Reklama

stříkání semene

střiky (St, 7. 8. 2013 - 14:08)

Kozy se mnou nic nedělají....Přesně tak. Více střiků jde jen v mládí a později už jen vždy na začátcích vztahů.

fanouš (St, 7. 8. 2013 - 13:08)

Kozy se mnou nic nedělají. Jsem dolňák.
3x v průběhu dne se dá vystříkat, ale nejde to dělat denně. Čím větší počet střiků, tím s každým následujicím klesá vzrušení a chuť.To se nechá v začátku zamilovanosti s adrenalinem, ale v denodenním životě ne.

Stanislav (St, 7. 8. 2013 - 13:08)

Mě strašně vzrušuje velikost poprsí . Když vidím 4 a větší , tak stříkám i 6x za noc .

hasič (Út, 6. 8. 2013 - 17:08)

Jene, sexuolog už byl asi vaše generace.

Jan (Út, 6. 8. 2013 - 16:08)

Jste sráči vyhoněný...Mnozí muži lžou, když jde o penis a sexuální výkony. Vtip: starý muž se chlubil kamarádovi, že sexuje 10 x denně. Kamarád šel k sexuologovi a řekl mu, že jemu to nejde, ale jeho známý sexuje 10x denně, a proto prosí o léčbu. Sexuolog mu poradil: "Lehká pomoc, říkejte to i vy..." :D

hasič (Út, 6. 8. 2013 - 13:08)

Jste sráči vyhoněný práškama a hambáčama. To my, stará škola vyrostlá na pravým mase a čerstvým vzduchu dáváme běžně dva metry kdykoliv si vzpomeneme a to mám 80tku na krku.

Bohouš (Út, 6. 8. 2013 - 13:08)

V mládí jsem stříkal 6x denně do dálky 2 m . Dnes v 63 letech stříkám 1x denně jen do dálky 0,5 m . Mladí hoši stříkejte co to jde , v stáří je to už slabší .

věk nebo pauza (Pá, 26. 7. 2013 - 07:07)

Jak dosáhnout silného...Pokud jste mladší, stačí delší pauza a hlavně několikrát přerušit dráždění těsně před střikem. Prostě co nejdéle se snažit udržet maximální vzrušení těsně před ejakulací, pak je střik větší a i prožitek. Jinak ale s mužský orgasmem nic moc dělat nejde. Proti některým ženským to skoro ani není orgasmus......

David (Čt, 25. 7. 2013 - 22:07)

Jak dosáhnout silného výstřiku semene?

Steve (Čt, 28. 1. 2016 - 14:01)

Mám takovou zvláštní, ale...Nění náhodou nafukovací? :-D

Míra (Čt, 28. 1. 2016 - 14:01)

Z manželky to nevyteče,to...Něco vyteče vždycky, ale to není problém. Doporučuje se po styku ležet na zádech, pod zadek ještě poštářek, aby pánem byla trošku zvednutá.

Jinak to chce nesouložit denně, dát vždy jeden nebo dva dny bez sexu. Ve dnech půstu bych doporučil lehkou masturbaci, ať si s ním partnerka trošku pohraje, ale nesmí ho vyhonit! Ani kapky semene nesmí utéct. Taky přes den nechávat předkožku stáhnutou až do večera. Ve volné dny i před stykem. Kdo není zvklý, tak tření prádla o žalud malinko nadráždí, ale nevede k ejakulaci. I v den styku, třeba hned po návratu zpráce lehká masturbace, penis jen nadráždit, nechat ochabnout. Při styku k lepšímu vydráždění může pomoc opět nejdřív penis masturbovat, zavést až po pořádném nahonění, styk je pak kratší.

Jedna známá chtěla miminko, anonymního otce. O styk moc nestála, ale připustila ho. Tak jsme to vyřešili, předtím jsem dal 2 dny půstu bez ejakulace, před stykem masturbace, když se blížil výstřik, tak rychle zavést, stříkal jsem sám, i když jsem pak ještě pár pohybů dělal, abych se sebe vymačkal co nejvíc. Dnes mám syna, otec je neznámý. Pro jistotu jsme tohle udělali ještě jednou, ovšem jen po jednodenním půstu.

Frank (Čt, 28. 1. 2016 - 13:01)

Mám takovou zvláštní, ale velmi vzrušující představu...partnerka je dole průhledná/průsvitná a je vidět, jak v ní stříkám :-)

Honza (Čt, 28. 1. 2016 - 12:01)

Já už nestříkám vůbec.

Dana (Čt, 28. 1. 2016 - 11:01)

Já když stříkám do mojí...Z manželky to nevyteče,to je mylná představa.Pokud nemůže otěhotnět i když se déle jak rok o to snažíte,zkuste změnit polohu.Nejlépe tzv.na pejska , /zezadu/.Po ejakulaci ať lehne na břicho a zůstane tak co nejdéle.Když se ani tak po opakování této polohy nepodaří otěhotnět,navštivte lékaře.

pavel (Čt, 28. 1. 2016 - 11:01)

Já když stříkám do mojí manželky pořád to s ni vytece a při tom ne otěhotní jak je to možne

pavel (Čt, 28. 1. 2016 - 10:01)

Já když stříkám do mojí manželky pořád to s ni vytece a při tom ne otěhotní jak je to možne

Eda (Pá, 22. 1. 2016 - 14:01)

Je normální,že si vyhonim...Nehledej vtom nějakou normálnost,někteří vzrušení při honění umocňují fetišem.Takže klidně ty legíny,nebo dámský podvazkový pás a punčochy,případně kozačky,každý je ujetý na něco jiného.Někdo to přizná,ale většinou ne.

pepa (Po, 18. 1. 2016 - 12:01)

Nazdar ptaci strikaci

Steve (St, 13. 1. 2016 - 15:01)

Je normální vyhonit gina v...Ano, je :-DD

Babrak Karmal (Út, 12. 1. 2016 - 16:01)

To já už neznám. My chlapi...Je normální aby někdo kecal takový píčoviny a nebyl buzerant?

Reklama

Přidat komentář