Reklama

Muži v dámském prádle.

Tonda (Čt, 24. 1. 2019 - 15:01)

Ještě jedna věc, která se tu neprobírala. V poslední době se objevuje čím dál více oblečení z jemných materiálů i v pánském. Jen se člověk musí poohlédnout na internetu a nebát se objednat si zboží např. z Číny např. přes aliexpress.com, nemají sice vše ani tak velký výběr jako v dámském, ale např. jemné pánské domácí kalhoty či hedvábné pyžamo mohu mít i před dětmi, košile ze směsi hedvábí a bavlny mi umožnili mít na sobě nejen jemné prádlo ale i jemné oblečení aniž by se kdokoli pohoršoval. Je fajn mít na sobě pohodlné věci i venku.

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

TAKY TEL 728 285 330 SMS

Tonda (Čt, 24. 1. 2019 - 11:01)

Taky nosím dámské prádlo, silonky, kalhotky a doma se oblékám občas i komplet. Mám to štěstí, že partnerka to ví a nevadí jí to. (aspoň to tvrdí) Bylo zde pár dotazů. 1.) kalhotky mnohdy sedí podstatně lépe než pánské slipy díky měkkému poddajnému materiálu, stačí si koupit správnou velikost a vhodný střih.
2.) Riziko odhalení na veřejnosti např. při nehodě. Ano je tu riziko, malé ale je tu a když to vypluje na povrch, reakce okolí závisí hodně i na tom jak se zachováme my. Jenou jsem neplánovaně skončil v péči lékařů (v tangách, punčochách a korzetu bez podprsenky a svět se nezbořil. Když mi sřihali mikinu, tak jsem se nadechl, neboť mi došlo že to je tady, ale povedlo se mi nehnout brvou a korzet skončil bohužel stejně. Když vám zachraňují život, tak jim je jedno, co máte na sobě.
3. Kak to říci partnerce? Nejlépe narovinu, hned na začátku vztahu, pak nemá pocit, že jste ji obelhali a buď to skousne, nebo se rozejde. Ale vy nebudete nuceni lhát a skrývat podstatnou část své osobnosti. Máte-li stávající vztah, zkuste jí koupit velmi jemné pohodlné prádlo, košilku a po milování jí řekněte, že je nádherná a přiznejte se k tomu, že dotek jemného materiálu co měla na sobě vám přišel tak úžasný, že by jste rádi zjistili, jaké by to byl pocit mít na sobě tak jemné prádlo a ne jen se jej občas dotknout. No a buď to zavrhne a víte že u ní nepochodíte, nebo to přijme a vy si koupíte vlastní a pak jí to vychválíte do nebes a máte zpola vyhráno. Pokud Vás miluje, přijme Vás takového jaký jste.
Snad to alespoň někomu pomůže.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 03:02)

Moc hezky jsi to řekl. Tak a jinak ne.

M (Čt, 24. 1. 2019 - 22:01)

Mas pravdu Tondo, ja se kazde nove partnerce "vyzpovidal" jak nejdrive to bylo mozne, aby me jeji odmitnuti tolik nebolelo, ale kazda ocenila moji odvahu a uprimnost a nikdy se kvuli tomu zadny rozchod neudal. Ty prvni damske kalhotky, puncochace, podprsenky a kombine byly vetsinou sebrane nekde ze snury-ale to je davno promlcene a od svych 16ti jsem si kupoval damske pradlo nove za svoje. Sice jsem se strasne stydel, ale byl to takovy stud spojeny se vzrusenim a ve vysledku nadherny pocit. Nebyl jsem jako ti, kteri chteji pradlo nosene, ja tedy bud vyprane, nebo radeji uplne nove. A partnerky jsem zasoboval tim nejhezcim pradelkem a puncochaci, ktere se dalo sehnat, protoze jsem pracoval v obchode a zase v jinych obchodech jsem mel urcitou vyhodu vyberu. Akorat se mi vzdy libily damske kalhotky plavkoveho strihu-bikiny, i ty staromodnejsi s vyssim pasem, ale vsechno jen ze silonu-bavlnu nikdy. A co nejprusvitnejsi a nejpruhlednejsi a krajkove vsadky a leskly jemny uplet. Jen mi nektere partnerky zakazovaly nosit to pradelko pod oblecenim na verejnost a uz vubec ne treba do prace. Dokonce byvalka, te se to i libilo a kdyz deti uz spaly, mohl jsem si po byte chodit v cem jsem chtel a obcas mi udelala radost a oblekla si silonove neglize a udelali jsme si hezky vecer. Ale jak prisla navsteva, tak me hnala do koupelny abych se prevlekl do panskeho. I pri odchodu z bytu me osahavala a jak nahmatala neco damskeho, tak me poslala prevleknout. A ti kteri to nechapou tohle automaticky odsuzuji, ale me par omezencu nerozhodi a nevezmu pul skrine a nevyhodim do popelnice. Nedelam zadnou inventuru, takze nevim kolik mam kalhotek, kombine, podprsenek, podvazkovych pasu a pravych /100% nylon/ puncoch, ale kvalitnich damskych silonovych puncochacu mam uplne novych pres 600. A mam uz dlouho smulu na partnerky, ktere puncochace, natoz puncochy nosit nechteji. Ale neztracim nadeji. Drzim palce! Cau. M

Tonda (Pá, 25. 1. 2019 - 11:01)

Jak píšeš 600ks to je víc než na celý život pro dva :o)) Z mého pohledu je to děsivé.
A inventuru by to udělat chtělo. Obnošené prádlo patří do koše a né na dno skříně :o)
Ať brzo najděš nějakou, která tě bude chtít, takového, jaký jsi.

Letec Meresjev (Út, 22. 1. 2019 - 20:01)

Tak tohle je Teda lahůdka.

kenipap (Ne, 6. 1. 2019 - 13:01)

https://www.youtube.com/watch?v=lKRGKt0pyvo&t=2651s

kenipap (Ne, 6. 1. 2019 - 12:01)

Co myslíš, kdybych býval nosil kompresní punčocháče, měl bych dneska hlubokou trombozu žil a křečové žíly? Teď už je nosím, po tom co mě doktorka vytáhla z hrobníkovy lopaty.

hasič (Ne, 6. 1. 2019 - 12:01)

Skotové kilt nosí o svátcích a nepromenádují se v nich každý den. Je jiná doba a nosit dámské věci je deviace. Střih na chlapa nepasuje a materiál není lepší. Zkrátka tito lidé co jsou postiženi touto deviací asi jim to dělá dobře jsou to tzv fetišisté, hlavně, že to prádlo nekradou na půdě ze šňůr.

kenipap (So, 5. 1. 2019 - 11:01)

Jeden dotaz. Skoti jsou taky buzeranti, nebo úchylové? když chodí v sukních?

kenipap (So, 5. 1. 2019 - 11:01)

Nebo utekl t Bohunic.

ale (So, 5. 1. 2019 - 10:01)

to hlavně vypovídá o něm žije virtuálním světem musí mít těžký život

kenipap (So, 5. 1. 2019 - 10:01)

Dotaz? To píše o sobě?

Tomaš Jedno (Čt, 3. 1. 2019 - 17:01)

Cristiano Ronaldo nosí pančuchy. Neveríte? Fotografie nájdete na webe v albume. Dámske pančuchy nemajú nič spoločné so sexuálnou orientáciou! A hetero muži majú rádi silonky. Dokonca aj muži majú svojesilonky. Pančuchy pre mužov a ženy z celého sveta tu .. BEPON má pančuchy aj pre mužov! Slovenská predajná sieť BEPON, najväčší a najslávnejší pančuchový tovar a ponožky na Slovensku, prichádza so špeciálnou novinkou tento krát aj pre mužov - pančucháče a legíny ! http://www.pantyhose8.weblahko.sk
To že sa to niektorým z vás nepáči že muži obliekajú silonky, ktoré sa vyrábajú aj pre mužov už od 1974, už v bývalej NDR. Tak sa zamyslite nad svojou debilitou a hlavne ženy. Ženy zamyslite sa nad sebou, lebo vy samé ste nám mužom prebrali skoro kompletný šatník oblečenia!!! A nikto sa nepozastavuje nad tým, že nosíte napríklad nohavice!!.. Nikto Vám za to nenadáva, nesmeje sa...keby sme sa správali ako vy, tak sa na ulici muži budú k Vám ženám správať rovnako,.. posmievať a ukazovať na Vás prstom, že ste oblečené ako muži a že ste úchylné, alebo mužatky v mužskom oblečení. Vaše komentáre svedčia len o vašom charaktere a hlúposti. Idiotom sa ani nečudujem lebo z pravidla o histórii obliekania, vôbec nič nevedia, kto prvý nosil pančucha a od kedy ženy začali nosiť nohavice atď, ale vy ženy, ak chcete niekoho kritizovať naštudujte si tiež najprv históriu a potom píšte trápne poznámky, lebo Vaše názory sú primitívnejšie ako v stredoveku a nemajú logiku.
Mňa neskutočne vytáča ženská sebeckosť, bezohľadnosť a povýšenectvo a to, že si ženy myslia, že iba oni môžu na seba navešať čo sa im zachce, aj mužské veci. Veď nič sa nedeje...veď som žena...ale keď to spraví muž tak je oheň na streche, že ako si dovolíme si obliecť niečo čo nosia aj ženy!!!, Nosím aj páske silonky aj dámske, podľa toho čo mi vyhovuje viac. A komu sa to nepáči nech mi skočí... viete na čo. Keď môžu ženy môžeme aj my muži. A vy ženy máte možnosť iba jednu, ...rešpektovať to. Už ste dámy uvažovali nad tým prečo sa pančuchy, volajú pančuchy???, že nie?... tak si láskavo naštudujte históriu vzniku pančúch, kto ich nosil, ako prvý atď. V súčasnosti nám mužom ženy prebrali kompletný šatník oblečenia, v rátane spodnej bielizne. A muži preberajú čiastočne šatník žien. A aká je reakcia väčšiny žien???.. protestujú a píšu pod videa a články nenávistné prejavy, posmešky a nadávky!!! Mi ženy môžeme, lebo sme ženy. Vy muži môžete nosiť len to čo mi vám dovolíme a navrhneme. V opačnom prípade muži ste úchilovia, buzeranti, fetišisti a psychopati. Kedy skončí utláčanie mužov v obliekaní v Móde zo strany žien? Dočkáme sa mi muži konca toho aby skončilo privilegovanie žien v móde? Už ženy musíte uvedomiť, že na svete sú aj muži ktorým ide na nervy klasické a nudné obleky a že aj muži majú právo na rozmanitosť nielen ženy!!! Dôkazy, url odkazy, že si nevymýšľam.

Tomaš jedno (Čt, 3. 1. 2019 - 17:01)

Pohoršujete se nad tím, když muži nosí dámské prádlo a řikáte jím buzeranti, teplouši.... A to že ženy si defakto přivlastnily celý mužský šatník to je dobrý. Co se týká punčoch, to byl mužský oděv.
https://sdeleni.idnes.cz/i-puncochy-maji-bohatou-historii-co-se-nosilo-a-jaka-moda-stale-trva-1fk-/ona_sdeleni.aspx?c=A150202_151249_ona_sdeleni_ahr
Boty na vysokém podpatku:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Obuv_na_vysok%C3%A9m_podpatku
A proto říkám, nos v čem se cítíš dobře.

Šedivec (Ne, 30. 12. 2018 - 12:12)

A ještě dodatek pro ty "proti". Nosím dámské silonky a přitom momentálně udržuji poměr se třemi přítelkyněmi. A ani jedním mužem. Jsem Bukvice?

Šedivec (Ne, 30. 12. 2018 - 12:12)

Myslím, že by nebylo od věci aby všichni ti, kteří jsou proti nošení dámských věcí, si založili samostatné diskuzní vlákno. Mohou si tam společně přitakávat jak je to špatné, nenormální a pod. A nemusejí chodit na tohle vlákno a své názory prezentovat zde. No a my jim tam zato taky nebudeme lézt a vysvětlovat jim co se nám líbí v oblékání. Názory všech, kteří jsou "proti", nás vlastně nezajímají a nepotřebujeme jim nic vysvětlovat. Choďte si dál na pivo v umaštěných montérkách, škrábejte se mezi půlkama a věřte, že vás za to nebudeme na vašem diskuzním vláknu kritizovat. Tak co, nejde se někdo aby založil vlastní diskuzi na téma "Proti silonkám"? Ukažte se.

hasič (Čt, 27. 12. 2018 - 22:12)

Kazatelé na youtube říkají, že transgender je nebezpečí pro společnost. Já souhlasím. Je to deviace převlékat se do dámského, když jste muži. Toto nikdy nebylo, třetí pohlaví, trans cosi, nyní se stímto roztrhl pytel. Muž má pracovat a chovat se jak muž a naopak. Je to moda, dělá se to z nerozumu a hlouposti. Přece Vám to prádlo nemůže sedět. Určitě existuje léčba.

Marek (Čt, 4. 10. 2018 - 22:10)

Tak jsem to v rychlosti precetl a za me:1) silonky nosim, protoze jsou z prijemneho materialu, navic obycejne ponozky (ne kotnikove) mi dost brutalne lisuji lytko a holen, coz se projevuje obcas velmi neprijemnymi bolestmi2) manzelka noseni silonek u me plne akceptuje a u milovani je to taky prima3) par kamaradek to vi, jejich prvotni reakce byly defakto stejne: PROC je nosis? Jinak to nijak dale nerozpytvavali.4) x krat jsem byl venku ve 3/4 kalhotech a v telovych silonkach, bez lesku, proste normalni. Kdo chtel, tak videl, kdo nechtel, nevidel. Nikdy se mi nestalo, aby si nekdo delal ze me posmech nebo hrdinsky z povzdali zarval buzik, buzna,... A i kdyby, je to pro me kapka v mori vuci potizim, co mi dokazou privodit obycejne ponozky.Tem co by radi v silonkach ven - jdete, neni to nic, za co by jste se meli stydet. Pochopitelne, nechodim ani ja ven v cernych, sitovanych, nebo extra lesklych, co by na dalku svitilo.

Reklama

Přidat komentář