Reklama

Chodíte nazí doma?

Iveta (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Já chodím doma jenom v tričkách vzhledem k tomu ze je mám tak dopasu tak je stejně všechno vidět ale mě to vyhovuje je to pohodlné a zároveň si nepřipadám úplně nahá

Pavel (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Tak toje hezke. Nepotre bujes prines treba noviny? Nebo to naucit pritelkyni

ProvoKačka (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

Doma chodím buď úplně nahá a nebo si vezmu krátké tričko a když už tak string tanga. Podprsenky jen do společnosti, jinak je nenosím. Když příjde za přítelem někdo z kamarádů, tak je provokuji v hodně krátkém tričku, že mě dole vykukují prsa a dole mám ty nejmenší string tanga a nebo ty s otvorem. To mám potom srandu, jak to mají vyboulené. Příteli se to líbí, jak jsou ze mě vedle. Už jsem si ne ty boule i sáhla a rukou je dovedla k vyvrcholení a domů šli chudáci s mokrými fleky. To jen "trápím" jeho kamarády, jinak před ostatními jsem normálně oblečená, aby to nevypadalo, že jsem nějaká ta pracovnice.

ProvoKačka (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

Doma chodím buď úplně nahá a nebo si vezmu krátké tričko a když už tak string tanga. Podprsenky jen do společnosti, jinak je nenosím. Když příjde za přítelem někdo z kamarádů, tak je provokuji v hodně krátkém tričku, že mě dole vykukují prsa a dole mám ty nejmenší string tanga a nebo ty s otvorem. To mám potom srandu, jak to mají vyboulené. Příteli se to líbí, jak jsou ze mě vedle. Už jsem si ne ty boule i sáhla a rukou je dovedla k vyvrcholení a domů šli chudáci s mokrými fleky. To jen "trápím" jeho kamarády, jinak před ostatními jsem normálně oblečená, aby to nevypadalo, že jsem nějaká ta pracovnice.

Dáša (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

Doma chodím celé léto nahá nechce se mě v těch vedrech potit v oblečení. Když náhodou někdo zvoní hodin na sebe triko nebo jenom ze předu ručník a jdu otevřít. Na balkon se taky nestrojím jestli má někdo nutnost mě šmírovat tak ať si pomůže

Jennifer (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

Dělám to taky tak, jen když zvoní pošťák nebo někdo s balíčkem, jezdí většinou mladí, tak se nezakrývám. Ať mají taky trochu odměnu za tu práci.

Honza (Út, 23. 7. 2019 - 15:07)

Když jsem doma sám chodím nahý pořád a honím si piňďoura.

Petr (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Presne ja taky. Zena to nema moc rada kdyz chodim nahy ikdyz taky chodi. Proc si honim kdyz mam zenu. Protoze potrebuji vic a zena tolik ne. Jo kdyz sme vyrabeli mesic potomka to sem si nehonil. Byloto 2x az 3x denne kazdy den.

a (Po, 22. 7. 2019 - 14:07)

Když jsou tepla jako teď tak jo .Když přijdeme z práce tak je u nás v paneláku vedro tak pokud nečekáme návštěvu tak jsme nahatí já i manžel . Je to pohodlné . Jinak né nazí jsme až večer když vylezme ze sprchy to se už nestojíme protože spíme nazí.

Steve (Ne, 16. 6. 2019 - 23:06)

Pohádky neskutečný ... Že vás to některý furt baví.

Jirka. (Po, 22. 7. 2019 - 21:07)

Nemáš představivost? Tak nezáviď.

láďa (Ne, 16. 6. 2019 - 08:06)

Nevidím nic špatného na nahotě doma tady se píše o péřovkách u nás chodím já jen z pásem cudnosti takže vlastně ne úplně nahý.

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2019 - 23:06)

jaký máš ?

Eli (Ne, 26. 5. 2019 - 16:05)

Doma chodím nahá a na sobě mám péřovou bundičku. Přítel je z toho neustále vzrušený a je to dobré jak pro něj, tak pro mě. Máme lepší sex než bez bundy. On ale musí být taky nahý a v bundě, to je zase moje radost. Přece se v ní nebudu pařit jen já.

i (Čt, 23. 5. 2019 - 10:05)

Velmi často nemáme s tím problém ani ja ani partner. Je to pohodlné a tělo si krásně odpočine. Hlavně v létě když dorazíme z práce tak zpocené strojení do pračky a pak už bez ničeho.Když dorazí nějací známí tak na sebe hodím košili a je to v pohodě. Spíme taky nazi to je vůbec pohodlné. To neměníme ani když u nás někdo přespává . Jestli nás třeba po ránu někdo vidí nahatý to fakt nijak neřešíme.

Iveta P. (Čt, 18. 4. 2019 - 10:04)

A proč by ne v těch vedrech v létě? Maximálně jen tričko ať to dole větrá. Jen je to riziko, kdyby někdo přišel, oba chodíme tak i po dvoře a zahradě. Máme domek docela stranou mimo zástavbu, tak nikdo nečumí, možná. Kamarádky a kamarádi to už znají, takže u nich o nic nejde, ale u cizích je to takové o to zvyknout si a dělat jako by nic a že je to normální. Na nuda koupálku taky nevyšiluji.

i (Čt, 18. 4. 2019 - 08:04)

Nevím co tady pořád řešíte. Doma chodíme nazí téměř pořád je to pro nás s přítelem pohodlné a hlavně je to každého věc jak chodí doma ve svém domě nebo bytě.

i (Čt, 18. 4. 2019 - 08:04)

Nevím co tady pořád řešíte. Doma chodíme nazí téměř pořád je to pro nás s přítelem pohodlné a hlavně je to každého věc jak chodí doma ve svém domě nebo bytě.

Elen (St, 17. 4. 2019 - 13:04)

v kalhotkách by mi tu kun..du přítel neoholil .

Jirka. (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Hádejte se tady o kravinách místo normální diskuze, to je to nejlepší.

Reklama

Přidat komentář