Reklama

Rakovina plic

Diana (So, 17. 2. 2007 - 04:02)

Mila Ivo, prozila jsem si presne to same...citim s tebou, vim presne jaka je bolest a utrpeni...Tatinek umrel v polovine unora.

iva (Pá, 16. 2. 2007 - 21:02)

Copak tahle diskuse nemá správce, že tady visí ten příspěvek od toho nepodepsaného tupouna? Je mi z něj na blití. Kéž by mu na rakovinu zemřela celá rodina. FUJ

iva (Pá, 16. 2. 2007 - 21:02)

Bože, já mám takovej strach. Vždycky jsem kuřáky měla za arogantní, ale ten z.rd, co psal ten příspěvek, by měl chcípnout. Ono na všechno člověk změní pohled, když se to týká někoho blízkého. Pořád mi kuřáci vadí, teď dokonce víc než dřív, ale to utrpení, co v sobě nosíme, pohled na ty MLADÝ nemocný lidi na chemoterapii, vědomí, že ti umře rodič a nebude ti na promoci... Nikdo si to neumí představit. Tu bezmoc, když celou noc naříká bolestí mezi vykašláváním krve... Ivanko, drž se, pokud možno. Fandím ti, moc. Je mi líto, že to tak dopadlo.

Ivana (Ne, 21. 1. 2007 - 20:01)

ty taky zdechni,nevíš co je to za utrpení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ivana (Ne, 21. 1. 2007 - 20:01)

Nikdy by mě nenapadlo,že ve svých 22letech budu tátovi vybírat rakev-je to šílený!!!!!!!!!!!

__utma=48467763 (Ne, 21. 1. 2007 - 09:01)

Ivo!V žáří byl odvezen do Motola a tam to zjistili,že má na levé plíci nádor.Byl z toho špatný ale zase se to zlepšovalo a tak jsem byla štastná. Na štědrý den mi dal doklady s tím,že je mu čím dál hůř,v úterý na ten svátek jsme ho vezli na pohotovost a dali mu injekci a šel domů ale říkal,že je mu čím dál hůř v pátek ho odvezla sanita měl tep 200 za minutu byl na JIP ale pomalu se to zlepšovalo a neděli mi ráno volala doktorka aŤ tam jedem,že táta chce domu byly jsme s ním skoro až do konce už umíral,ale já jsem si myslela,že se mu chce spát.Zavíral oči přestával mluvit,chtěl ať tam jsem s ním až do rána,ale nešlo to.Rozločily jsme se s tím,že se zítra uvidíme.Za hodinu mi volají z nemocnice,že umřel.Byl to šoooook,nevěděla jsem co mám dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hleny taky vykašlával čím dál víc,...poslední den z něj tekly jako když zvrací,bylo mi ho líto.Umřel na záatavu srdce způsobila to ta nemoc.Už mám doma jeho urnu,na pořbě jsem se málem složila nadokázala jsem ovládnout své emoce.

Návštěvník (Ne, 21. 1. 2007 - 09:01)

Ivo!V žáří byl odvezen do Motola a tam to zjistili,že má na levé plíci nádor.Byl z toho špatný ale zase se to zlepšovalo a tak jsem byla štastná. Na štědrý den mi dal doklady s tím,že je mu čím dál hůř,v úterý na ten svátek jsme ho vezli na pohotovost a dali mu injekci a šel domů ale říkal,že je mu čím dál hůř v pátek ho odvezla sanita měl tep 200 za minutu byl na JIP ale pomalu se to zlepšovalo a neděli mi ráno volala doktorka aŤ tam jedem,že táta chce domu byly jsme s ním skoro až do konce už umíral,ale já jsem si myslela,že se mu chce spát.Zavíral oči přestával mluvit,chtěl ať tam jsem s ním až do rána,ale nešlo to.Rozločily jsme se s tím,že se zítra uvidíme.Za hodinu mi volají z nemocnice,že umřel.Byl to šoooook,nevěděla jsem co mám dělat!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hleny taky vykašlával čím dál víc,...poslední den z něj tekly jako když zvrací,bylo mi ho líto.Umřel na záatavu srdce způsobila to ta nemoc.Už mám doma jeho urnu,na pořbě jsem se málem složila nadokázala jsem ovládnout své emoce.

iva (Ne, 21. 1. 2007 - 00:01)

Ivčo, je mi to moc líto. Drž se. Jak dlouho jste o jeho nemoci věděli? My o otcově zdravotním stavu víme dva měsíce (už tehdy byl karcinom ve IV. stadiu + metastáze) a zatím se velmi rapidně zhoršuje, vykašlává narůžovělé hleny, tvoří se mu voda na plicích a osrdečníku (tam mu ji odsáli).

petrrrrrr (Čt, 11. 1. 2007 - 22:01)

tak co jak to stebou dopadlo??,taky me boli na plicich.....

ivana (Čt, 4. 1. 2007 - 16:01)

zdravím vás,děkuji za podporu ale milovaný tatínek 31.12.2006v nemocnici žemřel.

iva (Po, 1. 1. 2007 - 13:01)

Ahoj Ivčo, tec má taky rakovinu plic a chodí na chemoterapie (zatím byl na jedné), bohužel má metastáze na páteři, ale i tak naivně doufám, že se vyléčí. Doktorka několikrát upzorňovala, abychom nedávali příliš najevo strach, aby neztratil motivaci k další léčbě.

Aňa (So, 30. 12. 2006 - 14:12)

Ivanko, je mi to moc líto. Buď mu oporou, ta léčba je pro něj hodně těžká. Snad to bude dobré. Držím palce.

ivana (Pá, 29. 12. 2006 - 20:12)

Dobrý,jsem zoufalá můj otec má rakovinu plic,chodí na chemoterapie,operován nebyl.Od poslední chemoterapie mu je velmi špatně vykašlává bílé hleny které zapácají.Dnes byl odvezen sanitou do nemocnice nemohl dýchat a rychle mu bilo srdíčko.Mám o něj velký strach.

Veronika (Ne, 17. 12. 2006 - 12:12)

Já mám dle lékařky zánět průdušek.Jsem bez teplot,rýma,mírný kašel s vykašláváním bílého hlenu,pálení na prsou, a hlavně bolestv levé části hrudníku.Podobné obtíže před 2 měsíci - teploty,bez bolesti v levé části hrudníku.Nyní odeslána na rtg plic,kde mi k výsledku rtg nic neřekli,vyčetla jsem ze zprávy že mám bohatší stín v dolní levé části plic,a ještě bylo připsáno cosi o segmentu.Doporučená léčba antibiotika,poté kontrolní rtg.Antibiotika už mám téměř dobrané,zdá se mi že bez efektu - beru Penbene 1500000,obtíže beze změn.Je mi 29 let,mám 3 děti a hrozný strach že mám rakovinu plic.

Ludvík (So, 9. 12. 2006 - 18:12)

Zajímám se o Východní medicínu. Přivedly mě k ní zdravotní potíže manželky, při kterých si naši lékaři nevěděli rady a já jsem hledal alternativu léčení. Při tomto hledání jsem se prokousával různými metodami a prostředky a nyní mohu říci, že jsem konečně našel léčebné postupy, které jsou opravdu unikátní a vymykají se běžným a ze všech stran do nás

Návštěvník (So, 2. 12. 2006 - 17:12)

ahoj je mi 20 let a kouril jsem a druhy den me boleli plíce a nekdy kdyz se nadechnu tak me boli jako o zivot nemuze to byt jako kdyby ty plíce proti tomu bojovali a je to jen naznak?

milena (Pá, 22. 9. 2006 - 17:09)

Dobr7 den ji6 13 let se l04im na rak.vaj jsem po op.nzn9 mi yjistili 6e se ni j8tra a pl9ce 48st.yalili vodou jde o rakovinu????

Mona; (St, 19. 7. 2006 - 21:07)

rakovina plic, pokud bolí, bolí na zádech, tak žádný strachy.

PAVEL (Ne, 2. 7. 2006 - 21:07)

Bojím se, že mám rakovinu plic. Asi před 8mi měsíci jsem v uzavřené místnosti barvil stříkací pistolí syntetickými barvami motocykl. Bolely mě s toho plíce, tak jsem to barvil asi tři dny po sobě po dobu celkem asi 2h. Bolely mě s toho plíce asi 10dní. Vůbec jsem si neuvědomoval, že to může mět nějaké následky. V poslední době začínám něco pociťovat. Často mám sucho v krku, tak 1x/den se mi chce z ničeho nic kašlat.Když přijdu z diskotéky, tak na druhý den mě píchá v plících, to se mi dříve nikdy nestalo. Nevím, co mám dělat. Je mi 16 a nechtěl bych dělat předčasné scény. Je mi jasné, že se to rodiče stejně musí dovědět. Jenže oni si o mě budou myslet, že kouřím jak fabrika. Je pravda, že jsem dřív kouřil, ale jen max. 5cig/deně. Nešlo by nějakým spůsobem jít na vyšetření, aniž by tam museli být přítomni rodiče?

Alice (Út, 20. 6. 2006 - 13:06)

Je voda na plicích příznak rakoviny plic
a jak souvisí voda naplicích s rakovinou prsu

Reklama

Přidat komentář