Reklama

kleceni deti v koute

Majda (Čt, 16. 9. 2021 - 17:09)

Pustila jsem net a vyskočily na mě vaše tresty. Taky stojím v koutě taky ale oblečená a i před návštěvou za co se stydím. já to svým dětem dělat nebudu.

Marie z Berouna (Čt, 16. 9. 2021 - 16:09)

Jitko a Adame čtu vaše potrestání od rodičů za pozdní příchod. Já mám též tři dospívající děti, které ještě nikdy neklečeli v koutě a pokud dostali, tak jen malý políček. Teď byly někde na zábavě a přišly pozdě, tak jsem se zlobila.
Ještě dnes jim dám přečíst vaši dohodu s rodiči při pozdním příchodu. Až půjdou příště, tak s nimi dohodu uzavřu a když ji nedodrží, tak dostanou výprask a půjdou na hanbu. Mylím, že to bude účinější než nějaké zákazy a domluvy.

Pepa z depa (Čt, 16. 9. 2021 - 16:09)

Jitko
já ti závidím, že můžeš jen chviku klečet v koutě. Já když něco udělám, tak nedostanu výprask ani nemusím klečet v koutě, ale dostanu třeba na týden zaracha, že musím po škole domů a nemůžu s kamarády ven. To bych raději tu hodinu klečel v koutě i těma staženejma kahotama a mohl jsem vypadnout ven. Mám kánoše, kteří dostanou jen vynadáno.

Jitka (Čt, 16. 9. 2021 - 16:09)

Holky nic si z toho nedělejte já musím občas taky klečet, vetšinou když děláme s bráchou bordel. Mujíme jít klečet každý do jednoho kouta a taky se staženýma kalhota pod kolema. Přes zadek na holou nedostáváme. To je u nás už normální, že když něco provedeme s bráchou, tak rodiče nás nemlátí, ale řeknou do kouta v pokojíku a stahnout kalhotky, aby to prý byla větší ostuda. Mikdo cízí nás neokukuje jen dodiče. Když jsem byla malá, tak mi vadilo klečet. Dude mi čtrnáct a bráchovi patnáct, tak se již stydím, že musím klečet, ale to jen na chvíli, mamka to dlouho nevydrží.

Jana (Čt, 16. 9. 2021 - 10:09)

Chodím do sedmé třídy a jsem jak říkají spíše kluk, protože když se někde něco stane, tak u toho nesmím chybět. O prázdninách nás nachytala maminka kamarádky jak jsme kouřili cigarety a přitom jsme si prstem dělali dobře. Vše to šla řici rodičů a následoval společný trest. Museli jsme si sundat kalhoty i kalhotky ohnout se přes postel a maminka každé z nás dala 7 ran rákoskou na holou. Strašně to bolelo, ale následně jsme museli dvě hodiny klečet v předsíni s tím nahým zadkem, aby bylo na nás vitět a maminky si daly kafičko a přitom se nám snažily domlouvat. Nejvice jsem se styděla, když přišel o dva roky starší brácha kámošky a viděl můj zadek, což si nenechal pro sebe. Do konce prázdnin jsme již žádný průšvih neudělali.

Adam z Domažlic (St, 15. 9. 2021 - 20:09)

Milá Aleno,
to co jsi měla ty ve čtrnácti, tak já měl v patnásti. Taky jsem měl dovoleno do 24 hodin, ale já přišel až v jednu. Rodiče mi sdělili, že pokud se to bude opakovat ať se připravím, že dostanu na holou a budu klečet abych si to pamatoval. Já jsem to vzal jen jako kázání a opravdu za nějaký týden jsem měl přijít do půl noci a já přišel ve tři. Bylo to podobné, jen jsem si to nemusel psát V neděli po obědě táta říká, že jsem nedodžel co jsem slíbyl, ať si sundám tepláky, trenýrky a ponožky a ohnu se přes křeslo. Již měl připravený lískový prut a dostal jsem deset ran přes zadek až jsem měl jelita a pak jsem musel do večera klečet v kuchyni. Též jsem se bál, aby se to kamarádi nedozvěděli. Po letech, když jsme se někde s partou se šli a vyprávěli různé zážitky, jak nás koho rodiče trestaly, tak jsem též toto moje potrestání přidal k lepšímu a též ostatní přidali, že mívali podobné tresty, které dostávali více holky než kluci. Mohu říci, že to byl výchovný moment a příště se to neopakovalo. Vřěřím, že to klečení s tým holím zadkem má ten výchovný moment, ale nesmí to být nikde na veřejnosti jen v rodině, aby to nemělo ponižující element. Jako dítě jsem taky párkrát stál ve třídě v koutě.
Dnes je mi čtyčicel let a své děti se zatím snažím vychovávat bez velkých trestů.

Alena (St, 15. 9. 2021 - 19:09)

Já přidávám svůj příběh, že jsem si musela trest na holou napsat a pak klečet na hrubém hoberci. když mi bylo 14 let jsem šla prvně na zábavu, měla jsem dovoleno do 24 hodin, ale já přišla až ve dvě hodiny a rodiče se o mě hrozně báli. Dostala jsem kázání, že když se to bude opakovat, tak druhý den po obědě abych nemohla jít ven se vysvleču jen do tryčka, dostanu na holou a budu klečet v obýváku a nahlas číst knížku. Za měsíc jsem šla na zábavu s tím, že mám přijít opět do 24 hodinjem maminka připoměla, že podud to nedodržím přijde trest co mi slíbyla. Já jsem to nedodržela a přišla až ve tři ráno. V neděli po obědě maminka řekla přines si papír a napiš "Nedoržela jsem slib a zasloužím si trest 12 ran rákoskou na holou a 3 hodiny klečet a číst", když jsem to napsala, maminka řekla jdi svléknou a vem jsi jen tíko a přijd. Musela jsem se ohnout přes křeslo, maminka žínkou mi mamočila zadek, by to bylo účinější a dlouhým plastovým pracítkem jsem dostala 12 ran při kterých mladší sestra počítala.
Zadek pěkně pálil a já jen v tom tílku jsem musela vzpřímeně klečet vedle sedačky a nahlas číst knihu tři hodiny. Toto se ještě několikrát opakovalo až do 18 let a když mladší sestra začala chodit na zábavy a nedodrže čas tak měla stejný tres. Já jamozdřejmě jsem se vždy za to strašmě styděla a měla strach, aby se to nikdo s karádek nedozvěděl. Když jsem byla starší, tak mi maminka řekla, že ji tuto metodu poradila maminka mé největší kamarádky, která když jsem se jí zeptala po těch letech, tak to přiznala a sama řekla, že to bylo účinné, že jsme si to nějako dobu pamatovali. Tím chci říci, že když rodiče dítě nechají klešet v koutě za trest, že si alespoň uvědomí, že se to dělat nemá a příště si to rozmislí. Já mám dva malé kluky 4 a 6 roků a občas je musím plácnout rukou přes zadek a taky je pošlu na 10 minut do kouta, ale zatím jsem neměla důvod k jiným trestů, které bych raději používala, abych u nich nemusela trpět jako moje maminka, když vyplácela mě.

Ondřej (So, 21. 8. 2021 - 10:08)

Já nechávám děti klečet v jejich pokoji, ani ne třeba v koutě. Je to dobrý, mají tam čas se nad sebou zamyslet...... Někdy jim to nedávám na čas, ale řeknu jim, že až si uvědomí, co provedli, můžou přestat klečet.

Jindřich (Pá, 27. 8. 2021 - 18:08)

A klečí s holýma nohama, nebo si třeba vyhrnou nohavice, než si kleknou?

Pepíček (Po, 3. 5. 2021 - 17:05)

já jsem jednou klečel za trest ve školce. To už mi bylo pět let. Musel jsem se svlíknout do spoďárů a kleknout si do kouta. Dětem se to líbilo.

Fiilip (Po, 3. 5. 2021 - 14:05)

Naši dva kluci osm a deset let taky občas musí za trest klečet v koutě. Při klečení musí mít holá kolena a musí být vyzutí, bosí.

Martin (Pá, 30. 4. 2021 - 16:04)

Nás s bráchou táta taky sereze dostáváme v kuchyni brácha je mladší 10 let táta nás oba sesviha proutkem prosíme ho ať už přestane že to bolí stipe že uzbudemeh hodný táta nás bije po jednom většinou brachu první je menší nevydrží ten strach čekat a pokaždé se u výprasku počura já se Nesmím hnout s kuchyně a vše vidím mam Velký strach a někdy si ucurnu do kalhot Když vidím jak brácha sjíždí tátovi pod nohama a par švihu dostane napodlaze pak ho táta vyzvedne Brácha brečí hladí sizadek ama celý počurany kalhoty ti to už táta sáhne po mě aha dostanu úplně stejně Proutek svišti na můj zadek kricim po 5 rané prosím tátu a taky to nevydržím bolesti sjíždí na podlahu au toho čůram do kalhot Táta nás pak nechá ještě klecet a přitom n nás křičí a sem tam svihne proutkem ve vzduchu To se s bráchou pomoči znovu strachy

Z (Pá, 30. 4. 2021 - 21:04)

Z

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 15:01)

Já musím doma za trest nosit plenku mamka mi dá sunar z projímadla jsem tak dlouho v pokakany plince jak maminky uzná za vhodné nebo moc smrdim.

(Út, 5. 1. 2021 - 22:01)

Jak donutit klečet ?

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 21:01)

mohl si vybrat, buď výprask nebo klečení, vybral si výprask, když si donesl vyřečku a měl stáhnout slipy chtěl vycouvat ale dal to, po výprasku jak byl nahý rovnou do postele a spát, od příště si vybral to klečení.

Rudolf (Čt, 4. 6. 2020 - 21:06)

Zdravím, teď když skončila povinnost nosit roušky, rodiče mě už zase posílají za trest klečet nahého na zahradu. Je to absolutně nejvíc ponižující.

Adam (Ne, 7. 3. 2021 - 16:03)

Rudolfe, kolik ti je? Nasi kluci kleci po vyprasku samo bez slipu. Na mladsiho kleceni plati (11). Jak naheho na zahradu? Nechapu. Na druhou stranu pokud dijdeli navsteva neni to duvod aby nekleceli pokud si zaslouzi. Vcera kleceli oba v obyvaku starsi v puncochacich ale mladsi s holym zadkem. Vy dkma jste nosili rousky? B

Z (Pá, 30. 4. 2021 - 21:04)

Z

Návštěvník (Čt, 4. 6. 2020 - 22:06)

do teď jsi klečel oblečený v roušce nebo co ?

Reklama

Přidat komentář