Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Pá, 29. 11. 2019 - 19:11)

Nevím, asi vidím věci, co vy dva ne. Třeba Milan, neustále poukazuje na to, jak by jednal a co říkal Ježíš. Přitom vážně pochybuju, že by ty trhovce z toho kostela dokázal bičem vylifrovat, jako to právě udělal Ježíš, alespoň mám důvod tomu nevěřit, podle jeho soustavného projevu zarputilé mírumilovnosti a zarputilého snažení se nikdy nehněvat. Jestli někdo nepozná, kdy co má dělat, tak jenom podléhá liteře a jako by nežil. Jestli má můj hněv zachránit někomu život nebo někomu pomoci, tak se prostě hněvat budu, místo abych se choval jako pokrytec a myslel sám na sebe jestli náhodou se nehněvám a mám pevnou víru, že to bude Bohu milejší. Zrovna tak jsem se nezřídka setkal s lidmi, kteří mají slovník jako dlaždič, ale neváhají pomoci a rozdělit se, zrovna tak s lidmi, kteří se příliš hlídají, aby jim náhodou něco neujelo, ale jsou to sobci a pokrytci. Opět mám pevnou víru v to, že Bůh více cení ty první. Víru, nevím to, ale doufám v to. Já si nic obhajoval nechci a nepotřebuju, sprostě rozhodně nemluvím, naopak je mi protivné být ve sprosté společnosti, ale já ty lidi za to nijak neodsuzuju. Daleko protivnější mi je ale strojenost, je totiž to pokrytectví, které je nakonec ještě sprostější než všechno sprosté dohromady. Nehodnotím a nemohu kdo jaký je, tedy Milan, nebo členové husitské církve a podobné, mohu jenom to, co z nich vychází, a pro samé snažení milovat bližního, ale způsobem pokryteckým, nezbývá láska k Bohu, Kristu, a tak není žádný živý zdroj lásky opravdové k bližnímu, kterou nám dává Bůh, ne my že si ji nějakou úmornou prací vydolujeme. Jako tady psal někdo ze svědků, jak sám potvrdil, žít dobře, je pěkná dřina. Bodejť by ne, když to břemeno nese sám, a nedal ho Kristu. To je potom jenom tělesná napodobenina, pouhá lidská snaha. Není tam Boží láska, s kterou to jde úplně jinak.

Ty (Pá, 29. 11. 2019 - 20:11)

bys prostě potřeboval ženskou, jinak ti ta hlava praskne

Rakato (Pá, 29. 11. 2019 - 18:11)

Já jako ateista si musím položit otázku, co jsou ti křesťané za lidi, když se tady pořád hádají jako malé děti. Ale prý jsou dospělí. No nevím, je to tady v poslední době hnus, jen osobní napadání a údajné křivdy z minulosti. Toto vlákno je prohnilé a psychotické. Příklad, jak se to nemá dělat.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 18:11)

Mare jsem nevrátil ani 10% z toho, čím mě ona častovala na KD. Tady chtěla peskovat jehovisty a vyvyšovat se nad ně, tak jsem se jí akorát vysmál z jejího naparování se. Pokud vím, tak psala, že jí to Kristus udělal, což mně přišlo směšné, a tomu jsem se vysmál. Ale to už je jedno, jsou to staré prdy, kterými žije leda alko dědek. Dědek tady ani jinde tímto způsobem nikoho nezevangelizuje, to je snad jasné. Je to parodie na pobožného. Hrouda sádla, alkoholu, mstvivosti a ublíženectví.

Tonda Vlas (So, 30. 11. 2019 - 01:11)

Na KD jsi šel zcela mimo mne. Byls tam pod nickem Kešumande ale tvé příspěvky jsem tehdy nečetl vůbec, takže nevím ani, co ti Mare vytýkala. Pak jsi tam přišel pod nickem Prozřetelnost, co si tam zkrátil na Próza ale tvé příspěvky jsem tam tehdy také dvakrát nečetl, jenom si z toho pamatuju dvě věci, které jsem tu o tobě na rovinu napsal. Poprvé jsem si tě vážně všimnul, když jsi tam o mě vykvákal mé angažmá na www.nakluky,cz. To mi milé nebylo, jenže tehdy jsi mě nenapadal, napadal jsi evangelikála Joeho, v kterém jsi viděl pokrytce a skrytého homosexuála. Ke mne jsi se tehdy choval neutrálně, napsal jsi, že tam také chodím ale že tam dělám svou určitou osvětu. Byli jsme tam poněkud mimoběžní. Jenomže jsi začal jančit až později, když jsi do sebe na OSACRu plně natáhl hnus od Toliho. Já tehdy nevěděl, od kud vítr fouká, protože když jsi tu začal řádit a nehorázně napadat Mare, na jejíž obranu jsem jsem se musel postavit, tak jsem ještě nevěděl, že existuje nějaký OSACR a a jaké chlísty tam Toli píše. Původně jsem si myslel, že Toli jsi ty ale pak mi docvaklo, že jsi jeho produkt. Toli je odpadlý katolík a ty jsi odpadlý letniční. Ale k tomu se Toli, že tě vyplodil se nikdy nepřizná. Když jsem mu napsal, že jsi jeho produkt, tak mi odvětil na tvou adresu, že psychopata vyprodukovat nedokáže. Dokázal, vyprodukoval, ne ale psychopata ale z hlediska lidských vztahů a napadání na diskuzích zcela zvrácené individuum.

Pro Toníka (Pá, 29. 11. 2019 - 17:11)

Pamatuj si, po mně můžeš házet hovnama jak chceš, ale pamatuj, po mně to steče a zůstanu pan Čistý. Ale ty se v těch hovnech a pomluvách utopíš. Ne já, já v tom plavat umím, ale ty v tom zhebneš na smrad.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 16:11)

Nelžu, slovo svině jsi použil ale bylo to před dvěma roky a bylo to na tomto vlákně na Jirkovu adresu, který psal tehdy na vlákno Ježíš Kristus, Boží Syn. Napadal jsi tu tehdy velmi nechutně Mare a k tomu jsi připsal: "Je tu ještě jedna taková svině, Jirka." Píšu tu pořád, že mám v tomto sloní paměť. Čím ti Jirka tehdy ublížil? Ničím, já také ne, jenom o tobě píšu pravdu.-------------------------Ona by se dala z tebe pýcha přímo stírat ve velkém.------------Tvá videa a tvé psaní jsou všechna v tomto stylu: JÁ JSEM JÁ!!! a ostatní jsou .o.v.n.o."---------------Nejsi sám, takových jájínků už tu na doktorce bylo.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 14:11)

* Zajímá se o chlapecké předkožky,* Tak tady tomu je zcela jinak, ty mne jako takové nezajímají ---------------------jenom bojuju proti ohavnému kryptonáboženství, cirkumfetišismu. Toho si všimli už liberální muslimové, něco tu okopčím z jejich stránek------------------- Satanova firma poškodí Alláhovo stvoření v Koránu.------------------------------

Satan nabádá, aby lidstvo odstranilo části těla, které Bůh stvořil. Alláh nám o tom říká v následující pasáži.-------------------------

Súra Al-Nisá - Ženy; verše 119 - 120-------------------------

(Satan řekl:) a dám jim zbloudit a vzbudím v nich vášně a nařídím jim, aby uřezávali uši dobytka a nařídím jim, aby zohyzdili stvoření Boží! "ten, kdo si bere Satana za ochránce místo Boha, ten utrpí ztrátu zjevnou. On jim slibuje a vášně v nich vzbuzuje, avšak to, co jim slibuje Satan, není nic, leč klam.----------------------------------

Můžete vidět, že Satan zavazuje, aby lidé měnili to, co Bůh původně utvořil. Skutečnost, že se v Koránu mluví o uších dobytka, že je jeho vůle změnit Alláhovo stvoření je omezena pouze na toto. Satanův cíl je, aby lidé změnili to, co Bůh vytvořil, tedy nejen uříznutí uší skotu. Z prohlášení: "zavelím jim a oni změní stvoření Alláha", zahrnuje všechny věci které Bůh stvořil, včetně penisu dítěte.----------------------------

Aby mohl Satan provést svůj slib, musí Satan najít způsob, jak by přinutil lidi, aby plnili jeho touhy. Když se podíváme na Satanovy způsoby, tak uvidíme, že to dělá tak, že inspiruje slova a výroky, které jsou mimo Korán, tedy různé příběhy z doslechu a ty Satan zděluje jako Boží poselství.------------------------------

Súra 6; Al-A´nán - Dobytek; verš 112-----------------------------

A toto jsme učinili každému poslu nepřátele: satany z lidí i džinů, kteří si vzájemně našeptávají slova plná bludů. Kdyby pán chtěl, nebyli by tak činili: ponech je tedy v tom, co si vymýšlejí!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/cesta-koranu/--------------------------
a k tomu ještě přidám dva linky---------------------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/co-bible-doopravdy-rika-o-rutinni-kojenecke-obrizce/---------------a--------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/moje-biblicka-cesta-k-intaktivismu/-------------MÁ INTAKTIVISTICKÁ ČINNOST JE BIBLICKY PODLOŽENÁ A BIBLICKY OBHAJITELNÁ-----------------doporučil bych přečíst si celou rubriku NÁBOŽENSTVÍ A OBŘÍZKA na mých osvětových webovkách--------------------------------------------Jiříčku, jen si tu sopti ale nevím, koho tím oslníš a koho tím přesvědčíš. Milan svým nepatřičným příspěvkem pouze dodal vodu pro tvůj křivácký mlýn. Ledvina z chlastu ještě nikomu nikdy nepraskla, jenže tak pyšný člověk jako ty nikdy nepochopí, že jsou lidé, kteří si dokáží udělat legraci i sami ze sebe.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

Slovo krysa jsem použil, slovo svině ne. Lžeš, vymýšlíš si v přímém přenosu za pochodu. Ty se bavíš, jak mně rupají nervy? Tak to jsi pravý kristovec. To asi píšeš pod inspirací Ducha svatého. Mimochodem mně nervy nerupají, nějaký smysl to asi má, znovuzrozený křesťane. Je to osvěta. Vlastně děláš osvětu. Takto vypadá znovuzrozený křesťan. Zajímá se o chlapecké předkožky, chlastá, až mu praskne ledvina a baví se provokováním ostatních diskutujících. Podle jeho slov se baví, když díky jeho provokacím údajně někomu rupají nervy. Když mu napíše Mima nebo Milan, že takto by se asi kristovec vedený Duchem svatým chovat neměl, tak se tomu vysměje. Kdo je víc. Já jsem Tonda Vlas a já můžu všechno. Na mě metr není.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 12:11)

Takže už jsi zalhal tím, jaké používáš výrazivo. Ty nedokážeš napsat jedinou větu, kde bys nelhal. Už podsouváš slovo výhrůžka a stavíš se do ublíženecké role. Přitom já ti nijak neubližuji. Nepsal jsem tu o tobě. Ty jsi tu psal jako první a tak často, že jsem musel natočit video, kde jsem popřel tvé lži a výmysly. Jsi největší krysa tohoto serveru. Jsi umanutý zlý člověk, který si libuje v nekonečných konfliktech. Nehledáš nikdy smír, jen nenávist a svár. Nikdy jsi nebyl normálním člověkem, natož křesťanem. Už mi dej konečně pokoj a najdi si někoho jiného, po kom se budeš vozit. Rozumíš česky?

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

*Už mi dej konečně pokoj a najdi si někoho jiného, po kom se budeš vozit. Rozumíš česky?*-------------------------------Pouze reaguju na tvé ataky. A bavím se tím, jak ti rupají nervy. Jestli to čte Matrix, tak se určitě baví také.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

*Už mi dej konečně pokoj a najdi si někoho jiného, po kom se budeš vozit. Rozumíš česky?*-------------------------------Pouze reaguju na tvé ataky. A bavím se tím, jak ti rupají nervy. Jestli to čte Matrix, tak se určitě baví také.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 13:11)

A kdo o mně psal pomluvy na Grano Salis? Kryštof Kolumbus? Jen si tu klidně sopti, mně tím ublížit nemůžeš. Ztrapňuješ se tím sám. Lidem s jiným názorem nadáváš do krys a sviní. Mně tím ublížit nemůžeš. Jen tu dáváš najevo, co jsi zač.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 12:11)

Výhrůžky? Já ti tu píšu výhrůžky, ochlasto? Já ti tu píšu, že pokud si o mně budeš vymýšlet, tak se budu bránit. Tedy budu to vyvracet a po každém tvém výmyslu ti napíšu, že sis to vymyslel, flaško. Skutečně si nedáš nikdy pokoj?

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

Já o tobě žádné výmysly nepíšu a i Zkoumal se přesvědčil, že takové výhrůžky na mě vůbec neplatí. Pokud tě to baví, tak si piš. Vydáváš tu tím svědectví sám o sobě. Tak si tu klidně piš.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

Jsi ubožák, troska trpící bájnou lhavostí. Pokud mi tu budeš dokola psát výmysly o mně, budu na to dokola reagovat, že máš vypitý mozek. Když dáš pokoj, nebudu na tebe reagovat. Jenom na tobě, záleží, co si vybereš flaško.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

Musel jsem udělat registraci. Co není z tohoto nicku, není ode mě. Co píše flaška, jsou jeho alko výmysly.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

Ale nejsou, kdyby tu byl někdo z KD, třeba taková Kateřina, tak mi to dosvědčí. Nedivím se ti, že se nechceš znát k tomu, cos tam psal. Já jsem si tě tam ale moc nevšímal. Zajímavý jsi pro mne nebyl. Všímám si tě až od té doby, kdy jsi tu nechutně začal napadat Mare. Ty totiž poslední dobou, až na to, že někdy děláš miliuse, nic jiného než urážlivě napadat neumíš. Jako bych tu na doktorce neměl dost trápení s jetým Zkoumalem. Tak k tomu ještě ty se švihlým Matrixem.

Skutečný Hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Takže ty mi nedáš pokoj nikdy? Pořád budu muset hledat, co si tady vymýšlíš? Proč to děláš?

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 11:11)

Nemusíš nic hledat. Na KD jsi jisté věci napsal. Tam to za tebe při ostražitosti tamního admina nikdo jiný napsat nemohl, jako je to na denním pořádku tu na doktorce. V tomto mám paměť sloní. Ale jak vidím, ty tu paměť nemáš nebo, což je mnohem pravděpodobnější, si jisté věci vůbec pamatovat nechceš. Chlastem totiž ztrátu své paměti zdůvodňovat nemůžeš. Neboj, Korsaka nemám.

Reklama

Přidat komentář