Reklama

Kastrace

sardanapal* (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Pokud mu pouze přeruší...Luci , co ty ? Ovládáš , svého samce ?

luci (Po, 29. 1. 2018 - 17:01)

Dobrý způsob jak si upravit...Pokud mu pouze přeruší chámovody,varlata jako žlázy fungují dál,ale je neplodný.Spermie se nedostanou z varlat.Snáze ovladatelní jsou samci vykleštěním.

Otrokeunuch (Po, 29. 1. 2018 - 01:01)

Dobrý způsob jak si upravit kluka na poslušného otroka.

hasič (Čt, 16. 2. 2017 - 20:02)

Toto vlákno považuji pro jednoduché lidi. Těm kdo by chtěli někoho zmrzačit se můžete bránit jakýmkoli způsobem. Stačí maxiálně 5 Kč a je po sadistech.

tamtam (Čt, 16. 2. 2017 - 09:02)

Věřím, že se pro to někdo rozhodne a je rád. Já to ale nemůžu vůbec pochopit. Mám varlata 6 a 7 cm. Vždycky to byla moje chlouba, ty pocity co zkrze ně mám při orgasmu i po něm ani nebudu vysvětlovat, to je skoro nepopsatelné. Ale je mi úplně úzko když pomyslím, že si nechám odebrat určitou důležitou podstatu sám sebe. V mém případě, kdy mám každou kouli citlivější než žalud o to spíš. Věřím, že některá hlediska, asi i zdravotní jsou na místě. Ale já osobně neznám lepší relax, než nechat si ty kulky lízat a sát a mnohé další. Ty pocity co mám díky koulím zatím nenahradila ani žádná droga. Nebo třeba že už nezažiju ten pocit plodnosti, kdy holka prosí at jí uděláte dítě a vy do ní nastříkáte. Když se to povede, je to taky něco nepopsatelného. Příjde mi, že to má spíš funkci emoční než zdravotní. Co vy na to?

Ivo (Út, 14. 2. 2017 - 23:02)

ako dlho nechat gumicku aby...Tak po jedný a půl až 2 hodinách už je to nevratný. Už nesmíš tu gumičku sundat, dostal bys gangrénu. Musíš to už dokončit. Buď odříznour (není to už citlivý), nebo nechat odpadnout - tak 3 týdny. To ale dost páchne. Po podvázání to dost bolí, bez chlazení (třeba v ledu) je to záhul na pár hodin.

miki (Pá, 10. 2. 2017 - 12:02)

Pri kastrácii je ale z...ako dlho nechat gumicku aby byl vykastrovan

loni (St, 4. 1. 2017 - 15:01)

Loni v létě jsem přišel o varlata a sex stále funguje

Roman (St, 4. 1. 2017 - 08:01)

Žena co by to udělala otrokovi?

Ida (Út, 20. 12. 2016 - 18:12)

Úchylka je i chodit na takovýhle stránky. Kdyby tě to nevzrušovalo, nechodil bys sem.

Tony (Ne, 20. 11. 2016 - 21:11)

Když někoho rajcuje mrzačení pohlavních orgánů, tak je to v každém případě úchylka. A též, když někoho rajcujou také ženy

banan (Ne, 20. 11. 2016 - 21:11)

Určitě budou, rozličných...definuj "uchylne"
vies, ze kedysi a nie je to tak davno, bola masturbacia povazovana za nieco uchylne? a co uz taky oralny sex atd atd atd...

Tony (Ne, 20. 11. 2016 - 18:11)

zaujimave. cim to bolo take...Určitě budou, rozličných úchylaček běhá po světě bezpočet. I ty sám musíš být úchyl, že tě fascinují také ženy.

banan (Ne, 20. 11. 2016 - 18:11)

Ja som svojho manžela...zaujimave. cim to bolo take vzrusujuce z pohladu zeny? :-)
a su tu aj dalsie zeny, ktore vzrusuje predstava kastracie muza?

Martina (Po, 14. 11. 2016 - 19:11)

Viete ono ja mam zdravotku,takže to až taky problem zasa nebol aj ked zopar krat sa stažoval nato že mu tečie krv ale nebolo to extra silne krvacanie.Po čase sa to tak či tak zahojilo,chut na sex trochu ešte ma ale myslim že z ubudajucim testosteronom ktori produkovali vajcia to už dlho nebude.Ma sa celkom dobre rana je už zahojena vajcia su preč čo si dosť pochvaluje takže myslim že je spokojny a ja takysto takže odporučam

Alfons (So, 12. 11. 2016 - 12:11)

Ja som svojho manžela...A co manžel jak se mu to zahojilo?Já neměl problém s vyhozením varlat nějakam já je spláchnul do záchodu.Horší bylo to jak mě pořád bolelo to odříznutí a když jsem sundal to uvázání začlo to tak krvácet že jsem musel zavolat sanitku.Když přijela sanitka ptali se povarlatech že se je pokusí přišít zpátky ty byly ale spláchnutý tak to zašili docela hezky bez nich.Proto by mě zajímalo jak se to podařilo vám zahojit.Bez doktorů nevěřim že se to povedlo.

Martina (Čt, 10. 11. 2016 - 03:11)

Ja som svojho manžela vykastrovala asi pred pol rokom. Obaja sme sa zhodli natom že vajcia mu netreba.Robili sme to pomocou gumičiek ktore zabrania krvi tiect do vajec.Vajcia sme nechali podviazane asi 12 hodin (nechceli sme nič nechat na nahodu) po tom to čase boli cele modre až fialove bol to najvhodnejši čas na odrezanie.Odrezala som ich tesne pri gumičke gumičku som nechala tak aby vajcia z mieška nevitiekli.Problem bol že sme nevedeli čo snimi do koša to nemožno dať aby to niekto nenašiel a na zahrade sme ich zakopat nechceli lebo bol december a zem bola zmrznuta.Naštastie mame doma psa,tak som vzala vajcia do kuchine obarila som ich vracou vodou a vytrhala ochlpenie.Miešok sme chceli nechat na domacu paštetu tak som ho rozviazala vybrala vajcia a dala ich psovi.Najzvlaštnejšie je natom to že mne a manželovi to prišlo velmi vzrušujuce

15.8. (Po, 15. 8. 2016 - 17:08)

Richarde,nad čím přemýšlíš. Co vím já,sterilizaci si nechal udělat čistě ze sobeckých důvodů...

Steve (Po, 15. 8. 2016 - 17:08)

Částečně vykastrovat .... :-D To by ti tak pomohlo! To ti funguje stejně zda se 2 nebo jen s 1. Tys čekal poloviční výkon a poloviční dávku spermatu? :-D

Pepa (Po, 15. 8. 2016 - 14:08)

Ahoj chci se zeptat mám...To je maličkost. Přivaž si ho ke stehnu. Nebude to vidět.

Reklama

Přidat komentář