Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Věruška (Ne, 28. 10. 2007 - 18:10)

Johny, z pervers a tak, může jít o shodu jmen.... to víš, my chlíváci nemáme možnost v tomhle malém státě se moc realizovat....

Johny (Ne, 28. 10. 2007 - 16:10)

Jednou sem se na neco takoveho koukl ze zvedavosti a dekuji nikdy vice. A nevim odkud bys me mohla znat. :D

Věruška (Ne, 28. 10. 2007 - 15:10)

Johny, Johny, jestli ty kromě chcaníčka nemáš rád i sraníčko.... mám neodbytný pocit, že Tě jaksi znám.

JohnKey (Ne, 28. 10. 2007 - 13:10)

Kdyztak napis na JohnKey"seznam.cz, si-li z Brna ci Prahy, tak nemusime dlouho cekat.

František Peřin (Ne, 28. 10. 2007 - 12:10)

Vy hovada!!!!! Že se nestydíte, na 28. října, v den nejvýznamnějšího svátku České Republiky, psát o takových prasárnách jako chcaní a ještě o tom, jak si to užíváte! Takové "lidi" jako vy by měli pozavírat, nepatříte do slušné společnosti! Styďte se, je mi z vás a z vaší lhostejnosti k národním symbolům na blití!

Vychcánek (Ne, 28. 10. 2007 - 10:10)

Měl jsem přítelkyni, je to víc než rok a půl
a pokud jsme spolu byli venku, vzájemně jsme se při čůrání pozorovali. Je to moc skvělá erotická aktivita. Bohužel předtím ani potom se mi to nepřihodilo. Je to o vzájemné dohodě a o tom nechce má současná partnerka ani slyšet.

Návštěvník (Ne, 28. 10. 2007 - 02:10)

Chlape,který vlastníš dokonce i oči,už máš nažehlené maskáče,vypucované kanady a připraveny suroviny k navaření močopudného čaje?Ráda bych vyrazila a získala spoustu zážitků!
Další příspěvky-velmi zajímavé-to se bude muset prodiškutovat,v mezidobí od mého předchozího příspěvku jsem viděla pouze pár nechutně močících ožralů a pár,o něco zajímavějších póz,bohužel,jen z nutnosti močících Ukrajinců,žádný exhibík močící jen pro radost a už vůbec ne někdo,s kým by se o tom mohlo pohovořit,popřípadě vypomoci podržením apod.

Johny (So, 27. 10. 2007 - 22:10)

Tak snad napisi vse co chci: 1. ja mam tu smulu, ze uz nekolikrat se mi pri curani stalo, ze proste ten proud byl tak silny, ze proste trosku byla mokra i ruka, pri curani ve stoje se bojim, ze proste nekdy to nezvladnu, jednou se mi podlomili i kolena. 2. Damy vy mate hroznou spotrebu papiru a nejen toho :D, ale nevim, ze by nejaka zenska curala tak, ze si roztahne pisky, no zadne sem se nato neptal, nechci dostat facku od nektere z kamosek. 3. Zkousela ste nektera mit jen kalhotky a jen je pod sukni poodhrnout? Je mozne, kdyz ma holka kalhoty si jen rozepnout zip a poodhrnout kalhotky? Nikdy sem na zenske nezkoumal, jak ma kalhoty, ale myslim, ze pritelkyne mela kalhoty, ktere se rozepinaly ze spoda ne ze zdola nahoru. 5. Rad bych to tez zkusil, ale nevim, nevim. Klidneho nektere necham podrzet, ale rad bych ji potom rzel i ja. 6. Co se tyce zdravotnosti, nepouzivala se nahodou drive moc jak desinfekce? Co se tyce, chce-li se nekdo o tmhle psat, tak mail: JohnKey"seznam.cz nebo ICQ: 193389462.

Kamil (Út, 9. 10. 2007 - 19:10)

Mě to také lákalo "čůrat jako holka", párkrát jsem si to vyzkoušel i venku za tmy a byla to docela zajímavá zkušenost. Například už chápu, jak je pro ženy čůrat venku třeba v zimě, když musejí odhalit pozadí. Mimochodem doma nečůrám jinak než vsedě, jelikož bych pak musel vytírat okolí.
Nerozumím, co tady probíráte s těmi maskáči a kanadama? To se jako do nich počůráte? Proč zrovna tohle oblečení? Jestli někdo máte takové zážitky, napište mi, prosím, na kamilko"email.cz

Lenka (Po, 8. 10. 2007 - 19:10)

Začala se debata zajímavě vyvíjet, ale už si asi píšou nebo možná i něco jiného někde jinde.
Aspoň napište jak se vám to v těch maskáčích líbí když je to diskuse o tom "jak se líbí".

Oči muže (tedy (Út, 2. 10. 2007 - 10:10)

Asi by si bylo hodně o čem psát, o něčem zde veřejně a jinak by se debata asi odvíjela na osobnější úrovni, těžko říct co by bylo zajímavější.
V dostřiku jsme s kamarádkou soutěžili ještě nedávno, (za tepla), na schodech uprostřed Prahy. Pravda už bylo po soumraku, ale známku úchylnosti to mělo. Pravda je i to, že jsem většinou prohrál i o dva schody. Některé holky mají dostřik, kterej kdybych neviděl, tak neuvěřím.
Já původ své čůrací úchylnosti vidím také v dětsví, nejživější vzpomínku mám na legální neškodné hrátky několika dětí ze sousedství, (na venkově), kde jedna děvče když musela čůrat si stáhla kalhoty, lehla na záda a dělala vodotrysk či velrybu, nebo jak jsme tomu tenkrát říkali. Předváděli jsme se pak všichni, ale v exhibici jasně vedla. Pak jsme se zase vrátili k dětským hrám, v žádné orgie se to nezvrtlo. Ani nevím, jak je na tom holka dnes. Bylo nám tak mezi 5-8 lety.
O čůrání na bobku bych Ti mohl taky mnoho vyprávět, ale to by si asi nezapálená neúchylná veřejnost, (tím se jejich názoru postoje ani přesvědčení nechci nijak doknout), musela myslet, že už bych se měl léčit.
Nevím, co bude kontraproduktivnější, Tvá představivost, nebo realita, ale budiž.
Technické údaje:
průměr - 22 - 38 mm
délka - 40 - 130 mm
dostřik - 0,9 - 3,2 m
průtok - 0,5 - 1 l/min
dolet - max. 2:15 min
vydatnost - 0,2 - 1,5 l
Hodnoty jsou závislé na mnoha okolnostech, jako teplota a vlhkost vzduchu s ohledem na roční období a aktuální vývoj počasí, (tady bych viděl globální oteplení jako výhodu), teplota a suchost nohou, vnímání vzrušivých podnětů, představivost a povaha aktuálně představovaného objektu, stres, vnitřní naladění, složení a množství zkonzumované stravy a nápojů, okolí a společnost a hlavně vlastní potřeba čůrání.
Snad je má odpověď dost vyčerpávající.
Na čůrání v maskáčích a kanadách kupodivu moc zážitků v paměti nemám, přestože jsem měl dílnu bez záchoda a někam chodit jsem byl určitě línej. Jak jsem to řešil si ale už opravdu nevzpomínám. Jestli Tě to zajímá, tak není nic jednoduššího, než vzít maskáče, kandy, něco na převlečení, navařit močopudnej čaj a vyrazit do terénu.
Už moc píšu, tak zase jindy.

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 23:10)

Mně je 22 - 54,ale fakt jsem nikdy nepozorovala psa,jak si líže pindika-kulky mě nezajímají-kocoura jsem nikdy neměla,jen kočku a jen bůh ví,jak se očišťovala,nikdy si pičulku nelízala,jen prdelku.Víš,v čem jsme vždycky s chutí soutěžili?Naprali jsme si měchýř k prasknutí,sedli si na bobek na nějaké vyvýšené místo a měřili,kdo vyprodukuje silnější proud a dočurá dál.Na jedné škole v přírodě nás v noci-jsme si pěkně přisvicovali baterkou- nachytala učitelka a byl z toho pěknej průser,nejaktivnější spolužák,který nám k tomu předváděl i svlíkačku,skončil na psychologickém vyšetření,chudák,a se zákazem jezdit na školy v přírodě,bohudík větší úchyl,než z nás,z něj nevyrostl,nicméně po tomto incidentu nás začali zamykat,spali jsme v chatkách,čímž si,s prominutím,nasrali do bot,než aby nás vychovatelka chodila pravidelně budit na vykonání potřeby,přikázali nám čurat do kýble,takže "orgie"pokračovaly,byť v omezeném počtu a prostoru,horší bylo,musela-li některá z nás vykonat i to rozsáhlejší potřebu.
Už od těch 6 let mě fascinovala ta skutečnost,když si spolužáci-hoši,sedli,jako my,holčičky,na bobek a ta jejich trubička se mírně napřímila,ale bohužel pro hochy,vždycky zvítězila něj.dívčina,prostě dokážeme vyprodukovat mohutnější proud.Ještě jsem něco chtěla,ale vypadlo mi to...tak někdy příště,hele,prozradíš mi rozměry čurací hadice,jinak má fantazie vyprodukuje,něco kontraproduktivního a to nemá smysl a ty zážitky z čurání v maskáčích a kanadách by mě dokázaly nejvíce zaujmout a uspokojit,takže,jestli můžeš....

Oči muže (tedy (Po, 1. 10. 2007 - 17:10)

Teda já zírám, ještě se ani neznáme, (možná), a už jsi odhadla, že se mi všechno musí povědět pětkrát, abych to pochopil. Aby jsme neunavovali ostatní, napiš to příště jen jednou a já si to pětkrát přečtu.
System je opravdu divnej, mě se to dnes nechtělo celý den zobrazit a pak to uprostřed psaní skákalo na první stranu.
Asi Tě to překvapí, ale některé ženy se o tomto způsobu neposkvrněného čůrání ve své zraloletosti dozvěděly až odemne a můžu Ti říct, že ne všem to tak funguje. Někdy je to naopak i horší, pokud jí to funguje jako rozprašovač a čůrá bez tlumení pyskami, začuní si toho mnohem víc. (To jsem si pak vyslech, co jsem ji to poradil).
S jazykem máš pravdu, ale bývá to na dlouho.
Jak už jsem psal, sledování mužů při TOM mě vůbec neláká, nicméně něco málo jsem zahlédl a vlastních zkušeností mám nepočítaně, vždyť už jsem se dokázal vyčůrat cca 35587krát. Se změnou techniky v závislosti na množství alkoholu je to asi tak, že slevuješ z důkladnosti činění. Nejprve se snažíš nepočůrat ruku a trefit se do určeného místa, pak se aspoň trefit, pak kamkoliv jen ne do kalhot či do bot a bez oklepu a stane se i že zastrčí, ať už s nebo bez oklepu, ale před ukončením. To pak není JEN poslední kapka JEN ve spoďárech.
Co se pobryndané ruky a poslední kapky týče záleží opět na přístupu, technice a důkladnosti držení, ždímání a klepání. Mě se daří v naprosté většině vyčůrat se suchou rukou i se suchými spoďárami, ale vím, že např. na vojně tu "kapku" na trenkách měl kdekdo a ruce jsem jim nekontroloval. (Tam ale na nějaké oklepávání mnohdy opravdu nebyl čas).
Jak se olizují kocouři? Podobně jako kočky nebo psi. Kolik Ti je, jestli jsi ještě neviděla psa si lízat kulky?

Roman (Po, 1. 10. 2007 - 08:10)

nabízím se jako nejjemnější ubrousek k osušení po čůrání.

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 02:10)

Pardon,chvilkama vypadává systém a netuším,zda je zadaný úkon proveden...

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 02:10)

Když holka nemá čím utřít buchtičku,je to jednoduché,roztáhne rukama pysky,vystrčí poštěváček a čůrá přímým proudem,bez začunění chloupků apod.Ještě ti to žádná nevysvětlila?
Nejlepší ubrousek je mužskej jazyk.

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 02:10)

Když holka nemá čím utřít buchtičku,je to jednoduché,roztáhne rukama pysky,vystrčí poštěváček a čůrá přímým proudem,bez začunění chloupků apod.Ještě ti to žádná nevysvětlila?
Nejlepší ubrousek je mužskej jazyk.

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 02:10)

Když holka nemá čím utřít buchtičku,je to jednoduché,roztáhne rukama pysky,vystrčí poštěváček a čůrá přímým proudem,bez začunění chloupků apod.Ještě ti to žádná nevysvětlila?
Nejlepší ubrousek je mužskej jazyk.

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 02:10)

Když holka nemá čím utřít buchtičku,je to jednoduché,roztáhne rukama pysky,vystrčí poštěváček a čůrá přímým proudem,bez začunění chloupků apod.Ještě ti to žádná nevysvětlila?
Nejlepší ubrousek je mužskej jazyk.

Návštěvník (Po, 1. 10. 2007 - 02:10)

Dík za komentář,ještě bys mohl rozepsat,jak a v čem se technika močení a oklepávání mění při požití alkoholu-nižším i vyšším-pokud to ještě registruješ.
Je pravda,že aspoň jedna kapka končí ve spoďárech a že si spousta chlapů pobryndá ruku?
Jak se olizují kocouři?

Reklama

Přidat komentář