Reklama

Rakovina plic

Petr (Út, 8. 5. 2007 - 18:05)

Dagmaro taky jsem byl na vyšetření Oberonem.Celý ten průběh ale ve mě budil docela nedůvěru.Mám spoustu problémů,ale všude mi to ukazovalo tak 2 maximálně 3, což je prý dobré.
U plic a páteře ti to vykazovalo jaké hodnoty?

Dagmar (Ne, 6. 5. 2007 - 07:05)

V listopadu 2006 jsem byla diagnostikována přístrojem Oberon. Upozornila jsem na bolesti zad a špatné dýchání. Mimo jiné mi bylo řečeno, že nemám rakovinu. 6.2.2007 u mě byla zjištěna rakovina plic s metastázemi v páteři. Jak je možné, že přístroj nic nezaznamenal?

David (Čt, 3. 5. 2007 - 21:05)

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jestli je možné dostat rakovinu v 17 až 18 letech?

sykova (Út, 17. 4. 2007 - 12:04)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jaké jsou možnosti léčby pokud otec podstoupil 4 nejdrastičtější chemoterapie,která nepomohla.

Anna (Po, 9. 4. 2007 - 16:04)

Dobrý den chtěla bych se zeptat nedávno jsem se uhodila do prsou a boleloto tak se chci zeptat jestli bych nemohla dostat rakovinu prsou

martin (Ne, 1. 4. 2007 - 11:04)

Dobrý den moje matka měla rakovinu plic a před rokem se vyléčila ale před týdnem ji lékaři zdělily že musí znovu podstoupit chemo.že má recidývu na tom samém místě jako přdtím nemá meta a ta bunka je v zárodku.mohl bych se zeptat jakou má šanci na vyléčení?děkuji martin č.budějovice

mirek (Pá, 30. 3. 2007 - 21:03)

zdroj-www.mwm.cz

Ach ten zdravý nekuřácký svět

.

Svého času jsme některé až militantní antikuřáky velmi popudili článkem o kouření. Přes veškeré výzvy se k nám ovšem nedostaly žádné nové informace či důkazy, které by vyvracely klíčovou argumentaci dnes už zesnulého autora článku Joe Viallse. Ale kam se hrabou cigarety! Ukazuje se, a na rozdíl od tabákového dýmu je prokazatelné, že mnohem účinnější jsou exhalace z dieselových motorů...

.

.

mirek (Pá, 30. 3. 2007 - 21:03)

23. 3. 2006. Matthias Rath, mezinárodní výzkumná společnost, která byla založena vědcem téhož jména, objevila specifické živiny, které mohou zabraňovat invazi rakovinových buněk.
Na výstavě Natural Produkt Expo West v Kalifornii v listopadu 2002, doktor Rath uvedl, že látky jako vitamín C a L-Lysin, které podporují integritu pojivových tkání, mohou být využity ke kontrole škodlivé enzymatické aktivity, jenž může vést ke vzniku rakoviny.

Doktor Rath zdůraznil, že devadesát procent všech případů úmrtí na rakovinu je způsobeno metastázami, invazivním rozšířením rakovinových buněk do dalších částí organismu. Aby urychlily své šíření, produkují rakovinové buňky enzymy, které narušují okolní pojivové tkáně a právě tuto enzymatickou aktivitu prozkoumávali vědci z Matthias Rath institutu.

Vědci kombinovali různé druhy rakovinových buněk s živinami a zjistili, že tyto rakovinové buňky nejsou schopny procházet kolagenovými membránami a tak se šířit do dalších částí organismu. Rakovinné buňky, které nebyly kombinovány s živinami se šířily skrz membrány bez problémů.

Nejvíce účinná kombinace živin, jenž brání šíření rakoviny a vytváření metastáz obsahuje C vitamín, L-lysin, L-prolin a polyfenoly ze zeleného čaje.

"Výsledek výzkumu prokazuje, že mnoho typů rakoviny může být léčeno pomocí výživových doplňků", uvedl Dr. Rath. "Toto dláždí cestu pro nový přístup k léčbě rakoviny bez devastujícího efektu chemoterapie a ozařování. Je to vzrušující objev pro pacienty stejně jako pro lékaře."

Zdroj: http://www.youngagain.com/rath.html

a. (Pá, 30. 3. 2007 - 15:03)

Dobrý den, zajímalo by mě zda je možné poznat rakovinu plic na rentgenovém snímku.Děkuji

M. (So, 17. 3. 2007 - 09:03)

Tata naseho znameho ma rakovinu plic, tu mi diagnostikovali zhruba pred 2 tydny. Problem je, ze je mu pres 80 let a lekari jiz nemaji zajem lecit takove lidi. Zna nekdou nejakou radu, jak mu pomoci? Nejsme tak naivni abychom si mysleli, ze se vyleci, ale clovek by mel odchazet alespon dustojne. Dekuji. Marie

LL (Čt, 15. 3. 2007 - 21:03)

Rakovina plic nepostihuje vyhradne kuraky. Faktoru, ktere zapricini vznik rakoviny, je nekolik a ve velke mire se na ni podileji volne radikaly. Ty jsou mimo jine hlavni pricinou vzniku rakoviny, pak samozrejme geneticka informace a mnohe dalsi. Riziko vzniku muzete snizit uzivanim antioxidantu - dnes se hodne mluvi o Inocellu a to diky priznivym vysledkum z klinickych studii.

Gabina (Út, 13. 3. 2007 - 22:03)

Kamarád má rakovinu plic, chci se zeptat jak ji mohl dostat když nekouří a zdali je šance na vylečení děkuji odpověd prosim na Tuckovagabina"seznam.cz

Monika (Po, 12. 3. 2007 - 17:03)

vetsinou se nemoc neprojevuje na zacatku, ale kdyz uz je docela v pokrocilem stadiu. Nase babicka podstoupila chemoterapii, nebylo ji dobre, tak pila jen zeleninove stavy a vse co ji doporucili na vesnici kde bydlela. Ona se z toho dostala, ale ted ma parkinsona .. tak asi to je osud

Ivana (Ne, 25. 2. 2007 - 20:02)

Ivo,taťka taky jedl moc mu chutnalo.Ale ze dne na den přestal nemohl ani skoro pít-hrnek čaje pil hodinu.Konce jsou hrozné,stále to mám před očima.Přeji ti hodně štěstí!Taky jsem měla tento rok v plánu se vdát ale už mě to přešlo.

Lukáš (Pá, 23. 2. 2007 - 21:02)

můžu dostat rakovinu plic když kouřím teprve druhým rokem ?

iva (Pá, 23. 2. 2007 - 18:02)

Diana: Je mi to moc líto. Také na rakovinu plic? Jak onemocnění probíhalo? Promiň, že jsem tak zvědavá, jen nevím, co nás v příštích týdnech čeká.

iva (Pá, 23. 2. 2007 - 17:02)

Ivana: Jsme si překvapivě dost podobné, přítel taky nemá otce. V dubnu se vdávám, tak doufám, že mě taťka ještě odvede k oltáři. Má teď problémy se srdcem a játry - tvoří se mu tam voda, ale prý je to následek chemo, jinak začal chodit a normálně jíst, tak mám radost, že je to lepší - i když samozřejmě vím, že ve IV. stadiu karcinomu s metastázemi to není na dlouho.

Ivana (Po, 19. 2. 2007 - 15:02)

Ivo,moc díky!Mám strašné nervy,deprese.Mám jen jedno přání a to,že se s tátou opět setkám a za všechno mu budu moc poděkovat.je mi líto,že jednou mé děti nebudou mít dědu jak z mé strany,tak i ze strany přítela se kterým žiju.

katka (Ne, 18. 2. 2007 - 15:02)

ahoj, chci vám říct abyste se nevzdávali, když vám nebo vašemu blízkému zjistí rakovinu plic... Táta ji měl před 5 lety, první co mu řekli bylo, že s tím nejde nic dělat, že je to umístěné tak že operace nejde a na chemoterapii tenhle typ moc nereaguje. Naštěstí se dostal k doktoru Pafkovi, který ho operoval, potom šel na pár slabších chemoterapií "pro jistotu". Byl doma celkem tři měsíce, potom šel normálně do práce, napřed měl potíže s dechem- přišel o celou plíci, protože nýádor byl umístěný tak, že jinak to nešlo- teď dýchá asi na 80% (a to vůbec nesportuje).
A myslím, že z kouření to neměl (přestal asi v 25 a pak vyjímečně nějaký ten doutník, ale fakt málokdy). Podle mě je hloupost mluvit o rakovině plic v souvilosti s kouřením- náš pes na to umřel v době kdy se léčil táta a snad ani jednou v životě nebyl v zakouřeném prostředí.

Diana (So, 17. 2. 2007 - 04:02)

Omlouvam se, neodpovidam Ive, ale utma=48467763.1355932235.1167409035.1169222238.1169366320.12, takze se za osloveni "Ivo" omlouvam.

Reklama

Přidat komentář