovínko v plném zadečku skutečně připravený a chtělo se mu ven , nastavila jsem tedy zadeček nad její břicho,ona mně po něm začala hladit a jen jsem lehce zatlačila a hned už to lezlo z prdelky ven a dlouhá šiška se zakroutila na jejím břiše a ještě jsem vykakala další dvě a začala jsem čůrat a ten proud tekl přímo na její pipinu a ona byla z toho úplně mimo, navíc jsem po vyčůrání ještě vykakala jedno už skoro tekutý hovínko. Ona mne hladila po zadečku a doslova si to užívala. Dlouho jsme si užívaly obě a pak hovínko také smyly a obě se navzájem důkladně několikrát omyly až mi podobně jako minule ona dokázala opět vyvolat krásný okamžik extáze,ale tentokrát jsem se nepočůrala u toho,ale objala jí a křečovitě jí držela, ona mi na pipinu také tlačila rukou dovnitř a do nohou mi projížděly v tom okamžiku křečovité vzruchy až nakonec jsem vyčůrala slastí proud z mé pipinky na její nohy. Já Karolínu chci a nechci žádnýho kluka, Karolína to cítí stejně. Já s ní chci se milovat, kakat ,plakat a radovat se. Já chci být s ní, poprvé jsem poznala obrovské vzájemné štěstí a nyní jsem doma a chce se mi smát a skákat radostí i plakat zároveň
1. Prosinec 2019 - 16:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
Vemte mně do party! To je síla, nedočet jsem to a už to ze mně šlo a postříkal jsem vás na dálku. Ještě chci. Holky, brzy
1. Prosinec 2019 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Věrča přišla a čekala na mně venku,že potřebuje ale na záchod šíleně a tak že rychle někam půjdeme. Zamkla jsem dům ,ale ona že musí honem a tak jsme šla za plot jen k potoku a olším, ale ani tam už jsme nedošly,ona hnes na louce kde bylo celkem vidět stáhla kalhoty a z ní vyběhlo velké hovínko jako dlouhá skoro nepřetržitá linie až na zem a nebylo průjmové,ale řidší a šlo tak rychle,že by to skutečně nevydržela a pod ní se udělala velká hromádka. Omlouvala se mi,a prý, že to držela kvůli mně, Já měla taky plný zadek,ale trochu jsem poodstoupila ke keříkům a svlékla se a taky se chystala kadit. Věrča se chtěla koukat a já to měla tužší,ale šlo to hned rychle ven a pak jsem hodně čůrala a bylo to hotový. Takže jsme si to neužily dokonale,ale měly jsme z toho i tak legraci a já mám od vašich příběhů zde hodně motivace do dalších expenimentů.
1. Prosinec 2019 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
To je hrůza, další super holky co se zvrhnou v lesby, marnej boj...holky co milují to co kluci chtějí jsou opravdu z extremní většiny na holky, je to smutné, chtěl jsem honit, ale nebudu, budu držet smutek za kluky, kterým je tato rozkoš odepřena. A jestli se hetero holky nezačnou pro nás kluky pokakávat tak půjdu na protest dělat faráře a držet celibát.
1. Prosinec 2019 - 18:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikola (anonym)
Odpověď na To je hrůza, další super
To tak není. Já bych to udělala i pro tebe. Jen je to moje první zkušenost. Protoji tak prožívám v euforii, mně se kluci líbí a přitahují,ale v návalu emocí jsem to prožívala tak silně. Ty ale asi už jsi v tom zběhlý a před tebou bych se nestyděla. Před ostatními kluky teda jo-
1. Prosinec 2019 - 18:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
Tak to nééééééééé! Nikolo, já ,já ,já já ti snesu všechno,co budeš chtít. Jen si vyber mně. Prosíííím!!!!!!!!!!!
1. Prosinec 2019 - 19:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Tak ti děkuji Niki, hned si mi udělala radost nejen v rozkroku . Si úžasná a vážím si toho, snad se to jednou splní, budu si to přát.
1. Prosinec 2019 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
Holky, čekám,čekám a nic?! Kde jste? Nebo mi dáváte oraz aby si můj Fanouš odpočinul ? A já bych dnes zrovna chtěl honit. Nikolo, Věrčo, halóóó !
2. Prosinec 2019 - 20:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
A zase klid, já jsem se tak nabažil. Co se děje ? Holky ,kde jste?
3. Prosinec 2019 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Autoři předchoz... (anonym)
Máte smůlu. Nic nebude, protože už nás to s kámošem nebaví. Tejden jsme se předháněli v tom, kdo tu napíše větší kravinu, a nerad to přiznávám, ale on to tou story o dvou lezbách který se navzájem poserou, pochčijou a pak si to udělají vyhrál. Nevěřili jsme, že takovým nesmyslům je někdo schopnej uvěřit, ale vy tady fakt sežerete každý hovno :D Tak se mějte, čau zoufalci :-)))))
3. Prosinec 2019 - 15:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Honič (anonym)
No tý vole,to mi poser voko.To je blbost, tohle bylo opravdický a klacek mi hučí jako ďábel. Nikolko, Verunko kakejte, nebo si to vyhoním na těch vašich příbězích minulých.
3. Prosinec 2019 - 15:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Nic nového na honění? Škoda...hlavně Pavla mi chybí
4. Prosinec 2019 - 8:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Lo (anonym)
Ja som sa dnes odvážila prvýkrát sa pokakať,už dlhú dobu ma lákalo skúsiť to.Keď som prišla domov zo školy,nikto nebol doma a dosť sa mi chcelo,tak som si obliekla staré nohavičky,sadla na záchod a pekne sa do nich vykakala.Bolo to veľmi príjemné a určite to nebolo poslednýkrát a nabudúce v tom určite plánujem ostať dlhšie.Dnes to bol fakt len taký experiment.
11. Prosinec 2019 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Scatter (anonym)
Odpověď na Ja som sa dnes odvážila
Miluji tě, je to nádhera, prosím napiš tu zase až budeš krásně pokakaná, děkuji.
12. Prosinec 2019 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ja som sa dnes odvážila
Tak dobré je si pořádně vystlat kalhotky toaletním papírem, aby se neušpinily a i je to celkem příjemný pocit. Zkus tak někdy.
12. Prosinec 2019 - 9:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Lo (anonym)
Už som vykakaná a pokakaná ,velmi.
12. Prosinec 2019 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Prdný (anonym)
Po nějaké době jsem se dnes zase vykálel do kalhot.
13. Prosinec 2019 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
pavel (anonym)
Ahojte všichni pokakánci !! Dlouho jsem tu nebyl , ale jsem zase doma a na sobě mám svojí plenku . Konečně !! A můžu se do toho pustit v plný parádě a pořádně se pokakat ! Držel jsem to celý 2 dny , tak jdu na to !!!
14. Prosinec 2019 - 11:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikina (anonym)
Taky jsem se včera pořádně pokakala a spala jsem v tom až do teď než mě vzbudila další vlna ale vstávat se mi nechce ani náhodou a tak to dodělám do kalhotek. Už jsem ve své oblíbené poloze na bříšku a už se to ze zadečku dere ven... A další várka je v oblečení a jsem zase totálně pokakaná. To bude fajn probuzení :0) jinak vidím že po tom útoku virtuálních "holek" to tady zase umřelo a zůstali tu jen ti skalní. No co už my si aspoň nic nevymýšlíme tak pokakávání zdar! Kiki.
15. Prosinec 2019 - 5:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Kiki já Tě potřebuji!
18. Prosinec 2019 - 5:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka D (anonym)
Odpověď na To je hrůza, další super
Závody o co největší úchylárnu tady, zdá se, skončily a tak po dlouhém váhání zkusím přidat svůj příspěvek. Inspirovalo mne k němu scatterovo lamentování nad tím, že u holek je záliba v pokakávání, plenkách a tak podobně spojena s lesbickou orientací. Ona je milý scattere otázka, co je příčina a co následek. Mám vlastní zkušenost, že není až tak málo chlapů, co hltají fotky a videa s tématikou holek pokaděných do kalhot nebo do plenek. Mnohé z nich to náramně vzrušuje a sní o tom, že nějakou takovou budou mít jednou vedle sebe a budou se o ní starat a užívat si to. Jenže v reálu zábava pak dost často neklapne. Proti videím a fotkám je tam totiž jedna zásadní věc navíc. Nepochybně uhodneš jaká. Zápach. A to pořádný. A navíc nezávislý od vzhledu dotyčné dívky. Sebekrásnější holka smrdí pokaděná stejně jako největší šereda. Hromada chlapů to prostě nedává. Vem si, kolik z vás chlapů má problém i s přebalením vlastního dítěte, kdy ten smrádek jen taktak zvládají, aby nehodili šavli. A to si přitom zvykají postupně s tím, jak se tomu jejich prckovi zpestřuje strava, protože v těch prvních fázích, kdy se jen kojí, to zas tak hrozné není. Nevím, zda už máš nějakou opravdovou zkušenost s pokaděnou holkou nebo ne, ale předpokládám, že to nejspíš sám provozuješ anebo sis to alespoň vyzkoušel jaké to je se pokadit. Nepochybně se shodneme, že smrádek je to notný. A to přitom sami sobě zdaleka nesmrdíme tolik, jako nám páchnou jiní. Vem si, jaká je to darda, když přijdeš po někom na záchod anebo někdo sedí v kabince vedle. Jaký smrad dokáží vyprodukovat ty drobky, co má dotyčný kolem řitního otvoru nebo jsou případně namázlé na míse. A teď si představ, že nějaká ta holka, o které tak fantazíruješ, má v kalhotách nálož třeba za tři dny nechození na velkou a hlavně že má to blátíčko rozmatlané úplně všude, po půlkách, mezi nohama, v podbřišku, po stehnech. A smrádek tomu odpovídá. V případě pokakání do plenek je to sice dost omezeno, ale při jejich rozepnutí se to stejně vyvalí naplno. Sama za sebe bych vás chlapy, co se o tyhle věci zajímáte, řadila mezi dva póly. Na jedné straně jsou ti, které to náramně vzrušuje na fotkách a videích, ale v reálu pak nedají ten zápach, takže ze snů o opečovávání velké pokaděné slečny nezbude nic. Na druhém pólu jsou pak ti, kterým ten smrádek opravdu nevadí a dokonce se v tom i vyžívají. Jenže tam je to dost často spojeno s choutkami, které byly k vidění v odkazu před pár týdny. Myslím, jak tam ten chlap souloží s pokaděnou ženskou a přitom jí to ještě matlá po těle. Tohle zase nedá spousta z nás. Nedovedu si představit, že mi nějaký prasák maže byť moje vlastní výkaly po břiše, prsou a tak dále. Nejspíš bych se pozvracela. A podobně ta soulož. Vždyť toho musela mít hromadu i vevnitř. Dost chlapů má představu, že ženám jejich vlastní výkaly v pochvě nevadí, protože jsou na to zvyklé, neboť v miminkovském věku měly pičku zamatlanou v hovínkách mockrát. To sice ano. Třeba moje neteř se s klidem zvládala pokadit až k pupíku, ale jinak je ten předpoklad chybný. Výkaly dospělého mohou být co do obsahu různých bakterií a podobně mnohem horší. Pro hromadu žen tak znečištění pochvy i jejími vlastními výkaly může znamenat záněty, výtoky a tak podobně. Zkrátka a dobře, ta soulož ve výkalech je prasárna na n-tou. Dotyčného maníka bych nechala makat někde v kravíně nebo v prasečáku. Chodil by nahý a mohl by si užívat v hovnech od rána do večera. Není tak úplně snadné natrefit na nějaký ten střed, kdy chlap zvládne ten smrádek a nebude přitom mít choutky na výše uvedené čuňárny. Nutně tedy neznamená, že ženy, které tohle provozují společně, musí být lesbické nebo bisexuální. Může to být jen o tom, že si k sobě lépe pasují, protože jsme k té péči o pokaděné zadečky tak nějak neprogramované od přírody a nevadí nám to. Najdeš dvojice žen, které se o sebe starají navzájem jak o miminka, přebalují se, naprosto v klidu si navzájem umyjí zamatlaný zadeček, rozkrok i píču, ale s chlapem si něco takového představit nedovedou. A přitom jejich skutečná orientace bráno z medicínského pohledu může být normálně hetero a tohle je jen jakási slupka na povrchu.
18. Prosinec 2019 - 14:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikina (anonym)
Wow tomu říkám rozbor :0) no v hodně věcech musím souhlasit. Já měla možnost zkakane hrátky s jinou holkou vyzkoušet. Narozdíl od těch výmyslů co se tu před časem objevili tady nehodlám do detailu popisovat jak to probíhalo protože to je naše privátní věc a já nechci zklamat její důvěru. Fakt je že s holkou mi to nevadilo i svým způsobem mě lákalo do toho jít a domnívám se že rovněž nejsem na holky. S klukem bych do toho nešla ani náhodou jako nevadí mi být zkakana od zadečku až po chodidla ale takové ty praktiky typu mazání hovinek po celém těle nebo dokonce pokakaný sex to mi taky přijde jako dost extrém. S holkou to byla zajímavá zkušenost i když znovu už nemám potřebu do toho jít. Jo a souhlasím s tím že ten smradek je někdy fakt darda já to vnímám sama u sebe že někdy jsem cítit fakt dost a to čichat sama sebe jsem zvyklá. No když se přede mnou pokakala jiná holka tak to bylo něco trochu jiného ale jak říkám s holkou ok asi to fakt souvisí s tím že máme v sobě ty mateřské pudy a nevadí nám pečovat o druhého. Já mám taky malou sestřenku a taky se jí to ještě občas stane že se pokaka a rovněž jsem neměla nikdy problém s tím jí umýt a převléknout a rozhodně jsem to nedělala s žádným odporem. Jenom s jednou věcí bych polemizovala a to jsou ty různé údajně hrozící výtoky a záněty. Já teda nevím já se pokakavám víc jak sedm let a často se zřídím tak že moje pipina není pod tím hnědým nánosem ani vidět a nikdy jsem teda z toho nic nechytla. Stačí se umět potom pořádně a důkladně umýt to zase není žádná věda. Jediné co reálně hrozí jsou opruzeniny když jsem v tom moc dlouho ale moje kůže si za tu dobu už tak nějak zvykla. Takže tak.
18. Prosinec 2019 - 16:37

Stránky

Přidat komentář