1697 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Petřík (anonym)
V zimě jsem jako dítě nosíval punčocháče do školy i já. Je to už dávno, bylo to 70. letech. Asi v devíti letech se mi stallo toto: Několik dětí se mi chtělo pomstít za to, že jsem na jednoho kluka něco řekl. A tak mě o přestávce odtáhly dozadu za lavice, tam mě povalily na zem a nemilosrdně mě lechtaly, Vyhrnuly mi svetr a košili a lechtaly mě na holém těle no a taky mi zuly bačkory a já měl punčocháče, tak mě přes ně lechtaly na nohách. Jenže více to lechtá naboso…a tak ze mě rychle stáhly kalhoty i punčocháče a pak mi zlechtaly bosý nohy. Já jsem vřískal, tekly mi slzy, jak už jsem se nemohl smát, ale taky mě to vzrušilo, nejvíc ta chvíle, když mi stahovaly punčocháče. Zažil jsem svůj první suchý orgasmus.
23. Listopad 2019 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
OOOOo. (anonym)
Odpověď na V zimě jsem jako dítě nosíval
Máš mizernou fantázii. Tenhle článo jsem čet na mnoha jiných stránkach, jen konec příběhu je vždy jiný. Nekdy sa pomočíš na záchodě, v parku, ve třídě, nebo ve sklepě. Teď je to orgasmus. Když chceš, aby tě nekdo lechtal, zajdi do eroťáku, tam ti slečny profesionálky udělají pomyšlení.
2. Prosinec 2019 - 11:13
Obrázek uživatele Návštěvník
seter (anonym)
Takéto "skvelé" prispevky akurát odtradia tých ktori by možno napísali niečo normálne. Pančucháče sú teraz pre mňa dennou samozrejmosťou a už prišli na rad aj tie hrubšie. Dnes ma potešil prvý sneh.
2. Prosinec 2019 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
OOOOo. (anonym)
Odpověď na Takéto "skvelé" prispevky
Teraz neviem, ktoré mysliš?
3. Prosinec 2019 - 12:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Luboš (anonym)
Petříka se musím zastat, alespoň píše k tématu Děti a punčocháče. Co vy dva experti to tu převádíte? Že na Slovensku nosí někteří dospělí muži punčocháče? Myslíte se, že to tu někoho zajímá? A co ty oooo, to po takových příspěvcích, které jsi připsal Petříkovi asi přímo paseš, když je údajně tak dobře znáš. A tady děláš strašně chytrého.
4. Prosinec 2019 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Dáváte dětem punčocháče a nebo radši noseji funkční prádlo nebo spodky. My osobně dětem dáváme punčocháče jsou to zmrzlici a my rodiče to samé také je nosíme jinak z baráku nevylezeme punčocháče žáciname nosit od října do konce dubna ale nikdy i v květnu ale záleží jak kdy. Naše děti je nosí i doma jen tak ale nikdy i na spaní je mají. Hlavně je také chtějí mít třeba i přes léto ve stanu plus mají ještě něco jiného dává se to batolatum a malim dětem mezi nožky jednorázové pleny jinak neusnou jsou line v noci jíti na záchod do lesa či přírody tak to dělají do plinek a většinou dostanou ráno čisté plínky bez punčocháču en kraťasy a plínky jednorázové a jsou spokojeni celý den když se jde na celo denní výlet tak musíme brát jak plínky tak vlhčené ubrousky a přebalovaci podložky aspoň dvě dětem je 4 a 8 let malimu jsme dávali pliny kvůli tomu že se pomocoval a vydel to ten starší tak je chtěl také mít tak jsme to jednou zkusili a vždy celé letní či jarní prázdniny nosí plenky chtěl to on tak to má ale občas ho dáváme i na nočník prostě to chtěl tak to bude podle nás a oba dva dostávají i dudlíky. Aby se mezi sebou nervali nebo nepostuchovali mají je na řetízek u sebe tak kdykoliv si je mohou dát větší ho stále plival s pusy že dudlík nechce ale my jsme mu řekli že nebude dostávat ani plenky a to se najednou odbočil že plenky chce ale dudlík nechce tak jsme použili lepící pásku a měl ho celý den a aby si vzlikl na dudlík tak dostal krupicnou kaši jak si poručil ale pomoci kojenecké láhve a bylo kouknu na brasku jak používá dudlík a kojeneckou lahev...... Na venek mají jednorázové plenky a na doma jim žena dává látkové pleny s gum kalhotky a bavlněné punčocháče a bodycka dnes je mám nastarost já tak je musím dát obou látkové pleny plus co k tomu patří a jednomu musím dát plenky hned jelikož se pokadil do trenek samozřejmě že ten větší tak jsem mu poručil vysvlect do naha na posteli už je připravena přebalovací podložka a zrovna mu sundavam punčocháče a posrane trenky a je málo posranej tak to zvládne jenom namocena látkova plenka a mladší bratr my připravuje 4 látkové pleny a přesně jednorázové pleny zvolím kombinaci plenek a budu dávat jenom bavlněné punčocháče a pak půjde na řadu ten druhý už mám oba dva prebaleny najedli se s kojeneckých lahví a jsou v postelych koukají na pohádku a po pohádce oba dudlíky a spát teď už tam jdu vypnout telku tak kluci vemte si oba dva dudlíky a spát ve 22:00 hodin vás skotroluji jestli spíte plus ještě vaše pleny vám skotroluji ale vaše zabali by mělo stačit do rána a v 6 hodin budíček musím vás odplenkovat a umýt aby jste do školky a školy šli v čistých punčocháčích malymu dám na punčocháče dětské leginy a možná i vloznou plenku a druhému asi to samé pak se obujete své prestige dětské a hezky půjdete s malým jdu do školky já a velký se odvede sám.
5. Prosinec 2019 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dáváte dětem punčocháče a
Mít retardované děti je neštěstí.
5. Prosinec 2019 - 21:34
Obrázek uživatele Návštěvník
OOOOo. (anonym)
Odpověď na Mít retardované děti je
Poviem ti to musí byť strašné. Potom sa nesmieš čudovať, že to niekomu potom v hlave zaškrípe. Ale keby to ukázal psychiatrovi, určite by to bolo na invalidný dôchodok.
9. Prosinec 2019 - 13:39
Obrázek uživatele Návštěvník
T (anonym)
Tak co že používají dětské punčocháče a občas mají i pleny to přeci není zakázáno prostě jim je dají a když mají i dětskou obuv prestige a noseji je lépe než ostatní značky mají je nejradši Já jsem dospělý a také mám nejradši obuv prestige v čísle 39 ale normálně mám 42 ale vejdu se do 39 že je mám o 3 čísla menší nedělám s toho žádnou vědu. Punčocháče a funkční Kalhoty a obuv prestige se k sobě dobře hodí ale i s plenkami když mám epilepticke záchvaty tak se pomocuji jde to samo od sebe.
9. Prosinec 2019 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak co že používají dětské
Další retard.
9. Prosinec 2019 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
Vy stále říkáte samí retard já bych vám dal projimadlo a zavřel záchod aby jste viděli jaké to je a hezky by jste se posral do kalhot a potom by jste byli retardi i vy které to nevydrží a pak by jste ty pleny určitě chtěli taky ale na vás by ty pleny byli škoda vám je dávat když to přeci vydržíte tak proč vám je vůbec dávat. A že nikdo nosí obuv prestige nebo punčocháče i s plenkami přeci není retard tak mají tu jistotu s plenkami ono být v mokrém pradlu není moc dobré.
11. Prosinec 2019 - 20:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty (anonym)
Odpověď na Vy stále říkáte samí retard
Ty retardovanej kokot.
12. Prosinec 2019 - 6:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Vy není to příspěvek náhodou děti a punčocháče já v tomto názvu nevidím napsaný retard alebo kokot tak se držte tématu a neurazejte se navzájem. A že k puncocham nosí ještě něco jiného je každého věc.
18. Prosinec 2019 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
mam problem ja nosím nějak často punčocháče bavlněné a na to si davam boxerky a hraju si na super hrdinu (ano v šesté třídě)
18. Prosinec 2019 - 16:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikto (anonym)
Tu sa to nepekne zvrhlo. Rozbieha : puncochace.cekuj net. Kto má záujem nech sa prihlási.
19. Prosinec 2019 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
Když mi bylo dvanáct, je to u nějakých 42 let, tak k nám sousedka přivedla kluka, necelých pět let. A poprosila, abych ho pohlídal, že musí na dvě hodiny jít nutně pryč. Byl jsem sám doma, souhlasil jsem. Kluk ale strašně zlobil, pořád na mě dorážel a chtěl se prát. Napadlo mě, že ho pořádně zlechtám. Povalil jsem ho na zem a zul mu bačkory. Měl punčocháče a mě ty nohy v punčocháčích najednou hrozně vzrušily. Začal jsem ho lechtat na chodidlech. Kluk vřískal, ale smál se, líbilo se mu to. Já měl tvrdého pindíka a zatoužil jsem klukovi ty punčocháče stáhnout. Raději jsem ho ale odvedl do koupelny, tam jsem ho znovu povalil, svlékl mu kalhoty a stáhl mu punčocháče. Hrozně mě to vzrušilo a začal jsem mu lechtat bosý nohy. Klučík vřískal a pak začal volat, že musí čůrat. Rychle jsem mu svlékl trenky a klučík pustil teplou moč, teklo mu to po nohách a na zem, já jsem se udělal, cítil jsem, že stříkám semeno do trenek. Chvíli jsme oba leželi za zemi, pak jsem malýho popadl, přehnul ho přes vanu a naplácal mu na holou, za to, že se pochcal. Brečel, mě se při tom znovu postavil. Položil jsem ho na zem, popadl jsem klukovi punčocháče a jednu nohavici jsem mu tou šlapkou napřed narval pořádně do pusy, aby tak neřval. Zase jsem mu lechtal bosý nohy a pak i malýho nahatýho pindíka a mnul jsem mu ho, až mu taky stál. Viděl jsem, že se mu to líbí, už neřval, vytáhl jsem mu z pusy punčochy a kluk říkal ještě, ještě, tak jsem mu pindíka ještě dlouho opatrně mnul, až vzdychal slastí. Já jsem se při tom znovu udělal. Pak jsem malýmu sundal i svetřík a košili, umyl ho ve vaně, oblékl ho, umyl jsem podlahu a za chvíli jsem spokojeného (a uspokojeného) kluka předal sousedce, která byl taka spokojená…
21. Prosinec 2019 - 16:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonýmní Anoným (anonym)
Odpověď na Když mi bylo dvanáct, je to u
To si vyriešil. Našiel si spôsob ako ukončiť túto diskusnú stránku - "Ďakujeme pekne!"
7. Leden 2020 - 12:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Tirolak (anonym)
Odpověď na To si vyriešil. Našiel si
Dufajme, ze diskusia bude na stranke pokracovat. Neodradi nas prispevok od predosleho diskujuceho ako uvadzas, ze bude ukoncena. Skusim na nu nadviazat. Ako ste v tejto zimnej sezone s nosenim klasickych vrubkovanych pancusiek? Nakolko zima pre ich nosenie je zatial dost tepla. Zatial aspon mne stacia klasicke hladke pancusky maximalne 60 DEN. V mojej mladosti si pamatam som uz vrubkovane cvernove resp.obycajne a neskorsie krepsilomove nosil uz aj v oktobri. Uz vtedy boli chladnejsie dni ako su teraz. A dokonca na strednej skole ked sme v septembri chodili na zamiakove brigady som ich mal uz tiez oblecene. Nakolko na poli bolo chladnejsie ako v meste. Hlavne v rannych a dopoludnajsich hodinach. A ked sa pancusky kupovali v sezone pravidelne, kazdy rok som ich dostal aj ako vianocny darcek.
11. Leden 2020 - 10:08
Obrázek uživatele Návštěvník
A (anonym)
Já skor každé ranko nosím bavlněné punčocháče 70 den a jestli je telpo aj zimno tak též je mám na sobě aj i děcka je maju pod kalhotami každé ranko maju dětské bavlněné z obrázky.
17. Leden 2020 - 13:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Pod stromček som od babky dostal pančuchové nohavice. Musel som si ich u babky skúsiť, či Ježiško trafil veľkosť. Nepomohlo ani moje tvrdenie, že ja už pančušky nenosím. Babka povedala, že keď mi ich Ježiško doniesol, tak dobre vedel prečo. Musel som si ich nechať aj na cestu domov. Mama mi povedala, že keď chcem môžem ich nosiť a keď nie, tak si ich oblečieš keď pôjdeme k babke, aby jej nebolo ľúto. Súhlasil som. Myslíte, že sa hodí, aby som nosil pančuchové nohavice, keď chodím do 6. triedy? Asi dvaja chlapci ich u nás v triede nosia.
30. Leden 2020 - 11:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Odpověď na Pod stromček som od babky
Ahoj, určitě je můžeš nosit. Můj brácha má už 15 a taky dostal pod stromeček punčocháče. Doufal, že už je taky nebude muset nosit no naše máma-mu řekla, že když už je dostal, tak je bude taky nosit. Takže je nosí. Vím to, protože někdy ho kontroluji, jestli je má na sobě.
30. Leden 2020 - 12:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Odpověď na Ahoj, určitě je můžeš nosit.
To naozaj? Ja som dostal také obyčajné detské, hnedé a modré. Myslíš, že to nevadí? A prečo ho kontroluješ?
30. Leden 2020 - 13:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Cc (anonym)
Odpověď na To naozaj? Ja som dostal také
Kontroluje to preto,lebo trpi fetišom na pancuchy.
30. Leden 2020 - 13:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Odpověď na To naozaj? Ja som dostal také
Je kupa kluků ve tvém věku, kteří nosí punčocháče. I o dost starší, takže to neřeš a klidně si je v zimě oblékej. Máma i babička budou spokojeny. Já bráchu kontroluji, protože mně o to požádala máma. Jsem starší a máma chodí z práce někdy pozdě a když není doma tak mám na něj dohlédnout. Takže když je venku chladno a on se chce courat až do večera někde s kamarády, tak si ho zkontroluji jestli je dobře oblečený. A i když jemu se to moc nelíbí, zahrnuje to taky punčocháče. Když je teď v zimě nosím pod kalhotami já, tak je může nosit i on.
30. Leden 2020 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Aj u nás dievčatá nosia pančucháče, ale chalani ich nosia menej. Neviem či sa mi nebudú posmievať?
30. Leden 2020 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Odpověď na Aj u nás dievčatá nosia
Proč by se ti posmívali? Já si myslím, že ve tvém věku většina kluků teď v zimě punčocháče nosí. Jen se k tomu nechtějí přiznat, protože punčocháče považují za dívčí nebo dětské oblečení. Ale to vůbec není pravda. Mnoho starších kluků punčocháče taky nosí. I já jich několik znám. A například na našem lyžařském výcviku je měla možná polovina mých spolužáků.
30. Leden 2020 - 15:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Odpověď na Proč by se ti posmívali? Já
Keď ja sa bojím, že sa mi budú posmievať. A aj sa trochu hanbím.
30. Leden 2020 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Káča (anonym)
Odpověď na Keď ja sa bojím, že sa mi
Vezmi si je a uvidíš, pak můžeš napsat. Není za co se stydět.
30. Leden 2020 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
K2 (anonym)
Ja som piatak a tiež ich nosím, žiadny problém.
31. Leden 2020 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Mám oblečené, potom napíšem.
31. Leden 2020 - 7:54

Stránky

Přidat komentář