Reklama

Chodíte nazí doma?

pepa (Pá, 17. 1. 2020 - 23:01)

Partnerka často chodí doma nahá ,. někdy jen bez podprdy , někdy celá . Nevadí mi to , ale jsem proti , když je u nás muj syn , myslím , že by to nemněl vidět , ale ona se jen směje. Bojím se , že to řekne mámě.

Lenka (Ne, 19. 1. 2020 - 17:01)

Promiň že se ptám,kolik je synovi ?

pepa (Ne, 19. 1. 2020 - 17:01)

bude mu 14

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 12:01)

Tak to už má ideální věk. A že před ním chodí nahá? Asi se ráda před ním ukazuje a klukovi se to líbí. Jednoho dne ho třeba nechá zasunout a pěkně ho zaučí, aby při tom nebyl jak debil a věděl co a jak. Neřešil bych to a pokud má na něho chuť, tak to stejně udělají.

pepa (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

Kdyby se to dozvěděla má ex, zabije mě.

Návštěvník (Po, 20. 1. 2020 - 13:01)

Neřeš, však to nikde nemusíte vykecávat. Doma to nemá a tak si to vynahrazuje u tebe a je to pro něho výzva. Něco podobného jsem viděl taky u jedněch rozvedených. Když přijel kluk za tátou, bylo mu tenkrát cca 17 a ta tátova nová přítelkyně kolem něj poskakovala. To byl mazec, občas si i půjčovala jeho oblečení. No víkend u nich byl asi nádherný. A ani nevím jak to pokračovalo, protože jsem se přestěhoval. A jak píšu, neřešil bych, nedělal žádné žárlivé scény a nechal tomu volný průběh. A pokud to spolu jednou začnou dělat, tak budou oba spokojení a třeba je to přejde, až si kluk najde nějakou věkově k sobě. Zní to třeba divně, ale jestli jste spolu spokojeni a šťastni, tak neřešit, mohlo by to dopadnout ještě špatně. A kvůli takové prkotině se snad nechcete rozcházet?

láďa (Pá, 17. 1. 2020 - 10:01)

Bohužel rád bych ale jsem zamčený tak doma jen v pásu cudnosti ale je pravda že vlastně jako nahý.

Ivan (Út, 14. 1. 2020 - 07:01)

Doma chodíme nazí celé léto já ségra i rodiče když jsou doma. O prázdninách chodíme i po zahradě a do bazénu taky nazí. Odčas se stane že se mi postaví když vidím segru nahatou je ji sedumnáct a mi šestnáct tak si ho zajdu někde do ústraní vyhonit. V zimě doma chodíme nahatí jen když je doma horko to musíme zatopit krbem to máme i 30 stupňů tak to jdou hadry dolů , to většínou začne mamka a my ji následujeme. To si sedneme na zem ke krbu na beraní kůži a hrajeme nějakou hru nebo karty nejlíp v pátek nebo sobotu kdy je druhý den volno to do tří do rána. Někdy je to pro mě i náročné protože ságra i máma jsou krásné ženy a ten můj mezinožní kamarád to vnímá, tak různě překládám nohy a snažím se ho zakrýt. Někdy to jde jindy se to nedaří musím počkat až erekce opadne. Nejhorší je to když hrajeme flašku a mám úkol při kterém musím vstát třeba zajít do ledničky pro pití a právě mi stojí to mají všichni s toho radost jak si ho zkouším zakrýt ale je to fajn zábava.

Lucka (Čt, 9. 1. 2020 - 11:01)

Doma nazí nechodíme jedině třeba z koupelny do ložnice pro prádlo. Chodíme ale celá rodina relaxovat do wellnes a tam nemáme s manželem problém být nazí.

Abe (Čt, 28. 11. 2019 - 00:11)

Jako kluk, když jsem bydlel s mámou, jsem musel být nahý, jednak abych neutíkal, a pak, aby viděla,že mi stojí pyj. To bylo často, pak jsem se musel vyhonit. Od té doby se svlékám nerad. Honění mi naštěstí zůstalo.

Iveta (Čt, 12. 9. 2019 - 13:09)

Já chodím doma jenom v tričkách vzhledem k tomu ze je mám tak dopasu tak je stejně všechno vidět ale mě to vyhovuje je to pohodlné a zároveň si nepřipadám úplně nahá

Pavel (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Tak toje hezke. Nepotre bujes prines treba noviny? Nebo to naucit pritelkyni

ProvoKačka (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

Doma chodím buď úplně nahá a nebo si vezmu krátké tričko a když už tak string tanga. Podprsenky jen do společnosti, jinak je nenosím. Když příjde za přítelem někdo z kamarádů, tak je provokuji v hodně krátkém tričku, že mě dole vykukují prsa a dole mám ty nejmenší string tanga a nebo ty s otvorem. To mám potom srandu, jak to mají vyboulené. Příteli se to líbí, jak jsou ze mě vedle. Už jsem si ne ty boule i sáhla a rukou je dovedla k vyvrcholení a domů šli chudáci s mokrými fleky. To jen "trápím" jeho kamarády, jinak před ostatními jsem normálně oblečená, aby to nevypadalo, že jsem nějaká ta pracovnice.

ProvoKačka (Pá, 29. 11. 2019 - 15:11)

Doma chodím buď úplně nahá a nebo si vezmu krátké tričko a když už tak string tanga. Podprsenky jen do společnosti, jinak je nenosím. Když příjde za přítelem někdo z kamarádů, tak je provokuji v hodně krátkém tričku, že mě dole vykukují prsa a dole mám ty nejmenší string tanga a nebo ty s otvorem. To mám potom srandu, jak to mají vyboulené. Příteli se to líbí, jak jsou ze mě vedle. Už jsem si ne ty boule i sáhla a rukou je dovedla k vyvrcholení a domů šli chudáci s mokrými fleky. To jen "trápím" jeho kamarády, jinak před ostatními jsem normálně oblečená, aby to nevypadalo, že jsem nějaká ta pracovnice.

Dáša (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

Doma chodím celé léto nahá nechce se mě v těch vedrech potit v oblečení. Když náhodou někdo zvoní hodin na sebe triko nebo jenom ze předu ručník a jdu otevřít. Na balkon se taky nestrojím jestli má někdo nutnost mě šmírovat tak ať si pomůže

Jennifer (St, 11. 9. 2019 - 13:09)

Dělám to taky tak, jen když zvoní pošťák nebo někdo s balíčkem, jezdí většinou mladí, tak se nezakrývám. Ať mají taky trochu odměnu za tu práci.

Honza (Út, 23. 7. 2019 - 15:07)

Když jsem doma sám chodím nahý pořád a honím si piňďoura.

Petr (Pá, 15. 4. 2022 - 22:04)

Presne ja taky. Zena to nema moc rada kdyz chodim nahy ikdyz taky chodi. Proc si honim kdyz mam zenu. Protoze potrebuji vic a zena tolik ne. Jo kdyz sme vyrabeli mesic potomka to sem si nehonil. Byloto 2x az 3x denne kazdy den.

a (Po, 22. 7. 2019 - 14:07)

Když jsou tepla jako teď tak jo .Když přijdeme z práce tak je u nás v paneláku vedro tak pokud nečekáme návštěvu tak jsme nahatí já i manžel . Je to pohodlné . Jinak né nazí jsme až večer když vylezme ze sprchy to se už nestojíme protože spíme nazí.

Steve (Ne, 16. 6. 2019 - 23:06)

Pohádky neskutečný ... Že vás to některý furt baví.

Reklama

Přidat komentář