Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Host (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

nepochopil ani já,ale je to jedno. Tady nejde o mimikry a taktiku. Ale o obsah

Markéta (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Nechápu,co tady řešíte. Klárko moc pozdravuju a jsem ráda,že jste už snad v pohodě. Ve škole by to měli opravdu dotáhnout důsledně a tu učitelku zazdít.

Dan (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Nemyslím. Jestli leží tak je to jen lehkej úlet v ději.

Pozorovatel (Čt, 26. 9. 2019 - 20:09)

Nepochopeno. Nevadí...

Pozorovatel (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

Libor má novou taktiku :)

Miška (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

J8 už vím jak to dopadlo u Klára,ale nechám na ní, jestli se svěří. Kamarád Luděk je dnes doma a jetaky nemocný. Asi teď jsou nějaký chřipky ale já jsem naštěstí vpohodě. I učuranou baculku mám vpořádku,ale dnes čurala několikrát a vždycky z plnýho močáku a jednou venku cestou ze školy kousek u řeky za stromem. Přemýšlím jestli s kamarádem budeme mít sex a já bych to chtěla ale on je spíš nesmělý ale to mně láká. Když jsme spolu čurali tak byl tak vzrušenej a říkal,že se mu to líbí.

Klára (Čt, 26. 9. 2019 - 19:09)

Dnes to zpočátku vypadalo bledě, ale to jsem nevěděla, protože jsem jela do školy. Nikola ale cestou s mamčou do školy se zasekla, že tam nepůjde a utekla domů a tak mamča tam šla sama. Samotná ředitelka prý šla do jejich třídy a ptala se dětí, jestli takové chování dotyčné učitelky viděly a prý to potvrdilo několik jich a ,že taky jedny holce pak bylo špatně. Učitelka nebyla vyhozena ,ale prý dostala volno a bude se to řešit asi konečně důrazně. Ségra nakonec do školy nešla a byla doma ale je celkem dobrá,ale když jsem přišla domů ze školy tak mi to všechno říkala a plakala ,ale teď je u sebe a zítra do školy půjde normálně. Dneska jsem ji nabídla,že budeme spát spolu u mně a budu se s ní hodně mazlit ikdyž mi dnes vzala obrázek,co jsem dostala od Libora a vytiskla jsem si ho a tak prostě provokovala. Tak když chtěla na záchod tak jsem ji tam vlezla a nepustila jí,ale když už začala skoro bulit a měla zkřížený nohy a ruku na pipince, tak jsem ji pustila, aby se opravdu nepočůrala. Tak se trochu takhle provokujeme někdy, ale je to dobře, že se z toho včerejšího nepříjemného zážitku dostala. Čůrala jsem dnes i pod viaduktem ale nevěděla jsem, že už tam nebudou opravovat a tak jsem si radši došla ve škole a tam jsem udělala jen trochu spíš ze zvyku a jen malinkou loužičku a kdybych chtěla tak bych to domu vpohodě vydržela. Libor ještě marodí,a tak asi opravdu na víkend nepřijede,ale jsme v kontaktu a milujeme se.

Klára (Čt, 26. 9. 2019 - 07:09)

Segra už je dobrá,mely jsme klidnou noc a čůraly až ráno ale zato intenzivně hodně. Mamča to jde řešit do školy. Nejradši bych šla s ní,ale nemohu. Ozvu se jak to dopadlo.

Martina (Čt, 26. 9. 2019 - 09:09)

Držím palečky! :-)

:-/ (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

To jsou zase slátaniny.Chybí jen Míla a Tony a pár těch obhajovatelek dědy

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 21:09)

Nicku "Klárka" - jsi debil.

Klárka (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

No já se z toho zblézním, Nikolka bulí a já už taky. Z Nikolky vylezlo, že s tím jídlem ve škole lhala a když jsem jí řekli, že učitelku asi vyhodí, tak se přiznala. Ona totiž už několik dní chlastá moje čůránky z mého nočníku, protože mě moc ráda, tak zkouší i tak. Takže teď s mamčou nevíme co udělat.

Klára (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Tak mamča měla pravdu. Ta stejná učitelka ji zase nutila jíst jídlo,který nemohla. Segra je krátce po operaci slepáku a tohle je teda kreténismus. Mamča to tak nenechá a já jsem naštvaná na nejvyšší stupeň. Už je jì líp a snědla trochu jídla. Snad jí to nebude putovat zpátky.

Míla (St, 25. 9. 2019 - 22:09)

Klárko asi už spinkáš a poznala jsem,že ten škodolibý vzkaz jsi nepsala ty zde naposledy- Já to měla s dcerou v Děčíně na základce taky už v první třídě a opakovaně jsem si stěžovala a nejen já a nakonec tu učitelku přeřadili jinam. Maminka by měla být rázná a nebo zvážit pro Nikolku jinou školu,ale jestli je tam jinak zvyklá,pak bych to nedělala,ale zařídila bych si od doktora potvrzení ohledně stravy nebo bych ji tam na obědy neposílala. Ale základ je aby tahle kráva už neučila a netýrala děti nesmyslnými požadavky Moje dcerka z toho zvracela ještě celou noc a pak zvracela když měla jít do školy a v noci se dvakrát počůrala a opravdu jsem to řešila ve škole drsně i se svým bývalým manželem. Nenecháme svým dětem ubližovat.

Markéta (St, 25. 9. 2019 - 20:09)

Tohle je na vyhazov. Ja bych to tedy řešila rázně.

Návštěvník (St, 25. 9. 2019 - 19:09)

Tak hlavně abys to nechytla taky.

Klára (St, 25. 9. 2019 - 18:09)

Nikolka dnes leží a není ji dobře,ale nevíme,co se stalo. Nikomu nic nechce říct a přišla domů a hned blinkala na záchodě. Tohle se jí stalo už jednou na jaře a tehdy to měla blbou střevní chřipku a jednou ji učitelka nutila jíst něco,co nechtěla a to jí bylo špatně taky. Tak dnes budu u ní já. Jíst nechce ,jen si dala čaj a před tím colu a snad to bude dobrý. Dáme radši k potleli pohotovostní kyblík a uvidíme. Mamča má podezření zase na tu učitelku a tak se snad dovíme co se stalo. Budu si s ní povídat. Psát o čůrání dnes nemohu, protože se o ségru bojím a tento týden leží už Libor v Liberci a teď Nikolka a snad ne nebudeme skládat všichni. Napíšu radší zítra.

Miška (St, 25. 9. 2019 - 16:09)

Volala jsem Kláře a ta potvrdila,že nic nepsala a jsou to fejky. No comment

Klárka (St, 25. 9. 2019 - 12:09)

Já napíšu ještě večer, teď to nejde

Pavel (St, 25. 9. 2019 - 13:09)

Klárko, hlavně napiš jestli máš nějaké ty zkušenosti s držením těch pysků při čůrání. Moc by mě to zajímalo.

Reklama

Přidat komentář