Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Milan (Čt, 7. 11. 2019 - 14:11)

Jistě, děláš nechápavého a podsouváš úmysly které v tom nejsou. Vše co ti píši, tě má chránit před tvým budoucím nešťastným osudem. A že bys byl tolerantní? Přečti si tedy své reakce na zdejší diskutéry po celou dobu tvého působení zde. Ale, jsi jaký jsi, s tím nic nenadělám. Jestli nejsi úplně zaslepený, jistě znáš tvůrčí moc slova. A teď si udělej obrázek, co slova tebou vyřčená, k druhým promlouvaná, jaký vytvářejí svět. A slova vytvářejí svět jaký stav vědomí skrze ně promlouvá. Je-li vědomí zastřeno temnotou, tak propagují ateismus a tomu odpovídající přístup k životu. Je-li naopak vědomí věřícího člověka osvíceno Božskou moudrostí, vnáší do života řád a poznání. A k čemu se člověk přikloní, k čemu je puzen, to bude jeho budoucím osudem. Vidíš, že ti to píši rovněž poněkolikáté a stále nechápeš. S určitostí vím, jak opět zareaguješ, ale tvá námaha je zbytečná. A znovu opakuji, že zde není tvůj prostor, protože se svými názory, by bylo pro tebe lepší, kdyby jsi Boží slovo vůbec nečetl, a to z toho důvodu, že by jsi se mohl při posuzování svého života po odchodu z těla obhajovat alespoň nevědomostí. Takhle tvé zatížení narůstá, pokud se nestane zázrak a ty se neodvrátíš od této cesty temnoty.

Rakato (Čt, 7. 11. 2019 - 15:11)

Netolerantní Milan zase promluvil, a zase perlí. Kdo jsi, červe, abys mi zakazoval číst
bibli? Já na rozdíl od tebe, úzkoprsý dogmatiku, žiji širokoplánově a vícevrstevně, a beru realitu takovou, jaká je, včetně kočovnické a rybářské bible. Četl jsem ji, a shledal lehkou, to je celé. ------------------------------- Jen na okraj, jako důkaz křesťanské fantasmagoričnosti: Je naprosto v pořádku, když si křesťan myslí, že po smrti se v prach obrátí, protože to je pravda pravdoucí nejen pro křesťana po kremaci, ale i pohřbeného - důkaz je snadný. Ale jak přišli křesťané na své bajky o duši, to je záhadou, protože žádné důkazy o ní nemají.

Milan (Čt, 7. 11. 2019 - 21:11)

Že bych zakazoval číst Bibli? Spíš doporučuji si vzít z toho ponaučení :-).

Rakato (Čt, 7. 11. 2019 - 23:11)

Už jsi vypustil páru a teď jsi klidný? Přece jen k něčemu dobrému ta diskuse byla. Přijď zase zítra na terapii. Jsem jako Kein - rád ti pomohu.

Milan (Čt, 7. 11. 2019 - 23:11)

Nebuď domýšlivý, zkus si vše co ti píši přečíst v klidu a uvidíš, že to lze i v klidu psát. Vím, že potřebuješ Krista jako sůl, a na tom nic nezměníš. Neboj, názor na sebe změníš, až změna proběhne i v tobě.

Rakato (Pá, 8. 11. 2019 - 12:11)

S tepem 40 - 50 jsem v klidu celý den. Zkus přemýšlet, ne jen opakovat, pak ti bude líp.

Cenzura (Čt, 7. 11. 2019 - 11:11)

Přesně tak, je třeba tvrdá křesťansko-muslimská cenzura a pořádek

Tony (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Už aby byly ty šaría hlídky i u nás, bez islámu a těch obřezaných opálených chlapců tu bude pořád čurbes

Rakato (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Muslimáci, co žili pod IS, obecně nadšení z IS nebyli, protože měli zakázanou televizi, kino a nenáboženské písně, a tančit mohli jen derviši, ale hodnotili dobrý pořádek ve městech a vesnicích, a nulovou zločinnost. Na pořádek byli muslimáčtí radikálové kadeti.

Tony (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Ty vole tak kde to jsme? Já žádám tvrdou cenzuru a prohlídky IP adres a pořádek a policii a tajné služby by měly možnost kdykoliv k vám zajít a prohlídnout byt, bez tuhého režimu se to neobejde a bude tu stále čurbes!

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 14:11)

Tito dva poslední příspěvci nade mnou, nejsou ode mě, ale došlo zase ke plagiátorské asi milaci.

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

Jak to člověk jako já má rozpoznat, který je ten pravý a který je ukradený nebo falešný?

Jirka (St, 6. 11. 2019 - 13:11)

To tvrdíš ty, falešný Tondo, že jsi bez čárky a alfy. Ale my to nemůžeme vědět.

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Každý tu ví, že ten s čárkou nebo s alfama místo malého a není můj nick.

Tonda_Vlas (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Hvězdoun nebo jeho bouček projevují znaky alkoholismu, to poznám, začínají se psychicky rozkládat. Je to evidentní.-------- Pic

Tonda_Vlas (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

Předešlý příspěvek je od ukradeného nicku, asi od Hvězdouna nebo jeho boučka. Toto je můj pravý nový nick. Všichni vědí, že nemam čas moc psát, včera jsem tu nebyl a celou noc jsem vykládal zboží z kamionu v Peenemünde. Pic

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 12:11)

OSACRáči, který mi kradeš jméno. Tvé zdejší psaní je projevem psychopatie.

Tony (St, 6. 11. 2019 - 11:11)

Moje čtecí schopnosti jsou na úrovni obřezaného devítiletého hocha

Tony (St, 6. 11. 2019 - 10:11)

Já číst neumím, navíc hodně piju, takže nečtu delší věci než o deseti slovech.

Tonda Vlas (St, 6. 11. 2019 - 08:11)

Ke všemu to tu rozsvítil OSACRáč.

Reklama

Přidat komentář