Reklama

Muži v dámském prádle.

Tonda (Po, 28. 1. 2019 - 11:01)

Asi s Vami nesouhlasím. Vysvětlím. Úchylka je odchylka od normálu. Pokud se něco liší, je samo sebou, že to budí pozornost. Jakmile se z úchylky stane normál, přestává úchylka býti úchylkou a tudíž budit pozornost. 10x přijdeš za přáteli oblečen jako žena, po 11 už je to nepřekvapí a přestávají to neřešit. Pokud toužíš býti ženou, nebo jen transvestitou, neváhej a přestaň se stydět. Dokud se budeš bát a skrývat kdo jsi, nebudeš na tom líp. Ale jak jsem psal, já nejsem 100% transvestita/sexuál tudíž to mám jinak a nemusím hledat důvody, proč by mi mělo být něco umožněno kvůli historii. Když chci sukni, vemu si ji, pánský kilt, když chci jemnou košili, vemu si ji... Nemusím si to okecávat. Dámské komplet nosit nemohu ,byť jehlový podpatek a mini mi dává vzrušující pocit že jsem děvka, tak ale jen v soukromí, nechci jí být napořád. Máš li to jinak, přijmi se a nos, co je ti milé. Okolí tě nebude řešit, když se nebudeš řešit sám.

Petře (Čt, 13. 9. 2018 - 20:09)

po přečtení názvu tohoto...máš pravdu. Co tu dnes vyrůstá, odevzdá republiku prvnímu, kdo na ně zadupe

Radek (Čt, 13. 9. 2018 - 18:09)

po přečtení názvu tohoto...Strč si ty kecy o vojně někam. Už je to trapné.

petr (Čt, 13. 9. 2018 - 00:09)

po přečtení názvu tohoto diskuzního vlákna a některých příspěvků v něm obsažených jsem došel k jednoznačnému závěru. Základní vojenskou službu neměli nikdy rušit.

Pavel (Út, 11. 12. 2018 - 18:12)

Dámské prádlo mám rád od puberty a ani dvouletá vojna na tom nic nezměnila! PS Alexandr Veliký se také převlékal do dámských šatů. Tak hlavně, že máte "jednoznačný" názor! :)

Zz (St, 12. 9. 2018 - 23:09)

Po dlouhe dobe na skok. Pred nedavnem jsme meli svatbu. Uzasny a skvely den. Bez 5ti dni po 10ti letech vztahu. Kdyz jsme se se vsemi rozloucili a odjeli domu, po svatebni noci jsem se sveril sve uzasne zene, ze bych si moc pral, kdybych si mohl vyzkouset svatebni saty. A bez zadneho premysleni mi odpovedela, ze ano. Kdyz jsem se ji zeptal, zda mi pomuze se do nich obleci, rekla ano, pomuzu... byl to pro me maximalne silny zazitek! Splneni snu. Ohromna siroka sukne s vleckou a takovy korzet na knoflicky na zady s krajkovymi raminky. Jen, kdyz jsem si vzpomel, co mi dalo ji z tech satu dostat a ona me pomohla jak se obleknout, tak i ty saty svleknout... Miluji ji!!! Mel jsem na sobe saty, bile boty na podpatku, samodrzici puncochy... Pak jsme se obejmuli a vasnive libali. Pocit mit na sobe ty saty byl uzasny. Skoda, jen, ze to bylo jen jednou...

Marcela (Čt, 23. 8. 2018 - 00:08)

ahoj všichni už jsem tady dlouho nebyla tak se chci podelit o nové veci z manželem jsme postouply o kus dál chodí semnou ven jako žena paruka šminky vysoke potpatky mini sukně silonky

Lucia (Pá, 24. 1. 2020 - 16:01)

Tak to som rad ja o niečom takom môžem len snívať už som sa odhodlal raz a som v sestrinom oblečení jej vošiel do izby skoro ráno a sa zobudila a keď má videla tak začala kričať na cely byt a hneď prišla mama že čo sa deje a skoro odpadla keď má videla

!!! (So, 30. 12. 2017 - 00:12)

Plně s tebou souhlasím! Jsem na tom stejně. A když to někomu vadí tak proč sem až někde z kotárů sem leze? My je tady nechceme!

WOLF (Pá, 29. 12. 2017 - 23:12)

Já nosím běžně kalhotky s krajkové prádlo,silonky i do práce.Vědí to všichni a nikdo to hloupě neřeší jelikož vědí že jsem normální chlap jak se sluší a patří a prádlo nosím z čiré praktičnosti. Navíc je větší možnost výběru druhů i střihů což mi pánského chybí jakož omezenost volby materiálů. Zdůrazňuji nejsem ani zženštilý,gay či jinak postižený sexuologickou poruchou jak by tady mnozí představovali. V mém okolí i tom pracovním porozuměli i pochopili mé důvody a berou je jako mou osobní volbu která nikoho neobtěžuje a ani neuráží ba naopak mi poradí čemu se vyhnout (materiály,střihy,kombinace) a když objeví zajímavý kousek informují mne nebo partnerku která mi prádlo běžně nakupuje.

Tom (Čt, 28. 12. 2017 - 19:12)

ale bylo by super si to na...Kdyby to šlo, klidně bych si to vyzkoušel na celý týden.

Jirko (Čt, 28. 12. 2017 - 18:12)

Mohu ti z vlastní zkušenosti potvrdit, že je spousta idiotů kteří to nemohou přenést přes srdce proto, že ti ty prsa závidějí. Těch slepiček co jsou placatý a tolik by si přáli mít taky prsa jako ostatní ženy a tady existují muži kteří mají ženská prsa. Pro ně je to doslova urážka která je doslova irituje a proto tolik kolem sebe kopou. Všichni mužští jsou pro ně úchyláci!

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

Jak spravne Madam pisete...To melo byt,ze by se me libilo mit prsa.

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

ale bylo by super si to na...Chapu Vas a nejste sama, ktera by si to chtela vyzkouset. Ja bych chtel take vyzkiuset mit pipinku a asi bych si ji nechal naporad a take by se ne libili mit prsa.

lena (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

ale bylo by super si to na třeba na 24hod vyzkoušet, co? ;)

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

Pindour není trapnej,...Jak spravne Madam pisete "obcas". Ale urcite ne naporad.Ac ma pipinka take problemy a nemyslim tim pouze menzes.

lena (Čt, 28. 12. 2017 - 16:12)

Jsou vic nez my. Zavidim jim...Pindour není trapnej, hlavně když pevně stojí. Občas bych si ho přála taky mít. Na honku je to lepší.

soudruhu (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Jsou vic nez my. Zavidim jim...buď rád,že jsi rád

jirka (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

že nejsi normální muž,...Jsou vic nez my. Zavidim jim pipinky i nadra. My mame trapne pindoury a varlata.

Ale musíš taky (Čt, 28. 12. 2017 - 14:12)

Hello kitty kalhotky mam a...že nejsi normální muž, ale submisívní tranďák, který mimo jiné nosí menstruační vlojdy a holky považuje za nadřazené bytosti.

Reklama

Přidat komentář