Reklama

Je možné žít s mamánkem?

Jiří (So, 28. 6. 2008 - 20:06)

Lenko, naprostej souhlas. Jde o to, že tihle mamánci stejně jako sobci, tyrani a frajírci jsou asi hodně sexi, že je po nich takovej zájem. Jak to již bylo psáno v jinejch diskusích, kde si ženský stěžovaly na chlapy, můžou si za to z větší části sami. Dobře že si to tady řekla jako příslušnice něžného pohlaví.

Lucka (So, 28. 6. 2008 - 20:06)

Jano, to je přesný. Když jsme jeho mámě řekli,že se stěhujem, řekla cože,vždyt ta se o tebe nedokáže postarat!Přitom mě tolik nezná, nepřála si u sebe návštěvy....řekla jsem mu to několikrát a on mi tvrdí že mě má ona ráda:-)....On je jedináček a ona nemá chlapa a tak jsou na sebe vázáni....že je to fakt nezdravý. A to co říkáš o té spoluúčasti...mě je 20, snažim se mu vařit a tak, ale starat se o něj nebudu....přesně jeho máma mu k PC udělala jídlo,odnesla a on to tak čeká ode mě. Ted tak čekám jak mi z něčím pomůže a pak, až uvidim že mu nedělá problém s něčím pomoct,tak se o něj budu víc starat já....kolik je tobě??

Lenka (So, 28. 6. 2008 - 19:06)

Michalo i ostatní,
všechno je jen o našem vlastním rozhodnutí. Když takové muže vedle sebe snesete, ba co víc - skáčete jak oni a jejich matky pískají, je to jen váš problém a dobře vám tak. Jen vy víte proč to děláte a kdybyste to dělat nechtěly, tak byste to nedělaly. Takže si nemáte na co stěžovat - jen samy na sebe.

Jana (So, 28. 6. 2008 - 17:06)

A řekla jsi mu to? Aby řekl matce, že se k tobě chová hnusně a ať s tím přestane? Protože ty s tím sama asi nic neudělaš, jedině jí to říct přímo, ale nevím, zda by to překousla...

Moje budoucí tchýně, zase svému synáčkovi vyvařovala a obskakovala ho, ještě spolu nebydlíme, on jezdí na víkendy domů k ní. Já teď musím poslední dobou poslouchat narážky typu, ať se nají, že mu to za chvíli skončí, že bude hůř a tak... Dělá přímo narážky na mě, že jsem asi neschopná. Problém je v tom, že je pravda, že mu takové čas yskončí, protože já od něj budu čekat spoluúčast a minimálně to, aby talíř odnesl do dřezu !!! Jemu ho matka odnáší sama hned jak dojí. Tak jsem začala řešit, zda ty poznámky nemám utnout od ní hned (že mu časy skončí, protože já ho jen tak obsakovat nebudu, že minimálně ten talíř by odnést mohl... AŤ SI TO MATKA UVĚDOMÍ) nebo zda mám ty její narážky přecházet. Už mě s tím štve, fakt. Ale nechci být drzá, doma si to s ním zařídím, toho se nebojím... až u toho ona nebude.

lucka (So, 28. 6. 2008 - 16:06)

Ahoj,mám podobný problém. S přítelem žiji, vařim peru v tom problém není. Problém je v jeho vztahu s mámou. Chodíme spolu 5 let, a ona se ke mě chová děsně. Dává mi najevo, že přítel je její, nikdy jsem u nich nemohla spát, když přijdu na návštěvu, nabídne jídlo a pití jemu a mě se ani nezeptá. Oni spolu s mámou žili sami,takže ted,kdyz se od ni odstehoval ke mě, tak mi to dává sežrat ještě víc. Když přijde domů, navařuje mu, přítel u ní dva dny v týdnu spí aby jí nebylo smutno:-) Je mu 25.....Není na ní ani tolik závislý on, jako ona na něm a mě vadí, že když se ke mě chová ona hnusně,on se mě nezastane. S přítelem to zatím klape,ale bojim se,aby mě jeho máma jednou ten vztah nerozbila.....co si myslíte?

Palat (Pá, 27. 6. 2008 - 21:06)

Nechoď, až bude Tchyně odcházet, přidej jí ještě svůj kastrůlek a své prádlo a využij šance.

brambor (Pá, 27. 6. 2008 - 17:06)

Sousedku,to je jasná věc.

Návštěvník (Pá, 27. 6. 2008 - 16:06)

a koho/co má Michalo na sex tvůj mamánek?

milos (Pá, 27. 6. 2008 - 13:06)

Michala... tak potom chapem :-)))

Michala (Pá, 27. 6. 2008 - 11:06)

Sex? Na ten mám spoustu pomůcek a bujnou fantazii.

Návštěvník (Pá, 27. 6. 2008 - 10:06)

Michalo a co sex, tam jsi taky tak vzorná a plníš všechny přání nad plán?

Návštěvník (Pá, 27. 6. 2008 - 06:06)

Já jí věřím, proč by to nemohlo být tak, jak píše? Sice jí její život nezávidím (jsem tzv. single, líná jak veš, dělám si co chci :o)))) ale zas má to děcko.... všechno má svá pro i proti. Jinak ale potvrzuji, že jsem poznala chlapa, který si nedokázal např. ukrojit chleba - ten chleba ležel v polici, ale musela jsem mu ho ukrojit a přinést ke stolu, k tomu máslo a namazat mu to. Jinak nejedl a odjel do hospody, což byl průšvih, protože jsme neměli moc peněz.

Kopretina (Čt, 26. 6. 2008 - 22:06)

Michale tady nevěří už nikdo.

Luboš (Čt, 26. 6. 2008 - 22:06)

Když je člověk moc závislý na rodičích, není to dobře. Vzpomínám si na bývalou přítelkyni, když jsem ji řekl nějaký svůj názor tak to většinou bylo špatně, ale když za chvíli to samé řekl její táta tak to najednou bylo dobře protože to byl její táta. Ale já jsem byl jen její přítel...

Návštěvník (Čt, 26. 6. 2008 - 21:06)

Je tu někdo kdo Michalu pochopil a dokonce uvěřil???

Katka (Čt, 26. 6. 2008 - 21:06)

No vidíš, Michalo, přestaň si stěžovat zde na diskusi (když ti ta situace evidentně vyhovuje), nadále dělej svému muži služku. Za takových deset let si najde nějakou mladší a neopotřebovanou a ty zůstaneš sama s dětmi a bez financí (ty si obšancuje ta mladá). Myslím, že typy jako ty si to dokonce zaslouží. Děláte si to samy!

Michala (Čt, 26. 6. 2008 - 20:06)

Ted se ptate, kde je manzel?
= myslela jsem tim, proc nezaskoci a nepomuze, ne ze NENI doma. On je vetsinou doma, vyrizuje telefonaty apod. z domu, nemusi do prace. Ale zkratka kdyz jsme meli mimino myslela jsem ze pomuze, a byla jsem dost zklamana. Tohle je problemem v mnoha manzelstvich, ano, ale u nas za to mohla z velke casti tchyne. Take jsem to same slysela od jeho prvni manzelky, nestezovala si primo mne, ale pry se parkrat nekde zminila. Pry ma z toho dodneska psychicky problemy...

Za 2. to ze se nam dari financne prece nemusi znamenat ze jsme Rockeffelerove... Ano mame se nadprumerne, nemusime obracet kazdou korunu, ale jestli jsme prachaci to bych nerekla.

Dobre?

Za 3. Proc bych nemela mit zajem o nic jineho nez o poradek doma a zdravou stravu? To usuzujes XXX z ceho? Bylo tomu tak mozna trochu za poslednich par let co jsem byla na materske a moc casu na nejake vetsi konicky jsem nemela. Ale ne ze bych jen litala doma s kostetem a valeckem na testo.

Ja nevim, pripada mi ze me kdekdo chyta za slovo a uz me to prestava bavit. Kdo chce pochopit co jsem chtela rici, ten uz asi davno vi, kdo pochopit nechce, tak bude rypat dal a dal. Nakonec se mi skoro po mym muzi vlastne styska... kdyz ctu tady tu paseku.

Felix (Čt, 26. 6. 2008 - 20:06)

Vy jste ale banda debilů fakt....

XXX (Čt, 26. 6. 2008 - 18:06)

Michalo, napsala jsi toto:

Ted se asi ptate, kde je manzel? To jsem se mnohokrat ptala sama sebe take... Manzel podnika a do prace ted uz zajde jen 1x tydne nekdy ani to nemusi, co je pro nej super a ja mu to preju. Take se mu financne velmi dari, coz je take skvele.

Takze z toho usuzuju, ze se máte finančně dobře a protože jsi snesla to, ze manzela v podstate nevidis a doma delas ZBYTECNE sluzku, s tím, že máš ale prachy, usuzuju, že seš NA PRACHY!

Zamysli se nad tím, zda není lepší dát dětem džus z krabičky a tatranku! a věnovat se svým koníčkům. Dětem to NIJAK neublíží, vzpamatuj se! Třeba bys tím manžela zaujala, protože se mu nedivím, že zřejmě nemá zájem o někoho, kdo se zbytečně dře a zbytečně si přidělává práci. Být tebou, tak bych si přeorganizovala život a začala s sebou něco dělat. Mít jediný živtoní cíl (domácnost) je fakt terno.

Představ si, že i když někdy mají lidi neumyté nádobí, neuklizenou podlahu, tak se mají MNOHEM LÉPE než ty. Seš posedlá pořádkem, zdravou stravou a nic jiného nesleduješ, docela omezené, ne?

Pro Kiku (Čt, 26. 6. 2008 - 17:06)

Měla jsem takového manžela. Syny jsem vychovala k zodpovědnosti a samostatnosti. A kdyby si stěžovali na své partnerky a nosili mi domů své prádlo a čekali by, že jim na týden navařím, řekla bych jim, že jsou dospělí, ať si to udělají sami nebo ať vymění partnerky. Jinak bych v nich podporovala zmíněné mamánky a to ani náhodou. Psala jsem, že na vině jsou MATKY!!!!

Reklama

Přidat komentář