104636 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
mima (anonym)
Odpověď na Ale Mimo, nedělej že nechápeš
Ale Jirko, co má společného korán, kebab s Milanem. Jirko já nejsem Bůh, abych viděla do člověka. Takže mě nenut soudít člověka.....Ano, systém v kterém se člověk nachází může být špatný, ale ten člověk může být upřímně věřící a spravedlivý před Bohem. Tolik kolik mu bylo dáno, Bůh bude od každého pořadovat. Pokud tobě bylo dáno více, bude od Tebe více žádáno. V tvém případě, by jsi nám měl i více nabídnout. ..... Je zvláštní, že ti nejvíce vadí dle tebe " tu tu nu :-) ) To mě zase nejvíce vadí napadání druhých a povyšování se nad každým, farizejstvi.....no a abych nemluvila jen za sebe, tak tady máš příklad Ježíše. Z kterého se můžeme poučit. Znal dobře kdo je Jidáš, znal jeho myšlenky, skutky, minulost, přítomnost i budoucnost. Věděl o jeho problémech s penězi, že jeho falešný polibek ho jednou dovede až na kříž a je někde zaznamenáno, že nutil apoštoly s ním nespolupracovat, aby proti němu vedli kampaň o jeho falešném životě ..? Pokud v našem životě není upřímnost, spravedlnost..... náš život , naše skutky nás samý dovedou na strom na kterém se oběsíme. A ještě doplním, Ježíš i když věděl, že Jidáš ho prodá, vzal nádobu z vodou, poklekl před ním a jeho nohy mu umyl........jsem zvědavá co by jsi v tom případě ty udělal, když tady ti vadí takové malichernosti. I to přání k dobrému ránu. Omlouvám se , pokud ti to vadí, ale je to součástí mé výchovy, nepřipocitavej to mé víře. Popřát dobré ráno, poděkovat, poprosit..... takhle mě to učili rodiče.
29. Listopad 2019 - 8:23
Skutečný hvězdoslav (anonym)
"...nemáte své vlastní kamarády?" ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○ Ne, my nemáme "kamarády" jako ty. My nejsme homo.------------------ Mně je jedno, zda jsi homo nebo hetero. Už jsem říkal ve videu, že nemám zájem se s nikým setkávat. Asi si stále někdo myslí, že sem píšu. Nepíšu. Teď ano, z nicku skutečný hvězdoslav, samozřejmě ten někdo může zneužít. Tak pak udělám registraci. Ale myslím, že to už nedělá multimick, ten není tak blbý a pochopil, o co tu jde, spíše to tu teď dělá někdo z věřících.
29. Listopad 2019 - 8:24
Skutečný hvězdoslav (anonym)
"...Žijte NORMÁLNÍ život..." ○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○○ :-DDD----------- Myslím, že to tady píše někdo z křesťanů. Multinicka by už tato komedie nebavila, když pochopil, o co tady jde. Takže nějaký pobožný se mě snaží přesvědčit, že nežiju normální život. Ale žiju. Úplné normální život. Nežiju v homo domě, ale v domě z cihel a betonu stejně jako heteráci. Nejím homo jídla, ale běžná jídla jako všichni ostatní. Nejezdím homo dopravním prostředkem, ale tím, jakým jezdí kdokoli jiný. Nedýchám homo vzduch, ale stejné jako ostatní. Tak bych mohl pokračovat do nekonečna. Můj život se neliší v ničem od běžného heterosexuála. A že se nestarám o malé děti . to už v mém věku taky často heteráci mají dávno děcka odrostlá, dospělá a žijou sami. Manželé přesto zůstávájí spolu, případně jsou rozvedeni nebo vdovci apod. Je to právě legrační, jak si stále křesťané představují, že sexuální orientace nějak zásadně mění život. Nemění. Jsou to jen pověry, která pramení z toho, že křesťan žije ve svém skleníku a nikdy nepřemýšlel, ani nepoznal žádné jiné lidi kromě těch svých spoluvěřících.
29. Listopad 2019 - 8:32
Skutečný Hvězdolav (anonym)
Ne, my nemáme "kamarády" jako ty----- aha, možná jsi ještě myslel, že mám jen gaye jako kamarády. To je zase další pověra. Kromě přítele mám jen jednoho dalšího kamaráda. Pak mám spíše jen známé. Tzn. mám čísla v telefonu a zavoláme si párkrát v roce. To je všechno. Takže jsem reálně jen v kontaktu se dvěma gayi - přítelem a jedním dalším kamarádem. Zbytek lidí, s kterými se stýkám, jsou heteráci. Matka, brácha, ségra, sousedi, kámošky, kolegové, kolegyně. I když u těch nevím, ani jsem se neptal. Čili vyvracím další pověru, že gay žije nějak oddělený v nějaké speciální komunitě obklopen dalšími gayi. Možná to tak funguje v nějaké čtvrti v San Franciscu, ale tady na severní Moravě v běžných městech a vesnicích určitě ne. Tak jsem poučil nevědomé křesťany o sekulárním světě a nyní si můžou zase psát o svém náboženství. To vám tady narušovat určitě nechci. Piště si o vaší víře čím jak nejvíce můžete. Mně to vůbec nevadí. Zareaguji jen pokud bude někdo psát fikce jako Tonda Vlas nebo kdysi multinick, ale ten to už nedělá si myslím.
29. Listopad 2019 - 9:00
Tonda Vlas (anonym)
Odpověď na Ne, my nemáme "kamarády" jako
Jdi někam, cirkufetišisto !
29. Listopad 2019 - 9:46
Obrázek uživatele Tonda Vlas
Tonda Vlas
Odpověď na Jdi někam, cirkufetišisto !
Ubožáku, stejně tu každý pozná, že je to fejk.
29. Listopad 2019 - 9:50
Assissi (anonym)
Ok
29. Listopad 2019 - 9:52
Tonda Vlas
Odpověď na Ne, my nemáme "kamarády" jako
Multinick píše fikce ale já ne. Moc dobře si pamatuju, co jsi na KD psal, V tomto mám paměť sloní.
29. Listopad 2019 - 9:53
Tonda Vlas
Odpověď na "...nemáte své vlastní
A kdo z věřících by měl k takovému jednání důvod. Nikdo, zase si tu hraješ na miliuse.
29. Listopad 2019 - 9:57
Tonda Vlas je podle mě ještě více postižený než multinick. Zatímco multinick to měl jen jako hru a záměr, tedy každý poznal, že ty role, co střídá, jsou jeho způsob zábavy, tak Tonda Vlas je mystifikátor zřejmě v důsledku alkoholického postižení. Další telefonát s ním ale absolvovat nebudu. Jenom pro ostatní znovu opakuji, že 80 - 90% toho, co o mně píše Tonda Vlas, si vymyslel nebo zkreslil. Ale nebaví mě to dokola vypisovat. Vůbec tady nemám záměr psát. Občas si chci jen něco přečíst. Zajímá mě myšlení pobožných, ano to mě baví sledovat.
29. Listopad 2019 - 10:13
Tonda Vlas
Nic jsem si nevymyslel. Jenom hořce lituju, že jsem ti tehdy zavolal. To už se znovu stát nemůže, protože si nepamatuju tvé číslo. To, že jsi gay je mě zcela ukradené. Projevil ses tu ale jako křivák toho největšího kalibru. Na OSACRu ses naučil opravdu "pěkné" věci. Tu zlobu jsi přejal od Toliho, i když to popíráte oba. Ty to popíráš z principu a Toli na tvou adresu napsal, že nemůžeš být jeho produktem, protože on psychopata vyprodukovat nedokáže. Toli jenom dává ruce od tebe, svého evidentního produktu, pryč. On mi také nemůže přijít na jméno, protože jsem tam několikrát na jeho adresu napsal, že pokud je psycholog a píše posudky pro soud, který rozhoduje o dětech, že udělali kozla zahradníkem. Pak se nedivím, že někdy soudy rozhodují tak otřesně, jako v případě, o kterém bylo včera v Blesku.
29. Listopad 2019 - 10:30
Pravý Hvěznoslav (anonym)
Toli není psycholog a ty jsi prostě člověk, který chce být za každou cenu v centru pozornosti, byť by to bylo negativní, proto tady vypisuješ svoje historky z alkoholických excesů. Já proti tobě žiju řádně, nemám tvé problémy, nejsem troska jako ty. Nechce se mi s tebou trávit čas, věnuj se svým pobožným kamarádům, nevzpomínej na mě. Já se o tebe opravdu nezajímám, jsi pro mě nudný a prázdný. Nevíš, kam matříš, v hlavě máš vymeteno. Pořád hledáš, kdo ti ublížil, ale ublížil sis sám sobě, flaško. Nechej mě na pokoji!
29. Listopad 2019 - 10:41
Tonda Vlas
Odpověď na Tonda Vlas je podle mě ještě
* Vůbec tady nemám záměr psát. Občas si chci jen něco přečíst. Zajímá mě myšlení pobožných, ano to mě baví sledovat.*------------------------------------------------To ti teda tak věřím, v křesťanském prostředí ses pohyboval hodně dlouho, ty u letničních. K tomu rozumy tu na doktorce sbírat nemusíš. A pokud sem nebudeš psát, tak tu nikomu chybět nebudeš. Mně teda rozhodně ne. Ono je "velmi slušné" někoho jmenovitě pomlouvat na serveru, v tomto případě "Grano Salis", kam ten dotyčný vůbec nechodí. Jenže na OSACRu napsali, že mě tam pomlouváš. Proto to vím.-----------------------------------Teď ti už nikdy nebudu opakovat, co jsi kde napsal, protože jsem zjistil, že to nemá vůbec žádný smysl. Tobě se nedá věřit ani to, když řekneš DOBRÝ DEN. Když ty řekneš DOBRÝ DEN, tak můžu vzít jed na to, že bude zrovna kolem půlnoci.
29. Listopad 2019 - 10:43
Tonda Vlas
Odpověď na Toli není psycholog a ty jsi
* Nechej mě na pokoji!*-----------------Já si nezačal, pouze jsem se ti jenom bránil. Do tvého hledáčku jsem se stejně dostal jenom proto, že jsem tu hájil Mare, kterou jsi tu velmi sprostě a nechutně napadal. První nechutná videa jsi natočil o ní.
29. Listopad 2019 - 10:48
Znovu tě vyzývám, nechej mě na pokoji, věnuj se diskusi se svými pobožnými známými. Nemám zájem o komunikaci s tebou. Nechtěj mě být! Nedokážeš se ovládnout ani v tomto, flaško?
29. Listopad 2019 - 10:48
Tonda Vlas
Odpověď na Znovu tě vyzývám, nechej mě
Ty se nedokážeš ovládnout. Kdybys mě tu urážlivě nenapadal tak nereaguju. Ano, udělal jsem jednu velkou chybu, že jsem vůbec reagoval na multinickovy provokace, když tu on o tobě a někdy pod tvým jménem psal. Ale teď už snad rozliším, co je od tebe a co jsou fejky, které psal pod tvým jménem.
29. Listopad 2019 - 10:54
Skutečný Hvězdoslav (anonym)
Takže ty mi nedáš pokoj nikdy? Pořád budu muset hledat, co si tady vymýšlíš? Proč to děláš?
29. Listopad 2019 - 10:59
Tonda Vlas
Odpověď na Takže ty mi nedáš pokoj nikdy
Nemusíš nic hledat. Na KD jsi jisté věci napsal. Tam to za tebe při ostražitosti tamního admina nikdo jiný napsat nemohl, jako je to na denním pořádku tu na doktorce. V tomto mám paměť sloní. Ale jak vidím, ty tu paměť nemáš nebo, což je mnohem pravděpodobnější, si jisté věci vůbec pamatovat nechceš. Chlastem totiž ztrátu své paměti zdůvodňovat nemůžeš. Neboj, Korsaka nemám.
29. Listopad 2019 - 11:08
Obrázek uživatele Skutečný Hvězdoslav
Skutečný Hvězdoslav
Musel jsem udělat registraci. Co není z tohoto nicku, není ode mě. Co píše flaška, jsou jeho alko výmysly.
29. Listopad 2019 - 11:17
Tonda Vlas
Odpověď na Musel jsem udělat registraci.
Ale nejsou, kdyby tu byl někdo z KD, třeba taková Kateřina, tak mi to dosvědčí. Nedivím se ti, že se nechceš znát k tomu, cos tam psal. Já jsem si tě tam ale moc nevšímal. Zajímavý jsi pro mne nebyl. Všímám si tě až od té doby, kdy jsi tu nechutně začal napadat Mare. Ty totiž poslední dobou, až na to, že někdy děláš miliuse, nic jiného než urážlivě napadat neumíš. Jako bych tu na doktorce neměl dost trápení s jetým Zkoumalem. Tak k tomu ještě ty se švihlým Matrixem.
29. Listopad 2019 - 11:26
Skutečný Hvězdoslav
Jsi ubožák, troska trpící bájnou lhavostí. Pokud mi tu budeš dokola psát výmysly o mně, budu na to dokola reagovat, že máš vypitý mozek. Když dáš pokoj, nebudu na tebe reagovat. Jenom na tobě, záleží, co si vybereš flaško.
29. Listopad 2019 - 11:30
Tonda Vlas
Já o tobě žádné výmysly nepíšu a i Zkoumal se přesvědčil, že takové výhrůžky na mě vůbec neplatí. Pokud tě to baví, tak si piš. Vydáváš tu tím svědectví sám o sobě. Tak si tu klidně piš.
29. Listopad 2019 - 11:48
Skutečný Hvězdoslav
Výhrůžky? Já ti tu píšu výhrůžky, ochlasto? Já ti tu píšu, že pokud si o mně budeš vymýšlet, tak se budu bránit. Tedy budu to vyvracet a po každém tvém výmyslu ti napíšu, že sis to vymyslel, flaško. Skutečně si nedáš nikdy pokoj?
29. Listopad 2019 - 12:19
Skutečný Hvězdoslav
Takže už jsi zalhal tím, jaké používáš výrazivo. Ty nedokážeš napsat jedinou větu, kde bys nelhal. Už podsouváš slovo výhrůžka a stavíš se do ublíženecké role. Přitom já ti nijak neubližuji. Nepsal jsem tu o tobě. Ty jsi tu psal jako první a tak často, že jsem musel natočit video, kde jsem popřel tvé lži a výmysly. Jsi největší krysa tohoto serveru. Jsi umanutý zlý člověk, který si libuje v nekonečných konfliktech. Nehledáš nikdy smír, jen nenávist a svár. Nikdy jsi nebyl normálním člověkem, natož křesťanem. Už mi dej konečně pokoj a najdi si někoho jiného, po kom se budeš vozit. Rozumíš česky?
29. Listopad 2019 - 12:26
Tonda Vlas
Odpověď na Takže už jsi zalhal tím, jaké
A kdo o mně psal pomluvy na Grano Salis? Kryštof Kolumbus? Jen si tu klidně sopti, mně tím ublížit nemůžeš. Ztrapňuješ se tím sám. Lidem s jiným názorem nadáváš do krys a sviní. Mně tím ublížit nemůžeš. Jen tu dáváš najevo, co jsi zač.
29. Listopad 2019 - 13:29
Tonda Vlas
*Už mi dej konečně pokoj a najdi si někoho jiného, po kom se budeš vozit. Rozumíš česky?*-------------------------------Pouze reaguju na tvé ataky. A bavím se tím, jak ti rupají nervy. Jestli to čte Matrix, tak se určitě baví také.
29. Listopad 2019 - 13:32
Tonda Vlas
*Už mi dej konečně pokoj a najdi si někoho jiného, po kom se budeš vozit. Rozumíš česky?*-------------------------------Pouze reaguju na tvé ataky. A bavím se tím, jak ti rupají nervy. Jestli to čte Matrix, tak se určitě baví také.
29. Listopad 2019 - 13:32
Skutečný Hvězdoslav
Slovo krysa jsem použil, slovo svině ne. Lžeš, vymýšlíš si v přímém přenosu za pochodu. Ty se bavíš, jak mně rupají nervy? Tak to jsi pravý kristovec. To asi píšeš pod inspirací Ducha svatého. Mimochodem mně nervy nerupají, nějaký smysl to asi má, znovuzrozený křesťane. Je to osvěta. Vlastně děláš osvětu. Takto vypadá znovuzrozený křesťan. Zajímá se o chlapecké předkožky, chlastá, až mu praskne ledvina a baví se provokováním ostatních diskutujících. Podle jeho slov se baví, když díky jeho provokacím údajně někomu rupají nervy. Když mu napíše Mima nebo Milan, že takto by se asi kristovec vedený Duchem svatým chovat neměl, tak se tomu vysměje. Kdo je víc. Já jsem Tonda Vlas a já můžu všechno. Na mě metr není.
29. Listopad 2019 - 13:53
Tonda Vlas
* Zajímá se o chlapecké předkožky,* Tak tady tomu je zcela jinak, ty mne jako takové nezajímají ---------------------jenom bojuju proti ohavnému kryptonáboženství, cirkumfetišismu. Toho si všimli už liberální muslimové, něco tu okopčím z jejich stránek------------------- Satanova firma poškodí Alláhovo stvoření v Koránu.------------------------------ Satan nabádá, aby lidstvo odstranilo části těla, které Bůh stvořil. Alláh nám o tom říká v následující pasáži.------------------------- Súra Al-Nisá - Ženy; verše 119 - 120------------------------- (Satan řekl:) a dám jim zbloudit a vzbudím v nich vášně a nařídím jim, aby uřezávali uši dobytka a nařídím jim, aby zohyzdili stvoření Boží! "ten, kdo si bere Satana za ochránce místo Boha, ten utrpí ztrátu zjevnou. On jim slibuje a vášně v nich vzbuzuje, avšak to, co jim slibuje Satan, není nic, leč klam.---------------------------------- Můžete vidět, že Satan zavazuje, aby lidé měnili to, co Bůh původně utvořil. Skutečnost, že se v Koránu mluví o uších dobytka, že je jeho vůle změnit Alláhovo stvoření je omezena pouze na toto. Satanův cíl je, aby lidé změnili to, co Bůh vytvořil, tedy nejen uříznutí uší skotu. Z prohlášení: "zavelím jim a oni změní stvoření Alláha", zahrnuje všechny věci které Bůh stvořil, včetně penisu dítěte.---------------------------- Aby mohl Satan provést svůj slib, musí Satan najít způsob, jak by přinutil lidi, aby plnili jeho touhy. Když se podíváme na Satanovy způsoby, tak uvidíme, že to dělá tak, že inspiruje slova a výroky, které jsou mimo Korán, tedy různé příběhy z doslechu a ty Satan zděluje jako Boží poselství.------------------------------ Súra 6; Al-A´nán - Dobytek; verš 112----------------------------- A toto jsme učinili každému poslu nepřátele: satany z lidí i džinů, kteří si vzájemně našeptávají slova plná bludů. Kdyby pán chtěl, nebyli by tak činili: ponech je tedy v tom, co si vymýšlejí! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/cesta-koranu/-------------------------- a k tomu ještě přidám dva linky---------------------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/co-bible-doopravdy-rika-o-rutinni-kojenecke-obrizce/---------------a--------------https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/moje-biblicka-cesta-k-intaktivismu/-------------MÁ INTAKTIVISTICKÁ ČINNOST JE BIBLICKY PODLOŽENÁ A BIBLICKY OBHAJITELNÁ-----------------doporučil bych přečíst si celou rubriku NÁBOŽENSTVÍ A OBŘÍZKA na mých osvětových webovkách--------------------------------------------Jiříčku, jen si tu sopti ale nevím, koho tím oslníš a koho tím přesvědčíš. Milan svým nepatřičným příspěvkem pouze dodal vodu pro tvůj křivácký mlýn. Ledvina z chlastu ještě nikomu nikdy nepraskla, jenže tak pyšný člověk jako ty nikdy nepochopí, že jsou lidé, kteří si dokáží udělat legraci i sami ze sebe.
29. Listopad 2019 - 14:49
Tonda Vlas
Nelžu, slovo svině jsi použil ale bylo to před dvěma roky a bylo to na tomto vlákně na Jirkovu adresu, který psal tehdy na vlákno Ježíš Kristus, Boží Syn. Napadal jsi tu tehdy velmi nechutně Mare a k tomu jsi připsal: "Je tu ještě jedna taková svině, Jirka." Píšu tu pořád, že mám v tomto sloní paměť. Čím ti Jirka tehdy ublížil? Ničím, já také ne, jenom o tobě píšu pravdu.-------------------------Ona by se dala z tebe pýcha přímo stírat ve velkém.------------Tvá videa a tvé psaní jsou všechna v tomto stylu: JÁ JSEM JÁ!!! a ostatní jsou .o.v.n.o."---------------Nejsi sám, takových jájínků už tu na doktorce bylo.
29. Listopad 2019 - 16:12

Stránky

Přidat komentář