Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (So, 23. 11. 2019 - 14:11)

To se mi sice stalo ale ne po propuštění od Nešpora. Proto, jak tomu bylo i včera, radši, když přeberu, tak jezdím z putyky taxálem, aby se mi to příště nestalo. Mohu si to dovolit, v žádných dluzích natož v exekuci nejsem, jak si o mě lživě navymýšlel Hvězdoun.

Gin (So, 23. 11. 2019 - 14:11)

NO NÉ,TY PÍ%O!

Tonda Vlas (So, 23. 11. 2019 - 13:11)

To bylo jinak, Hvězdoun bezostyšně lže, mně prostě jenom tak bezděčně napadlo, že nejen tam zavolat ale že bych tam mohl přijet. Z videa jsem totiž poznal, že je chachar a já v roce 1997 v Ostravě bydlel, (trvalé bydliště mě tam zůstalo ještě asi 7 let poté) a tak jsem tam jezdil na úřady. Už jsem tam hodně dlouho nebyl, protože nemám žádný důvod tam jet, tak mě to jenom tak napadlo, protože by byl důvod se tam podívat. Hvězdoun bezostyšně lhal i o jiném z Grano Salis, který měl odvahu mu zavolat ale ten zemřel, takže se nemá jak bránit.----------------Jinak, nic proti chacharům, mě se tam mezi nimi líbilo a byl bych tam bydlet i zůstal, jenže jsem sehnal práci v Holandsku a ta Ostrava byla pro mě hodně z ruky, kór při tehdejší rychlosti vlaků, kdy to člověk jel před půl dne. Proto jsem se vrátil na český sever z kterého pocházím, abych to měl co nejblíže k hranicím.

Ha!!!!! (So, 23. 11. 2019 - 13:11)

No comment

Ha!!!!!! (So, 23. 11. 2019 - 13:11)

Nedráždi hada bosou nohou, fejkaři, nebo to schytáš v Mimoni na nádraží

Rakato (So, 23. 11. 2019 - 12:11)

!

Milan (So, 23. 11. 2019 - 10:11)

Hezký den všem. Sám preferuji, že muž by měl být živitelem rodiny a sám to tak celý život uplatňuji. Je to také tím, co člověk volí a koho si vybere za životního partnera. V mém případě musí být žena ženou a nikoliv mužatkou. Jak říkám, již od přírody má mít vlohy pro něhu a jemnost, ženskou moudrost vyvěrající z přirozeného citu k rodičům, dětem, zvířatům, příbuzným a všeobecně k lidem. Krásným příkladem je z Bible, příběh o Ester. Ale aby muž mohl mít takovou ženu, musí zase on od přírody mít v sobě královskou mužnost, mít v sobě pevný královský (dle Krista) hodnotový systém, odvahu prosazovat dobré a projevovat v případě potřeby milosrdenství a soucit. To, že se ze společnosti vytrácí tyto typy, je způsobeno hlubokým úpadkem společnosti, která si rovnost mezi mužem a ženou vykládá mylně. Má-li kdo v sobě tyto přirozené atributy, pak jeden přitahuje druhého, vzájemně oceňují kvality svého protějšku, což umožňuje vzájemné prožívání lásky a životní spokojenosti v partnerském soužití. Všechny možné další úvahy a nářky nad tím jak to ve společnosti vypadá pozbývají smyslu, dokud v sobě lidé nemají tuto vyšší vznešenost, smysl pro lidskou důstojnost, že muž je mužem a žena ženou. Jen tak člověk smysluplně naplňuje svůj životní úděl. Děti ovlivňuje nejsilněji příklad rodičů, je-li v rozporu s jejich vnitřním prožíváním, hledají příklady v jiných vzorech. Proto je psáno, nevychovávejte děti ke vzdoru, tím, že by od nich bylo požadováno něco, co je nad jejich možnosti, nebo něco co sice rodiče od svých dětí vyžadují, ale sami se tím neřídí (pokrytectví). Například nekuř, nelži, nepodváděj, nekraď a podobně, ale dítě vše toto vidí v jednání svých rodičů, což pak vede ke vzdoru, ze kterého se buď poučí a nebo sami upadnou do stejného vzorce jednání. Pak zde máme všeobecnou toleranci ke zlému, což vytváří společnost na kterou si většina stěžuje. Je-li ten co je zmaten osloven Boží moudrostí, brzy se vymaní ze svých omylů, chyb i vlastního zoufalství a nespokojenosti. K rychlé změně nedobrých poměrů v člověku samotném dochází vlivem Krista, pro toho komu se dostalo milosti jej milovat. Člověk ponejvíce vyžaduje změnu společnosti netušíc, že změna musí nejprve nastat u něj v jeho vlastním nitru, poté nastane i změna společnosti. Není-li si člověk vědom vlastních nedostatků, pak ony dál utváří společnost, od níž lidé s těmito nedostatky ponejvíce vyžadují změnu.

Toník (So, 23. 11. 2019 - 00:11)

zase jsem fetoval a chlastal a volám všem co znám, Hvězodunovi a Didusovi, chci píchat od nějakýcho pořádnýho chlapa, jsem sice heterák, ale chlapa si občas potřebuju dát

Tonda Vlas (So, 23. 11. 2019 - 00:11)

Multinicku, já tvoje potřeby nemám.

Břečel jsi (So, 23. 11. 2019 - 13:11)

Brečel jsi do telefonu Hvězdounovi a chtěl jsi po něm sex! Přiznej to nebo jsi sračka!

Tonda Vlas (Pá, 22. 11. 2019 - 23:11)

Dnes jsem volal didusovi, on už sem vůbec nechce chodit, i když jeho léčbu by to tu potřebovalo jako sůl.

Tonda Vlas (Pá, 22. 11. 2019 - 23:11)

Dnes jsem volal didusovi, on už sem vůbec nechce chodit, i když jeho léčbu by to tu potřebovalo jako sůl.

Anti-gender (Pá, 22. 11. 2019 - 19:11)

tím "chtěli jste to" jsem myslel neomarxisty a feministky

Anti-gender (Pá, 22. 11. 2019 - 19:11)

A kdo za to může, že muži nejsou mužští? Vychovávají je feministky... jsou z nich srábotky, chtěli jste to? máte je...

Rakato (Pá, 22. 11. 2019 - 19:11)

No mohou za to i soudy, které teprve nedávno začaly rozhodovat více o střídavé péči. Když je péče výhradní, pak z chlapečka vyroste žena v kalhotách. A to se přenáší na další generace. Pak kluk neví, čí je, chodí do gay pride a uvažuje o změně pohlaví, protože se v gatích necítí dobře. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Možná by těm vyměklým hošíkům pomohlo vhodit je už na základce do klece, aby si to rozdali mezi sebou, povinně aspoň jednou za týden. Měli by možná placatý nos a sem tam nějakou jizvu, ale aspoň bychom mohli mít lepší pocit, že kdyby byli povoláni do armády, že by za národ opravdu bojovali.

Rakato (Pá, 22. 11. 2019 - 17:11)

„Protože ženami skoro celý život zmítají hormony (hlavně estrogen), měly by se zaměřit na to, v čem jsou dobré, ne v čem jsou špatné.“ (tolking zombie Oskar)

Hare Krišna (Pá, 22. 11. 2019 - 15:11)

Hare hare haréééé, haréééééé Krišna!!!!!!!§§§

Karma (Pá, 22. 11. 2019 - 15:11)

Krišna vás strestá, hlavně jestli věříte na špatné bohy, třeba na Jehovu

Rakato (Pá, 22. 11. 2019 - 14:11)

Nevím jak ostatní, ale mě tahle debata mezi dvěma ústavními chovanci nezajímá. Nemohl by ji utnout Jehova - bleskem? Prosím prosím.

Tonda Vlas (So, 23. 11. 2019 - 14:11)

Rakato, já nejsem na rozdíl od toho cvoka ústavní chovanec. Sice jsem tu před rokem a půl psal, že jsem v ústavu, jenže to byl ústav rehabilitační po pracovním úrazu. Tři týdny jsem byl v rehabilitačním ústavu v Halle a pak tři týdny v ergoterapeutickém ůstavu v Hollebenu u Halle. Tam jsme měli dílnu, byl jsem tam mezi samými truhláři (na Moravě se říká stolař), kteří též přišli o prsty. Schválně jsem tu psal, že jsem v ústavu, jenže jsem nenapsal v jakém.

Reklama

Přidat komentář