Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluno (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

na tvém životě nevidím problém ( nežiju tvůj život ) ... ale když napíšeš .... " Stojim u okýnka,čekam než mi obslouží,mezitim se mi udělá divno v hlavě,strach,bušení srdce a třes a já se modlim ať už to zrychlý protože vim že budu muset utéct"..... tak si běžný člověk pomyslí, že jsi hrozně nemocný člověk, který musí mít nejmíň ošetřovatelku, aby mohl fungovat. Napadlo mne, že máš talent dramatika, mohla bys psát scénáře pro psychologická dramata. Umíš své stavy vylíčit opravdu působivě, proto ti zpočátku pomáhalo tolik lidí a měli o tebe i strach. Kača bude asi podobná manipulátorka, ale ne tak dobrá jako ty. Ona rychleji píše než myslí, to ty už si dáváš pozor :)

Miluna (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

Nevim co mi tim chceš říct,jako že si to vymýšlim??? Bohužel nevymýšlim.K čemu ny mi to bylo??? Ja mam třeba půl roku klid a pak hups a začne to takhle zlobit a pak to zas samo vymizí.Ale kdo nevěří tak ať nevěří.Kdo to zná tak ví o čem píšu.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

To je úplně normální panická ataka, něco si o tom nastuduj. A Kača manipulátorka? Však nechce ani peníze, ani soucit. Ten má s Milunou.

jj (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

panická ataka z lidí venku, z mladých holek málo oblečených, z počasí, z práce, z PMS, z ročních období, z partnera, který nemluví, z partnera, který mluví atd. Miluna je přece zdravá, no ne?

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

Panická ataka na poště. Celkem normální věc. To ostatní je povaha. A co? Každý jsme nějaký.

a (St, 27. 11. 2019 - 23:11)

když skáče lidem po krku to je taky ataka?

hehe (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Za co by jim to oblečení koupila? Rivotril jí samozřejmě doktor nepíše, máš pravdu.

Dotaz (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Blíženec je Miluna? Nebo Radka?

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Miluna, Alice, Jirka, ja.. a spousta jinych :D A nemyslim, ze bychom byli vsichni stejni.

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Boze, jak muze byt v 21 stolet nekdo tak naivni a posuzovat povahu lidi podle horoskopu, to fakt nechapu. :-D To jen tak na okraj.
Jinak, at si kazdy pise co chce, mne nevadi, kdyz nekdo schvaluje Milunino chovani, to je jeho vec,. Ma k ni blizko, nekdo zase ne a jiste to jde napric vekovymi kategoriemi. Ale to je prece normalni a lide se nemusi kvuli tomu urazet. Je tu take podstatny rozdil mezi diskutery v oblasti socialni, ve vzdelani, inteligenci atd. Vsadim se ale, ze napr. ani mnozi vrstevnici Miluny nemaji pro jeji sexualni zivot pochopeni, byt jsou stejne stari.To s tim nema vubec co do cineni.
Ano, Lallo, timto Te zdravim, my jsme ti troubove, kteri to porad neumi stravit a snazi se radit. Tak to delat nebudeme. Ono to jde.
K odlehceni: zjistila jsem, ze jednu vec do jiste miry Milune muzu zavidet. Ted behem stehovani,kdy padam pomalu na hubu, tak sama sebe a i prislusniky rodiny proklinam, proc mame tolik kramu, ktere stejne nepouzivame, ale proste je mame? Prave tak hadry, boty, atd. Takove problemy Miluna nema( i kdyz je to u ni zase opacny extrem).Vezme par igelitek a muze se stehovat. :-D Je v tom urcita svoboda, to je bez debat, nelpet na vecech.

-Aleš- (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Díval jsem se na wikipedii a tam o Vahách píšou jenom v superlativech :-)

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Jasne, Alesi , vahy jsou super a blizenci taky. Jo a mam krasny modry oci a 150 milencu.:D :D :D

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

I ty jedna blíženko :-D. Květnové jich tolik nemají,spíš ty červnové.

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

No ale ja jsem cervnova, sice jen kousicek, ale cervnova.:D

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

I ty jedna :-D. Děláš doufám do medií nebo aspoň PR?

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Sama voda:D

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Škoda,v tom jste dobří. Dokážete vymámit z jalovice tele :-)

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 19:11)

No, ,mam spis dojem, ze je to opacne. Tedy, ze kdyz si nedavam dobry pozor, tak nekdo vymami leccos ze mne.;)

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

Blíženci jsou dobří lobysti. Oni jak maj ty krásný očička tak je na člověka upřou a louděj. Sany,je jasný že to na každýho nemůže platit,ale aspoň se tady neřeší pořád jen Milunka, jak by měla vstát každý ráno šťastně z postele dalších 40 let a jit s úsměvem makat.Když už Andrej Veliký všechno rozdal a mladý aby makali do 70ti let.

Lalla (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Vždycky jsme se tady dokázali pohádat. Anonymové i my s nicky. Ale nikdy nebyla ta diskuze tak osobně zraňující. Je mi fakt líto, že si vůbec může někdo myslet, že my co sem připíváme roky, že chceme Miluně nějak škodit. Za nás pár mohu říci, že jsme psali vždy v dobrém úmyslu, i když ne vždy vlezdoprdelovsky. Hmmm. Prostě spíš naivně ve snaze jí nějak pomoci...

Reklama

Přidat komentář