Reklama

stříkání semene

Honza (So, 14. 2. 2015 - 17:02)

partner ma prusvitne semeno...A za jakejch vokolností sis toho všimla?

olina (So, 14. 2. 2015 - 17:02)

partner ma prusvitne semeno čim to je?

Mastafa (Čt, 12. 2. 2015 - 11:02)

To se tu zas sešlo fantastů :-)) Měli bychom tu založit scifi rubriku.

František (Po, 26. 1. 2015 - 16:01)

Musím si ho vyhonit a vytéct, aby přítelkyně se semenem neudusila

Marek (Út, 20. 1. 2015 - 14:01)

Ahoj moje pritelkine ma rada...Dle textu to vypadá, že něco podobného s ní právě děláš :-D

Pavel (Út, 20. 1. 2015 - 08:01)

Ahoj moje pritelkine ma rada seminko vpusynce pak sy veme kartacek acisti sy stim zuby anejradsi to potom spolyka achce Potom dalsi davku abych seji vyszrikal po celym jejim tele to zboznuje.anebo prijdu domu achce hned moji stavicku dokud je horka achce furt afurt ajaji rikam taksy me dej celyho sy vychutnej.zkuste to taky muzu doporucit mej tese zase priste

ivan (Po, 3. 6. 2013 - 06:06)

máš pravdu je to o vzr vušení,ženy sa bavili že zo suseda to len vytečie.nechcela verit tak mi ho pred nou vyhonila strašne ma to vzrušovalo,striekal som ako nikdy.zmerali to,2,5m.inak striekam 1,5-1,8m.od vtedy ma pár krát spravila.to množstvo a dialka ju hicujú

dodo (Po, 3. 6. 2013 - 05:06)

ked som mal 20-3O striekal som 2 metre ked som z nej vytiahol striekalo jej to až na tváričku takých 6-8 dávok.teraz mám 59 sreknem mater 3-4 streky.ked púštam do pičky vyletí aj8 dávok

Petr (Pá, 31. 5. 2013 - 11:05)

toš kdýž ták střékám, tak dostřéknu až do krku.

Petr (Čt, 30. 5. 2013 - 22:05)

Mladí kluci a 2-3 kapky? Co...Mě je 18 a stříkám docela dobře. Záleží na síle vzrušení, největší sílu střiků mám při klasickém milování a můžu stříkat do vnitř pochvy to stříkám silně, pomalu se roztejkám blahem a mám pocit že mi semeno jde až s paty.

Milan (Čt, 30. 5. 2013 - 10:05)

množství a délka dostřiku...Mladí kluci a 2-3 kapky? Co vystříknou, když jim bude 50? Nic.

lonďák (Čt, 30. 5. 2013 - 00:05)

množství a délka dostřiku semene je každému chlapovi dána přírodou. už jako kluci jsme se porovnávali kolik toho z nás vystříkne a jak daleko. byli klucu co se jim objevily na žaludu dvě tři kapky. já míval sedm až devět výstřiků dost přes metr daleko. a býbalo hodně husté a do žluta.teď už mám semeno řidší, ale počet a vzdálenost dostřiku je pořád stejná. já chtěl vždy stříkat do vaginy,většina žen to stříkání chtěla vidět.

Lea (Čt, 11. 12. 2014 - 13:12)

Ano, líbí se mi to. Chtěla...Mám obavu z toho,že při určitém stupni rozkoše už se mi nepodaří verbální projev potlačit.Takže jsem to po příteli ještě nepožadovala.

Petr (St, 10. 12. 2014 - 20:12)

Pokud jí to vzrušuje a tebe...Ano, líbí se mi to. Chtěla po mě taky sex na veřejnosti, ale upřímně z toho mám trochu obavy, ale možná jednou... Ono to není jen s kamarádkou, když telefonuje obecně :-) Ona mi taky plní moje sexuální touhy, tak proč bych nemohl já ji? Jinak, pokud máš ráda adrenalin, doporučuju ti to taky vyzkoušet
:-)

Lea (St, 10. 12. 2014 - 15:12)

Když si každý den volá s...Pokud jí to vzrušuje a tebe neobtěžuje,tak jí to dělej.Je to takový neškodný tajný exhibicionismus.Spousta lidí má nějaké deviace,ale málokdo je veřejně prezentuje.Pokud jsou neškodné,tak partnerům obvykle nedělá problém vyhovět.Někoho vzrušuje provozovat sex na veřejnosti,patrně ta možnost že může být snadno přistižen.Taková úchylka už spoustě partnerů vadí.Ale pokud najde někoho kdo to s ním chce provozovat,tak proti gustu žádný disputát.

Petr (St, 10. 12. 2014 - 15:12)

Když si holka pravidelně...Když si každý den volá s kamarádkou tak ne, ale kdyz chce abych ji při tom šukal, tak to až tak normální není.

Honza (Út, 9. 12. 2014 - 21:12)

Moje přítelkyně je tak...Když si holka pravidelně každej večer telefonuje s kamarádkou, tak je exhibicionistka?

Petr (Út, 9. 12. 2014 - 21:12)

Moje přítelkyně je tak trochu exhibicionistka a pravidelně každý večer si telefonuje s kamaradkou. Občas ji při tom šukám, je to strašně rajcovní, sledovat, jak by ráda sténala a přitom se musí soustředit na ten hovor a musíme šukat opatrně, aby to ta kráva neslyšela. Ona už pozná, kdy budu stříkat a vždycky mi chodidlem zakryje ústa, abych nemohl vzdychat a to jsou pak výstřiky :-)

strikani (So, 4. 10. 2014 - 05:10)

kdyz neni pritelkyne doma a prijde to name tak jdu pro jeji luxusni vonave ochozene baleriny a vystrikam se do nich. prvnich par vystriku leti za tu botu a druha polovina uz pekne do rozmrdane boty. pritelkyne to vi a nevadi ji to. rika ze lepsi jak ji doma osukam boty i s vystrikem semene a rajcuje me v nich venku nez abych prcal devky v bordelu. a jdu ji to ted osukat zase. spi tak ji nebudu budit.

Jan (Po, 12. 5. 2014 - 16:05)

Prosím potřebuju poradit....Jde o tzv. přeejakulační tekutinu, neboli výluček z Cowperových žláz. Je to analogické k ženskému zvlhnutí při vzrušení.

Reklama

Přidat komentář