Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Oči muže (mé) (Ne, 30. 9. 2007 - 20:09)

Oklepávám po močení, otírám po ejakulaci, protože to oklepat prostě nejde. Oklepávám kmitavým pohybem do stran, otírám do ubrousku, kapesníku či rukávu. Lepší by bylo ocumlaní, ale při TV na základce jsem se dost flákal a teď to už nerozhejbu. Teď už jen mohu tiše závidět našemu kocourovi, kterej to ulíže docela v pohodě, ale ten si zase třeba neumí utřít zadek. Technika oklepávání (vklastně i močení), také dost závisí na množství alkoholu v krvi.
Zajímalo by tě ještě něco?
(Mimochodem mě močení a oklepávání mužů teda vůbec nebere, ale když holky to nemaj čim utřít a snažej se to oklepat, ...)

Návštěvník (Ne, 30. 9. 2007 - 00:09)

Hm,zajímá mě to,vždycky,když se naskytla možnost,pozorovala jsem a zjistila,že muži používají rozdílnou techniku při,tzv. oklepávání,vyjímečně,otírání penisu po vymočení.
Ráda bych nahlédla do zhodnocení tohoto úkonu očima muže/ů.

Líza (So, 29. 9. 2007 - 23:09)

Těšila sem se,že dneska nějakýho čuralystu uvidimale nikde žádnej nebil.

Pavel (Út, 25. 9. 2007 - 20:09)

To Miky: Jsi na omylu, moč NENÍ jedovatá. Ledviny ji vylučují, protože se tak přece udržuje množství a kvalita krve. To co sníme a vypijeme, voda a látky potřebné k životu se dostanou do krve a zbytek odejde jako stolice ven. Ale takhle by nám té krve pořád přibývalo a byla by horší a horší kvality, ne?
Proto se krev v ledvinách filtruje, voda a momentálně nepotřebné (ale ne jedovaté!) látky (soli apod.) se vylučují jako moč. Nejen že není jedovatá, dá se s ní dokonce i leccos vyléčit.
Léta, mnoho let jsem měl ekzém na prstu pravé ruky. Loupaly se mi z toho šupinky kůže, ta mi praskala a z rozpraskaného prstu mi kapala krev. Byl jsem s tím několikrát na kožním, vyzkoušeli několik mastí, ono se to zahojilo ale za pár dní se to objevilo znovu. Nakonec mě poslali na alergologii. Nic se nezjistilo. Když už jsem nevěděl co s tím, zkusil jsem to nejdostupnější-obklady z vlastní moče. Kapesník pořádně namočený v čerstvé moči a prst pořádně zabalit. Svědilo to příšerně. Prst se mi zahojil a začal se znovu loupat. Pod oloupanou kůží se ale objevila nová vrstva kůže a ta už se neloupala. Po dvou měsících jsem po ekzému neměl ani památky.

Kiara (Út, 25. 9. 2007 - 20:09)

Ja si myslim kdo chce kam, pomozme mu tam!
Kazdy jak uzna za vhodne. Kdyz se to dvema partnerum na vzajem libi, proc by nemohli i po sobe curat ne? Mujo hoby to zrovna neni ale neodsuzuji to. Kazdy ma delat to co ce mu libi a zaroven vyhovuje.

Doktor Bolíto (Út, 25. 9. 2007 - 20:09)

A kde se jako dají vracet diplomy za nejlepší ustlání postele a za absolvování plaveckého kurzu? Poraď, když jsi tak chytrý!

Korektorka (Út, 25. 9. 2007 - 18:09)

Bolíto, můžeš vrátit diplom, bilirubin není enzym, ale žlučové barvivo. Ale máš poloviční pravdu, hnědou barvu hovínek skutečně působí.

Doktor Bolíto (Út, 25. 9. 2007 - 16:09)

Způsobuje to enzym bilirubin.

isa (Út, 25. 9. 2007 - 15:09)

Miky, můžu? Mě by ten důvod zajímal : )) rada se dovzdělam

Radek (Út, 25. 9. 2007 - 13:09)

Tak ještě jednou.
To Naspia Cosma:
Proč by si měli dělat zásoby do PETek na zimu, když si mohou načepovat čerstvou, nebo Ty snad v zimě nečůráš? Co se přípitku týče, kdo neochutnal, neuvěří, že moč zdravého člověka mívá příjemnou chuť, (záleží samozřejmě na skladbě stravy a intervalech čůrání), takže i s tím přípitkem můžeš mít pravdu. (Z PETky to ale asi nebude ono, doporučoval bych přímo ze zdroje).
To Pavlova fanynka:
O něklik příspěvků výš je kontakt na někoho jako Pavel, možná zrovna na Pavla ...?!
To miky:
S hodinami biologie to může být podobné, jako i s jinými předměty o kterých se nyní říká, že se v nich učily bludy. Souhlasím s tím, že ledviny mají filtrovat z krve škodliviny a ty odcházejí v moči z těla ven, rozhodně to ale není jedovatá tekutina. Je mnoho starých lidových návodů, co všechno se dá napravit či vyléčit močí a dnes se podobné praktiky dají vysledovat i v oficiální medicíně. Jen se o tom tolik nemluví, protože je stále moc lidí, kteří raději umřou, nežli by měli podstoupit takovouto "nečistou" léčbu.
(kontrolní otázka: kdy budeš mít ruce čistější, když si je umyješ venku v kaluži, nebo v proudu čerstvé moči?).
Jak už tu někdo napsal - zdravému čůrání ZDAR a koho to prudí, ať kouká jinam.

Radek (Út, 25. 9. 2007 - 12:09)

To Pavel: Správně!
Je zvláštní, že nad čůráním,(běžná to věc konaná každým z nás již od prvních hodin života) se tolik lidí pohoršuje zatímco násilí, krev, zločiny a vraždy jsou tak jako normální a sdělení o nich, (ať už ve filmu či ve zprávách), jsou vnímána jako něco běžného a tolerovaného. Vzpomeňte si, kolik jste už viděli ve veřejnědostupných produkcích násilností a kolik čůracích scén? Je to určitě obrovský nepoměr, ale i na tom je něco dobré, líbilo by se nám to tolik, kdybychom to mohli vidět každý den, na každém rohu, u každého keříku, .......?

miky (Út, 25. 9. 2007 - 10:09)

pavle vrať se do hodin biologie sám . ano moč je přefiltrovaná krev , ale nicméně je jedovatá (kdyby nebyla ledviny by ji přece nevyměšovaly)
mimochodem je to jedna z příčin smrti při selhání ledvin . Mimochodem víš co způsobuje hnědou barvu hoven?

Pavlova fanynka (Po, 24. 9. 2007 - 23:09)

schází mi někdo jako ty..............

Naspia Cosma (Po, 24. 9. 2007 - 22:09)

No jasně, hlavně si nadělejte zásoby moči na zimu do pet flašek, ať se vám po tom nestýská. Na Nový rok si s ní můžete připít, vy čuňata. Enjoy:-P

Neznámý Člověk :/ (Pá, 3. 7. 2020 - 09:07)

Čunata'' moc vtipné dam ti takovej highkick ze už se vzpamatujes :)

Mike (Pá, 3. 7. 2020 - 09:07)

Tak se sem neser a necčti to,když ti to vadí!

Pavel (Po, 24. 9. 2007 - 21:09)

Nevím co tu blbnete, vždyť je to úplně normální, jakápak úchylka. Pokud se štítíte svojí moči tak se vraťte do školy, do hodin biologie. Je to jen a jen vaše přefiltrovaná krev, nic víc, nic míň. Kdyby byla jedovatá, otrávila by vás ještě když vám kolovala v žilách. Moč zdravého člověka je sterilní látka.
Ti z vás co nám tu nadávají do úchyláků, vy se určitě při koupeli vyčuráte do plné vany, že? Ona to totiž dělá většina lidí. Příčinu hledejte jen a jen ve vašem dětství. Když vás maminka přebalovala, protože jste měli v plenkách mokro! Pak jste se naučili na nočník, na záchod.... Ale při koupání máte možnost stát se na malou chvíli zase dítětem a vlastně se jakoby počurat, když se vám tak chce. Prostě to pustíte a vymalováno. Jak milé, že.
Čurání je naprosto přirozený a přitom takový dětsky milý. Občas si s manželkou taky takhle hrajeme. Nejdřív vypijeme každej 2l (!!!!), tedy velkou PET flašku limonády. Potom se svlíkneme, sedneme si vedle sebe na kraj vany (chce to ručník pod zadek, aby to nestudilo), vyčuráme se a díváme se přitom jeden na druhého. Blanka mi přitom schválně řekla, že mi koupí flašku whisky, když se dokážu vyčurat dřív než ona. Lidi, ono to nejde!!!! Trvá mi to 2x, i 3x déle než jí, a to nemám a nikdy jsem neměl žádný problémy s prostatou apod. Jo, ta délka močové trubice......
Nebo když jsme spolu třeba v lese a mě se chce, tak mi ho ona vytáhne z kalhot, podrží, oklepe.... Já ji zase vezmu na ruce a nechám ji vyčurat jako malou holčičku. Ale mám co dělat držet v rukou těch 85kg....

Tak neblbněte, není na tom nic úchylnýho. Jako děti jste měli v plenkách pořád mokro, a teď se toho štítíte?

Scatter (Pá, 17. 7. 2020 - 18:07)

Tak jsem si tu pěkně početl, vidím, že někteří mou pnepřítomnost zrovna nerozdýchali a vidí mě pod každým druhým nickem, OK, dnes byl můj dost možná největší den v životě, opravdu ani jeden z těch nicku jsem já nebyl, ale uplně mi ani nevadí, že mě tu někdo nebo někteří zastoupili. Ano, pravda, psal jsem, že už jsem nebudu nikdy psát a rád bych to dodržel, ale když tu každý druhý příspěvek je o mě tak nejde nereagovat. Třeba konkrétně ten nešťastný chlapec Milan, co neustále tvrdí, že mě zná, to je zvláštní, já ho neznám a on mě zná, ale pokud tvrdí že mě zná tak je jen jedna osoba ženského pohlaví, která mu o mě mohla nějaké informace sdělit, jen jedna jediná a já moc dobře vím, že je s ní v kontaktu, samozřejmě, že i před ní jsem byl velice velice na slovo skoupí a nikdy neprozradil víc, než bych sám chtěl, jen je trošku zvláštní, že mu asi neřekla úplně všechno, ale já ji tímto dávám souhlas, ať to tomu hlupáčkovi klidně řekne, já už jsem nepřispívám a kromě tohoto příspěvku ani nebudu, tak si mě prosím nidko neberte do huby nevím co jsou mí adoranti zač, ale neznám je, ale pokud si nedáte pokoj a zejména ty MILANE, tak věř tomu, že ti řekne kdo jsem a když budu chtít tak se z toho posereš, ale ne vynuceně ale doopravdy a když mě ještě chvilinku budete srát, tak si to velice poctivě odserete všichni, mě stačí míň než lusknout prstem a všichni jste nahraní. Takže prosím pěkně, od té doby co jsem napsal, že zde psát nebudu tady ani nepíšu a to je svatá pravda, a speciálně pro tebe ty jeden blbečku,l ještě jednou si vem můj nick do huby nebo klávesnice, tak ti garantuju, že to nebude zadarmo a kurevsky šeredně si to odsereš, takže tě uctivě prosím, nedělej, já taky nepotřebuju zabívat se nějakým posránkem. Ale tobě to stejně nedá nejspíš, ale já už to tak nenechám a pak se posereš poprvé v životě doopravdy a nevynuceně. Pokud máš aspoň zbytky rozumu a ta holka co ti předává info ti řekne i tu druhou polovinu, tak bude vše ok, pokud se nedáš říct tak ti řekne i tu druhou a ty končíš, dřív nebo později.

Návštěvník (Po, 24. 9. 2007 - 02:09)

Tak co sem strkáš rypák,ty nadpozemsky neujetá neúchylačko,chci ho chlapovi držet při močení a zírat,co je na tom zvrhlého?Vyměšování je naprosto přirozené a již od pravěku naši předci vyměšovali ve své bezprostřední blízkosti a jistě to mnohdy bylo zdrojem bezmezné zábavy a sexuálního vzrušení.Čuraní zdar!

Naspia Cosma (Ne, 23. 9. 2007 - 23:09)

Jestli je tolik úchylů jako tady i mezi urologama, abych s ebála chodit k doktorovi:-P To vás sakra nemůže někdo pozavírat do blázinců a léčeben?

Reklama

Přidat komentář