Reklama

stříkání semene

Patrik (Út, 12. 1. 2016 - 06:01)

Je normální vyhonit gina v legínách?

Dalibor (Po, 11. 1. 2016 - 21:01)

Je normální,že si vyhonim ptáka v legínách??

prales (Ne, 10. 1. 2016 - 13:01)

Vsude se plkaj stejny...ahoj,konečně nějaké rozumné argumenty,ještě bych doplnil vlašské ořechy,nosit méně těsné a vzdušné prádlo a na podporu občas vzít selen a zinek.na věku moc nezáleží, jak se tu říká.Mne je přes 40,toto všechno dělám a stříkám a jsem nadržený více než za mlada.mám vše zaznamenáno ve spermiogramu, který mi nedavno dělali

gin (Út, 5. 1. 2016 - 05:01)

To já už neznám. My chlapi toho dostanem do výbavy pouze dva kýble, já jsem ten první už dávno vystříkal a ten druhej mi nějakej idiot zakopl a do mrtě ho vylil.

searCH (Út, 5. 1. 2016 - 03:01)

Je mi 31 let a v poslední...Vsude se plkaj stejny nesmysly .. Urcite je neco na tom ze te protejsek musi rajcovat ... Nicmene zde jsou nejdulezitejsi prvky jak stříkat jako bejk Sám jsem s tím nějakej čas bojoval :-D :

1)
Intenzita ejakulace a prudkost výstřiku jsou závislé na hladině testosteronu.
Žerte brokolici, květák, kapustu, zelí, řeřichu, ředkev atd viz google ...

2)
přestaňte hulit ty podělaný cigára

3)
choďte na procházky - čerstvej vzduch a buďte často na slunci (vitamín D)

4)
aktivně odpočívejte / sportujte
(ale bacha - při námaze ubývá testosteron - takže sport ale více méně relaxační)

Celkově se vám zvýší chuť na sex - tím i vzrušení. Víc vydržíte i při namáhavejch polohách atd ... A zase vám bude stát jak za mlada.
Dejte na mě hoši

ZDAR
seArch

Honza (Po, 30. 11. 2015 - 11:11)

Ahoj. Je mi 33 a mohu...A to když ste spolu souložili, tak vona vod tebe byla dva metry daleko?

Nebo jak bys moh jinak vědět, jak daleko by bejvalo to semeno docáklo, kdyby se nezastavilo vo tu holku (kerá je u tebe blíž než dva metry)?

Dan (Ne, 29. 11. 2015 - 05:11)

Ahoj. Je mi 33 a mohu potvrdit, ze cim starsi, tim to strika min. Aktualne tak 5 stahu a cca pul metru do dalky, mensi mnozstvi. Si pamatuju ze po maturite jsme jezdili s holkama na chatu soulozit a ja mel sex se dvema najednou a kdyz to na me prislo, tak jsem je obe postrikal - prvni vystrik cca 2 metry, takze ty prvni jsem zcakal od klina oblicej, pak jsem se otocil k ty druhy a te jsem zcakal jeste kozy. Fakt toho bylo obrovsky mnozstvi a daleky vystriky. Byl jsem absolutne vzruseny jako nikdy jindy a jeste holt mladi. Jsou to pekny vzpominky, vratil bych cas :-)

Tomáš (Čt, 17. 9. 2015 - 14:09)

To je v normě. Když ti bude...Je mi 32, má partnerka měla 46letého partner přede mnou a ten se vystříkal i 3x za hodinu a to každý den a měl toho 5x jak já a když měl půst tak jak fotbalový tým. A pozor to měl jedno varle!!! Nerozumím tomu. Když já se udělám, tak nemůžu min. hodinu

Jan (Po, 14. 9. 2015 - 15:09)

Stává se mi že né a né vystříknout vzrušený jsem dost partnerka odvede dobrou práci ale mě to nějak nejde prosím poraďte.

petr (St, 23. 9. 2020 - 17:09)

odpoved

petr (Ne, 26. 7. 2020 - 16:07)

nemohu vystriknout

petr (Ne, 26. 7. 2020 - 16:07)

nemohu vystriknout

Honza (Po, 13. 4. 2015 - 13:04)

Ahoj.chci se zeptat?u...No jestli nekecáš, tak to možný možná je.

A kolik ti je?

jj (Ne, 12. 4. 2015 - 15:04)

Ahoj.chci se zeptat?u...To je v normě. Když ti bude cez 50, tak to bude polovina.

Aleš Michna (Ne, 12. 4. 2015 - 13:04)

Ahoj.chci se zeptat?u šoustání cákám velké množství semene,cca i 12 cákancu cákám i 10vteřin,je to možný?

Rudolf Wysocky (Čt, 19. 2. 2015 - 15:02)

po težke praci je střik...Me taky to jako kdyz kape kohoutek:malo pouze jen vytecu a jen par kapek Wysocky Rudolf

jj (Út, 17. 2. 2015 - 20:02)

chlapy já mám opačnej...Kolik cm do dálky?

Honza (Po, 16. 2. 2015 - 20:02)

chlapy já mám opačnej...Tak prcejte ve vaně.

Karel (Po, 16. 2. 2015 - 10:02)

Dej se k hasičům,u nich...chlapy já mám opačnej problém.Mě to cáká daleko a hodně a starý vadí že je všechno ublemcaný a nutí mě používat šprcky a není to vono.To je jak v gumový panně.
Přesvědčil jsem ji at si dá pod sebe ručník že to tam potom vyskladním ale stejně se netrefím a do ní nesmím to nadává že to z ní teče ještě druhej den večer tak nevím co dělat.

Bžundimír Stoji (Ne, 15. 2. 2015 - 17:02)

Je mi 31 let a v poslední... Dej se k hasičům,u nich můžeš stříkat hadic. Buď rád že ti bryndá, až ti bude 85 jako mě a dobryndáš mámě na pupík tak si dobrej.

Reklama

Přidat komentář