Reklama

Děti a punčocháče.

Patrik (Čt, 30. 1. 2020 - 13:01)

To naozaj? Ja som dostal také obyčajné detské, hnedé a modré. Myslíš, že to nevadí? A prečo ho kontroluješ?

Káča (Čt, 30. 1. 2020 - 14:01)

Je kupa kluků ve tvém věku, kteří nosí punčocháče. I o dost starší, takže to neřeš a klidně si je v zimě oblékej. Máma i babička budou spokojeny. Já bráchu kontroluji, protože mně o to požádala máma. Jsem starší a máma chodí z práce někdy pozdě a když není doma tak mám na něj dohlédnout. Takže když je venku chladno a on se chce courat až do večera někde s kamarády, tak si ho zkontroluji jestli je dobře oblečený. A i když jemu se to moc nelíbí, zahrnuje to taky punčocháče. Když je teď v zimě nosím pod kalhotami já, tak je může nosit i on.

Cc (Čt, 30. 1. 2020 - 13:01)

Kontroluje to preto,lebo trpi fetišom na pancuchy.

A (Pá, 17. 1. 2020 - 13:01)

Já skor každé ranko nosím bavlněné punčocháče 70 den a jestli je telpo aj zimno tak též je mám na sobě aj i děcka je maju pod kalhotami každé ranko maju dětské bavlněné z obrázky.

Honza (So, 21. 12. 2019 - 16:12)

Když mi bylo dvanáct, je to u nějakých 42 let, tak k nám sousedka přivedla kluka, necelých pět let. A poprosila, abych ho pohlídal, že musí na dvě hodiny jít nutně pryč. Byl jsem sám doma, souhlasil jsem. Kluk ale strašně zlobil, pořád na mě dorážel a chtěl se prát. Napadlo mě, že ho pořádně zlechtám. Povalil jsem ho na zem a zul mu bačkory. Měl punčocháče a mě ty nohy v punčocháčích najednou hrozně vzrušily. Začal jsem ho lechtat na chodidlech. Kluk vřískal, ale smál se, líbilo se mu to. Já měl tvrdého pindíka a zatoužil jsem klukovi ty punčocháče stáhnout. Raději jsem ho ale odvedl do koupelny, tam jsem ho znovu povalil, svlékl mu kalhoty a stáhl mu punčocháče. Hrozně mě to vzrušilo a začal jsem mu lechtat bosý nohy. Klučík vřískal a pak začal volat, že musí čůrat. Rychle jsem mu svlékl trenky a klučík pustil teplou moč, teklo mu to po nohách a na zem, já jsem se udělal, cítil jsem, že stříkám semeno do trenek. Chvíli jsme oba leželi za zemi, pak jsem malýho popadl, přehnul ho přes vanu a naplácal mu na holou, za to, že se pochcal. Brečel, mě se při tom znovu postavil. Položil jsem ho na zem, popadl jsem klukovi punčocháče a jednu nohavici jsem mu tou šlapkou napřed narval pořádně do pusy, aby tak neřval. Zase jsem mu lechtal bosý nohy a pak i malýho nahatýho pindíka a mnul jsem mu ho, až mu taky stál. Viděl jsem, že se mu to líbí, už neřval, vytáhl jsem mu z pusy punčochy a kluk říkal ještě, ještě, tak jsem mu pindíka ještě dlouho opatrně mnul, až vzdychal slastí. Já jsem se při tom znovu udělal. Pak jsem malýmu sundal i svetřík a košili, umyl ho ve vaně, oblékl ho, umyl jsem podlahu a za chvíli jsem spokojeného (a uspokojeného) kluka předal sousedce, která byl taka spokojená…

Anonýmní Anoným (Út, 7. 1. 2020 - 12:01)

To si vyriešil. Našiel si spôsob ako ukončiť túto diskusnú stránku - "Ďakujeme pekne!"

Tirolak (So, 11. 1. 2020 - 10:01)

Dufajme, ze diskusia bude na stranke pokracovat. Neodradi nas prispevok od predosleho diskujuceho ako uvadzas, ze bude ukoncena.
Skusim na nu nadviazat. Ako ste v tejto zimnej sezone s nosenim klasickych vrubkovanych pancusiek? Nakolko zima pre ich nosenie je zatial dost tepla. Zatial aspon mne stacia klasicke hladke pancusky maximalne 60 DEN. V mojej mladosti si pamatam som uz vrubkovane cvernove resp.obycajne a neskorsie krepsilomove nosil uz aj v oktobri. Uz vtedy boli chladnejsie dni ako su teraz. A dokonca na strednej skole ked sme v septembri chodili na zamiakove brigady som ich mal uz tiez oblecene. Nakolko na poli bolo chladnejsie ako v meste. Hlavne v rannych a dopoludnajsich hodinach.
A ked sa pancusky kupovali v sezone pravidelne, kazdy rok som ich dostal aj ako vianocny darcek.

Nikto (Čt, 19. 12. 2019 - 12:12)

Tu sa to nepekne zvrhlo. Rozbieha : puncochace.cekuj net. Kto má záujem nech sa prihlási.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 16:12)

mam problem ja nosím nějak často punčocháče bavlněné a na to si davam boxerky a hraju si na super hrdinu (ano v šesté třídě)

Jana (St, 18. 12. 2019 - 10:12)

Vy není to příspěvek náhodou děti a punčocháče já v tomto názvu nevidím napsaný retard alebo kokot tak se držte tématu a neurazejte se navzájem. A že k puncocham nosí ještě něco jiného je každého věc.

(St, 11. 12. 2019 - 20:12)

Vy stále říkáte samí retard já bych vám dal projimadlo a zavřel záchod aby jste viděli jaké to je a hezky by jste se posral do kalhot a potom by jste byli retardi i vy které to nevydrží a pak by jste ty pleny určitě chtěli taky ale na vás by ty pleny byli škoda vám je dávat když to přeci vydržíte tak proč vám je vůbec dávat. A že nikdo nosí obuv prestige nebo punčocháče i s plenkami přeci není retard tak mají tu jistotu s plenkami ono být v mokrém pradlu není moc dobré.

Ty (Čt, 12. 12. 2019 - 06:12)

Ty retardovanej kokot.

T (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Tak co že používají dětské punčocháče a občas mají i pleny to přeci není zakázáno prostě jim je dají a když mají i dětskou obuv prestige a noseji je lépe než ostatní značky mají je nejradši Já jsem dospělý a také mám nejradši obuv prestige v čísle 39 ale normálně mám 42 ale vejdu se do 39 že je mám o 3 čísla menší nedělám s toho žádnou vědu. Punčocháče a funkční Kalhoty a obuv prestige se k sobě dobře hodí ale i s plenkami když mám epilepticke záchvaty tak se pomocuji jde to samo od sebe.

Návštěvník (Po, 9. 12. 2019 - 17:12)

Další retard.

(Čt, 5. 12. 2019 - 20:12)

Dáváte dětem punčocháče a nebo radši noseji funkční prádlo nebo spodky. My osobně dětem dáváme punčocháče jsou to zmrzlici a my rodiče to samé také je nosíme jinak z baráku nevylezeme punčocháče žáciname nosit od října do konce dubna ale nikdy i v květnu ale záleží jak kdy. Naše děti je nosí i doma jen tak ale nikdy i na spaní je mají. Hlavně je také chtějí mít třeba i přes léto ve stanu plus mají ještě něco jiného dává se to batolatum a malim dětem mezi nožky jednorázové pleny jinak neusnou jsou line v noci jíti na záchod do lesa či přírody tak to dělají do plinek a většinou dostanou ráno čisté plínky bez punčocháču en kraťasy a plínky jednorázové a jsou spokojeni celý den když se jde na celo denní výlet tak musíme brát jak plínky tak vlhčené ubrousky a přebalovaci podložky aspoň dvě dětem je 4 a 8 let malimu jsme dávali pliny kvůli tomu že se pomocoval a vydel to ten starší tak je chtěl také mít tak jsme to jednou zkusili a vždy celé letní či jarní prázdniny nosí plenky chtěl to on tak to má ale občas ho dáváme i na nočník prostě to chtěl tak to bude podle nás a oba dva dostávají i dudlíky. Aby se mezi sebou nervali nebo nepostuchovali mají je na řetízek u sebe tak kdykoliv si je mohou dát větší ho stále plival s pusy že dudlík nechce ale my jsme mu řekli že nebude dostávat ani plenky a to se najednou odbočil že plenky chce ale dudlík nechce tak jsme použili lepící pásku a měl ho celý den a aby si vzlikl na dudlík tak dostal krupicnou kaši jak si poručil ale pomoci kojenecké láhve a bylo kouknu na brasku jak používá dudlík a kojeneckou lahev...... Na venek mají jednorázové plenky a na doma jim žena dává látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a bodycka dnes je mám nastarost já tak je musím dát obou látkové pleny plus co k tomu patří a jednomu musím dát plenky hned jelikož se pokadil do trenek samozřejmě že ten větší tak jsem mu poručil vysvlect do naha na posteli už je připravena přebalovací podložka a zrovna mu sundavam punčocháče a posrane trenky a je málo posranej tak to zvládne jenom namocena látkova plenka a mladší bratr my připravuje 4 látkové pleny a přesně jednorázové pleny zvolím kombinaci plenek a budu dávat jenom bavlněné punčocháče a pak půjde na řadu ten druhý už mám oba dva prebaleny najedli se s kojeneckých lahví a jsou v postelych koukají na pohádku a po pohádce oba dudlíky a spát teď už tam jdu vypnout telku tak kluci vemte si oba dva dudlíky a spát ve 22:00 hodin vás skotroluji jestli spíte plus ještě vaše pleny vám skotroluji ale vaše zabali by mělo stačit do rána a v 6 hodin budíček musím vás odplenkovat a umýt aby jste do školky a školy šli v čistých punčocháčích malymu dám na punčocháče dětské leginy a možná i vloznou plenku a druhému asi to samé pak se obujete své prestige dětské a hezky půjdete s malým jdu do školky já a velký se odvede sám.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 21:12)

Mít retardované děti je neštěstí.

OOOOo. (Po, 9. 12. 2019 - 13:12)

Poviem ti to musí byť strašné. Potom sa nesmieš čudovať, že to niekomu potom v hlave zaškrípe. Ale keby to ukázal psychiatrovi, určite by to bolo na invalidný dôchodok.

Luboš (St, 4. 12. 2019 - 18:12)

Petříka se musím zastat, alespoň píše k tématu Děti a punčocháče. Co vy dva experti to tu převádíte? Že na Slovensku nosí někteří dospělí muži punčocháče? Myslíte se, že to tu někoho zajímá? A co ty oooo, to po takových příspěvcích, které jsi připsal Petříkovi asi přímo paseš, když je údajně tak dobře znáš. A tady děláš strašně chytrého.

seter (Po, 2. 12. 2019 - 21:12)

Takéto "skvelé" prispevky akurát odtradia tých ktori by možno napísali niečo normálne. Pančucháče sú teraz pre mňa dennou samozrejmosťou a už prišli na rad aj tie hrubšie. Dnes ma potešil prvý sneh.

OOOOo. (Út, 3. 12. 2019 - 12:12)

Teraz neviem, ktoré mysliš?

Reklama

Přidat komentář