Reklama

Kastrace

luci (Čt, 7. 11. 2019 - 20:11)

Zapomeň na to . Oficiálně ti to v Česku nikdo neudělá , existuje tady averze proti takovému výkonu . V nacistickém Německu to byla běžná praxe u nežádoucích , jak občanů třetí říše , tak na obyvatelích okupovaných územích ve věznicích a koncentrácích. Takže kromě závažných zdravotních problémů , které tento výkon legalizují je vykonání kastrace na člověku trestné .

Pavel (Ne, 20. 10. 2019 - 20:10)

Taky bych se rád nechal vykastrovat. Nejraději asi od nějaké slečny, která by mi to chtěla udělat. Popřípadě ta veterinářka, ale nevím jak jí to mám říct, nebo naznačit, aby na mě nekoukala :D Nemá kdyžtak někdo prosímvás kontakt na nějakou veterinářku, co to provádí? Díky

Eunuch pro Bohyni. (Po, 16. 12. 2019 - 23:12)

Paule Já žiju se Svou prekrásnou Bohyni už přes patnáct let teď do nového roku My aplikuje stou dávku 90% lihu do mých varlat už teď je ze Me eunuch a Má PANÍ he Me začíná dělat poddajnou kurvu strojim se jako žena a uspokojuji může za finance a velice rád jsem to pro Svou prekrásnou Bohyni udělal a ničeho nelituji vím že si už nikdy nezašukám ale s láskou velice rád trpím pro Svou prekrásnou PANÍ.

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 00:11)

Kreténe, já Ti ho uříznu, když tak hloupě prosíš!

Napiš!

Tony (Pá, 18. 10. 2019 - 06:10)

Stačí objednat veterináře, ti v tom mají letitou praxi.

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 21:01)

Tu by asi kastrace nepomohla---------
in:
Nejgůglovatější články, Lidské archetypy, Ženské věci
Babochlap obecný
EDITOVAT

SHARE
Google uncyc Babochlap obecný na google • Tohle je nejlepší článek na téma „Babochlap obecný“ na celým internetu.
Babochlap obecný
8241569 4 xs03vrxc

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové
Kmen: strunatci
Třída: savci
Řád: člověk
Druh: Babochlap obecný
“ Když se v dětství chopíte autíček, v dospívání penisu a v dospělosti nářadí, pak jste muž. Když se v dětství chopíte panenky Barbie, v dospívání tampónu a v dospělosti penisu, pak jste žena.
—Conchita Wurst, rakouský zpěvačka


Babochlap (Babochlap obecný) je mutace lidského druhu Homo sapiens sapiens s charakteristickými znaky všech dosud známých pohlaví. Ve volné přírodě se často symbioticky sdružuje s podobnou lidskou mutací v podobě druhu bezdomovce divokého, běžný člověk potom není schopen s jistotou určit, o jaký druh přesně jde.

Babochlap se špatně prosazuje ve společnosti, pro lidi je odpudivým, nemá mnoho přátel a často nemá přátele žádné. V historii bylo zaznamenáno jen několik (velmi málo) případů, kdy byl babochlap v přátelském vztahu s normálním člověkem a takový člověk byl ve všech případech slepcem.-------------------------------------------
in:
Nejgůglovatější články, Lidské archetypy, Ženské věci
Babochlap obecný
EDITOVAT

SHARE
Google uncyc Babochlap obecný na google • Tohle je nejlepší článek na téma „Babochlap obecný“ na celým internetu.
Babochlap obecný
8241569 4 xs03vrxc

Vědecká klasifikace
Říše: živočichové
Kmen: strunatci
Třída: savci
Řád: člověk
Druh: Babochlap obecný
“ Když se v dětství chopíte autíček, v dospívání penisu a v dospělosti nářadí, pak jste muž. Když se v dětství chopíte panenky Barbie, v dospívání tampónu a v dospělosti penisu, pak jste žena.
—Conchita Wurst, rakouský zpěvačka


Babochlap (Babochlap obecný) je mutace lidského druhu Homo sapiens sapiens s charakteristickými znaky všech dosud známých pohlaví. Ve volné přírodě se často symbioticky sdružuje s podobnou lidskou mutací v podobě druhu bezdomovce divokého, běžný člověk potom není schopen s jistotou určit, o jaký druh přesně jde.

Babochlap se špatně prosazuje ve společnosti, pro lidi je odpudivým, nemá mnoho přátel a často nemá přátele žádné. V historii bylo zaznamenáno jen několik (velmi málo) případů, kdy byl babochlap v přátelském vztahu s normálním člověkem a takový člověk byl ve všech případech slepcem.

Charakteristika------------
vzhled------------------------
vzhledem je podobný muži, ale když mívá své dny, tak se chová jako žena
mnohdy hodně, ale doopravdy hodně chlupů, a to po celém těle a i v intimních partiích
vousy--------------------
chování-----------------------
chováním je podobný ženě, ale když mívá své dny, tak se chová jako muž
seznamuje se zejména skrze seznamky typu Amatéři, Badoo anebo Facebook (má-li internetové připojení) a většinou bezúspěšně, neboť je nucen posílat falešné fotografie sebe sama, aby měl alespoň teoretickou naději na reálnou schůzku (nebo, nedejbože, rande)--------------
Záměna s jinými druhy------------------
Velmi častý jev. Běžně dojde k záměně se zmíněným bezdomovcem, ale též si jej lze splést s metrosexuálem, mužatkou, transexuálem, transvestitou… Odborné kruhy se ve výzkumu shodují, že babochlap obecný je v základě ženského pohlaví, ale vypadá a působí jako chlap, a to vždy a bez výjimky.-------------

Výskyt-----------
Babochlap je rozšířeným i v ČR (přirození prostředí), především na severu Čech a na Ostravsku, občas migruje do Plzně nebo do Prahy
naopak ve městech jako jsou Hradec Králové, Karlovy Vary, České Budějovice, Brno (což není žádné překvapení) a Olomouc (tvarůžky) nejsou babochlapové takřka vůbec a mají tu přirozené nepřátele

luci (Čt, 17. 1. 2019 - 16:01)

Možná pomohla , po kastraci už by to nebyla ani baba ani chlap.

trepifajksl (St, 16. 1. 2019 - 12:01)

Doufám, že někteří diskutéři jsou pod dohledem.

skákavec (St, 16. 1. 2019 - 13:01)

Pokud tu píšou přes darknet, tak asi sotva.

františek (Út, 15. 1. 2019 - 12:01)

dobry den chtěl bych se zeptat nějakeho eunucha co je kastrovany delší dobu a nebere hormony jak je velký jeho penis a jak moc se zmenšil

Pavel (So, 23. 2. 2019 - 14:02)

Jsem už 25 let a celou dobu bez hormonů. Penis se mi částečně zmenšil, jak v klidu, tak při erekci. Při erekci také není tak tvrdý, ale je funkční. Šourek se asi tak po 10 letech v podstatě ztratil. Pokud si nehodláte nechat voperovat implantáty, tak jde šourek odoperovat též.
Při orgasmu v průběhu času ubýval ejakulát a teď mám v podstatě suché orgasmy.
Pokud se někdo chce nechat kastrovat, je třeba si to dobře rozmyslet, je to definitivní. Pokud pro kastraci nemáte rozumový důvod, ale jen vás to vzrušuje, nedělejte to a hlavně ne doma. Bolí to jak čert.

Marek (Po, 11. 11. 2019 - 00:11)

DeBill ...

luci (Út, 15. 1. 2019 - 18:01)

Penis ne , ale aktivita jde do kopru.

františek (Út, 15. 1. 2019 - 11:01)

dobry den chtěl bych se zeptat nějakeho eunucha co je kastrovany delší dobu a nebere hormony jak je velký jeho penis a jak moc se zmenšil

Dominik (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

taky bych chtěla...Evelino pro tebe se stanu kreten jsem tím zajišten

Dominik (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

taky bych chtěla...Já bych se nechal vykastrovat chci být pro tebe kretén

karel (So, 16. 12. 2017 - 00:12)

vsichni o tom jen kecate tady mate skutecne fotky https://www.amateri.com/cs/alba/1726249/po-kastraci

doma (Út, 7. 11. 2017 - 23:11)

Proč doma. Udělají ti...Stačí burdizzo kleštěma stlačit pouze semenovody (ne celý provazec) a je to. To jen trochu štípne a je to.

Proč doma (St, 30. 8. 2017 - 07:08)

O domácí kastraci už se tu...Proč doma. Udělají ti vasektomii na urologii a jde to i na pojišťovnu

mol (Ne, 27. 8. 2017 - 15:08)

Chlapi byl jsem v Thajsku a...Kde konkrétně ti to dělali? Můžeš dát kontakt? Taky bych tam zajel. Kolik to stálo?

Reklama

Přidat komentář