Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natty (Ne, 22. 9. 2019 - 11:09)

Miško to je úžasný a zvládla jsi to naprosto přirozeně a pokud tě vzrušil i močící kluk, kamarád, tak je to hodně na dobré cestě,že byste mohli být dobrý pár nebo minimálně přátelé, a že se ti doma pak moc chtělo hrát se svou pipinkou je jen o tom, co tvé tělo potřebuje ,aby se uvolnilo.

Fero (So, 21. 9. 2019 - 15:09)

A ako to poznáš? Ja nie som taký znalec.

Ja (So, 21. 9. 2019 - 14:09)

A nie tie príbehy čo tu píše chlap pod dievčenskými menami a honí si pritom.Keď sa začítate do "akože ich príbehu" zistíte sami,že to nepíšu dievčatá.Ale pohľad na močiacu ženu je vzrušujúci.

Ja (So, 21. 9. 2019 - 13:09)

Nádherný pocit,keď držíte žene ruku v rozkroku,dráždite ju a ona začne močiť.Ten horúci prúd tečúci medzi prstami je fantastický pocit.

Klára (So, 21. 9. 2019 - 08:09)

Martino,moc děkuji za podporu. Nevím kolik ti je ,ale můžeš něco napsat o sobě? Jestli jsi taky měla takovou lásku jako já,jestli jste taky společně čůrali a co teď děláš? My se chystáme vyjet na chaloupku. Trochu jsme se ráno válely s Nikolou protože přišla za mnou večer,ze chce spát u mně a tak si tam k mému pelíšku dala molitan a chrněly jsme. A protože jsme se vzbudily na malou kolem půl páté,tak jsme pipinky vypustily na WC a zase usnuly. Teď se ještě preventivně vyčůráme než pojedem,ale mně se moc nechce,ale udělám alespoň málo,abych nemusela venku. Tady na zahradě byla jinovatka a obě máme citlivý pipinky na vychladnutí.

Martina (Pá, 20. 9. 2019 - 20:09)

Klárko, NIkolko a Miško, jsem ráda, že pokračujete. Byla jsem pár dní v zahraničí a tak nebyl moc čas se sem dívat a hlavně jsem se nechala překvapit,jestli se tu objevíte a jsem za to moc ráda!

Waw (So, 21. 9. 2019 - 12:09)

Napiš ty nějaký zážitek nás to taky zajímá. Dík

Klára (Pá, 20. 9. 2019 - 18:09)

Chtěly jsme jet na chaloupku,ale pojedeme až zítra, když je tak už ráno zima a přes den přitopíme. Dnes jsem nemohla čůrat pod viaduktem,byl tam stroj a budou ho asi opravovat a tak jsem to vzala druhou cestou a když nikdo nikde nebyl, vyčůrala jsem se za jedním opuštěným autem a radši jsem tlačila,aby to rychle bylo venku z pipinky, tohle nebylo optimální místo a domů bych se asi hodně trápila to vydržet.Libor přijede taky zítra za námi a tak to budu moc ráda.

Návštěvník (Pá, 20. 9. 2019 - 19:09)

Chudáci, ci musí opravovat ten stroj. Tam to už musí smrdět jako Herodes,

Miška (Pá, 20. 9. 2019 - 15:09)

Včerejší odpoledne bylo s kamarádem moc příjemné , dostala jsem kytku od něj a on je takový bojácný,že když mi chtěl dát pusu,tak se asi bál na začátku. Ale pak už to bylo fajn. Radši jsem čurala v pizzerii než jsme odešli,ale vím,že by si ke mně asi nic nedovolil a ikdyby se chtěl dívat jak čurám, tak by to v sobě překonal a nešel se mnou. Tak máme naplánováno,že se v sobotu staví u nás a něco vymyslíme a půjdeme asi ven. Ráno jsem proto trochu i zaspala a do školy přišla na poslední chvíli,ale baculku jsem stihla doma vyčurat.

Klára (Čt, 19. 9. 2019 - 19:09)

Dnes byla přes den taková zima,že se mi ani nechtělo čůrat pod viaduktem a snažila jsem se to vydržet domů a to se sice povedlo, ale měla jsem to potom tak předržený, že pak jsem čůrala až mě bolelo v močáku a nešlo to ani velkým proudem . Ségra ta zase se pochlubila, že dnes čůrala venku,ale ona chodí jinudy,ale to prý bylo tak,že se stavila u mamči a chtělo se jí,ale snažila se to vydržet domů,ale to by se prý počůrala a tak to cestou pustila někde za stromem, ale snad ji při tom pipinka a prdelka nevychladla. Teď byla na malý se mnou před chvílí a nestěžovala si. Asi půjdeme každá k sobě a já jsem včera dělala nějaký návrhy na to bydlení,ale moc mi to zatím nejde a tak spíše dám s Miškou skype a pak budu v pelíšku a možná brzy usnu. Jsem dnes dost utahaná a unavená. Libor mi poslal hodně hezkých zpráv a tak vím, že na mně moc myslí a já na něj taky a budu usínat s myšlenkou na něj co nejvíce.

Kristýna (Čt, 19. 9. 2019 - 23:09)

No já jsem dnes čůrala v Plzni u řeky a taky bylo zima a já blbka jsem měl jen sukni a silonky a ne pevný boty a měla jsem čůrání na dlouho jak jsem byla dost plná a asi jsem nastydla a večer mně už močení pálilo a teď nemohu usnout a byla jsem čůrat a pálilo to znovu i po vyčůrání a to znám, že je blbý. Mami mi udělala urologický čaj a zítra asi do práce nepůjdu,protože mi naskočila teplota a je mi hnusně a mám střídavě zimnici a musím často na záchod na malou a tohle jsem už letos měla na jaře a skončila jsem na antibiotikách a první den jsem měla takový bolesti,že jsem čůrala se slzami v očích jak to bolelo a až druhý den to povolilo po antibiotikách. V tý mý zdejší situaci by mi bylo jedno jestli by se na mně díval kluk nebo holka jak čůrám. Je mi opravdu špatně.

Klára (Pá, 20. 9. 2019 - 07:09)

Kristýno, zůstaň doma a v teple, hodně pij urologický čaj a ono to někdy přejde,ale není to vždy tak snadný a já mám pipinku na to taky citlivou a někdy musím mít i prášky.

Ládík (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Aha. Nejsem nikomu pro prdel. Tohle bohužel není korektni diskuze ale sraz úchylnejch buzerantů. Sbohem!

Jirka. (Čt, 19. 9. 2019 - 15:09)

Jo, to je naše republika a takoví jsou tady někteří, kterým to nedá a musí a musí rýt.

Návštěvník (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

A ten předělanej má péro a nebo je předělaný komplet?

jo (Čt, 19. 9. 2019 - 12:09)

ty jsou od Škaloudů, Pavlínka má Trichomoniazu, to je její věrná kamarádka a ta druhá je prej předělaný chlap. Ale roztomile čůrá

??? (Čt, 19. 9. 2019 - 13:09)

???

To budou (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

...asi holky od Škaloudů co mají tady v Čepici chalupu. To jejich čůrání jsem viděl taky a Pavla opravdu močí jen trochu přikrčená.

Ládík (Čt, 19. 9. 2019 - 11:09)

Jedna je o ro starší Hanka a má 18

Reklama

Přidat komentář