Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Maja (St, 27. 11. 2019 - 20:11)

Tak zacni

Parmazanzaráfkem (St, 27. 11. 2019 - 17:11)

A teď o té červené karkulce :D

Maja (St, 27. 11. 2019 - 16:11)

Omlouvam se za chyby

maja (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

ja mam dceru a taky nevim jak dopadne,jestli bude mit stesti na kluka,zatim je ji 12let a spolu masturbujeme uz od jejich deseti let,to ještě jen tat trela pipinu o polstar ale vysvětlila jsem ji to a uz je vse v poradku

Maja (St, 27. 11. 2019 - 15:11)

A v dnestni dobe je to samej nadrzenec a muzete kazdemu verit ze je zdravej?Maji to tezke holky

Maja (St, 27. 11. 2019 - 14:11)

No ono kdyz se bydli na vesnici a ta pani dela ve statku v kravine tak asi moc muzu se nehrne a ti mistni,o tom se neda mluvit,divim se neni na zeny,chudinka

Anonym (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

Píšete mladé masíčko, tak počítám že matce bude kolem 40, to si jako nemůže sehnat někoho jiného? V tomhle věku? To ještě není za zenitem

Maja (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

A vsechny mamky to na sebe nereknou,kolikrat je to pro ne to posledni co muzou mit

Maja (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

Verim tomu, fakt znam par rodin co to takhla funguje a jsou komplet,ale kdyz mama vidi vzrusene mlade masicko,chemie je prednejsi

Anonym (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

Kravina, nevěřím tomu, myslím si, že to píšou nadržení synačkove co si leští klacek

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 22:11)

A otom to to tady je

Maja (St, 27. 11. 2019 - 12:11)

Je to je hezke,holky si reknou vsechno,a verim tomu,kolikrat jsem tak nadrzena kdybych mnela syna taky bych to udelala,musi dostat skoleni,ne

Návštěvník (St, 27. 11. 2019 - 21:11)

Chtěl bych být tvůj syn

Mamca (St, 27. 11. 2019 - 11:11)

Mam jedineho syna a zustali jsme sami po autonehode kdy ja byla jenom odrena,synek mnel jednu ruku zlomenou a na druhe mnel roztristenou klicni kost a manzel to neprezil.Synek se mi z nemocnice vratil uz po pohrbu manzela tak bylo hodne smutno ale musela jsem se starat o synka,chudinka byl jak mumie a nemohl hybat rukama,byli trosku trapne ho sprchovat,vzdy mu stal jako svicka az jednou rano jsem prisla za nim do pokoje a on plakal a stale se omlouval ze za to nemuze,nevedela jsem co se stalo a kdyz jsem ho odkraly tak mu stal a mnel poluci,sli jsme do sprchy,musela jsem mu ho vyhonit protoze stale stal jako svicka a potom kazdy den dva krat az to zustalo mezi nami pravidlem i kdyz uz je vyleceny,stale mo to delam a dovolim nu aby poznaval i on mne,vim ze se tim nechlubi nikde,jinak by mnel utrum

Gita (Po, 18. 11. 2019 - 15:11)

Za sebe mohu říci, že můj syn je hezky chlap, ale nic nebude, i kdyby by to mohlo být hezké, také bych si v 60 nemohla říct nebo naznačit, asi by mě poslal do blázince a nevěřím, ze je tolik synů co by chtělo sex s matkama, jet tu nějaká? Co to je ale cítí?

Mamka (St, 27. 11. 2019 - 08:11)

Dobry den evelino,no ptate se na otazku a odpoved znate a vim ze by jste si prala ve svych letech jeste hodne prozit orgasmu.Ja jsem nachytala jednou syna jak ma moje kalhotky pod polstarem a ocuchaval je a olizoval,do te chvile mne to nenapadlo ze by se mne tohle stalo,byla jsem v soku ale pri tom jsem zvlhla,sla jsem do postele a premyslela nad tim a chvili jsem slysela kroky,delala jsem ze spim a on se pritiskl ke mne,klepal se a prosil at se nezlobim,a pritom se mne dotykal stoporenym penisem,nevim proc ale automaticky mi ruka zajela na nej a zacala mu ho trit a za chvilku jsem citila to horke semeno v dlani,od te doby spi se mnou v loznici a dovadime spolu a nestydim se za to,je mi 57 a synovi 21 let.

Zuza (St, 27. 11. 2019 - 10:11)

Nemám syna, ale kdybych měla tak stejně nevěřím, že se to stává a možná max tak 1 ku 1000

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 08:11)

Pani zuzko,neverite ze se to stava,kdybych byl vas syn a vy mne pristihla pri honeni a cuchani vasich kalhotek,nebo by jste nachazela sve pouzite spodni pradlo od semena,tak co by jste udelala,zavrela mne do vezeni nebo by jste se snazila si se mnou popovidat,a jestli popovidat tak neverim tomu ze by jste nebyla vzrusena a nakonec by jste mi stejne dovolila vas vylizat a vy by jste se tesila na cerstve semeno,nerikejte ze ne,nebrante se tomu a zamyslete se,nekde v hlouby duse to je jako u vsech zen

Xxx (Čt, 28. 11. 2019 - 09:11)

Vy máte syna? A kolik je vám let

Majo (Čt, 28. 11. 2019 - 10:11)

No ja syna mam a i dceru a pozoruju velmi svedomite jejich vyvoj a jejich zajmy,stane se ze se sejdeme v koupelne se synem ale je to normalni kdyz vidi kluk tatu si myslim,ale z dcerou to je jine,je zvedava a uz sa ptala kolik toho semena je v tech kulich a ruzne jine otazky az jsem se neudrzel a postavil se mi,byla vykulena ale pokracovala dal v otazkach az jsem si pri sprchovani musel ulevit,videla to a mlcela a cekala az vylezu ze sprchy a jenom rekla ze na netu to je jine,tati,proto to co pisou nektere zeny jsou pohadky,dlouhe a dopodrobna napsane presne tak jak by si to prali,je mi 53,synovi 9 a holce 11 let

Reklama

Přidat komentář