Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Tonda Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Multinicku, mé pravé jméno je bez té čáry mezi, s tou čarou jde o tvůj fejk. ˇ-------------------Že já jsem tu toho cvoka zval.

sardanapal* (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Tondo - Vole
Nám je to taky - "ukradený"...

Tonda_Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Můj starý nick byl ukraden. Nevím jak to funguje, ale je to tak.

Tonda_Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

To předešlé psal někdo jiný, zřejmě bouček od Hvězdouna. Jeho manželka. Můj nový nick je opravdu můj. Udělal jsem ho cestou z Hamburku

Tonda Vlas (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Snad tu každému docvakne, že to, co tu bylo dnes napsáno pod mým jménem napsal multinick.

Steve (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Doufám. Taky doufám že už budeš VŽDY psát pod tímto registrovaným nickem - anonymi já neberu vážně.

Jirka (Po, 4. 11. 2019 - 19:11)

Již od prvního příspěvku jsem reagoval na multiníkovi komentáře.

Tony (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

Vlastně to může být jak píšeš ty, jen nevím a nevím nakolik je to pravděpodobné, neumím to spočítat a nikdo jiný také ne. jedině subjektivní pocit rozhoduje, zda spíš věřím na to či ono. A je to tak i u jiných, jen sií to nechtějí přiznat, věda je také jen nejistá víra. Samozřejmě z praktického pohledu se budu držet toho, co vidím a slyším raději, ale nemůžu si tím být jist ani tvrdit, že je to pravděpodobné, jen subjektivně se mi zdá pravděpodobnější, že když vypadnu z okna, spadnu dolů, ale může to být matrix atd... a nevím to určitě, ani pravděpodobnost objektivně nevím.

Tony (Po, 4. 11. 2019 - 18:11)

I bez znalosti podstaty hmoty můžeme stavět baráky a létat na Měsíc (pokud to není jen matrix), ale to nemluví o tom, jestli známe či neznáme podstatu hmoty či vesmíru.

Tony (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

když počítáte pravěpodobnost něčeho, výskyt z minulosti může být přelud případně se v budoucnosti může stát něco, co změní danou pravděpodobnost. Je zde logická možnost matrixu i logický problém indukce. Tedy věda je velmi nejistá a proto se stále mění často. věda je jen druh nejisté víry, pravědpodobnosti jsou subjektivní, to co pozoruje věda může být zmatené z matrixu, ani vědci nemusí existovat nebo mohou mít přeludy.Přístroje mohou být od boha co se převléká za vědce či je vede, nebo jsou přístroje založené na nejistých vírách. V Římě také vyráběli přístroje a neznali základní fyzikální jevy. My také nevíme co je temná energie a vyrábíme přitom mikrovlnky... ale nevíme, co je podstat hmoty.

Rakato (Po, 4. 11. 2019 - 17:11)

Napsali jsi: "Starý Zákon je stínem Nového Zákona." To nezní zrovna jako tvé nové tvrzení, že oba zákony jsou jak dvě křídla - jeden bez druhého nemohou být. Podle mě hodně tady na vlákně účelově kecáš. Měla by sis líp zrovnat názory na víru, ať jsou stále platné. Chybu udělá každý, ale u tebe je běžné, že ji nepřiznáš.

mima (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

" Starý Zákon je stínem Nového Zákona" Rakato, co se ti na a této větě nelíbí :-) zamyslel ses vůbec co je to stín? Takže, aby bylo jasno :-) .......
stín vždy, od počátku, byl hlavním ukazatelem času. Času minulého, přítomného i budoucího. Podle aktuální pozice stínu, jde určit čas. První hodiny " sluneční hodiny" byly právě na tomto jevů sestavený. Stín sám o sobě neexistuje. Je závislý na svém partnerů a to jsou ty dva křídla :-) Jeho partner je slunce. Slunce pomocí stínu nám ukazuje v jakém čase jsme žili, kde se nacházíme a kde směřuje. Stín bez slunce, světla neexistuje, tak jak slunce, světlo bude vždy vrhat stín.......... Starý Zákon a Nový Zákon jsou Boží hodiny........kdyby lidstvo pochopilo jakou pozicí mají tyto knihy, kde se teď nacházíme, přesně by mohli určit čas......

Rakato (Út, 5. 11. 2019 - 11:11)

Neokecávej to, už je jasné, že starý zákon nemusíš. Tvá víra není pravá, bez starého zákona ne.

mima (Út, 5. 11. 2019 - 12:11)

Zákon je pouhým stínem dobra, jež mělo přijít, nikoli jeho skutečným obrazem........ Židům 10 kap.

Rakato (Út, 5. 11. 2019 - 14:11)

S takovou filosofií tě brzo zavřou za nějakou kriminalitu, neboť co může být podle tebe dobrem, podle zákona může být zlem. Zákon je zákon, protože platí. Když si z bible vybíráš, co platí, a co ne, jsi marná. --------------------- K výroku, který uvádíš: Je to jen zbytečné vyjádření názoru, že zákony nemohou přesně řešit všechny problémy. Ovšem od toho jsou soudci, aby zohlednili individualnosti každé kauzy.

mima (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

Rakato, odbočuješ, téma bylo úplně o něčem jiném. Koukám, že ses úplně do toho všeho tak zamotal, že už ani sám nevíš oč mě obvinit, ještě abych se bála, že mě zavřou. Ale nebyla bych první ani poslední :-))))))))

Tony (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

On neví kudy kam a tak ti podsouvá věci, které netvrdíš.

Rakato (Út, 5. 11. 2019 - 17:11)

No tak promiň, ale psala jsi tak, že bys kvůli jakýmsi vyšším náboženským věcem klidně porušila trestní zákoník. Přitom se většina křesťanů chová podle Ježíšova: Co je císařovo císaři, co je božího bohu.", tj. dodržují světské zákony.

mima (St, 6. 11. 2019 - 07:11)

Nic takového jsem nepsala, že bych vůči náboženským věcem porušila zákon, jen si vymýšlíš. ........ Jsem slušný člověk, který dodržuje zákony, platí daně, nevyužíva sociální dávky ...........takže vůči mě má povinnost taky zákon mě chránit. Mám na své straně zákon i právo v dnešní době. ...... Mám právo svobodně se vyjádřit, svobodně se rozhodovat, dle svého svědomí a mé svědomí říká, že mám milovat svého bližního jak sebe samého a v tom je zahrnuté zlaté pravidlo, které je i v Biblí. "To co tobě není milé, něčín druhému " ...... Takže Rakato, tvá křivá obvinění se jen navyšují.

Rakato (St, 6. 11. 2019 - 15:11)

Zapíráš sebe samu. Jak dlouho bude trvat a zapřeš jako Petr i Ježíše?

Reklama

Přidat komentář