Reklama

Rakovina plic

Iva (St, 19. 9. 2007 - 09:09)

Pro Danu: Prognóza rakoviny plic je vždy velmi špatná, pokud nejde nádor operovat (I., někdy počátek II. stadia), pokud jsou tam meta, prognóza přežívání se pohybuje v rámci měsíců, maximálně let. Můj tatínkek měl bronchogenní karcinom plic s meta do páteře a když nám v prosinci doktorka řekla, že jsou to poslední Vánoce, myslela jsem si, že je padlá na hlevu. Byly to poslední Vánoce. Po chemoterapii byl taťka ještě ve větší formě než před nemocí, přibral na původní váhu, ale pak diagnostikovali meta do nadledvinky a hlavně do mozku. Po ozářkách se jeho zdravotní stav hrozně zhoršil a 29.srpna zemřel. Hodně síly všem bojovníkům a jejich rodinám, pa

jitka (Út, 28. 8. 2007 - 19:08)

mam hrozný strach z rakoviny plic.Nekouřím a je mi 32 let

andrejka.spinar (Čt, 26. 7. 2007 - 22:07)

můj děda měl vodu na plicích a když mu ji odsáli zjistili že tam měl nádor kterej se probral a začal se rozrustat mohl by mi někdo vysvětlit jakot že to doktoři neviděli dřív a neudělali s tím něco a mohl by mi prosím všechny ty pojmy vysvětlit co to znamená? moc vás o to prosím... andrejka odepiste

Dana (Ne, 22. 7. 2007 - 11:07)

Tetě našli nějdříve nádor na mozku. Později se zjistilo, že tento je metastázou primárního nádoru na plicích. V hlavě nádor vyoperovali, na plíce byla indikována chemo bez operace. Další metastázu má zřejmě na játrech. Tetě je 71, neví o rakovině mnoho a na nic se neptá. Já ale vím, že to asi není moc dobré, i když je v dobré kondici. Jakou vidíte prognózu?

g (Čt, 12. 7. 2007 - 13:07)

zelený ječmen

mirek (Čt, 12. 7. 2007 - 11:07)

Niektoré liečivá, ktoré používa MUDr. Jurkovič pri liečbe onkologických ochorení blokádou metabolizmu nádorov:

Carbimazol (tyreostatikum)
liek blokujúci činnosť štítnej ž?azy
Norga (Imunoglobulín)
liek podporujúci abranyschopnosť organizmu
Wobenzym
kombinovaný enzýmový liek
Biomín H
liek obnovujúci štruktúru kostného tkaniva
Analgetiká
lieky tlmiace bolesť
Trypsin retard
liek, ktorý vstrebáva výpotok (tekutinu) v telových dutinách a zabraňuje jeho tvorbe. Spôsobuje rozpúšťanie a resorpciu fibrózneho a fibrínového tkaniva.

Libuše (Čt, 12. 7. 2007 - 09:07)

Manžel je po operaci zhoubneho nadoru prave plice jake vitaminy nebo jine přípravky by měl užívat jaký je váš názor na ovosan

Návštěvník (Čt, 12. 7. 2007 - 09:07)

Kromě dr.Jurkoviče asi nikdo,a nebo tajně-pokoušela jsem se to taky zjistit, ale nic jsem nevypátrala.Je to ošemetné,ale rozhodně to několika lidem zachránilo život,co osobně vím.Jenom ta nešťastná chemoterapie mému manželovi vzala život(40let).Tedy u malobuněčného nádoru plic.Možná ostatní nádory mají lepší prognózu léčby.Nevím.

lilunkaaa (St, 11. 7. 2007 - 21:07)

Dobrý den,chtěla sem se zeptat,jak dlouho trvá,než se kouř z plic dostane ven.Tedy,jak se toho zbavíme.Mám strašné výčitky svědomí z toho,že jsem kouřila.Ne moc,ani ne pravidelně,jen občas,když holky u sebe měli cigarety.Jak si plíce vyčistím,a jde to vůbec?Děkuju za odpověď.

Návštěvník (Út, 10. 7. 2007 - 23:07)

Taťkovi je 70. Dr.Jurkovič už nepřijímá - aplikuje léčebné metody i někdo jiný? Dík Pepa

Klára (Po, 9. 7. 2007 - 11:07)

Dobrý den,jsem 7let po chemoterapii a nyní mám nejasný nález na plicích,ale markery mám v pořádku.Jdu na PET vyšetření,ale mám veliký strach, že mě čeká další léčení.Nemusí se jednat o rakovinu? Děkuji

Návštěvník (Po, 9. 7. 2007 - 09:07)

Kolik je tatínkovi roků? Zkuste dr.Jurkoviče, pomáhá to hlavně když nemá člověk chemoterapii.

Pepa (So, 7. 7. 2007 - 20:07)

U otce diagnostikovali nádor na plicích s metastázemi v plicích zřejmě asi i jinde v pokročilém stavu a zřejmě bez možnosti léčení?!. Ještě nevím, bude další výsledek CT, bronchoskopie a stěry.Co mám dělat? Chci mu pomoct.

Ivana (Čt, 21. 6. 2007 - 20:06)

Milá Dano,mě tato nemoc vzala tátu je mi 22let,život mám před sebou ale na druhou stranu jsem otrávená životem.

Dana (Út, 19. 6. 2007 - 12:06)

Dobrý den. Držím všem nemocným palce. Jediné,co už můžu k této nemoci: vzala mi manžela (nedožil 40 let-nekuřák). Téměř 5 let s ní (malobuněčný karcinom plic)bojoval všemi možnými prostředky (i alternativou), vše marné.Tolik jsem věřila v různé preparáty (i zahraniční). Zůstaly mi po něm malé děti, a co dál? Je to hrozný mezník v mém životě, dodnes tomu nemůžu uvěřit. Je mi ho hrozně líto, že takto musel opustit svět. Přesto věřím, že medicína do budoucna dokáže nemožné, ale kdy to bude? Přeji všem hodně sil a víry v uzdravení.

ivana (Ne, 17. 6. 2007 - 17:06)

Milá Ivo,držím vám palce.Také jsem toužila po tom,že se táta uzdraví ale mělo to rychlý spád.

Iva (Pá, 8. 6. 2007 - 09:06)

Chci se s vámi podělit o novinky, od února jsem tu nebyla. Taťka je od dubna po chemoterapiiích, měl jich celkem šest. Přibral zpět (20 kg) na svou váhu. Jen připomínám, že má karcinom plic ve IV. stadiu s meta v páteři, játrech a nadledvinkávh. Jeho stav se docela zlepšil, dokonce přestal vykašlávat zapáchající hleny. Víme, že to není napořád, ale i tak jsem nadšená. V dubnu jsem se stihla vdát a taťka byl v den svatby opravdu fit, přestože den před svatbou měl poslední chemo. Jezdí se mnou na zkoušky do školy (když vím, že to nebude na dlouho) a moc ho to baví, aspoň má po půl roce doma nějaký program. Někdy mě vozí z práce a chodíme spolu na nákupy, což by před 3 měsíci nepřipadalo v úvahu. Má asi hrozné bolesti, ale drží se. Žádáme teď o příspěvek na péči, třeba to vyjde. Za 14 dní máme kontrolní CT, tak dám zase vědět. Neztrácejte naději.

mirek (St, 23. 5. 2007 - 21:05)

Podívejte se na tohle -třeba vám to púomůže-
http://www.jurkovic.sk/index.html

Ivana (St, 23. 5. 2007 - 20:05)

Jediné co mohu říct,tato nemoc je šííílená a nedá se zastavit.

Ludvík (Čt, 17. 5. 2007 - 21:05)

Všem nemocným,i těm, kteří se rakoviny jenom bojí, doporučuji přečtení článku o rakovině- příčiny vzniku,vývoj nádoru,léčba
www.tianshi.wz.cz

Reklama

Přidat komentář