2126 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mamca (anonym)
Mam jedineho syna a zustali jsme sami po autonehode kdy ja byla jenom odrena,synek mnel jednu ruku zlomenou a na druhe mnel roztristenou klicni kost a manzel to neprezil.Synek se mi z nemocnice vratil uz po pohrbu manzela tak bylo hodne smutno ale musela jsem se starat o synka,chudinka byl jak mumie a nemohl hybat rukama,byli trosku trapne ho sprchovat,vzdy mu stal jako svicka az jednou rano jsem prisla za nim do pokoje a on plakal a stale se omlouval ze za to nemuze,nevedela jsem co se stalo a kdyz jsem ho odkraly tak mu stal a mnel poluci,sli jsme do sprchy,musela jsem mu ho vyhonit protoze stale stal jako svicka a potom kazdy den dva krat az to zustalo mezi nami pravidlem i kdyz uz je vyleceny,stale mo to delam a dovolim nu aby poznaval i on mne,vim ze se tim nechlubi nikde,jinak by mnel utrum
27. Listopad 2019 - 11:52
Maja (anonym)
Je to je hezke,holky si reknou vsechno,a verim tomu,kolikrat jsem tak nadrzena kdybych mnela syna taky bych to udelala,musi dostat skoleni,ne
27. Listopad 2019 - 12:00
Anonym (anonym)
Kravina, nevěřím tomu, myslím si, že to píšou nadržení synačkove co si leští klacek
27. Listopad 2019 - 12:21
Maja (anonym)
Verim tomu, fakt znam par rodin co to takhla funguje a jsou komplet,ale kdyz mama vidi vzrusene mlade masicko,chemie je prednejsi
27. Listopad 2019 - 12:30
Maja (anonym)
A vsechny mamky to na sebe nereknou,kolikrat je to pro ne to posledni co muzou mit
27. Listopad 2019 - 12:36
Anonym (anonym)
Píšete mladé masíčko, tak počítám že matce bude kolem 40, to si jako nemůže sehnat někoho jiného? V tomhle věku? To ještě není za zenitem
27. Listopad 2019 - 12:48
Maja (anonym)
No ono kdyz se bydli na vesnici a ta pani dela ve statku v kravine tak asi moc muzu se nehrne a ti mistni,o tom se neda mluvit,divim se neni na zeny,chudinka
27. Listopad 2019 - 14:58
Maja (anonym)
A v dnestni dobe je to samej nadrzenec a muzete kazdemu verit ze je zdravej?Maji to tezke holky
27. Listopad 2019 - 15:03
maja (anonym)
ja mam dceru a taky nevim jak dopadne,jestli bude mit stesti na kluka,zatim je ji 12let a spolu masturbujeme uz od jejich deseti let,to ještě jen tat trela pipinu o polstar ale vysvětlila jsem ji to a uz je vse v poradku
27. Listopad 2019 - 15:23
Maja (anonym)
Omlouvam se za chyby
27. Listopad 2019 - 16:16
Parmazanzaráfkem (anonym)
A teď o té červené karkulce :D
27. Listopad 2019 - 17:21
Maja (anonym)
Tak zacni
27. Listopad 2019 - 20:08
Parmazanzaráfkem (anonym)
Je to blbost, synové matky nemůžou přitahovat
27. Listopad 2019 - 20:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je to je hezke,holky si
Chtěl bych být tvůj syn
27. Listopad 2019 - 21:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kravina, nevěřím tomu, myslím
A otom to to tady je
27. Listopad 2019 - 22:00
Xxx (anonym)
Ono jak jsem tu už jednou psal, matku bych chtěl hodně dlouho už tak 20 let ale nikdy jsem nenašel odvahu, teď už je to ženská co má přes 60 ona doma nenosí podprdu a to mě bere stále dokola, kdy že potkáme a ja jsem jen v úplných trenkach tak oči na malou chvilku sjedou dolů, asi jsem blázen, ale kdyby na to došlo tak bych neváhal
28. Listopad 2019 - 5:58
Maja (anonym)
Ano,je to tak,sexuální pudy jsou sylne a kdyz je uprimnost v rodine a pochoeni,tak to neni problem v zadnem veku,kolik rodin se o sexu doma vubec nebavi,kdyby nebyl internet tak jsou deti v chovani taky jinde,je to už takova doba a uprimne preju to vsem mamam ktere si tise dovadi se svymi detmi
28. Listopad 2019 - 7:41
Mamka (anonym)
Ach jo,ono se to pise ale skutecnost je trochu jina,napsat vylizal mne syn je jednoduche ale ci vsechno tomu predchazi,co si reknou a co prozivaji,to chveni tela uz jenom pri pomysleni na to,to uz se neda napsat tak to pak vypada divne a az uchylne
28. Listopad 2019 - 8:07
Majo (anonym)
Odpověď na Nemám syna, ale kdybych měla
Pani zuzko,neverite ze se to stava,kdybych byl vas syn a vy mne pristihla pri honeni a cuchani vasich kalhotek,nebo by jste nachazela sve pouzite spodni pradlo od semena,tak co by jste udelala,zavrela mne do vezeni nebo by jste se snazila si se mnou popovidat,a jestli popovidat tak neverim tomu ze by jste nebyla vzrusena a nakonec by jste mi stejne dovolila vas vylizat a vy by jste se tesila na cerstve semeno,nerikejte ze ne,nebrante se tomu a zamyslete se,nekde v hlouby duse to je jako u vsech zen
28. Listopad 2019 - 8:22
Xxx (anonym)
Odpověď na Pani zuzko,neverite ze se to
Vy máte syna? A kolik je vám let
28. Listopad 2019 - 9:28
Majo (anonym)
Odpověď na Vy máte syna? A kolik je vám
No ja syna mam a i dceru a pozoruju velmi svedomite jejich vyvoj a jejich zajmy,stane se ze se sejdeme v koupelne se synem ale je to normalni kdyz vidi kluk tatu si myslim,ale z dcerou to je jine,je zvedava a uz sa ptala kolik toho semena je v tech kulich a ruzne jine otazky az jsem se neudrzel a postavil se mi,byla vykulena ale pokracovala dal v otazkach az jsem si pri sprchovani musel ulevit,videla to a mlcela a cekala az vylezu ze sprchy a jenom rekla ze na netu to je jine,tati,proto to co pisou nektere zeny jsou pohadky,dlouhe a dopodrobna napsane presne tak jak by si to prali,je mi 53,synovi 9 a holce 11 let
28. Listopad 2019 - 10:26
Xxx (anonym)
Teda já mám dceru a nedovolil bych nic si sní zkoušet, toto mě fakt nenapadlo, i když možná existuje případy kdy tatinkove sáhli na panenství dcery
28. Listopad 2019 - 11:53
Majo (anonym)
Nikdy bych do dcery zajel,nikdy,to uz je mi moc proti srsti,povifat si,pohladit,ukazat a vysvetlit jo ale to je vse
28. Listopad 2019 - 13:16
Majo (anonym)
Mama se synem to maji jinak,a zeny ani moc nejsou trestane za to ze treba starsiho syna koupou a kdyz mu stoji tak mu pomuzou,ale zkuste to udelat opacne,ze by jste vzrusil dceru a potom ji treba vylizal nebo vyprstil,nebo jenom lehce vyhonil,to nejde,protoze jsme chlapy a potrebujeme se vystrikat,to je ten zensky mravni nazor,mama kluka jo ale tata dceru ne,ja bych si nic nedovolil a ani nedovolim,na to musi poznat pravou lasku a ne domaci rodinny sex
28. Listopad 2019 - 13:26
Majo (anonym)
Ne ze by mne to nnenapadlo,urcite jako kazdeho normalniho chlapa,protoze pri sprchovani nebo kdyz sedi v kresle,ma nocni kosilku a vzdy sedi jako turecky sed,nejde se nedivat a ona se vzda usmiva ale to je vsechno,to bych si ho usekl
28. Listopad 2019 - 13:37
Majo (anonym)
Stejne je zvlastni ze se da pochopit ze syn si honi pred matkou,a matka mu vetsinou pomuze proto ze ji to vzrusi,ale otec s dcerou to se mi prici a tatove co milujete svoje deti tak mi rozumite
28. Listopad 2019 - 13:44
Jana (anonym)
Když bylo mému synovi 17 let měla jsem zrovna nového přítele. Byl to masochysta a me to vyhovovalo. Vyprasky , trestání a ponižování bylo na denním pořádku. Tušila jsem že můj syn občas něco zaslechl nebo zahlédl ale mel svůj fotbal a tak jsem si myslela ze to ignoruje. Jednou když jsem přišla z prace a můj přítel mel odpolední byl už Honza doma. Bylo to divné chodil z tréninku mnohem dyl. V kuchyni na židli taška s vecma a na stole vzkaz. " Dneska na tréninku jsem hodně fauloval a tak me trenér poslal do sprch a domů. Myslím si ze bych mel byt potrestán. " V první chvíli jsem nevěděla jak reagovat a jak to myslí. Dveře do obyvaku byli pootevřené. Nakoukla jsem dovnitř a pochopila. Honza klecel úplně nahý na koberci. Lokty a čelo pritiskle k podlaze a zadek vystrceny a vyspuleny primo ke dveřím. Byla jsem dost překvapena ale po pravdě i vzrusena . Vedle na gauči ležel pásek z jeho kalhot. Nerikal nic a já také ne. Vzala jsem pasek a pleskla ho pres zadek. Jen zasycel , zachvel se ale zůstal klecet. Přidala jsem další a další. Když jich dostal pět přestala jsem. Nešlo si nevsimnout ze je hodně vzrusenej. Mel pořádnou erekci a na žaludu kapicku. " Jestli ti to stačí můžeš vstat a odejít. Pokud ne dostaneš dalších dvacet ale mnohem tvrdších. " Zůstal klecet a me to začalo bavit. Vzala jsem znovu pasek a tentokrát ho vůbec nesetrila. Na zadku mu začala naskakovat jelita. Dostal celkem pětadvacet. Hodila jsem pasek ma gauč a řekla mu aby vstal. Poslechl a otočil se čelem ke mě. Pták mu pěkně trcel a ze žaludu se mu rinula mazlavka. " Necintej to tady a utri si to ! " Hodila jsem po něm jeho trenky. Poslechl. Utřel si ptáka ale už to na něj bylo moc. Jak si požmoulal žaluda zatřásl se a udělal se. Semeno z něj strikalo proudem a mel co dělat aby to všechno pochytal do trenek. Začala jsem se smát. Honza zrudnul a utekl do svého pokoje.
28. Listopad 2019 - 13:54
Xxx (anonym)
Co tady je za sado maso povídkáře
28. Listopad 2019 - 14:09
Majo (anonym)
No pekné,a potom jste se otocila na druhou stranu a spala jste dal,hezke sny preju
28. Listopad 2019 - 14:12
luci (anonym)
Odpověď na Mama se synem to maji jinak,a
Ale věř tomu , že jsou tací co si dovolí , ale pokud nezplodí potomka , nic tak mimořádného se nestane . Pokud to ovšem někdo nenapráší . Ale kde není žalobce není ani soudce .
28. Listopad 2019 - 16:27

Stránky

Přidat komentář