Reklama

Chodíte nazí doma?

láďa (Ne, 16. 6. 2019 - 08:06)

Nevidím nic špatného na nahotě doma tady se píše o péřovkách u nás chodím já jen z pásem cudnosti takže vlastně ne úplně nahý.

Návštěvník (Ne, 16. 6. 2019 - 23:06)

jaký máš ?

Eli (Ne, 26. 5. 2019 - 16:05)

Doma chodím nahá a na sobě mám péřovou bundičku. Přítel je z toho neustále vzrušený a je to dobré jak pro něj, tak pro mě. Máme lepší sex než bez bundy. On ale musí být taky nahý a v bundě, to je zase moje radost. Přece se v ní nebudu pařit jen já.

i (Čt, 23. 5. 2019 - 10:05)

Velmi často nemáme s tím problém ani ja ani partner. Je to pohodlné a tělo si krásně odpočine. Hlavně v létě když dorazíme z práce tak zpocené strojení do pračky a pak už bez ničeho.Když dorazí nějací známí tak na sebe hodím košili a je to v pohodě. Spíme taky nazi to je vůbec pohodlné. To neměníme ani když u nás někdo přespává . Jestli nás třeba po ránu někdo vidí nahatý to fakt nijak neřešíme.

Iveta P. (Čt, 18. 4. 2019 - 10:04)

A proč by ne v těch vedrech v létě? Maximálně jen tričko ať to dole větrá. Jen je to riziko, kdyby někdo přišel, oba chodíme tak i po dvoře a zahradě. Máme domek docela stranou mimo zástavbu, tak nikdo nečumí, možná. Kamarádky a kamarádi to už znají, takže u nich o nic nejde, ale u cizích je to takové o to zvyknout si a dělat jako by nic a že je to normální. Na nuda koupálku taky nevyšiluji.

i (Čt, 18. 4. 2019 - 08:04)

Nevím co tady pořád řešíte. Doma chodíme nazí téměř pořád je to pro nás s přítelem pohodlné a hlavně je to každého věc jak chodí doma ve svém domě nebo bytě.

i (Čt, 18. 4. 2019 - 08:04)

Nevím co tady pořád řešíte. Doma chodíme nazí téměř pořád je to pro nás s přítelem pohodlné a hlavně je to každého věc jak chodí doma ve svém domě nebo bytě.

Elen (St, 17. 4. 2019 - 13:04)

v kalhotkách by mi tu kun..du přítel neoholil .

Jirka. (Ne, 7. 4. 2019 - 11:04)

Hádejte se tady o kravinách místo normální diskuze, to je to nejlepší.

Tony (St, 17. 4. 2019 - 15:04)

Co se divíš? Jsi na doktorce. Ta je tu pro nás - psychouše.

Pomýlil jsem s… (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Kdejakej vůl si pořídil bazén a teď naši malou zemi trápí sucha. Loni to byla hrůza, letos se bojím pomyslet...

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

A co to má společného se suchem ty inženýre?

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

A co to má společného se suchem ty inženýre?

Návštěvník (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

A co to má společného se suchem ty inženýre?

Denda (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Co ti ty bazény pořád leží v žaludku?

Denda (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Co ti ty bazény pořád leží v žaludku?

Iva 97 (Po, 1. 4. 2019 - 18:04)

V létě, když je vedro, tak jak přijdu z práce, tak do bazénu skočím tak jak jsem přišla, boty, džíny, tričko, někdy i mikina nebo bunda a tak relaxuju. Když dorazí asi hodinu po mě přítel, tak ke mě taky skočí v tom co má na sobě a vzájemně se svlíkneme a potom následuje sexík v bazénu, někdy i venku. Když jsme už vylezlí venku, tak tam to oblečení necháme i do druhého dne a potom ho vylovíme při dalším koupání. Takže nás asi pár takových je. Zkusila jsem párkrát pro srandu i péřovku. Kamarádka nechápala, co blbnem a tak ji tam můj přítel hodil a už tomu přišla taky na chuť. Prostě plavky moc nevedeme, stejně skončíme nazí. A ano kamarádka i další kamarádi se koupeme nazí jako na nuda koupálku. Už totiž od mala víme, co tam kdo má a tak se nikdo nestydí a nevyvádí jako někteří pomatenci.

Pavel (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Neschanite kamarada?

Ivo (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

Doporučuji ještě do bazenu nasypat prášek Namo. Mají ho teď v Lidlu, stará klasika. Bujná to fantazie.

Olda (Čt, 4. 4. 2019 - 09:04)

A zase nějaký chytrák. Kousek od nás se takhle oblečení, sice puberťáci, taky koupali, kluci v kraťasech a tričku a holky v džínách a tričku. A co je na tom divného a fantazijního? Jsou tací, kteří to tak dělají a co jako? Hlavně, že je všude rejpalů jak Babišovi řepky.

Reklama

Přidat komentář