Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

A Kačka někoho osobně zranila?

Lalla (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Něco divného se tady děje. Kdyby to nebyl nesmysl, tak řeknu, že nám admin chce rozproudit negativní diskuzi :)

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Za sebe můžu napsat ,ze mi Kacena dodala odvahu. Předtím jste tady lidi akorát ponižovali. I Oťase, Radku, Milunu, Ukáčka.

Lalla (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

To myslíš vážně?

Eda (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Kde Kaca někoho zranila?

Lalla (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Ale já nic takového nenapsala. Psala jsem o divné negativní atmosféře a ne že všechny příspěvky píše Kača. Možná to tak má být, diskuze je a bude taková, jakou si ji uděláme

diskutér (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Zajímavý jak každý máme na to jiný pohled.Mně zase připadá jako když se tu vzduch provětral a nepřevažujou už jen ty otravný negativní jedovatý komentáře.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Ale? Tak to jsem rád, že to tak nevidím sám. Dřív jsem Radku nemusel, ale nevyjadřoval jsem se k ní. Teď ji vidím jinak, co píše Kača. Najednou je mi sympatická. Stejně jako Miluna, teď jí vidím jako oběť a citlivou ženu. Otík, myslel jsem, že je to takový přizdisr.., ale on si klidně popije s úkáčkama, pobaví se. Najednou ty lidi vidím jinak, víc lidsky. Všude na diskusi je ksindl, ale tady je ho snad nejmíň. Jen tak dál.

diskutér (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Skvěle vystiženo.Přesně můj pohled.Asi typy lidí jako je Miluna a Radka potřebují k sobě ve psaní typy lidí jako je Kača.A pak když to člověk čte dýl tak pozná že právě ten ksindl je úplně někdo jinej.Než lidi kteří žijou trochu jinak,ale uvnitř jsou kolikrát lepší než ti co se dělají.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Ano. Biana ano,Ales, ty nevim

bianka (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Kámoš nekámoš, Aleš píše své názory. A to je dobře. Reaguje, diskutuje. A může se to někomu líbit, nebo ne.

Radka (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Co občas Aleš napíše se divím,tam mělo být.Někdy píše přátelsky a pak zarýpe.Jako třeba do Pilsnerky.Jako kdyby se proměňoval.Jako kdyby byl třeba právě blíženec ale blíženec je Milunka:)

-Aleš- (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Já na horoskopy nevěřím. Ale jestli tě to zajímá, tak jsem Váha. Nevíš co tam o nich píší? Já se snažím vždycky psát přátelsky, ale když mi něco nesedí, tak to napíšu. Pak to vypadá že rýpu, ale je to tím že tady na diskuzi si spolu píší lidi, kteří by si v reálu neměli co říct. A buď ráda že jsi mě nečetla když byla Miluna před pár lety v největší formě. To bys teprve zírala :-) Teď jsem úplně v klidu.

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Tak Váha, tím se to vysvětluje. Hihi.

Radka (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Váhy až moc neznám ale už podle znamení že jsou často nerozhodní a že jinak to asi bývají přátelští lidé.Horší je to třeba se štíry.Já mám ráda ráčky a to je zrovna Kača:). To netuším co jsi jí před pár lety psal a nevím jestli myslíš kritiku? Já dřív myslela že jste kamarádi že se povzbuzujete jeden druhýho a zrovna tak Milča a Mia že je něco mezi co je pojí i když věkově jsou vzdálený.

Lalla (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Ale Radu, to, že Aleš na vše nepřitakává a občas neznamená, že není Internetový "kamarád", že chce nějak Milu škodit To prostě k diskuzi patří. A on i každý z těch, co sem píšeme jsme si kritiky také užili

Sany 11 (St, 27. 11. 2019 - 18:11)

Ales je obcas brutalne uprimny, i v posuzovani sama sebe, ale obcas i pobavi a rozhodne neni zly. I do mne si obcas (zridka) rypne, ale mne to nevadi. Kdyz tu o sobe neco vedome napisu, tak samozrejme pocitam s vselijakou odezvou.
PS: Vahy s blizenci totiz vychazi jinak suprove, abych se priblizila zdejsimu uvazovani nekterych.:D

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Jenže Váhy jak jsou nerozhodné,tak ve svý zmatenosti kopou kokem sebe.Dodávají si důležitosti,proto se jim okolí směje.Bylo mi divný,kde bere ty kecy o Kače.A ony to jsou jen domněnky.

-Aleš- (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Pěkně sis to upravil aby definice Vah pasovala do tvýho obrázku, kterej sis o mně udělal :-)

Radka (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

Aha,tak proto.Já právě váhy nějak osobně ani neznám.A co si myslíš o blížencích?

Reklama

Přidat komentář