Reklama

kleceni deti v koute

Matěj (Čt, 23. 9. 2021 - 23:09)

Rákoskou dostávám ještě v 15 letech, většinou je to za kouření a pití alkoholu.
Když přijdu domů, tak už táta na mě čeká, musím na něj dýchnout. Většinou je to blbé. Musím si sundat kalhoty a ohnout se o stůl. Když si na zadek strkám ruce, řekne o dvě navíc, tak se chytnu stolu. Máma nu podá lískový prut a dostanu většinou tři a když ruce, tak pět. Pět jelit na zadku je pěkná bolest a hned musím jít klečet třeba dvě hodiny i v noci a rodiče si mě vychutnají a navíc následuje týden zaracha. Jenže já jsem nenapravitelný a za dva týdny se to opakuje. Když odcházím, tak mi varují, je to marné.

Helena (Čt, 23. 9. 2021 - 21:09)

Na výprask rákoskou nechci ani vzpomínat, to mám husinu ještě teď. Klečení bylo taky nepříjemné, ale určitě ne tak moc, vlastně odpočinek. Bývala jsem zavřená ve špajzu, nikdo mě neviděl, v klidu jsem si tam brečela.

sona (Čt, 23. 9. 2021 - 21:09)

Já nevím jak vy,ale já ani od andy už příspěvky nečtu,jsou dlouhé,nudné a nelogické.

Veronika (Čt, 23. 9. 2021 - 20:09)

U nás doma se klečí " křížem " . Když něco provede brácha klečí mamka když něco provedu já klečí táta když zlobí mamka klečí bracha a když táta tak klecim já.

Magda (Čt, 23. 9. 2021 - 12:09)

Rýchlý trest, který si pamatují , a když je to s výpraskem na holou klečí bez kalhot.
U nás to bylo bylo pravidelně s rákoskou. Já klečela za i drobnější prohřešky a za větší mi maminka stáhla kalhoty, ohnula přes koleno rákoskou pár na zadek a s holým zadkem klečet v koutě.

Jana (St, 22. 9. 2021 - 23:09)

Máme tři a když neposlechnou, tak je chytnu dostanou na holou a na hambu klečet. To funguje a je klid. Jinak by převrátily barák.

Martina (St, 22. 9. 2021 - 18:09)

Nevím proč, tak děti týráte, já mám tři a nebylo je nikdy potřeba tresta a jsou hodní, rozumní, společenští a mají spoustu kamarádů.

Hanka (St, 22. 9. 2021 - 14:09)

U nás doma, když se začnou vztekat nebo jsou drzí, ať malej nebo velká, tak je uklidním hned, že jdou klečet do kouta, návštěva nebo kamarádi nerozhoduje.

Jenda (Út, 21. 9. 2021 - 17:09)

Je na rodičích, jak pokud je potřeba děti potrestají. Naše děti ještě neklečely a asi klečet nebudou, dostávají různé zákazy, které je bolí víc než klečení v koutě.

Návštěvník (Po, 20. 9. 2021 - 23:09)

Naše děti, když neposlechnou posíláme klečet do kouta od malička, klidně i před návštěvou a fuguje to.

Matěj (Po, 20. 9. 2021 - 09:09)

Myslím, že je to trest co dětem neublíží a poslouží jim se zamyslet co provedli.
S tou nahotou to nepřehánět.

Maminka (Ne, 19. 9. 2021 - 22:09)

Karolínko mě to připadá, že že to bereš jako sport. Já jsem před prázninama, také 14 dceři za velikou lež dala rukou na holou a musela hodinu klečet v koutě. Celou dobu se mi omlouvá, že to udělala, že už nechce znova tu hambu, aby musela klečet v koutě.

Jarka (Po, 25. 10. 2021 - 11:10)

Je mi 13 a za lež dostávám od mamynky taky na holou. A do kouta na hambu musím někdy taky na půl hodiny az hodinu. Brečím a taky pak slibuji že už nebudu.

Karolína (Ne, 19. 9. 2021 - 19:09)

mě je 14 a když přinesu ze školy poznámku, že jsem vyrušovala ne za známky ty mám docela dobrý, tak je u nás bez rozdílu jednoznačný trest, to by smuselo stát něco mimořádného. Večer vysprchovat, jen v noční košili si musím lehnou na sedačku, dostanu deset rákoskou na holou a musím na dvě dodiny jít klečet do chodby a pak spát. Ráno se to již neprobírá. Jen občas máma řekne, abych ve škole nevyrušovala, že vím co bude následovat. Brácha dostane občas taky.

Vojta (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

Já nevím, naše děti taky občas musí klečet a taky musí mít stažené kalhoty, aby ty kolena to cily. Nemusí klečet na hrachu a ni na rohožce. Pro ně je největší hanba, když pro ně přijde nějaký kamarád nebo kamarádka, tak je pozvu dál a musí počkat až trest vyprší. To se děti děsně stydí a vetšinou to má na dělší dobu účinek.

Hanka (Ne, 19. 9. 2021 - 15:09)

u nás děti klečet nemuseli, dostávali různé tresty od zákazů jít s kamarády ven nebo nedostaly kapesné. O prázdninách byl 14 let syn na víkend u kamaráda.
Jak se děti chtěli předvést, tak s jeho sestrou a kamarádem vlezli do nějaké zahrady asi na kedlubny, ale při tom tam pošlapali té paní ještě záhony s jinou zeleninou. Ta paní je viděla a ráno si přišla stěžovat. Maminka toho kamaráda jim nařídila, že za trest budou klečet v obýváku v koutě a můj syn, když byl s nima, že bude klečet taky. V obýváku si prý děti automaticky sundaly kahoty a slipy, tak si je kluk sundal prý taky, že to mají tak nařízeno.
Když jsem pro něho přijela, tak mi ta maminka řekla co provedli a že musel syn taky klečet, zda to nevadí. Odsouhlasila jsem jí ten trest a synovy řekla, že to zavedu taky, že to má asi větší účinek než ty zákazy.

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 16:09)

Spíš to vypadá, že syna to nahé klečení dost bavilo a jako trest to je dost problematický. U nás se neklečelo, ale býval jsem hodně často úplně nahý bit matkou a většinou jsem se při tom udělal, protože to méně bolelo a tak jsem se na to i docela těšil, a to nejsem žádný masochista.

Dana (Ne, 19. 9. 2021 - 14:09)

My jsme děti netrestali ani bitím, ani klečením. Postačil zákaz vycházek a omezení jejich početných zájmů a koníčků. Jednou si mne pozvala, kolegyně na kafe a její čtrnáctiletý syn přinesl ze školy pětku. Musel do naha, dostal deset rákoskou, pak zaklekl do kouta s dlaždičkami hýbal rukou a nějak divně sebou škubal. K trestu a ponížení před návštěvou patřila i masturbace. Pak teklo semeno po dlaždičkách. Když vstal, ještě měl erekci, kapalo mu z docela velkého penisu a šel se nahý umýt do koupelny. Vynadala jsem jí a už nikdy jsem k ní nešla.

Božena (Ne, 19. 9. 2021 - 14:09)

Když jsem teď četla jak někteří kluci dostávají výprask, tak mi to připadá až přehnané, já sice děti vyplatím rukou na holou, ale hlavně jdou do kouta klečet s holým zadkem pro hanbu.

Božena (Ne, 19. 9. 2021 - 09:09)

Božena ještě jednou. Rodiče napište mi,zda potrestáte děti, taky klečet v koutě, ne toto staré a učinné potrestání používím jen já.

Reklama

Přidat komentář