Reklama

kleceni deti v koute

Růžena (St, 29. 9. 2021 - 22:09)

Já mám tři větší děti a takto je trestat jsem neměla nikdy potřebu i když vím, že někteří rodičové, děti tak trestají. Za nás se ještě chodilo klečet i ve škole.

Jiřina (St, 29. 9. 2021 - 15:09)

Já bych, tak děti nikdy netrestala. Pamatuji si to, že jako dítě jsem musela klečet v koutě i brácha a useli jsme mít stažené kalhoty, jak to bylo děsně ponižují, hlavně, když třeba přišli kamarádky a máma řekla pojďte se podívat, to má za trest. S vámi půjde až trest vyprší. Raději jsem s nimi nešla, jak jsem se styděla. U bráchy to bylo ještě horší, protože mu byl vidět penys, ten se taky hrozně styděl. Taky, říká, že by děti nikdy tak netrestal.

Zdeněk (Út, 28. 9. 2021 - 20:09)

Mě je 13 let a když něco provedu musím klečet v koutě. Takto mi trestá spíš mamka než taťka a to už od malička. Pokud je ten průšvih větší, když třeba něco rozbiji, tak to ještě dostanu na zadek, někdy i na holou rukou od mamky a pak musím klečet s těmi staženými kalhotami třeba hodinu nebo i dvě.

Petra (Út, 28. 9. 2021 - 19:09)

Náš desetiletý Adam klečí v koutě vždycky od pasu dolů nahatý a bosý. Vždycky tak na půl hodiny. Občas takhle klečí i před kamarády.

Mirka (Po, 27. 9. 2021 - 09:09)

Naše děti jsou ještě menší a když se vztekají, tak dostanou přes zadek jdou klečet do kouta, aby přemýšlely, že to nemají dělat a docela to funguje.

Jana (Ne, 26. 9. 2021 - 20:09)

Já bych se styděla poslat dítě klečet do kouta víc než ty děti. Připadá mi to děsně ponižující, hlavně u větších dětí a před návštěvou nebo kamarády.

Zděna (Ne, 26. 9. 2021 - 16:09)

Náš kluk, také za větší provinění maže klečet do kouta.
Já musela ještě klečet i ve škole. To nás paní učitelka, když jsme vyrušovaly, zavolala ke stolečku a museli klečet proti tabuli a většinou nás nechala ještě klečet po škole. A dyž jsem to řekla doma, tak jsem mazala znova. Pak jsem to doma neříkala.

Matěj (Ne, 26. 9. 2021 - 00:09)

Já chodím ještě do školy, ale když dostanu ve škole poznámku, že jsem vyrušoval, tak je u nás doma jednoznažný trest, tak jdi klečet do kouta a tam můžeš přemýšlet proč jsi vyrušoval. Za známky je to celkem v pohodě, ale když dostanu pětku, že jsem zapoměl domácí úkol, také do kouta a klečet. Většinou hodinu, ale když ni mamka načapá, že sedím na chodidlech, tak jen řekne, tak ještě jednu, ať se to naučíš klečet vzpřímeně. Jak někteří píší, že musí mít stažené kalhoty, to já mít nemusím, aby mi mladší sestry neokukovaly pinďoura.

Andula (So, 25. 9. 2021 - 15:09)

Naše děti také nikdy neklečely. Občas dostaly nějaký záhlavec, ale to bylo vše.
Ani jsem na ně nikdy moc nekřičela. Ony se věnovaly hlavně koníčkům.

Klára (Út, 5. 10. 2021 - 08:10)

Já bych raději také děti netrestala, stále se jim snažím domlouvat, ale když jsou v partě, tak provedou vždy nějakou lumpárnu. A vím, že na ně platí nejvíce, více než výprast, že si musí sundat kalhoty, trenky a holka kalhotky a klečet v koutě. To se děsně stydí a já klidně, když přijdou kamarádi, tak aby se na ně šli podívat a řeknu to i rodičům, těch kamarádů, že musely klečet s nahým zadkem. Jedna maminka si již také nevěděla rady, tak tento trest zavedla též.

Majda (Út, 5. 10. 2021 - 14:10)

Klárko u nás doma to má také největší účinek, domlouvání a nářez nepomáhá. Klečet hezky v kuchyni, abych na ně viděla a nechám je také třeba i dvě hodiny, aby si to pamatovali. Myslím, že nejsme sami. Ve škole tak trestá více rodičů.

Fargon (St, 6. 10. 2021 - 14:10)

To je týrání dětí. Dohledatelné.

Běta (Út, 5. 10. 2021 - 22:10)

Máme tři děti, také zlobý, ale nemuseli jsme je trestat. Vždy se s dětmy domluvíme a stále máme výborný vztah. Dát je klečet do kouta je potupující a navíc ještě se staženými kalhotami.
Já neznám rodiče, kteří tak děti trestají.

Jiří (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

Naše děti také nemusí klečet v koutě, ale vím, že sestry děti dost často a to také musí mít ještě stažené kalhoty, protože předtím dostanou rukou na holou, ale jen lehce, třeba i před návštěvou.

Jiří (So, 25. 9. 2021 - 08:09)

Naše děti také nemusí klečet v koutě, ale vím, že sestry děti dost často a to také musí mít ještě stažené kalhoty, protože předtím dostanou rukou na holou, ale jen lehce, třeba i před návštěvou.

Majka (Pá, 24. 9. 2021 - 14:09)

Mám děti 14 a 16 a ještě nikdy neklečely v koutě, když byly malé, tak občas dostaly rukou přes zadek, ale to je vše. Nemám potřebu je trestat. Nechápu rodiče, co vyplácí děti rákoskou na holý zadek a ještě je nechají nahé klečet v koutě a ještě lepší na chodbě, aby jim mohl každý okukovat přirození.

Jana (Pá, 24. 9. 2021 - 11:09)

Pavlíku z toho si nic nedělej, naše děti když zlobí, taky musí klečet v koutě a když zlobí hodně, tak k tomu i dostanou. Přitom klečení mají čas na přemýšlení, aby si to příště rozmyslely. Většinou to chvíli funguje.

Pavlík (Pá, 24. 9. 2021 - 07:09)

Včera jsem musel klečet, protože jsem odmlouval mamince.

Matěj (Čt, 23. 9. 2021 - 23:09)

Rákoskou dostávám ještě v 15 letech, většinou je to za kouření a pití alkoholu.
Když přijdu domů, tak už táta na mě čeká, musím na něj dýchnout. Většinou je to blbé. Musím si sundat kalhoty a ohnout se o stůl. Když si na zadek strkám ruce, řekne o dvě navíc, tak se chytnu stolu. Máma nu podá lískový prut a dostanu většinou tři a když ruce, tak pět. Pět jelit na zadku je pěkná bolest a hned musím jít klečet třeba dvě hodiny i v noci a rodiče si mě vychutnají a navíc následuje týden zaracha. Jenže já jsem nenapravitelný a za dva týdny se to opakuje. Když odcházím, tak mi varují, je to marné.

Helena (Čt, 23. 9. 2021 - 21:09)

Na výprask rákoskou nechci ani vzpomínat, to mám husinu ještě teď. Klečení bylo taky nepříjemné, ale určitě ne tak moc, vlastně odpočinek. Bývala jsem zavřená ve špajzu, nikdo mě neviděl, v klidu jsem si tam brečela.

Reklama

Přidat komentář