Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Skutečný Hvězdolav (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Znovu tě vyzývám, nechej mě na pokoji, věnuj se diskusi se svými pobožnými známými. Nemám zájem o komunikaci s tebou. Nechtěj mě být! Nedokážeš se ovládnout ani v tomto, flaško?

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Ty se nedokážeš ovládnout. Kdybys mě tu urážlivě nenapadal tak nereaguju. Ano, udělal jsem jednu velkou chybu, že jsem vůbec reagoval na multinickovy provokace, když tu on o tobě a někdy pod tvým jménem psal. Ale teď už snad rozliším, co je od tebe a co jsou fejky, které psal pod tvým jménem.

Pravý Hvěznoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Toli není psycholog a ty jsi prostě člověk, který chce být za každou cenu v centru pozornosti, byť by to bylo negativní, proto tady vypisuješ svoje historky z alkoholických excesů. Já proti tobě žiju řádně, nemám tvé problémy, nejsem troska jako ty. Nechce se mi s tebou trávit čas, věnuj se svým pobožným kamarádům, nevzpomínej na mě. Já se o tebe opravdu nezajímám, jsi pro mě nudný a prázdný. Nevíš, kam matříš, v hlavě máš vymeteno. Pořád hledáš, kdo ti ublížil, ale ublížil sis sám sobě, flaško. Nechej mě na pokoji!

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

* Nechej mě na pokoji!*-----------------Já si nezačal, pouze jsem se ti jenom bránil. Do tvého hledáčku jsem se stejně dostal jenom proto, že jsem tu hájil Mare, kterou jsi tu velmi sprostě a nechutně napadal. První nechutná videa jsi natočil o ní.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Nic jsem si nevymyslel. Jenom hořce lituju, že jsem ti tehdy zavolal. To už se znovu stát nemůže, protože si nepamatuju tvé číslo. To, že jsi gay je mě zcela ukradené. Projevil ses tu ale jako křivák toho největšího kalibru. Na OSACRu ses naučil opravdu "pěkné" věci. Tu zlobu jsi přejal od Toliho, i když to popíráte oba. Ty to popíráš z principu a Toli na tvou adresu napsal, že nemůžeš být jeho produktem, protože on psychopata vyprodukovat nedokáže. Toli jenom dává ruce od tebe, svého evidentního produktu, pryč. On mi také nemůže přijít na jméno, protože jsem tam několikrát na jeho adresu napsal, že pokud je psycholog a píše posudky pro soud, který rozhoduje o dětech, že udělali kozla zahradníkem. Pak se nedivím, že někdy soudy rozhodují tak otřesně, jako v případě, o kterém bylo včera v Blesku.

Skutečný Hvězdolav (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

Tonda Vlas je podle mě ještě více postižený než multinick. Zatímco multinick to měl jen jako hru a záměr, tedy každý poznal, že ty role, co střídá, jsou jeho způsob zábavy, tak Tonda Vlas je mystifikátor zřejmě v důsledku alkoholického postižení. Další telefonát s ním ale absolvovat nebudu. Jenom pro ostatní znovu opakuji, že 80 - 90% toho, co o mně píše Tonda Vlas, si vymyslel nebo zkreslil. Ale nebaví mě to dokola vypisovat. Vůbec tady nemám záměr psát. Občas si chci jen něco přečíst. Zajímá mě myšlení pobožných, ano to mě baví sledovat.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 10:11)

* Vůbec tady nemám záměr psát. Občas si chci jen něco přečíst. Zajímá mě myšlení pobožných, ano to mě baví sledovat.*------------------------------------------------To ti teda tak věřím, v křesťanském prostředí ses pohyboval hodně dlouho, ty u letničních. K tomu rozumy tu na doktorce sbírat nemusíš. A pokud sem nebudeš psát, tak tu nikomu chybět nebudeš. Mně teda rozhodně ne. Ono je "velmi slušné" někoho jmenovitě pomlouvat na serveru, v tomto případě "Grano Salis", kam ten dotyčný vůbec nechodí. Jenže na OSACRu napsali, že mě tam pomlouváš. Proto to vím.-----------------------------------Teď ti už nikdy nebudu opakovat, co jsi kde napsal, protože jsem zjistil, že to nemá vůbec žádný smysl. Tobě se nedá věřit ani to, když řekneš DOBRÝ DEN. Když ty řekneš DOBRÝ DEN, tak můžu vzít jed na to, že bude zrovna kolem půlnoci.

Assissi (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Ok

Skutečný Hvězdolav (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Ne, my nemáme "kamarády" jako ty----- aha, možná jsi ještě myslel, že mám jen gaye jako kamarády. To je zase další pověra. Kromě přítele mám jen jednoho dalšího kamaráda. Pak mám spíše jen známé. Tzn. mám čísla v telefonu a zavoláme si párkrát v roce. To je všechno. Takže jsem reálně jen v kontaktu se dvěma gayi - přítelem a jedním dalším kamarádem. Zbytek lidí, s kterými se stýkám, jsou heteráci. Matka, brácha, ségra, sousedi, kámošky, kolegové, kolegyně. I když u těch nevím, ani jsem se neptal. Čili vyvracím další pověru, že gay žije nějak oddělený v nějaké speciální komunitě obklopen dalšími gayi. Možná to tak funguje v nějaké čtvrti v San Franciscu, ale tady na severní Moravě v běžných městech a vesnicích určitě ne. Tak jsem poučil nevědomé křesťany o sekulárním světě a nyní si můžou zase psát o svém náboženství. To vám tady narušovat určitě nechci. Piště si o vaší víře čím jak nejvíce můžete. Mně to vůbec nevadí. Zareaguji jen pokud bude někdo psát fikce jako Tonda Vlas nebo kdysi multinick, ale ten to už nedělá si myslím.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Multinick píše fikce ale já ne. Moc dobře si pamatuju, co jsi na KD psal, V tomto mám paměť sloní.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Jdi někam, cirkufetišisto !

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

Ubožáku, stejně tu každý pozná, že je to fejk.

Skutečný hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 08:11)

"...Žijte NORMÁLNÍ život..." ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○ :-DDD----------- Myslím, že to tady píše někdo z křesťanů. Multinicka by už tato komedie nebavila, když pochopil, o co tady jde. Takže nějaký pobožný se mě snaží přesvědčit, že nežiju normální život. Ale žiju. Úplné normální život. Nežiju v homo domě, ale v domě z cihel a betonu stejně jako heteráci. Nejím homo jídla, ale běžná jídla jako všichni ostatní. Nejezdím homo dopravním prostředkem, ale tím, jakým jezdí kdokoli jiný. Nedýchám homo vzduch, ale stejné jako ostatní. Tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Můj život se neliší v ničem od běžného heterosexuála. A že se nestarám o malé děti . to už v mém věku taky často heteráci mají dávno děcka odrostlá, dospělá a žijou sami. Manželé přesto zůstávájí spolu, případně jsou rozvedeni nebo vdovci apod. Je to právě legrační, jak si stále křesťané představují, že sexuální orientace nějak zásadně mění život. Nemění. Jsou to jen pověry, která pramení z toho, že křesťan žije ve svém skleníku a nikdy nepřemýšlel, ani nepoznal žádné jiné lidi kromě těch svých spoluvěřících.

Skutečný hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 08:11)

"...nemáte své vlastní kamarády?" ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○ Ne, my nemáme "kamarády" jako ty. My nejsme homo.------------------ Mně je jedno, zda jsi homo nebo hetero. Už jsem říkal ve videu, že nemám zájem se s nikým setkávat. Asi si stále někdo myslí, že sem píšu. Nepíšu. Teď ano, z nicku skutečný hvězdoslav, samozřejmě ten někdo může zneužít. Tak pak udělám registraci. Ale myslím, že to už nedělá multimick, ten není tak blbý a pochopil, o co tu jde, spíše to tu teď dělá někdo z věřících.

Tonda Vlas (Pá, 29. 11. 2019 - 09:11)

A kdo z věřících by měl k takovému jednání důvod. Nikdo, zase si tu hraješ na miliuse.

Skutečný hvězdoslav (Pá, 29. 11. 2019 - 08:11)

Žijete si tady svůj virtuální svět, virtuální přátelé, virtuální diskuze, nemáte své vlastní kamarády?? Křesťané, myslíte že je to v pořádku a Bohu se to líbí. Žijte NORMÁLNÍ život tam venku. ------ To jsem nepsal já. Proto je nesmysl reagovat, že nejsi homo.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 00:11)

Žijete si tady svůj virtuální svět, virtuální přátelé, virtuální diskuze, nemáte své vlastní kamarády?? Křesťané, myslíte že je to v pořádku a Bohu se to líbí. Žijte NORMÁLNÍ život tam venku.

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 05:11)

"...Žijte NORMÁLNÍ život..."
○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
:-DDD

Návštěvník (Pá, 29. 11. 2019 - 05:11)

"...nemáte své vlastní kamarády?" ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○
Ne, my nemáme "kamarády" jako ty. My nejsme homo.

Návštěvník (Čt, 28. 11. 2019 - 17:11)

https://youtu.be/4ANI_fyVVBM

Reklama

Přidat komentář