Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Markéta (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Tohle je na vyhazov. Ja bych to tedy řešila rázně.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 19:09)

Tak hlavně abys to nechytla taky.

Klára (St, 25. 9. 2019 - 18:09)

Nikolka dnes leží a není ji dobře,ale nevíme,co se stalo. Nikomu nic nechce říct a přišla domů a hned blinkala na záchodě. Tohle se jí stalo už jednou na jaře a tehdy to měla blbou střevní chřipku a jednou ji učitelka nutila jíst něco,co nechtěla a to jí bylo špatně taky. Tak dnes budu u ní já. Jíst nechce ,jen si dala čaj a před tím colu a snad to bude dobrý. Dáme radši k potleli pohotovostní kyblík a uvidíme. Mamča má podezření zase na tu učitelku a tak se snad dovíme co se stalo. Budu si s ní povídat. Psát o čůrání dnes nemohu, protože se o ségru bojím a tento týden leží už Libor v Liberci a teď Nikolka a snad ne nebudeme skládat všichni. Napíšu radší zítra.

Miška (St, 25. 9. 2019 - 16:09)

Volala jsem Kláře a ta potvrdila,že nic nepsala a jsou to fejky. No comment

Klárka (St, 25. 9. 2019 - 12:09)

Já napíšu ještě večer, teď to nejde

Pavel (St, 25. 9. 2019 - 13:09)

Klárko, hlavně napiš jestli máš nějaké ty zkušenosti s držením těch pysků při čůrání. Moc by mě to zajímalo.

Host (St, 25. 9. 2019 - 12:09)

Cha cháá....

Martina (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

To jsi udělala Klárko dobře. Jít ji to ukázat a povídat si s ní o to a i s maminkou. Uvidíš,že se to poddá.

Klára (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

Včera jsme si s mamčou a ségrou otevřeně promluvily o všem a snad se ségra trochu zklidnila a dnes jsme se odpoledne spolu šly projít a prohlédnout si ten domek,co Libor koupil a řekla jsem jí, že to je naše rozšířené království a pokud tam někdy v budoucnu budu s Liborem, bude moci za mnou chodit a třeba tady být i do rána. A pak jsme šly do cukrárny na dort a čaj a já si dala kafe ani jsme už moc nevečeřely, jak jsme byly přeslazený. Libor dnes volal, že leží a celou práci odvolal a nemá angínu, ale kašle a chraptí a teplotu má taky a tak asi nepřijede na víkend a nejradši bych jela za ním,ale zase nechci nic chytit a tak si budeme skypovat a tak. Dnes se mi už nechtělo čůrat jinde a pod viaduktem to nemají opravený a tak jsem čůrala jen doma a pak ve škole i než jsem jela domů,ale cestou z města jsme se s Nikolou vyčůraly , bylo už trochu šero a obě jsme měly pipinky plný po čaji a kafi a chtělo se nám nutně a tak jsme šly okolo kolejí cestou a tam se vyčůralyy do trávy. Ségra si to neohlídala a čůralo ji to rychle a trochu do strany a pochcala si levou nohavici a botu. Tak přišla domů zaražená a hned si to převlíkla,ale já jsem mamče nic neřekla. Já si to víc hlídám a čůrala jsem taky silně ale dělala jsem přímý proud. Ještě budeme spolu u mne a udělaly jsme takovou dohodu, že když bude chtít spát se mnou tak jí vyhovím a naopak, ale když budu mít jako včera nějakou práci tak ji pošlu do jejího pokojíčku, ale přijdu se k ní alespoň přitulit než bude chrnět.

Pavel (St, 25. 9. 2019 - 10:09)

Klárko a nebylo by pro tebe lepší, když čůráš venku na zem si v dřepu rukama přidržet stydké pysky? Mohla bys tím regulovat kam čůráš. Nezkoušela jsi to někdy?

Klárka (St, 25. 9. 2019 - 11:09)

Je to mě nenapadlo, jsi hodný. Já je mám totiž jak sloní uši, bimbají mi mezi nohama.Operaci nechci, Lubor já s nima někdy ovívám jeho hlavu, aby na něj nešly mouchy, když mu chčiju do huby

Host (St, 25. 9. 2019 - 11:09)

Fejkaři. To určitě Klára není ta pravá.

Klára (St, 25. 9. 2019 - 12:09)

Ne, neboj se jsem to já, ale určitě nějaký fejk taky napíše

Robbin (Út, 24. 9. 2019 - 20:09)

Nemáte holky mezi nohama hadičku ale jen škvírku a pak vám to teče při čůrání křivě. Moje mladší ségra si takhle připočůrá nohu nebo kalhoty často taky.

Miška (Út, 24. 9. 2019 - 16:09)

stala se mi věc, že jsem s jednou spolužačkou šla čurat ve městě, protože ona je jedna z těch, co se stydí venku, ale toalety byly mimo provoz a tak jsme se schovaly do altánku v parku a ona se vyčurala ukrytá tam, ale zase udělala louži ne do trávy,ale na beton a čůrala opravdu hodně a tak to bylo víc vidět a blbě se to vsakovalo. Já jsem se nakonec vyčurala tam taky a taky jsem měla plný čurání a tak jsme tu louži tím jestě zvětšily. No bylo to blbý na tom místě, ale ona by asi dlouho nevydržela a já taky ne a tak jsme to riskly tam. Kamarád mně pozval opět ven, ale mamka mně bude potřebovat doma, protože přijede návštěva ze Slavonic a tak budeme připravovat pohoštění a tak půjdeme ven zítra.

Tak (Út, 24. 9. 2019 - 00:09)

to bude jistě Klárka nebo Miška

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

tady jsou vůbec skvělá témata. Mně to tebe nebere, když vidím, jak nějaké prase chčije. Dobytkové nejsou jen muži a bezdomovci, dělají to i dámy. Jedna dívka se vychcala na trávník, asi 2 metry od frekventovaného chodníku (výlez z metra), nohy pěkně roztažené, když se otírala holou pipinu, nějak jí nebrali lidi kolem. Vůbec nejlepší je, když se někdo takto vysere. Já bydlel poblíž hospody a nejen že chodili chcát na plot a do baráku, jednou se nám v domě kdosi na chodbě i vysral!

David (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Ona to.měla fakt blbý a čůrala až trochu i krev prvnì den a to neměla měsíčky,prý to šlo z močáku a v nemocnici v Ostravě ji dali silný Atibiotika.

(Út, 24. 9. 2019 - 12:09)

Si přivezla zánět močáku včera ze Slovenska. No a mám Azitromycin a bojím se jít na malou,protože to pak strašně bolí v celém podbřišku.

Jana (Po, 23. 9. 2019 - 23:09)

Hm. To je někdy tak. Ty ji asi hodně miluješ?

Reklama

Přidat komentář