Reklama

Kastrace

Patrik (Čt, 17. 10. 2019 - 23:10)

Je to jednoduché. Tedy nevím přesně jak nyní, ale před pěti léty, když jsem byl s přítelkyní v Thajsku a nechal jsem se tam vykastrovat, nebyl to žádný problém. Byli jsme v Bangkoku ve čtvrti Samut Prakan a bylo to kousek o dealerství hondy. Již si přesně nepamatuji tu ulici, ale bylo to
u odbočky ze čtyř proudové silnice a kousek od toho podniku (ordinace) byl podnik Loft Love, nebo tak nějak. Ale stačí se zeptat téměř v jakémkoli erotickém podniku a jistě ti poradí. Když jsem tam byli my, byly normálně v uličkách s podniky vyvěšeny letáky, kde byly i uvedeny ceny. Byly tam všechny možné plastické operace od vyrovnání vrásek až po kompletní přeoperování na ženu. Kastrace tehdy vyšla na 125 USD a bylo to hotové cca za hodinu. Ještě se muselo (no nemuselo ale..) doplatit umrtvení před kastrací 15 USD, Injekce antibiotik po za 13 USD a nějaká injekce na srážlivost krve za 10USD. Prášky od bolesti po kastraci 10 tablet za 25 USD. Nabízel mě, (tedy spíš přemlouval přítelkyni) i odstranění šourku za 20 USD, obřízku za 15 USD, nebo odstranění i penisu celkem za 250USD. Ale zůstali jsme pouze u kastrace. Já jsem byl ještě třetí a 10 den na kontrole a každá vyšla na 15 USD. Doktor jenom zkontroloval, jestli je vše OK a není nějaká infekce. Nabízel mě i testosteron v tabletách, ale nevím, jak bych je dostal k nám, tak jsem je nechtěl. Chtěl za ně 50USD 100 tablet. Celkem ta sranda vyšla na 218 USD a samozřejmě + letenky a pobyt na 14 dnů pro dva. Všechno bylo OK, jenom jsem si představoval, že to bude děláno někde na klinice, ale patrně klinika si nedává letáčky na sloupy :) a tak mě kastroval doktor, který dělal "firemního" doktora v jednom podniku. Byl sice v pohodě, ale "ordinaci" měl v přízemí s okny do ulice a se zatažením záclony, nebo rolety si nedělal problémy. Druhá věc byla, že do "ordinace" pořád někdo chodil, tedy většinou holky z podniku a vypadalo to, že si to řekly mezi sebou a chtěli se podívat.... Jak jsem psal, celé to trvalo hodinu, včetně umrtvení. Opíchal mě šourek a penis a poslal mě do čekárny. Mezi tím si udělal jednu klientku a pak mě teprve vzal do ordinace a na kozu. Asi by to měl udělané i dříve jak za hodinu, ale do "ordinace" pořád někdo chodil a stále se vybavoval a tak jsem tam ležel na koze s roztaženýma nohama, rozřízlým šourkem a on si klidně kecal s holkama... Ale nakonec vše dobře dopadlo. Pořád mám celkem dobrou erekci a i vystříknu, sice méně ale stále. Jelikož nejsem žádný exibicionista, volil bych raději trošku soukromí, ale co, v Thajsku mě nikdo neznal a vše proběhlo bez problémů a za perfektní cenu. Mimochodem, pokud již nemáš děti, nedělej to..... Budeš toho jednou litovat, že je nemůžeš mít a partnerka, pokud ji máš se na tebe vyse.... Já mám naštěstí dětí až moc, tak mě to vyhovuje. Nemusím si dávat pozor, ale asi mám štěstí, že nemusím nic brát. Snad to tak vydrží...

Adél (Pá, 18. 10. 2019 - 01:10)

Taky by mě zajímalo co tě k tomu vedlo a co doktoři v česku? Chtěla bych aby to absolvoval přítel.

luci (Pá, 18. 10. 2019 - 13:10)

A co k tomu vede tebe ? Je to tvrdá dominance , vzrušení z prováděného výkonu , uspokojení zlikvidovat ho jako samce a zbavit ho možnosti oplodnit ženu , nabýt nad ním vrchu , nebo co ?

Adél (Pá, 18. 10. 2019 - 23:10)

Vzrušení z výkonu, a pak bych doma chtěla mít kastráta. Spala bych s ním dokud by mohl a pak bych si postupně našla někoho jiného na připouštění a s přítelem bych už měla jen duševní vztah. Vzrušuje mě ta nevratnost.

Martin (Ne, 20. 10. 2019 - 00:10)

A nechtěla by jsi si to vyzkoušet na nečisto na mě? Žádné závazky, žádný pocit, že s kastrátem musíš zůstat... Prostě si jen odzkoušíš, jestli tě to opravdu vzrušuje...

Martin (Ne, 20. 10. 2019 - 00:10)

A nechtěla by jsi si to vyzkoušet na nečisto na mě? Žádné závazky, žádný pocit, že s kastrátem musíš zůstat... Prostě si jen odzkoušíš, jestli tě to opravdu vzrušuje...

luci (So, 19. 10. 2019 - 00:10)

A on by se nechal vykastrovat , nebo bys ho nechala vykastrovat ?

Patrik (Pá, 18. 10. 2019 - 09:10)

S doktorama to byla sranda. Neměl jsem žádný důvod se o tom nějak šířit a tak teprve vloni jsem musel jít na kontrolu s tříselnou kýlou. Když mě doktor řekl, že si mám odložit i slipy, trošku jsem znejistěl, ale nakonec jsem se vysvlékl. Doktor chvilku koukal, prosahal mě třísla kvůli kýle a pak se normálně zeptal, jestli jsem prodělal operaci, při které mě byly odstraněny varlata.
Měl jsem připravenou odpověď, že jsem byl rok na montáži v zahraničí a že jsem měl úraz, po kterém mě museli varlata odstranit. Jenom se zeptal, jestli chodím kvůli tomu v ČR k nějakému lékaři. řekl jsem že jsem nikde nebyl a že nemám problémy. Napsal pouze do karty, že jsem před rokem prodělal úraz a jsem bez varlat a dál to neřešil...
Pokud máte již děti, myslím si že to není problém, ale musí přítel chtít sám. Do ničeho ho nenuť. Pořádně si to rozmyslete, aby jste pak nezjistili, že ti vadí když má prázdný šourek. Sice moje přítelkyně říká že je to hezčí když tam nemám kulky a šourek se mě za těch 5 let hodně zmenšil, že ani téměř není poznat že tam je, ale musíš si to probrat sama, jestli se ti to bude zamlouvat....

luci (Pá, 18. 10. 2019 - 00:10)

A to ses podrobil kastraci z vlastní vůle , nebo to bylo přání přítelkyně ? A sledovala jak tě vyřezal , ty klientky zřejmě ano , proto asi s ním debatovaly . Změnil se váš vztah po kastraci ?

Patrik (Pá, 18. 10. 2019 - 09:10)

JJ bylo to mé rozhodnutí. Mám již 4 děti, se třemi ženami. S přítelkyní mám 2... Další jsme již nechtěli a jelikož jsem byl stále "při chuti", vasektomie by vyřešila pouze neplodnost, ale nadržení ne, rozhodl jsem se pro kastraci. Přítelkyně nebyla pro, ani proti, jenom řekla, že jí to vadit nebude... Samozřejmě jsem o tom nejprve mluvil s jedním, který byl vykastrovaný ze zdravotních důvodu (rakovina varlat) a teprve pak jsem se rozhodl.
Přítelkyně byla se mnou v Thajsku, jelikož moje angličtina není zrovna dobrá, tak hlavně překládala. Hned první den večer jsme ve městě narazili na letáčky a hned jsme tam zavolali. Druhý den jsem již byl u doktora. U kastrace nebyla, pouze když mě dával umrtvení, ale pak čekala v čekárně. Jenom se přišla podívat, až jsem byl vykastrovaný a zašitý a domluvila, kdy mam přijít na kontrolu. Ty "pracovnice" klubu tam byly a asi se opravdu chtěly podívat. Přítelkyně říkala, že v čekárně se jí ptaly jestli mě bude jenom kastrovat, nebo i odstraňuje penis. Prý se jim líbí, když kastrují nějakého evropana, nebo amika... Náš vztah se nijak nezměnil, je to 5 let a stále jsme spolu. Jak jsem již psal, jsem asi vyjímka, že zatím nemám problémy s erekcí, snad to vydrží co nejdéle bez prášků. Je pravda, že nemám již takovou "chuť" na sex, ale 2-3x týdně bez problémů. Oběma nám to vyhovuje.

dm (Po, 21. 8. 2017 - 15:08)

O domácí kastraci už se tu psalo víc. Je ale možno nějak jednoduše doma provést i sterilizaci?

Bobi (Ne, 30. 7. 2017 - 21:07)

Chlapi byl jsem v Thajsku a...Tak Yetiho taky ještě nikdo neviděl a poškozovat sám sebe může jen sadomasochysta. Neprobudil ses s rukou v nočníku po flámu co ?

njn (Ne, 30. 7. 2017 - 21:07)

ahoj
ja chci. postupne elastatorem. nebo burdizzo ale sam to nedam.
vic na [email protected]

Yeti (Út, 25. 7. 2017 - 14:07)

Chlapi byl jsem v Thajsku a nechal se vykastrovat. Letel jsem tam jen kvuli tomu a super doktor borec mi kulky usmiknul v lokalni anestezii. Byl to pocit k nezaplaceni, pytlik mi pak zasil. Zpocatku jsem nic necitil ovsem mel jsem prazdny pytel trochu otekly. Po par dnech to prejde. Za tyden jsem byl doma uz bez kouli a ted si uzivam toho pocitu kdy si prohmatavam prazdny pytel. Erekci mam porad stejnou. Je to ovsem teprve dva mesice uvidim co bude dal ale pocit toho ze uz koule mit nebudu a ze je to nemenne je naprosto famozni. Vzhuru do toho!

franta (Ne, 25. 6. 2017 - 21:06)

tak se mi ozvy na...tak se mi ozvy na muj telefon 605553592 abychom se nejak domluvily cus franta

saam (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Ja chcem...tak se mi ozvy na [email protected]

Pxxx (Út, 13. 6. 2017 - 07:06)

Ja chcem...

saam (Čt, 8. 6. 2017 - 23:06)

kastrovat chce, ale není která by to udělala

Ladík (Po, 29. 5. 2017 - 11:05)

Nějak diskuze utichla. To už nikdo nechce kastrovat ?

hasič (Út, 25. 4. 2017 - 21:04)

Kuva tuná je samý zmatený, až na pár vyjímok.Eště bych dostál metál keby som v nutnej obrane spoločnosť zbavil nebezpečného oného.

Reklama

Přidat komentář